#1 2010-08-21 13:20:32

sunny_x3
Member
Registered: 2010-06-19
Posts: 44

Re: Любов!?

..емм още докато бяхме на училище,т'ва ше рече по време на матурите на 7 (края на годината) и нас ни пускаха да са разхождаме 1-2 часа докато свършат.И аз реших да се прибера и зех с мене ено момиче с което са запознахме 2-3 дни преди да почнат изпитите.И слез това тръгнахме към училище зада не закъснеем.Приди даскало видяхме едно момче и то ни попита:"къде отиваме толкова рано" всъшност се оказа,че часовника ни е бил напред laugh с половин-един час,но това няма значение.След това се разхождахме около блока на момчето-БЕЗ НЕГО!Говорихме си на една пейка и аз бях толкова умислена,че даже не съм разбрала кога е дошъл.Започнахме да си говорим 3-мата и след 5-10 мин. отидохме до момчето и пред вратата си говорихме двете с момичето за друго момче.И пак така изневиделица се появи момчето и вика:"Мене ли обичаш" и аз съответно отговорих категорично НЕ! По пътя се заговорихме кой къкъв бил и без да се усетя момчето ме хвана за ръката.Имполсивно и аз го хванах и вървяхме така до  училище сякаш нищо не е станало ,а момичето ни гледаше и се базикаше.След,като стигнахме седнах до него докато пуснат дежурните, заобиколена от още 2 момчета.И единия се избазика и каза:"Сега ще ви оженим" и се и викна :"Можеш да целунеш булката" И двамата се спогледахме и той извади една торбичка и каза,поне през торбичката chuckle незнайно как отнякъде се появи момчето,което харесваХ (даже може да се каже ОБИЧАХ) и така започна да ме гледа нз може и да съм си въобразила,но сякаш ме ревнуваше.Пропуснах да ви кажа,че и друг път са ни сватосвали за двойка и сме се хващали за ръце.


Така де въпроса ми е:
Какво според вас означава момиче и момче за се хванат за ръце при положение,че сме само добри приятели?

Съжалявам ако има грешки и повторения.

Offline

#2 2010-08-21 13:27:08

buboline
Member
From: Велико Търново
Registered: 2009-12-20
Posts: 714
Website

Re: Любов!?

wait ЗАГЛАВИЕТО .. моето  момиче smile

по темата ---> ем това означава че са един за друг,и аз имах еднa подобна сутуация беше предиии мноооогооо времее.. но както и да е.Като се обичате вземайте се,че ми се яде торта... lipssealed  rofl  (^)  :p


[img]http://line.romanticcollection.ru/lo/14_31_4E0B8440_RstelaPiPRsteliyn_7_comic.gif[/img]
[img]http://prikachi.com/images/772/3439772y.gif[/img]

Offline

#3 2010-08-21 13:46:49

miimch0
Member
From: ГраД на меЧтиТе.......
Registered: 2010-07-18
Posts: 97

Re: Любов!?

wait ЗАГЛАВИЕТО .. моето  момиче smile

по темата ---> ем това означава че са един за друг,и аз имах еднa подобна сутуация беше предиии мноооогооо времее.. но както и да е.Като се обичате вземайте се,че ми се яде торта... lipssealed  rofl  (^)  :p

абре моми4е  rofl  rofl  rofl разби ма с тас торта и аз искам аам сладоледена торта happy

Offline

#4 2010-08-21 13:47:38

admin
Администратор
Registered: 2008-06-15
Posts: 770

Re: Любов!?

Оправи си заглавието!


Пиша дълги и трудноразбираеми изречения!
Извинявам се! blushchuckle

Offline

#5 2010-08-21 14:02:13

miimch0
Member
From: ГраД на меЧтиТе.......
Registered: 2010-07-18
Posts: 97

Re: Любов!?

Ох, ох.

Какво според вас означава момиче и момче за се хванат за ръце при положение,че сме само добри приятели?

Защо задаваш въпроси на които сама си отговаряш?

Сигорно няма кфо да прай цял ден и е рещила да пише нещо..
по темата: Абре значи че сте повече от приятели... ддз  happy

Offline

#6 2010-08-21 15:03:50

Brutallity
Member
From: София
Registered: 2010-03-13
Posts: 1,285

Re: Любов!?

Заглавието !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+  ти си отговори сама.Не е лесно да си умен ;/


All lives end. All hearts are broken. Caring is not an advantage.

---- A morbid obsession in black and white.
-- Cognac, Lilac.
-Morgenstern.

Offline

#7 2010-08-26 08:12:02

sofityoy
Member
Registered: 2010-04-06
Posts: 336

Re: Любов!?

отговор:

ако сте просто приятели няма смисъл да се чудиш какво значи просто се подкрепяте и сте един за друг  smile  smile  smile

това е нещо като мен и най-добрият ми приятел от момчетата!!!!
ние на партита се прегръщаме нонито един от двамата не може да си представи за другият  nod  nod  nod


[img]http://prikachi.com/images/980/4530980x.jpg[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook