#26 2011-06-06 18:34:50

sunny13
Bitter*
Registered: 2009-07-26
Posts: 9,886

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

И аз съм обичала веднъж или увлечение беше..страдах,защото моите "приятелки" ме бяха излъгали,че ме харесва..бях на 7-то небе и после най-нагло ми казаха че са ме излъгали и така страдах повече,но накрая разбрах, че не си е струвало,защото не е такъв човек за какъвто си го мислех..

Също това "обичам те" не се отнася само за интимни отношения.Всеки ден забелязвам как някакви момиченца които само си знаят имената си пишат "обичам те","обичам те ужасно много","ти си ми всичко" и т.н.Не знам докъде ще стигне тая така наречена "ЛЮБОВ"...


"Ако си решил да променяш живота си,давай.Не се обръщай назад,защото времето никога не чака."

Offline

#27 2011-06-07 16:09:38

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Кои сте вие за да знаете дали някой наистина обича ?   Сигурна съм , че вие които сте писали , че всеки си казва "Обичам те" също го правите..  yawn

Offline

#28 2011-06-07 18:14:37

Assiie
Member
From: ` Neverland *
Registered: 2011-01-18
Posts: 304

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Кои сте вие за да знаете дали някой наистина обича ?   Сигурна съм , че вие които сте писали , че всеки си казва "Обичам те" също го правите..  yawn

  (y)

Offline

#29 2011-06-07 19:43:42

happy girl
Member
From: Vice city
Registered: 2010-05-30
Posts: 2,358
Website

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

пфхах.. а на мен във facebook и по skype ми казват ''обичам те'' без даже и да ме познават...


[img]http://prikachi.com/images/61/6177061C.gif[/img]

Sometimes it's very hard to move on, but once
you move on, you'll realize it was the best decision you've ever made.

Offline

#30 2011-06-07 19:55:43

JB.Smille
Member
Registered: 2010-03-28
Posts: 4,512

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Преди време съм харесвала ужасно много едно момче.Не знам дали бях влябено обаче чувството беше   lipssealed  .. страхотно !Обаче той е такъв човек дето се зарибява поне с 20 момичета едно времено .. На мен ми казваше че уж ме е обичал ... И постояно ми го казваше ... И ний се скарахме с него .. тръгна с едно момиче на пук .. е скъсаха пак се върна при мен .. Ние сме от едно училище в междучасията постояно ме гледа не си мърда погледа от мен ... И сега пак се скарахме защото преди за мен и казал ча съм лапе и ми е теглил майната ... и аз като го научих му казах че не искам да сме заедно и че не му вярвам че ме е обичал и т.н.Казах,че вече ме няма пожелах му успех.И той ми вика Кога ще разбереш че те харесвам кога ще вярваш само на мен и от там пак ми каза лапе ... и аз преди туй съм казала също че не искам да страдам и тогава ми каза следното : Ами ако не искам да страдаш пак,ами ако съм разбрал че ти си точното момиче за мен". И сега сме скарани о то по много груб начин.казах му ,че сме само познати.И ся във фейсбук на свойта си стена пише .. "Тъпи лапита с вас няма да се занимавам. " - "Няма да те гледам повече". Обаче продължава да го прави постояно ме гледа и то зллобно и продължава да с е занимава с мен а казва,че няма да го прави :X Туй е ужасно чувствам се мого  тъпо .. А от една срана ми е добре защото не старадм повече. Дайте ми някакви идеи .. Супер съм объркана :X


The truth is I’ve never fooled anyone. I’ve let people fool themselves. They didn’t bother to find out who and what I was. Instead they would invent a character for me. I wouldn’t argue with them. They were obviously loving somebody I wasn’t.

Offline

#31 2011-06-07 20:24:50

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

^^ тоя случайно да не е момиче.. не знае какво иска..

Offline

#32 2011-06-08 12:20:58

xx_Mimi_xx
Member
From: Mystic Falls
Registered: 2010-11-21
Posts: 10,445

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Момче да ти каже, че те обича още от първия ден, в който сте тръгнали е прекалено прибързано. Според мен тези под 16-17 год. възраст не могат да обичат. В днешно време, любовта трудно се намира.

Точно така!


[img]http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2013/124/2/b/birds_png_by_nonueditions-d642eig.png[/img]

Offline

#33 2011-07-01 17:25:54

cholakova54
Member
Registered: 2010-11-05
Posts: 176

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Само на семейството ми казвам..м/у другото само на 1 човек истински съм му го казвала  rofl  rofl ..ама още го обичам Дявол да го вземе (минали са се 4 месеца от "раздялата да речем") laugh ( съжалявам , че се смея, но вече не знам да плача ли или да се смея )


  Това, че двама души не са заедно, не означава, че не се обичат и дори никога да не са заедно не означава, че някога ще спрат да се обичат ...

Offline

#34 2011-08-04 22:31:14

JuSst_me<3
Member
From: Really close
Registered: 2010-10-10
Posts: 1,193

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

да, обичала съм! твърдя го.. беше невероятно, имаше някаква тръпка, имаше болка, имаше сълзи и сопполи и никак не съжалявам.. важна част от живота е, кара те да се замислиш за доста неща и много си научил (Y)

Offline

#35 2011-08-13 09:15:27

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Пфф амии.. Днешните хора не са наясно със значението на "Обичам те". Много малко хора обичат истински, другите просто.. имитират любовта си към някого само за да им "пуснат". Което е направо жалко. Някъде бях чела, че не трябва да вярваш на момче, което те целува и ти се кълне във вечна любов още на първата среща. Който бързо залюбва, бързо разлюбва.

Колкото до случка.. С бившето ми гадже имахме доста странна връзка, а после след нея и доста странен период, но.. Всяка вечер, дори и да се бяхме виждали през деня, ми се обаждаше с думите "Ало, любов моя, как ти мина деня?" .. Сега вече нещата са различни. Поддържаме някаква мижава връзка, но истината е, че не мога да го погледна в очите без да се сетя за общото ни минало.


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#36 2011-08-21 14:39:48

di-410
Member
Registered: 2009-09-10
Posts: 33

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Да  така е ....! Но ако го казваш от сърце и изпитваш чувства не е така   wink  защото  тогава си влюбен .....!!!

Offline

#37 2011-08-23 16:03:29

fire_cat
Member
From: Garden of Eden
Registered: 2009-09-28
Posts: 4,206

Re: Тва "Обичам те!" стана като "Здрасти"

Наистина трябва да казваме 'обичам те' само когато наистина го чувстваме. Аз съм се влюбвала само един път и за голямо съжаление чувствата бяха едностранни. Обичах го около 1-2 години, но така и нищо не му казах, защото бях страхливка а и бях сигурна, че ще ме отреже, също така не исках да съсипя хубавите ни взаимоотношения като приятели. Той си падаше женкар и почти винаги имаше момиче до себе си, така че съм убедена, че ако някога е изпитвал нещо повече от приятелство към мен - щеше да ми каже. Но макар и женкар и той си има друга страна, която е изстрадала много и аз бях една от малкото хора, пред които той можеше да сподели всичко. Така и не разбрах как, кога и защо се влюбих в него. Много ме болеше, когато го гледах с някое момиче, повечето бяха к*урвите на квартала и като го казвам го казвам съвсем сериозно. Голямата му 'любов' беше едно момиче ма около 15-16 години и вече беше спала с почти всички момчета, които познавах, пък да не говорим за останалите. Понякога си мислех, че ако стана като едно от неговия тип момичета той би ме харесал, но знаех, че не искам, не мога и няма да бъда като тях. Останах си само с чувството, което все още го има, макар и избледняло.


Nothing is impossible,
the word itself says 'I'm possible'!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook