#1 2010-09-30 07:08:19

fiina
Member
From: Callafornia. . :)
Registered: 2009-07-31
Posts: 1,003

Re: Страхът от нещо несъществуващо...

Знам че темата е тъпа но бих искала мнението Ви по въпроса:
Имало ли е моменти в който се страхувате от нещо което не съществува ... като например Дама Пика , НЛО (за него не съм сигорна че не съществува) , Тъмнината ии т.н
(question)


[img]http://prikachi.com/images/96/4037096d.gif[/img]

Offline

#2 2010-09-30 07:38:23

Sisi7u
*-_c0oL StaR_-*
From: градът на прокълнаtиtе . !! .
Registered: 2010-03-06
Posts: 4,943

Re: Страхът от нещо несъществуващо...

като малка се боях от духове, които бродят след стъмняване ... и не излизах на вън , когато е тъмно
но това се дължеше на "умната" ми баба, която ме плашеше и аз й вярвах, все пак възрастна жена, нямах представа, че може да ме лъже
но сега вече не вярвам изобщо .. понякога се боя, когато е тъмно и има някакъв шум, а аз не знам от къде идва ...
плаша се от непознатото, от неизвестното
плаша се също, когатоо съм гледал някой ужас и се налага да изляза някъде .. тогава се оглеждам да не изкочи нещо от някъде ;д


[img]http://prikachi.com/images/452/3028452n.jpg[/img]

Offline

#3 2010-09-30 08:06:07

metalniq
Member
From: не съм от този свят
Registered: 2010-04-07
Posts: 2,686

Re: Страхът от нещо несъществуващо...

Знам че темата е тъпа но бих искала мнението Ви по въпроса:
Имало ли е моменти в който се страхувате от нещо което не съществува ... като например Дама Пика , НЛО (за него не съм сигорна че не съществува) , Тъмнината ии т.н
(question)


как не съществува тъмнината ве  wondering  laugh

по темата: нямам такива проблеми аз smile


http://www.youtube.com/watch?v=20bgx9ZRpyQ !!!
Fuck Off And Die !!!!!!
NOT EVERYONE LIKES METAL… FUCK THEM!!!!!

Offline

#4 2010-09-30 08:26:27

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Страхът от нещо несъществуващо...

понякога се боя, когато е тъмно и има някакъв шум, а аз не знам от къде идва ...
плаша се от непознатото, от неизвестното
плаша се също, когатоо съм гледал някой ужас и се налага да изляза някъде .. тогава се оглеждам да не изкочи нещо от някъде ;д

+1 laugh  laugh

Offline

#5 2010-09-30 08:32:41

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Страхът от нещо несъществуващо...

От тея неща не.Обаче имаше един период в който все си въобрзявах, че някой ме следи! laugh  laugh


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#6 2010-09-30 08:47:08

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Страхът от нещо несъществуващо...

От тея неща не.Обаче имаше един период в който все си въобрзявах, че някой ме следи! laugh  laugh

Да, аз също,. но и още понякога имам чуството, че все някой ме гледа - и по точно Дама Пика  rofl  rofl Особено имаше една сутрин, през коята направо я чуствах, че е до мен О.о но тва беше през лятото и няпоследък сякаш изчезна хдд

Offline

#7 2010-09-30 11:02:36

LaPe7yYy
Suнshине..
From: LA.. <33
Registered: 2009-03-07
Posts: 4,314

Re: Страхът от нещо несъществуващо...

Знам че темата е тъпа но бих искала мнението Ви по въпроса:
Имало ли е моменти в който се страхувате от нещо което не съществува ... като например Дама Пика , НЛО (за него не съм сигорна че не съществува) , Тъмнината ии т.н
(question)


как не съществува тъмнината ве  wondering  laugh

по темата: нямам такива проблеми аз smile

Това се отнася за Дама Пика...

От тея неща не.Обаче имаше един период в който все си въобрзявах, че някой ме следи! laugh  laugh

И аз съм така като се прибирам късно laugh


Damon & Elena
[img]http://prikachi.com/images/737/2554737b.gif[/img]
Don't let go, don't run away love,
I still got feelings you are my passion.
Don't let go, don't run away love
you are the one for me..
heart

Offline

#8 2010-09-30 11:04:19

fenka_na_selenka
Member
Registered: 2009-11-14
Posts: 421

Re: Страхът от нещо несъществуващо...

понякога се боя, когато е тъмно и има някакъв шум, а аз не знам от къде идва ...
плаша се от непознатото, от неизвестното
плаша се също, когатоо съм гледал някой ужас и се налага да изляза някъде .. тогава се оглеждам да не изкочи нещо от някъде ;д

+1 laugh  laugh


Ех, ех, времето, в което съм се шляела из случаен форум и за което сега, години по-късно, вече по-пораснала от онова малко (защо изобщо съм имала регистрация на такава ранна възраст?) човече, което е писало през главата си, безкрайно се разкайвам.

Offline

#9 2010-09-30 11:18:52

xnesquikx
Member
From: Bikini Bottom*
Registered: 2010-09-19
Posts: 1,062

Re: Страхът от нещо несъществуващо...

страхувам се от такива несъществуващи неща, само ако съм гледала някой ужас ;дд. аа ииначее.. от тъмното ме е страх малко laugh


[img]http://prikachi.com/images/602/3629602g.png[/img] heart

its not about how others look at me, its about how i look at myself ;] -beastly

Offline

#10 2010-10-03 09:27:24

TRI4KO
Member
Registered: 2009-11-19
Posts: 372

Re: Страхът от нещо несъществуващо...

Страх ме е, защото понякога няма храна у дома и стоя гладен. По-голям страх не съм имал laugh:D:D А сега сериозно: Като те лъжат от малка за всякакви глупости, нормално е да те е страх.. smile

Offline

#11 2010-10-03 09:41:30

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Страхът от нещо несъществуващо...

НЛО , дама пика - такива неща - не . shake От тъмното също не се страхувам , но имам една приятелка , която ме наплашва всеки път като излизам с нея и после едва се прибирам в тъмното ... МНОООГА  е добра  laugh

Обаче ме е страх от смъртта и други лоши работи , които могат да се случат на хората , които обичам speechless


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#12 2010-10-03 11:16:05

iveto0_94
`Vampire heart`
From: *...MyStic FallS...*
Registered: 2009-08-03
Posts: 17,455

Re: Страхът от нещо несъществуващо...

Мен ме е страх от тъмното lipssealed


[img]http://i569.photobucket.com/albums/ss138/softskin13/Emoticon-Flip.gif[/img]  Когато често се срещаме с дадени хора,
те стават част от живота ни. И като станат
част от живота ни, започват да се опитват
да го променят. И се сърдят, когато не
правим това, което те изискват от нас.
Понеже всеки си мисли, че знае как
другият трябва да живее живота си,
но всъщност никой не знае как трябва
да живее своя собствен!

Offline

#13 2010-10-03 11:20:34

moni4ka_21
Member
From: Nostalgia
Registered: 2008-12-30
Posts: 925

Re: Страхът от нещо несъществуващо...

Аз сама се наплашвам .. примерно когато се прибирам късно, започвам да си внушавам,че някой ме следи и ме е страх.Или когато съм сама и чуя нещо, си внушавам,че има призраци и тем подобни и пак съм уплашена.Не гледам хоръри и филми за духове, били то и документални,защото после стоя на тръни минимум 1 ден laugh таа по-скоро сама си внушавам всички страхове  smile


Draco Dormiens Nunquam Titillandus.

Offline

#14 2010-10-03 18:32:55

xello_kitty
Member
From: Underworld.
Registered: 2009-12-29
Posts: 662

Re: Страхът от нещо несъществуващо...

Амии аз от малка имам чувството че някаква сила или нещо такова ме преследва ( ее ,, не съм като онази от Paranormal Activity но не съм и откачалка laugh ) ..имам чувството че като спя нещо се надвесва над главата ми и понякога ми се е случвало без да съм заспала да ме хване за ръката и като се обърна ми няма нищо ;дд .. Не вярвам в Дама Пика, но вярвам в Аnnelise Мichel ( актрисата, починала след снимане на филма "Екзоризма на Емили Роуз" ..всеки път като започна да се ровя из интернет за тази жена ме превзема чувството че тя е зад мен и всеки момент ще ме убие с голи ръце ( може да ви се стори лудост но е истина ) ..даже веднъж й видях отражението на огледалото си lipssealed

Offline

#15 2010-10-09 06:26:12

mir4eto97
Member
Registered: 2009-02-01
Posts: 14

Re: Страхът от нещо несъществуващо...

Всъщност, като малка се боях от тъмнината...но вече я обожавам. Не знам...понякога се случва сърцето ми да забие от страх, но е по-рядко от преди. Ако се стресна от някой филм...страх ме е само, като съм будна.  chuckle  Основния ми проблем сега е, че все си мисля че има някой зад мен и ме гледа, следи. Супер гадно е. Вярвам в Кървавата Мери. Ето защо:
  Един път с моята приятелка през лятото се запалихме по свръхестественото и правихме магии и все някакви такива... laugh ..та отидохме ние до 5 етаж с асансьора, за да извикаме една друга френд. Нямаше я. Пак слязохме с а-ра, говорейки за Кървавата Мери ..и заседнахме. Нямаше ток и бяхме между 2 и 3 етаж. А датата беше ПЕТЪК 13!!!!! След 5 минути излязохме...пуснаха тока. От тогава ме е страх от асанс
ьори.


*Никога няма да намериш жена без отговор, освен ако се окаже без език
*Да обичаш - това означава да бъдеш направен от сълзи и въздишки, от пламък и вярност, докато станеш купчина пепел...

Offline

#16 2011-03-13 18:31:54

mariq1699
Member
Registered: 2011-01-22
Posts: 176

Re: Страхът от нещо несъществуващо...

Единствените неща, от които ме е страх и те съществуват са големите кучета и малко от тъмното. Но пък ме е страх от разни неща, които ги няма, но аз си втълпявам, че ги има и ще ми направят нещо. Преди време имах чувството, че зад вратата в стаята ми има някой. Оттогава ми е останало като навик винаги като влизам вътре да проверявам зад вратата chuckle


Защо по филмите, когато някой чуе стъпки казва „Ехоо“ ? Да не си мисли, че убиецът ще каже „В кухнята съм, искаш ли сандвич?“ ?! laugh laugh

Offline

#17 2011-03-22 11:58:20

karity.
Member
Registered: 2011-03-02
Posts: 77

Re: Страхът от нещо несъществуващо...

Мен ме е страх от тъмното  chuckle Имам чувството, че някой ме следи като изляза навън по тъмно  sweat

Offline

#18 2011-06-08 15:57:14

aziaz
Member
Registered: 2010-10-16
Posts: 34

Re: Страхът от нещо несъществуващо...

НЛО , дама пика - такива неща - не . shake От тъмното също не се страхувам , но имам една приятелка , която ме наплашва всеки път като излизам с нея и после едва се прибирам в тъмното ... МНОООГА  е добра  laugh

Обаче ме е страх от смъртта и други лоши работи , които могат да се случат на хората , които обичам speechless

Абцолютноо !! и мен ме е страх за близките ми ... друго не ме плаши


○ Hell is just a word. Reality is much,much worse ○

Offline

#19 2011-06-08 19:20:53

Miss_Nightmare
Member
From: In the hell
Registered: 2010-05-13
Posts: 436

Re: Страхът от нещо несъществуващо...

Страх ме е да не се случи нещо лошо на хората които обичам.Имам и нещо като навик,да спя на затворена врата,нощем да не стоя близо до стъклена врата или прозорец или да не гледам огледало от страни така,че да не си виждам отражението.Не е страх,а навик изнервям се като има нещо такова около мен.

Offline

#20 2011-06-08 19:30:18

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Страхът от нещо несъществуващо...

Като бях малка много се плашех от духове и разни такива.После разбрах,че не съществуват и сега те не ми пречат.Но винаги ще се страхувам от извънземни,защото за тях никой не може да каже дали ги има или не и наистина доста ме плашат  lipssealed


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#21 2012-11-03 21:30:19

barbie5
Member
From: Стара Загора
Registered: 2009-07-25
Posts: 1,352

Re: Страхът от нещо несъществуващо...

понякога се боя, когато е тъмно и има някакъв шум, а аз не знам от къде идва ...
плаша се от непознатото, от неизвестното
плаша се също, когатоо съм гледал някой ужас и се налага да изляза някъде .. тогава се оглеждам да не изкочи нещо от някъде ;д

+1 laugh  laugh


[img]http://store.picbg.net/pubpic/DB/46/05417bfb86c5db46.jpg[/img]
fight for this love..

Offline

#22 2012-11-03 21:47:20

imposible_**
Member
From: Soffia
Registered: 2011-09-20
Posts: 177

Re: Страхът от нещо несъществуващо...

когато бях по-малка така ме наплашиха с кървавата мери, че не заспивах на загасен ток повече от месец  laugh


Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп. laugh

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook