#1 2010-08-30 17:34:27

yoannka_love_mariqncho
Member
Registered: 2010-02-27
Posts: 493

Re: Лексикон

1.Какъв шампоан ползвате ?
2.Какъв сапун ползвате ?
3.Ползвате ли определена марка козметика ? Коя ?
4.Ползвате ли гримове ? Какви ?
5.Ако ползвате маска за лице , каква ?
6.Какъв парфюм и дезодорант ползвате ?
7.Какви лакове ползвате ?
8.Ползвате ли преса/маша ? Ако да , колко често ?
9.Използвате ли балсам за коса ? Ако да , колко често ?
10.Ако ползвате кремове , какви и за какво ?
11.Напишете ако ползвате някакви допълнителни неща , които не съм написала .
12.Напишете своята препоръка за някоя определена марка козметика и гримове . sun


heart I LoVe OnLy My ReAl LoVe MaRiQn heart
heart FoReVeR ToGeThEr heart

Offline

#2 2010-08-30 17:52:20

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Лексикон

1.Какъв шампоан ползвате ? shauma Push-up с колагенов комплекс
2.Какъв сапун ползвате ? dove beauty
3.Ползвате ли определена марка козметика ? Коя ? използам всяка козметика , която ми харесва , и в чието качество съм сигурна
4.Ползвате ли гримове ? Какви ? В ежедневиетоизползвам само спирала и гланц със силиконов екстракт , но в някои случаи ми се налага да използвам пудра. За по-специални събития обичам да си правя опушен грим и слагам червило
5.Ако ползвате маска за лице , каква ? в момента не използвам , но преди използвах една почистваща маска на Avon с домати
6.Какъв парфюм и дезодорант ползвате ? най-често използвам дезодорантите на Rexona , Fa и Nivea , а парфюмът ми е Versace "Jeans"
7.Какви лакове ползвате ? всякакви
8.Ползвате ли преса/маша ? Ако да , колко често ? косата ми е къдрава , т.е. не използвам маша , но понякога се изправям с преса
9.Използвате ли балсам за коса ? Ако да , колко често ?  всеки път използвам балсам за коса
10.Ако ползвате кремове , какви и за какво ? използвам кремове за ръце , лице , а също понякога и за крака
11.Напишете ако ползвате някакви допълнителни неща , които не съм написала . ами не си писала лосиони за тяло например - най-често използвам тези на Avon - ухаят страхотно и са доста добро оръжие , особено през лятото
12.Напишете своята препоръка за някоя определена марка козметика и гримове .  както казах - не нося много грим(sun)

smile


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#3 2010-08-30 18:12:24

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Лексикон

1.Какъв шампоан ползвате ? Gаrniеr Fruсtis за руса коса

2.Какъв сапун ползвате ? ми аз съм на душ - гел laugh

3.Ползвате ли определена марка козметика ? Коя ? Nivеа heart
4.Ползвате ли гримове ? Какви ? спирала,молив за очи и гланц,понякога и пудра и сенки
5.Ако ползвате маска за лице , каква ? ами пак се доверявам на Gаrniеr
6.Какъв парфюм и дезодорант ползвате ? парфюм Adidаs или C TНRU,а дезодоранта е Gеrniеr с минерали
7.Какви лакове ползвате ? всякакви
8.Ползвате ли преса/маша ? Ако да , колко често ? Преди по 2 или 3 пъти на седмица,но сега се къдря с плитки и не ми се налага да и правя нищо laugh
9.Използвате ли балсам за коса ? Ако да , колко често ? Балсам не,но маска да и то при всяко миене
10.Ако ползвате кремове , какви и за какво ? Лосиони за тяло ако се брои laugh
11.Напишете ако ползвате някакви допълнителни неща , които не съм написала . крем за ръце,за крака,рол он или стик,за др не се сещам сега wasntme
12.Напишете своята препоръка за някоя определена марка козметика и гримове . sun
...

:p


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#4 2010-08-30 18:18:00

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Лексикон

1.Какъв шампоан ползвате ? - На Avon един син дето не му помня името.
2.Какъв сапун ползвате ? - Тялото си мия с душ гел, иначе сапуна е Dove.
3.Ползвате ли определена марка козметика ? Коя ? - Avоn най-вече, иначе имам доста различни марки.
4.Ползвате ли гримове ? Какви ? - Само очна линия, молив и спирала.Тук таме и пудра.
5.Ако ползвате маска за лице , каква ?  - На Clean&Clear 2в1.
6.Какъв парфюм и дезодорант ползвате ?  - Не ги знам кви са.
7.Какви лакове ползвате ?  - Напоследък много лилаво и розово.
8.Ползвате ли преса/маша ? Ако да , колко често ?  - Ползвам само преса почтви всеки ден.Без преса не ходя никъде, винаги когато излизам се изправям.
9.Използвате ли балсам за коса ? Ако да , колко често ? - Не ползвам, косата ми се омазнява от балсами.
10.Ако ползвате кремове , какви и за какво ? - Имам няколко на Avon.За ръце, за лице, за крака.. laugh
11.Напишете ако ползвате някакви допълнителни неща , които не съм написала . - Ми не се сещам.
12.Напишете своята препоръка за някоя определена марка козметика и гримове . - В Clean&Clear е истината laugh


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#5 2010-08-30 18:22:26

qj_kume_pii
Member
From: Остров Кук
Registered: 2010-08-16
Posts: 193

Re: Лексикон

1.Какъв шампоан ползвате ?
2.Какъв сапун ползвате ?
3.Ползвате ли определена марка козметика ? Коя ?
4.Ползвате ли гримове ? Какви ?
5.Ако ползвате маска за лице , каква ?
6.Какъв парфюм и дезодорант ползвате ?
7.Какви лакове ползвате ?
8.Ползвате ли преса/маша ? Ако да , колко често ?
9.Използвате ли балсам за коса ? Ако да , колко често ?
10.Ако ползвате кремове , какви и за какво ?
11.Напишете ако ползвате някакви допълнителни неща , които не съм написала .
12.Напишете своята препоръка за някоя определена марка козметика и гримове . sun

1.Камил с лимон и лайка
2.Някакъв на Тео
3.Изпозлвам само Ейвън
4.Само фондьотен,рядко спирала и често гланц!
5.Зимна хидратираща маска за лице на Ейвън
6.Парфюма ми е Blue&Yellow а дезедоранта ми е Denim
7.На New
8.Всеки ден използвам преса за изправяне..професионална на Капанов smirk
9.Не използвам
10.Имам един за ръце,но не използвам попринцип кремове..
11.Спрей за тело с мирис на ягода,Рол-он против изпотяване..
12.Най-хубавата марка е Ейвън!


  Ако не ми простиш,тогава заличи ме ..Ако усетиш,че ти липсвам - Потърси ме! star

Offline

#6 2010-08-30 18:30:51

JB.Smille
Member
Registered: 2010-03-28
Posts: 4,512

Re: Лексикон

1.Какъв шампоан ползвате ? Schauma - ето и линк http://beautycosmetic.biz/images/schaumacolorsampoo.jpg laugh
2.Какъв сапун ползвате ? Dove  sun ..
3.Ползвате ли определена марка козметика ? Коя ? Нямам определена.
4.Ползвате ли гримове ? Какви ? Фондьотен,спирала,молив и гланц.
5.Ако ползвате маска за лице , каква ? Garnier Skin naturals 3 в 1 .
6.Какъв парфюм и дезодорант ползвате ? Pure Blanca u BVLGARI ! sun
7.Какви лакове ползвате ? Ами зависи ..
8.Ползвате ли преса/маша ? Ако да , колко често ? Ползвам преса,доста често!
9.Използвате ли балсам за коса ? Ако да , колко често ? Не ползвам.
10.Ако ползвате кремове , какви и за какво ? ползвам Nivea Soft ,но много рядко !
11.Напишете ако ползвате някакви допълнителни неща , които не съм написала . Не се сещам .
12.Напишете своята препоръка за някоя определена марка козметика и гримове . Ами MAX Factor laugh


The truth is I’ve never fooled anyone. I’ve let people fool themselves. They didn’t bother to find out who and what I was. Instead they would invent a character for me. I wouldn’t argue with them. They were obviously loving somebody I wasn’t.

Offline

#7 2010-08-30 19:45:46

ivet955
Marshall`s girl
From: Rome
Registered: 2010-02-06
Posts: 4,731

Re: Лексикон

1.Какъв шампоан ползвате ? Nivea.
2.Какъв сапун ползвате ? душ-гел на  Dove.
3.Ползвате ли определена марка козметика ? Коя ? Различно.
4.Ползвате ли гримове ? Какви ? Спирала, Очна линия, Гланц и понякога Сенки, но рядко.
5.Ако ползвате маска за лице , каква ? Не ползвам.
6.Какъв парфюм и дезодорант ползвате ? Дезодоранта ми е Rexona, a парфюма на Nina Ricci - Be Delicious.
7.Какви лакове ползвате ? Почти всякакви цветове.
8.Ползвате ли преса/маша ? Ако да , колко често ? Ползвам преса за изправяне винаги, след като си измия косата.
9.Използвате ли балсам за коса ? Ако да , колко често ? При всяко миене на косата. 10.Ако ползвате кремове , какви и за какво ? Крем за лице на Nivea и мляко за тяло на Dove.
11.Напишете ако ползвате някакви допълнителни неща , които не съм написала .
12.Напишете своята препоръка за някоя определена марка козметика и гримове


[img]http://prikachi.com/images/239/4746239c.jpg[/img]

Offline

#8 2010-08-30 19:58:47

Rosalie
Member
From: ~*~The World Is Mine~*~
Registered: 2009-06-28
Posts: 335
Website

Re: Лексикон

1.Какъв шампоан ползвате ? - Elseve розовата серия за огледален блясък на L'Oreal
2.Какъв сапун ползвате ? -Dove
3.Ползвате ли определена марка козметика ? Коя ? - Любими са ми продуктите на Bourjois, Maybelline, Chanel, Givenchy и Dior
4.Ползвате ли гримове ? Какви ? - Имам си професионална палитра от 120 цвята използвам нея
5.Ако ползвате маска за лице , каква ? - Обикновенно на Garnier Pure или La roche
6.Какъв парфюм и дезодорант ползвате ? - Hugo Boss и Alien на Thierry Mugler
7.Какви лакове ползвате ? - Ходя на маникюрист по принцип, иначе имам лакове на OPI и Bourjois
8.Ползвате ли преса/маша ? Ако да , колко често ?- Да, много често, не мога без преса просто, пристрастена съм laugh  Но се старая да не тормозя косата си по никакъв друг начин, редовно и правя маски, скъсявам изтощените краища, ползвам кристали, така че нямам проблем, смея да твърдя че косата ми е страхотна и дълга и гъста 9.Използвате ли балсам за коса ? Ако да , колко често ? - Винаги, когато мия косата си
10.Ако ползвате кремове , какви и за какво ? - Имам едно кремче на La roche за комбинирана кожа, мн е добро, препоръчвам го
11.Напишете ако ползвате някакви допълнителни неща , които не съм написала . не се сещам и аз
12.Напишете своята препоръка за някоя определена марка козметика и гримове - по-горе вече изброих предпочитаните от мен марки, така че няма да се повтарям



Once again the world has proven anything you can do, I can do better!

Съзираш ли в зрънцето пясък Вселена
а в полския мак-Цветовете на Рая
И краткия миг става Вечност блажена
а в шепата малка събираш Безкрая...

[img]http://s7.rimg.info/72c4a135911e031df285d216d0e9c3a9.gif[/img]

Offline

#9 2010-09-16 20:03:18

[[ Maylo ]
Member
Registered: 2010-09-15
Posts: 22

Re: Лексикон

1.Какъв шампоан ползвате ? [color=deeppink] някакъв френски за гъста коса ..
2.Какъв сапун ползвате ? Нивеа (:
3.Ползвате ли определена марка козметика ? Коя ? Мейбълийн, М.А.К., Диор .. много са, ползвам почти всички, зависи кои продукти ми допаднат.
4.Ползвате ли гримове ? Какви ? очен контур (молив), коректор, фон дьо тен, спирала, сенки ..
5.Ако ползвате маска за лице , каква ? сама си правя, но не често, кожата ми е хубава (:
6.Какъв парфюм и дезодорант ползвате ? парфюм - Lacoste - Touch of Pink;
7.Какви лакове ползвате ? червен, тъмнорозов, бял, черен, бежов, нежно виолетов, лилав, тъмно-червен .. 
8.Ползвате ли преса/маша ? Ако да , колко често ? само преса .. често, почти всеки ден.
9.Използвате ли балсам за коса ? Ако да , колко често ? Всеки път след като си измия косата .. (:
10.Ако ползвате кремове , какви и за какво ? за махане на грим и лосион за тяло (:
11.Напишете ако ползвате някакви допълнителни неща , които не съм написала: Лосиони за тяло и ролони .. ами ползвам отново лакосте за рол он, фа за стик, лосион ползвам отново на френска марка и др. (:
12.Напишете своята препоръка за някоя определена марка козметика и гримове - Не прекалявайте и не изспивайте цялата колекция на Мейбълий върху лицето си, защото ще изглеждате евтино и пошло. Да, евтиното има много потребители, но е ЕВТИНО! (: а скъпото има малко, но подбрани .. запомнете го !(sun)

[/color]


The scars of your love, remind me of us.
They keep me thinking that we almost had it all
The scars of your love, they leave me breathless
I can't help feeling
...

[img]http://i691.photobucket.com/albums/vv276/ckgraphics3/sdas.png[/img]

Offline

#10 2010-09-17 14:23:59

несu-
Lısα Sımpsσn
From: Видин
Registered: 2010-08-07
Posts: 2,200
Website

Re: Лексикон

1. Wash and Go за чуплива коса
2. Нивеа
3. Принципно не.
4. да, черен молив, спирала, пудра (понякога), гланц
5. някаква домашна или със сива глина : )
6. дезодорант на Нивеа, а за парфюм един от Ейвън ( име не се сещам ;д )
7. светли нюанси ( безцветен, бледо бял, розово, сиво ;д )
8. преса. почти всеки ден и то предимно за изправяне
9. балсам не ползвам!
10. лусион за тяло и зимата крем за ръце.
11. пяна за коса, ролони, и за друго не се сещам ;д


[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/942069_497765786943234_23506927_n.jpg[/img]

Offline

#11 2010-10-03 15:20:42

Lindor_
Member
From: Burgas
Registered: 2010-05-03
Posts: 68

Re: Лексикон

1.Какъв шампоан ползвате ? - в момента Билка
2.Какъв сапун ползвате ? - Dove
3.Ползвате ли определена марка козметика ? Коя ? - не ,стига да ми хареса smile
4.Ползвате ли гримове ? Какви ? - спирала -Avon
5.Ако ползвате маска за лице , каква ? - не
6.Какъв парфюм и дезодорант ползвате ? Balea,Mexx,Refan,Litle white dress и др.
7.Какви лакове ползвате ? - Golden Rose,Seventeen,Essence
8.Ползвате ли преса/маша ? Ако да , колко често ? - амии понякога ,но не много често
9.Използвате ли балсам за коса ? Ако да , колко често ? - сега спрях
10.Ако ползвате кремове , какви и за какво ? за лице и ръце-Орифлейм,Билка,Ейвън
11.Напишете ако ползвате някакви допълнителни неща , които не съм написала . -хах ,мързел съм
12.Напишете своята препоръка за някоя определена марка козметика и гримове . -пас


[img]http://i51.tinypic.com/mskg7b.jpg[/img]

Offline

#12 2010-10-08 16:53:55

sunny13
Bitter*
Registered: 2009-07-26
Posts: 9,886

Re: Лексикон

1.Какъв шампоан ползвате ? Ами Hair-X от Орифлейм.
2.Какъв сапун ползвате ? Един с маракуя от Орифлейм също.
3.Ползвате ли определена марка козметика ? Коя ? Орифлейм star
4.Ползвате ли гримове ? Какви ? Ми да,най-вече фон дьо тен,спирала и черен молив.
5.Ако ползвате маска за лице , каква ? Не ползвам.
6.Какъв парфюм и дезодорант ползвате ? Ами парфюм Mirage и дезодорант Elvie от Орифлейм.
7.Какви лакове ползвате ? Ми Golden Rose и всякакви други марки.
8.Ползвате ли преса/маша ? Ако да , колко често ? Ми ползвам преса,но много рядко.
9.Използвате ли балсам за коса ? Ако да , колко често ? Не,не използвам.
10.Ако ползвате кремове , какви и за какво ? Ми за крака най-вече.Орифлейм
11.Напишете ако ползвате някакви допълнителни неща , които не съм написала . Ами не се сещам в момента.
12.Напишете своята препоръка за някоя определена марка козметика и гримове . Орифлейм.


Извинявам се за повторенията "орифлейм"  laugh


"Ако си решил да променяш живота си,давай.Не се обръщай назад,защото времето никога не чака."

Offline

#13 2010-10-08 18:24:50

qgodkaa12
Member
From: Градът на мечтите : ))
Registered: 2010-03-13
Posts: 289

Re: Лексикон

1.Какъв шампоан ползвате ? Syoss smile
2.Какъв сапун ползвате ? ами аз съм с душ гел на Fa
3.Ползвате ли определена марка козметика ? Коя ? Орифлейм,Аvon star
4.Ползвате ли гримове ? Какви ? ами аз попринцип не ползвам грим. Е понякога си слагам молив който е на Flammer и спирала която е на Avon (*:)
5.Ако ползвате маска за лице , каква ? ами Амрита
6.Какъв парфюм и дезодорант ползвате ? Дезодоранта ми е B.U sun а парфюмия 5th Avenue и един друг но не му знам името smile
7.Какви лакове ползвате ? всякакви laugh
8.Ползвате ли преса/маша ? Ако да , колко често ? ами понякога
9.Използвате ли балсам за коса ? Ако да , колко често ? Попринцип не ползвам lipssealed
10.Ако ползвате кремове , какви и за какво ? Ами ползвам лосион за тяло което е на Avon Care star и крем за ръце пак е на Avon Care smile
11.Напишете ако ползвате някакви допълнителни неща , които не съм написала . В момента н мога да се сетя smile
12.Напишете своята препоръка за някоя определена марка козметика и гримове .


Обичаш истински тогава, когато си убеден, че само ти си способен на такава любов, че така силно никой никога не е обичал,нито някой някога ще обича.. <3

Offline

#14 2010-10-17 19:04:31

suuMer_girl
Member
Registered: 2010-06-26
Posts: 41

Re: Лексикон

1.Какъв шампоан ползвате ? Wash & Go
2.Какъв сапун ползвате ? Ползвам Душ гел ;д
3.Ползвате ли определена марка козметика ? Коя ? мм нее ;д
4.Ползвате ли гримове ? Какви ? Ползвам спирала,,очна ллиния,молив(понякога)
5.Ако ползвате маска за лице , каква ? не ползвам
6.Какъв парфюм и дезодорант ползвате ? Имам единн на Армании
7.Какви лакове ползвате ? През училищно време съм с светло розов,а през лятото със черен или мн тъмно кафяв ;д
8.Ползвате ли преса/маша ? Ако да , колко често ? Ползвам преса..понякога
9.Използвате ли балсам за коса ? Ако да , колко често ?
10.Ако ползвате кремове , какви и за какво ? Амии ползвамм еднии ,ноо забрайх как се казват ;д
11.Напишете ако ползвате някакви допълнителни неща , които не съм написала . нзз ;д
12.Напишете своята препоръка за някоя определена марка козметика и гримове . мм нзз ;д


Spain •♥••♥••♥••♥•

Offline

#15 2010-10-18 20:50:17

vanilla_vintage
Member
Registered: 2010-10-16
Posts: 1

Re: Лексикон

1.Какъв шампоан ползвате ?  В момента позлвам Wash and Go и съм изненадващо доволна от резултата!
2.Какъв сапун ползвате ? Душ - гел на Fa с какаово масло...Мисля, че така беше smile
3.Ползвате ли определена марка козметика ? Коя ? "Нивеа". Невероятни са!
4.Ползвате ли гримове ? Какви ? Да... Фон дьо тен, когато е необходимо (В момента - Maybelline Affinitone, много ми харесва!), очна линия (марката няма значение), спирала (Define a lash на Maybelline - не съм попадала на по-добра за сега!), червило/гланц/балсам за устни (по - често балсам)
5.Ако ползвате маска за лице , каква ? Много ми харесва маската на Дева с невен и с пилинг частици!
6.Какъв парфюм и дезодорант ползвате ? Nina от Nina Ricci.
7.Какви лакове ползвате ? Различни марки, но предимно в тъмни цветове, като бургундско червено ми е любимият!
8.Ползвате ли преса/маша ? Ако да , колко често ? Ползвам, но много рядко. Понякога с месеци не съм ги ползвала. Откакто се научих да си правя свестни къдрици с фибички... smile
9.Използвате ли балсам за коса ? Ако да , колко често ? Позлвам маска, веднъж на 1 седмица, като си я нанасям по краищата само, защото по принцип имам коса, склонна към омазняване. Miosotis е марката, която ползвам, много е добра!
10.Ако ползвате кремове , какви и за какво ? Бебешки крем на Нивеа или Краставичен на Арома.
11.Напишете ако ползвате някакви допълнителни неща , които не съм написала .
Почистващо мляко за лице на L'Oreal Triple active cleansing milk Renourishing (розова опаковка), рол - он против изпотяване Nivea Happy time; лосион за тяло Avon Naturals с роза и праскова.
12.Напишете своята препоръка за някоя определена марка козметика и гримове .
Miosotis - маска за коса в червена опаковка; Нивеа; Define a lash на Maybelline... Това е всичко smile smile smile

Offline

#16 2010-10-19 14:09:38

m0ooo
Member
From: Плевен. ..БГ..
Registered: 2010-05-18
Posts: 118

Re: Лексикон

super temichkaa.. (f)
1.Какъв шампоан ползвате ? Syoss
2.Какъв сапун ползвате ? Camey
3.Ползвате ли определена марка козметика ? Коя ? харесвам Pupa
4.Ползвате ли гримове ? Какви ? често спирала( maxfactor ), черwила, сенки, молиwи, фдт.. и др
5.Ако ползвате маска за лице , каква ? само пилинг маска
6.Какъв парфюм и дезодорант ползвате ? деодоранта е на нивеа, а ползвам АДИДАС
7.Какви лакове ползвате ? всевъзможни марки..
8.Ползвате ли преса/маша ? Ако да , колко често ? Ще ми купят най накраяяяяя.. за р.д-то smile Ще е на Браун. И ще я ползвам чето, даааааааааа!
9.Използвате ли балсам за коса ? Ако да , колко често ? Не samo maska za kosa s aromat na shokolad
10.Ако ползвате кремове , какви и за какво ? Само за ръце, крака( ходила ) и lice
11.Напишете ако ползвате някакви допълнителни неща , които не съм написала . Обожавам душ- геловете и имам в изобилие.
12.Напишете своята препоръка за някоя определена марка козметика и гримове . Залагайте на сигурното! 


Не бъди горчиж, защото ще те изплюят, не бъди сладък, защото ще те изсмучат, не бъди мек, защото ще те смачкат, не бъди твърд, защото ще те разрежат, старай се да се държиш по средата.

Offline

#17 2010-11-01 17:16:57

smilexgirl
Member
From: Saint Denis, Centre, France
Registered: 2010-10-19
Posts: 692

Re: Лексикон

1.Какъв шампоан ползвате ? Schauma
2.Какъв сапун ползвате ? Dove
3.Ползвате ли определена марка козметика ? Коя ? Нямам определена.
4.Ползвате ли гримове ? Какви ? Спирала,молив и гланц.
5.Ако ползвате маска за лице , каква ? Garnier Skin naturals 3 в 1 .
6.Какъв парфюм и дезодорант ползвате ?ferre и Adidas!
7.Какви лакове ползвате ? Ами зависи ..
8.Ползвате ли преса/маша ? Ако да , колко често ? Ами не много често!
9.Използвате ли балсам за коса ? Ако да , колко често ? Не ползвам.
10.Ако ползвате кремове , какви и за какво ? ползвам Nivea !
11.Напишете ако ползвате някакви допълнителни неща , които не съм написала . Не се сещам .
12.Напишете своята препоръка за някоя определена марка козметика и гримове . НЕ пробвайте други марки  shake  само на сигорно!


Най-щастливите хора, имат всъщност най-тъжните истории ....

Offline

#18 2010-11-01 17:19:28

kikitouuu
Member
From: Антарктика
Registered: 2009-05-19
Posts: 1,352

Re: Лексикон

1.Какъв шампоан ползвате ? Head and Showders
2.Какъв сапун ползвате ? Saveguird
3.Ползвате ли определена марка козметика ? Мне Коя ?
4.Ползвате ли гримове ? Какви ? Не
5.Ако ползвате маска за лице , каква ? Никаква
6.Какъв парфюм и дезодорант ползвате ? B.U Нина Ричи - apple
7.Какви лакове ползвате ?  - Мммм черен на essence
8.Ползвате ли преса/маша ? Ако да , колко често ?  Мне
9.Използвате ли балсам за коса ? Ако да , колко често ?  Всеки път когато се мия - на Gliss
10.Ако ползвате кремове , какви и за какво ? За ръце
11.Напишете ако ползвате някакви допълнителни неща , които не съм написала . Мммм не се сещам ;pp
12.Напишете своята препоръка за някоя определена марка козметика и гримове . Мммм ползвайте професионални марки, за да не получавате алергии (Avon, Oriflame и т.н.)


[img]http://25.media.tumblr.com/c953272b4723f40c3a49b05a6a98cf2b/tumblr_mfmg9wUy2D1s1xlwlo1_500.gif[/img]  Nirvana.

Offline

#19 2010-11-03 12:22:47

tanityy
Strange star
From: Geneva,Switzerland
Registered: 2010-07-28
Posts: 12,452

Re: Лексикон

1.Какъв шампоан ползвате ? -  Ами най често Schauma .
2.Какъв сапун ползвате ? - Dove .
3.Ползвате ли определена марка козметика ? Коя ? Нямам .
4.Ползвате ли гримове ? Какви ? Само гланц за устни .
5.Ако ползвате маска за лице , каква ? -   Не ползвам .
6.Какъв парфюм и дезодорант ползвате ? -  Ами в момента е Bon Bons - Malizia . (знам , че е детски , но много ми харесва как мирише . много е силен )
7.Какви лакове ползвате ? -   За нокти ли ? Ами бледо розов .
8.Ползвате ли преса/маша ? Ако да , колко често ? - Ами един два пъти рез месеца . Преса.
9.Използвате ли балсам за коса ? Ако да , колко често ? - Не  , не използам .
10.Ако ползвате кремове , какви и за какво ? Не ползвам .
11.Напишете ако ползвате някакви допълнителни неща , които не съм написала .Мисля , че не .
12.Напишете своята препоръка за някоя определена марка козметика и гримове . Ейвън !
star  star  star


Личността започва там,където свършва сравняването с другите.
[img]http://prikachi.com/images/79/7560079R.jpg[/img]

Offline

#20 2010-11-06 10:31:40

valll
Member
From: Wonderland*
Registered: 2009-04-28
Posts: 6

Re: Лексикон

1.Какъв шампоан ползвате ? - Елсев със екстрат от перла и цитрус
2.Какъв сапун ползвате ?- Tet-a-tet, Dove, Teo...
3.Ползвате ли определена марка козметика ? Коя ? - Не, всеки път си вземам козметика от различни марки
4.Ползвате ли гримове ? Какви ? - Черен молив, спирала, фдт но много рядко, пудра, гланц за устни
5.Ако ползвате маска за лице , каква ? - домашна
6.Какъв парфюм и дезодорант ползвате ? - парфюм - Адидас, дезодорант - Гарниер
7.Какви лакове ползвате ? - Umbrella, Golden rose
8.Ползвате ли преса/маша ? Ако да , колко често ? - не, не използвам
9.Използвате ли балсам за коса ? Ако да , колко често ?- балсам без отмиване на Гарниер - след всяко измиване на косата
10.Ако ползвате кремове , какви и за какво ? - Хидратиращи
11.Напишете ако ползвате някакви допълнителни неща , които не съм написала . - маска за коса - домашна, душ гел на Арома, лосион за тяло на Ейвън...
12.Напишете своята препоръка за някоя определена марка козметика и гримове . - Gliss kur жълтата серия, Елсев...


I guess I see what I wanna see,
Or is my heart just deceiving me
With that look I know so well,
I fall completely under your spell!

Offline

#21 2010-11-09 16:48:39

beb4yuy
Member
From: Казанлък
Registered: 2010-11-09
Posts: 1

Re: Лексикон

1.Какъв шампоан ползвате ?-Ами предимно на Гарниер-фруктис smile
2.Какъв сапун ползвате ?-Dove, Teo... но повече съм с душ-гел  smile
3.Ползвате ли определена марка козметика ? Коя ?-Ами не определоно но може би на Ейвън или на Орифлейм smile
4.Ползвате ли гримове ? Какви ?- Черен молив, спирала,фон дю тен, пудра, гланц за устни smile
5.Ако ползвате маска за лице , каква ? - домашна(но рядко) smile
6.Какъв парфюм и дезодорант ползвате ?-много са най-вече на Пако Рабан,Би Ю лилавия и розовия а дезодорант-Би Ю  laugh
7.Какви лакове ползвате ?-Golden rose wink
8.Ползвате ли преса/маша ? Ако да , колко често ?-Да ами почти през 2 дни (emo)
9.Използвате ли балсам за коса ? Ако да , колко често ?- балсам без отмиване на Гарниер smile
10.Ако ползвате кремове , какви и за какво ?-ами най-вече хидратиращи др не lipssealed
11.Напишете ако ползвате някакви допълнителни неща , които не съм написала .-лосион за тяло на Ейвън smile 
12.Напишете своята препоръка за някоя определена марка козметика и гримове .-Елсев,Avon, Oriflame


Колко лесно е да направиш един човек нещастен, а после да му пожелаеш: Бъди щастлив!!!

Offline

#22 2010-11-10 17:17:44

els4ity_vip
Member
Registered: 2010-02-07
Posts: 61

Re: Лексикон

1.Какъв шампоан ползвате ? - Schauma
2.Какъв сапун ползвате ? - Dove,но в повечето случеи използвам дущ-гел smile
3.Ползвате ли определена марка козметика ? Коя ?  - ами всеки път различно но може би Evon най-често smile
4.Ползвате ли гримове ? Какви ? - Черен молив, спирала,фон дю тен, пудра, гланц за устни
5.Ако ползвате маска за лице , каква ? - рядко
6.Какъв парфюм и дезодорант ползвате ? парфюм и дездорант на Adidas
7.Какви лакове ползвате ? - Golden rose
8.Ползвате ли преса/маша ? Ако да , колко често ? - използвам и то доста често
9.Използвате ли балсам за коса ? Ако да , колко често ?  - ам рядко
10.Ако ползвате кремове , какви и за какво ? - Ами ползвам лосион за тяло което на Avon
11.Напишете ако ползвате някакви допълнителни неща , които не съм написала . - ам незнамм ...
12.Напишете своята препоръка за някоя определена марка козметика и гримове . - ами незнам може би Avon i Oriflame

Offline

#23 2010-11-17 15:35:50

dead-makeup
Member
Registered: 2009-11-06
Posts: 208

Re: Лексикон

1.Какъв шампоан ползвате ? - Schauma
2.Какъв сапун ползвате ? - На Орифлейм някакъв.
3.Ползвате ли определена марка козметика ? Коя ? - На avon,maybelline и др.
4.Ползвате ли гримове ? Какви ? - Спирала, молив, червило, гланц, фондьотен и др.
5.Ако ползвате маска за лице , каква ? - от xумус и различни по моя рецепта.От банан,и др плодове.
6.Какъв парфюм и дезодорант ползвате ? - на Adidas и Malizia bon bon
7.Какви лакове ползвате ? предимно на известни марки и др. - Аvon,Golden Rose..
8.Ползвате ли преса/маша ? Ако да , колко често ? - Ползвам , но рядко за да не ми се изтощава косата.
9.Използвате ли балсам за коса ? Ако да , колко често ? - Еми използвам , но рядко.
10.Ако ползвате кремове , какви и за какво ? - За тялото
11.Напишете ако ползвате някакви допълнителни неща , които не съм написала . - Др не се сещам , а и смятам , че всичко съм написала ;PP
12.Напишете своята препоръка за някоя определена марка козметика и гримове . Avon,Oriflame,Golden Rose


Lips that felt just like the inside of a rose
So, how come when I reach out my finger
It feels like more than distance between us  heart

Offline

#24 2010-12-06 18:25:58

xnesquikx
Member
From: Bikini Bottom*
Registered: 2010-09-19
Posts: 1,062

Re: Лексикон

1.Какъв шампоан ползвате ? - Schwarzkopf GLISS Hair Repair.
2.Какъв сапун ползвате ? - Тео ^^
3.Ползвате ли определена марка козметика ? Коя ? - Maybelline New York
4.Ползвате ли гримове ? Какви ? - Спирала, Черен молив, Пудра.
5.Ако ползвате маска за лице , каква ? - С ягода и гуава от avon.
6.Какъв парфюм и дезодорант ползвате ? - На Christina Aguilera. 
7.Какви лакове ползвате ? - Различни.
8.Ползвате ли преса/маша ? Ако да , колко често ? - Ползвала съм само един път през живота си. speechless
9.Използвате ли балсам за коса ? Ако да , колко често ? - Рядко. Повечето пъти гел.
10.Ако ползвате кремове , какви и за какво ? - Лосиони за тяло, нощен крем за лице. AVON.
11.Напишете ако ползвате някакви допълнителни неща , които не съм написала . -
12.Напишете своята препоръка за някоя определена марка козметика и гримове . - На maybelline new york, може да са скъпи, но на това му викам качество. :)


[img]http://prikachi.com/images/602/3629602g.png[/img] heart

its not about how others look at me, its about how i look at myself ;] -beastly

Offline

#25 2010-12-07 19:15:01

anitu-bau
Member
Registered: 2009-07-15
Posts: 3,167

Re: Лексикон

1.Какъв шампоан ползвате ? Schwarzkopf GLISS Hair Repair
2.Какъв сапун ползвате ?Хм, аз съм на душ гелове, ама от време на време ползвам сапуните на Fa
3.Ползвате ли определена марка козметика ? Коя ?Като цяло AOVN или Oriflame, това ползвам
4.Ползвате ли гримове ? Какви ?Да... heart Спирала, коректор и мноооого гланцове
5.Ако ползвате маска за лице , каква ?Нем...
6.Какъв парфюм и дезодорант ползвате ? B.U. and C- true / дезодоранти Rexona and Fa
7.Какви лакове ползвате ?Ох, най - различни марки и цветове
8.Ползвате ли преса/маша ? Ако да , колко често ?Да, използвам преса и то доста често... За къдрене или изправяне...
9.Използвате ли балсам за коса ? Ако да , колко често ?Schwarzkopf GLISS Hair Repair
10.Ако ползвате кремове , какви и за какво ?Хм,.. крем на Oriflame за лице с аромат на бороменка
11.Напишете ако ползвате някакви допълнителни неща , които не съм написала .~
12.Напишете своята препоръка за някоя определена марка козметика и гримове . Хора, купувайте си AVON or Oriflame


[img]http://i56.tinypic.com/2cdyd1x.jpg[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook