#1 2010-10-11 14:28:33

krisinka_pufinka
Member
From: Dubaii ^.^
Registered: 2010-09-06
Posts: 7,240

Re: Умеете ли да говорите добре?

1. Кое най-много ви дразни при един спор?
2. Когато говорите в салон, избирате ли си лица, към които да адресирате своите думи?
3. Обичате ли да си служите с нагледни помагала?
4. Имало ли е случаи, които по средата на речта си изведнъж да се улавяте, че сте се отклонили от темата?
5. Как се подготвяте за беседа или изказване?
6. Вие сте сред публиката. Бихте ли изезли веднага на сцената, за да кажете своето мнение, ако ви поканят?
7. Смятате ли, че можете да защитите теза, в която не сте убеден?
8.Смущавате ли се, когато сте пред публика (при хора, чието мнение цените)?
9.Задават ви въпрос, по който не сте подготвен. Очакват вашият отговор, а въпросът съвсем не е приятелски...Вие?
10.Пред каква аудитория обичате да говорите?


[list=*]
[*]“Добре е да имаш пари и нещата, които можеш
да си купиш с тях, но също е добре, от
време на време да се уверяваш, че не
си загубил нещата, които не могат да се
купят с пари.”
[/*]
[/list]

Offline

#2 2010-10-11 14:54:44

fiina
Member
From: Callafornia. . :)
Registered: 2009-07-31
Posts: 1,003

Re: Умеете ли да говорите добре?

1. Кое най-много ви дразни при един спор? - Да спорят с мен
2. Когато говорите в салон, избирате ли си лица, към които да адресирате своите думи? - да
3. Обичате ли да си служите с нагледни помагала? - не
4. Имало ли е случаи, които по средата на речта си изведнъж да се улавяте, че сте се отклонили от темата? - такива неща при мене не стават
5. Как се подготвяте за беседа или изказване? - никак
6. Вие сте сред публиката. Бихте ли изезли веднага на сцената, за да кажете своето мнение, ако ви поканят? - мии да що не..?
7. Смятате ли, че можете да защитите теза, в която не сте убеден? - не милсля
8.Смущавате ли се, когато сте пред публика (при хора, чието мнение цените)? - малко
9.Задават ви въпрос, по който не сте подготвен. Очакват вашият отговор, а въпросът съвсем не е приятелски...Вие? - Отговаряам каквото мисля , че е добре
10.Пред каква аудитория обичате да говорите? - ами нчма значение
rofl  sun


[img]http://prikachi.com/images/96/4037096d.gif[/img]

Offline

#3 2010-10-11 15:20:37

demi-lovato
Member
From: L.A BaBy
Registered: 2009-03-11
Posts: 1,736

Re: Умеете ли да говорите добре?

1. Кое най-много ви дразни при един спор? -Когато започнат да викат и да твърдят,че са прави пък не е така и ми става смешно.

2. Когато говорите в салон, избирате ли си лица, към които да адресирате своите думи? -да

3. Обичате ли да си служите с нагледни помагала? -С жестове в повечето случай.

4. Имало ли е случаи, които по средата на речта си изведнъж да се улавяте, че сте се отклонили от темата? -Ами не.Може да е станало 1-2 пъти,но не съм го отклонявала толкова много ,а съвсем малко.

5. Как се подготвяте за беседа или изказване? -Ако е нещо за училище си го формулирам и го запомням,а ако е между приятели не ме интересува.

6. Вие сте сред публиката. Бихте ли изезли веднага на сцената, за да кажете своето мнение, ако ви поканят? -Ами може би да,защо не ?

7. Смятате ли, че можете да защитите теза, в която не сте убеден? -Мога стига да е за нещо ,което си заслужава.

8.Смущавате ли се, когато сте пред публика (при хора, чието мнение цените)? -Ами не съм забелязала.Редовно с групата където съм на танци сме ходели по участия и ние си говорихме на сцената  докато танцувахме и беше много  готино.

9.Задават ви въпрос, по който не сте подготвен. Очакват вашият отговор, а въпросът съвсем не е приятелски...Вие? -Опитвам се да измисля нещо ,за да замажа положението.

10.Пред каква аудитория обичате да говорите?-Приятелска ,но ако е на тема приятна за мен мога да си говоря с дни,месеци та и повече,но ако е нещо тъпо бих го прекъснала,ако и на другите не им е много забавно.


[img]http://i53.tinypic.com/dbjhd.jpg[/img]

As long as you love me ♥  ♫

[img]http://i41.tinypic.com/amadg.jpg[/img]

[img]http://i53.tinypic.com/dbjhd.jpg[/img]

Offline

#4 2010-10-11 15:21:00

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Умеете ли да говорите добре?

1. Кое най-много ви дразни при един спор? - Когато другия вкарва някакви адски тъпи логики.. laugh
2. Когато говорите в салон, избирате ли си лица, към които да адресирате своите думи?-Не.
3. Обичате ли да си служите с нагледни помагала? - С жестове си служа СТРАШНО МНОГО!
4. Имало ли е случаи, които по средата на речта си изведнъж да се улавяте, че сте се отклонили от темата? - Не.Аз говоря страшно дълго, но не сменям темата на посоки и неусетно.
5. Как се подготвяте за беседа или изказване? - Просто прочитам дадена информация и си избирам каква теза ще защитавам или разказвам,
6. Вие сте сред публиката. Бихте ли изезли веднага на сцената, за да кажете своето мнение, ако ви поканят? - Да.
7. Смятате ли, че можете да защитите теза, в която не сте убеден? - Абсолютно!
8.Смущавате ли се, когато сте пред публика (при хора, чието мнение цените)?-Не.
9.Задават ви въпрос, по който не сте подготвен. Очакват вашият отговор, а въпросът съвсем не е приятелски...Вие? - Отговарям си с нещо, пък каквото стане,
10.Пред каква аудитория обичате да говорите?-Приятелска.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#5 2010-10-11 15:21:06

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Умеете ли да говорите добре?

1. Кое най-много ви дразни при един спор? ами , честно казано нищо . Обичам да споря и накрая винаги се съгласяват с мен . Така да се каже все още не съм си намерила майстора в тази сфера
2. Когато говорите в салон, избирате ли си лица, към които да адресирате своите думи? разбира се
3. Обичате ли да си служите с нагледни помагала? т.е. ?
4. Имало ли е случаи, които по средата на речта си изведнъж да се улавяте, че сте се отклонили от темата? случвало се е
5. Как се подготвяте за беседа или изказване? ами , подготвям си реч и я репетирам
6. Вие сте сред публиката. Бихте ли изезли веднага на сцената, за да кажете своето мнение, ако ви поканят? да
7. Смятате ли, че можете да защитите теза, в която не сте убеден? Пред другите - да
8.Смущавате ли се, когато сте пред публика (при хора, чието мнение цените)? не
9.Задават ви въпрос, по който не сте подготвен. Очакват вашият отговор, а въпросът съвсем не е приятелски...Вие? Мисля бързо, имам ли избор
10.Пред каква аудитория обичате да говорите? без значение , важното е да ме слушат , в противен случай се вбесявам


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#6 2010-10-11 16:11:14

Mystery
Member
Registered: 2010-07-04
Posts: 38

Re: Умеете ли да говорите добре?

1.Когато събеседника,с който споря знае,че не е прав и продължава да спори!
2.Говоря със всички!
3.Принципно не,но когато се налага..
4.Най-редовно
5.Пиша си на един лист каквото искам да кажа и го уча наизуст,все пак е важно какво ще си помислят останалите.
6.Малко съм срамежлива,но нямам друг избор.
7.Не,все пак ако не съм убедена,дори няма да си правя труда да я защитавам
8.Определено,както вече казах,съм срамежлива.
9.Мълча и чакам другият да предприеме нещо,или пък изтърсвам някоя неуместна глупост с която неловко излизам от положението.
10.Пред непознати,тъй като не ме интересува мнението на хора,които не познавам!


[img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/2864/2864245qz8ows323e.gif[/img]

Offline

#7 2010-10-24 08:42:56

DrEaM GiRl
Member
From: pLOVEdiv
Registered: 2009-08-07
Posts: 7,124

Re: Умеете ли да говорите добре?

1. Кое най-много ви дразни при един спор?
-Когато човекът срещу мен не използва никакво доказателства ,за да си опровергае мнението,а се ми говори пълни простотии

2. Когато говорите в салон, избирате ли си лица, към които да адресирате своите думи?
-Ако темата е свързана с това да,но имаче говоря принципно

3. Обичате ли да си служите с нагледни помагала?
-Да много,това е един вид доказателство във подкрепа на тезата ми

4. Имало ли е случаи, които по средата на речта си изведнъж да се улавяте, че сте се отклонили от темата?
-Не.Когато говоря понякой важен въпрос може на кажа 948209481 неща но не се отклонявам от темата

5. Как се подготвяте за беседа или изказване?
-не се подготвям,ножно ми е да знам само коя е темата

6. Вие сте сред публиката. Бихте ли изезли веднага на сцената, за да кажете своето мнение, ако ви поканят?
-Да,ако съм навътре с въпроса  той ме касае.

7. Смятате ли, че можете да защитите теза, в която не сте убеден?
-Да
8.Смущавате ли се, когато сте пред публика (при хора, чието мнение цените)?
-Не,даже ми е приятно да видя да ще са съгласни с мен

9.Задават ви въпрос, по който не сте подготвен. Очакват вашият отговор, а въпросът съвсем не е приятелски...Вие?
-Ззпочвам да говоря пълни глупости ако не искам да отговоря,но иначе си давам личното мнение

10.Пред каква аудитория обичате да говорите?
-Няма значение само да стоят и да слушат.Мразя да се надвиквам с някой.


[img]https://31.media.tumblr.com/911b8b625730710a770807548a410604/tumblr_mxplz8YDit1qbugf1o1_500.jpg[/img]

Offline

#8 2010-10-24 11:35:19

JuSst_me<3
Member
From: Really close
Registered: 2010-10-10
Posts: 1,193

Re: Умеете ли да говорите добре?

1. Кое най-много ви дразни при един спор?
1. Това, че хората които спорят в повечето случаи не признават, че са сгрешили.

2. Когато говорите в салон, избирате ли си лица, към които да адресирате своите думи?
2. Не схващам смисъла на въпроса..

3. Обичате ли да си служите с нагледни помагала?
3. Не, всичко трябва да е уникално... Ако нещо не ти отдава, то не го прави star

4. Имало ли е случаи, които по средата на речта си изведнъж да се улавяте, че сте се отклонили от темата?
4. Да, имало е и такива... Ако съм се "преместила" на някоя интересна тема, с приятелите ми не държим много на продължението на старата.

5. Как се подготвяте за беседа или изказване?
5. Опитвам да говоря естествено. Научавам долу - горе съдържанието на текста и се опитвам да го изразявам с мои думи (не наизуст). След няколко пъти вече звучи добре :]

6. Вие сте сред публиката. Бихте ли изезли веднага на сцената, за да кажете своето мнение, ако ви поканят?
6. Едва ли...

7. Смятате ли, че можете да защитите теза, в която не сте убеден?
7. Да, с моята голяма уста.. star

8.Смущавате ли се, когато сте пред публика (при хора, чието мнение цените)?
8.Мъничко, но това си е част от мен самата.

9.Задават ви въпрос, по който не сте подготвен. Очакват вашият отговор, а въпросът съвсем не е приятелски...Вие?
9. Защитавам мнение, не искам да обиждам никой, но ако не са приятелски настроени... Да кажем, че просто не ми пука за тях. Изразявам, че не знам с мълчание...

10.Пред каква аудитория обичате да говорите?
10. Приятели :]] Може би по - мънички деца на които би им било интересно ако сбъркам някъде и няма да бъде голям фал.

Offline

#9 2012-04-30 15:55:25

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Умеете ли да говорите добре?

1. Кое най-много ви дразни при един спор? Това,че не ме изслушват.
2. Когато говорите в салон, избирате ли си лица, към които да адресирате своите думи? Ооо да.
3. Обичате ли да си служите с нагледни помагала? Не.
4. Имало ли е случаи, които по средата на речта си изведнъж да се улавяте, че сте се отклонили от темата? Много пъти,мамка му.
5. Как се подготвяте за беседа или изказване? Никак.
6. Вие сте сред публиката. Бихте ли изезли веднага на сцената, за да кажете своето мнение, ако ви поканят? Естествено,по всяко време.
7. Смятате ли, че можете да защитите теза, в която не сте убеден? Бих могла.
8.Смущавате ли се, когато сте пред публика (при хора, чието мнение цените)? Не.
9.Задават ви въпрос, по който не сте подготвен. Очакват вашият отговор, а въпросът съвсем не е приятелски...Вие? Какво пък?!
10.Пред каква аудитория обичате да говорите? Всякаква.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook