#1 2010-08-04 21:37:10

xXx_lority_xXx
Member
Registered: 2010-06-24
Posts: 1,792

Re: Искам тъжни спомени ...

Темата мисля че е ясна smile .. иск тъжни лювовни (може и да не са любовни)спомени или девизи .. нщту от сорта ..

10х предварително sun [/i]


[img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/1207/1207906t5ef8adzuh.gif[/img]

[img]http://prikachi.com/images/156/3064156P.gif[/img]

Offline

#2 2010-08-04 21:39:28

metalniq
Member
From: не съм от този свят
Registered: 2010-04-07
Posts: 2,686

Re: Искам тъжни спомени ...

като напишеш в жужъл "тъжни спомени" и само си избери кои ти харесват wink
има доста такива сайтове smile:)


http://www.youtube.com/watch?v=20bgx9ZRpyQ !!!
Fuck Off And Die !!!!!!
NOT EVERYONE LIKES METAL… FUCK THEM!!!!!

Offline

#3 2010-08-04 21:44:05

Black Diamond
Member
From: Пловдuв
Registered: 2008-11-28
Posts: 41,121

Re: Искам тъжни спомени ...

Ето  smile

1.Kрасиво влюбено момиче защо в очите има скръб нима ти някого обичаш,а той на теб обърна гръб.Сълзи по бузите се стичат и галят нежното лице,но знаеш ли на теб не ти прилича да плачеш за едно момче!

2.Когато ме гледаш настръхвам и бързо замлъквам.Когато млъкна те изпивам жадно с поглед и прехапвам сладко устни.Когато ме гледаш аз се разтапям в твоя нежен поглед и си мисля за всичко онова,което ще направя с теб в нощта.

3.Часовникът се смее от стената-пропуснала съм най-щастливия си час, когато някой дълго ме е чакал,а аз съм чакала да чуя твоя глас!

4.Търсих те, без да знам, че ще те намеря!
Срещнах те, без да знам, че ще се влюбя!
Намерих те, без да знам какво чувствам!
Влюбих се, без да знам, че така ще боли!
Промених се, без да знам, че ще е зарaди теб!
Обикнах те, без да знам, че съм могла да обичам така...!

5.Първият път когато те видях ме беше страх да те докосна. Първият път когато те докоснах ме беше страх да те целуна. Първият път когато те целунах ме беше страх да те обичам. Асега когато те обичам ме е страх да не те загубя.

7.Оставям те,защото те обичам,защото с мен не си щастлив. Не съм за теб желаното момиче, а ти си толкова красив! Оставям те, защото те обичам-живота с друга сподели! Недей да бъдеш с нея безразличен, а цялата си обич ти й подари!

9.Пиша на две очи, чиято светлина не бе за мен! L cry cry
На едно сърце, което нямам право да спечеля! L
На едно момче, което винаги ще търся, но няма да намеря! Za Lubo L cry cry


12.Един ден ти ще ме попиташ кое е по-важно за мен-ти или животът ми. Аз ще кажа животът ми и ти ще си отидеш без да рабереш,че за мен животът си ти! cry

14.Обичай този, който те ревнува и по някога на срещите мълчи, а не този, който те целува и говори за твоите хубави очи.

15.При мен д0йдe с тихи стъпки,0т целувки цялатa мe п0длуди,п0 тял0т0 ми пр0пълзяха тръпки и тази тръпka 0ще мe държи :РррРР

16.Ти не знаеш,че аз те обичам.За тебе аз съм просто дете.Детската обич е чиста и свята и тя с детето расте!
Za Lubomir

17.Научих се без да гледам, да те виждам, без да слушам да те чувам! Научих се със сълзи да се смея, да търся докато те намеря, но без теб не се научих да живея!!!

18.Обичаш ли ще бъдеш изоставена
игра такава има в любовта
един за влюбен се признава,
а победен излиза след това.
Затуй на безразлична се преструвай
без чувства,като камъка бъди
обичай го,но първа не признавай,
че победената ще бъдеш ти!!!

20.Не вярвай, че има Истински хора. Не вярвай, че те Обичат.Не вярвай, че можеш да намериш опора в тези красиви, но подли сърца. Защото и аз вярвах във нещо прекрасно, защото и аз съм човек, но всичко излезе тъй просто фалшиво, присъщо на нашия XX-ти век.

21.След залеза на всяка вяра настъпва болка и тъга. След залеза на всяка обич настъпва мрак и пустота. Когато виждаш,че една любов умира,а ти не можеш с нея да умреш. Когато някои си отива,а ти не можеш да го спреш.
Тогава виждаш,че мечтите са измама, че обич имаше,а вече няма. Че си била щастлива,но не си го проумяла.

24.Простих аз първата ти грешка, тъи както втората простих... И мислех си-все пак 4ове6ко е!...И болката си някак скрих. Така привикнах да прощавам,а ти привикна да гре6и6. Но доиде ден,и ти зазбрави,4е в живота с мен върви6. Да скъсам с теб не бе6е лесно...Безкраино много ме боли. Но по-добре да страда6 4естно,отколкото в безброи лъжи!

25.Сега е мой ред да съм жестока, сега е мой ред да казвам "Не!", да обвинявам и проклинам, да мразя мъничко поне.
Сега е твой ред да страдаш, на колене да ми се молиш, и от любов да плачеш. Сега е мой ред да те ударя, сега е твой ред да те боли, да гледаш как любов догаря и тихо да шепти "О, спри!" Сега нещата са различни, не са тъй както са били, сега не аз, а ти ме викаш, но всичко свърши, разбери!

27.Ти си добър, ти си много добър, на ръце би ме носил по стръмния път, би ме люлял, додето заспя,
както приспиват децата. Ти си добър, ти си много добър,
но аз другиго чакам по цели нощи да се завърне. И съм се мъчила и съм плакала и съм чакала да ме прегърне.
Той е нежен и груб, той на теб съвсем не прилича.
Ти си добър, ти си много добър, но аз него обичам.

28.Защо се ровиш в пепелта?
Там няма да откриеш огън....
Не знаеш ли,че с любовта е свършено,
щом някои някога ти каже сбогом!!!  sad(((((((

29.Тръгни на път-когато цялата трепериш, тръгни на път-когато всекиго си чужда, и дано някъде намериш-едно сърце кумуто да си нужна!

30.Мразя очите си,защото те видях.
Мразя устните си,защото те целувах.
Мразя ръцете си,защото те докосвах.
Но мразя и себе си,защото те обичах!

31.Нарани ме! Знаеш го, нали?
Плаках! Ще плачеш и ти!
Виках! Не отговори нали?
Молих! Ще молиш и ти!
Исках! Но нямах нали?
Лъгах! Но лъга и ти!
Страдах! Знаеш нали?
Обичах! Ще обичаш и ти!!!!!!!        sad(((((


32.Едва, когато нещо си отиде, едва, когато с нещо се простиш, разбираш колко много ти е нужно
и започваш да тъжиш. И знаеш, че не ще се върне вече,
и празното местенце те боли. Дори светът надолy да обърнеш, пак не ще го върнеш ти. И мъката от страшната раздяла, дълбоко във сърцето ти гори. Разбираш, че за нещо си живяла, за нещо, със което се прости....   sad((((

33.Вярвах в теб и те обичах,прощавах всеки следващ грях,на наивница приличах,единствено за теб живях.А ти излъга ме жестоко,скри истината ти от мен,нарани ме тъй дълбоко,обърна се света за ден.И пак съм аз така самотна, и плача в мрака без вина,и роня сълзи,и проклинам несправедливата съдба.А защо ли не проникнах в твойте мисли,не разбрах и в идеята не вникнах,че за тебе аз не бях?Повярвах ти,но стига вече,остави ме ти сама,бягай много на далеко-тесен е за нас света!    cry(


35. Искам в черно да бъда облечена, искам сълзите да бъдат от кръв, искам ръцете ми да са ледени, да късам от устните плът. Искам да разбия сърцето си, да нарежа с огледало вените, да замразя лицето си, душата ми да лети като птиците. Искам да плача, но не искам да гледаш. Искам да мразя, но не теб. Искам да обичам, но не умея. Искам в черно да бъда облечена,искам крака от стъклo и огън вместо коси. Искам изгрев в тунела и слънце, което не спи.Искам дом в пръстта, искам свещ да гори в сърцето ти. Искам обич и след смъртта. Искам живот, но какво е това?

36.Ти искаш спомен да ти пиша,но всеки спомен носи и тъга. Със спомени не се живее,те носят само самота!

37.Сълзи пред никого не лей,защото всеки ще те утеши,а после пак тъй безразлично ще те отмине. Сложи си маска на щастливец,носи и черни огледални очила, усмихвай се на всеки мило и мъката си изплачи,когато си самаL  cry((((

38.Защо не съм в твоите прегръдки? Защо не милваш моите коси? На друга днес даряваш тази тръпка. При друга си ,но завинаги в мечтите ми !

39.Кажи ми някога дали си обичал,но не на думи или на шега? Кажи ми някога дали си почувствал какво е всъщност любовта? Искаше ме-станах твоя ! Това ли беше твоята мечта ? Искаше да те обичам и както винаги успя !
Кажи ми някога дали си обичал,но не на думи или на шега? Няма нуждa да ми казваш,вече знам,че аз съм спомен отживян !

40. Защо да крия сълзите в очите и да казвам, че не ме боли.Да се правя, че не те обичам щом за мен си всичко ти

41.С любовта недей да си играеш. Със себе си бъди суров. За да може в твоя път да разпознаваш лъжата от голямата любов.

42.Истинската любов е като вярата в призраците:всички говорят за тях,но малцина са ги виждали!

43.Ще дойде ден да си отмъщавам и ти ще срадаш обещавам. Искам да съжаляваш за болката, която ми причини и със сълзи на очи да кажеш "Обичам те, прости"!!!

44.Едно момче ме плени,едно момче ме накара да тръпна,то моите мисли покори,то мойте сънища безпокои! В живота си те срещнах случайно,влюбих се в тебе безкрайно,че те обичам няма съмнение,да те забравя нямам намерение.

45.Защо мълчиш?Тишината ме убива!За нас надежда все още има!Нима усещаш,че нищо вече няма да се върне? Долавяш ли в гласа ми топлина?Бездънна ли е пропастта, която двама ни разделя?Ще мога ли аз някога да ти простя? Но ти не се промени!Нали твърдеше,че ме обичаш?Не те ли води болката при мен?В спомените не намираш ли утеха,че днеска си така студен?Защо мълчиш? Тишина ме убива!!!


47.Никой не заслужава да лееш сълзи заради него, а този който заслужава няма да те разплаче!

48.Всичко свърши,знам,
но защо сърцето иска да е там?
Там, където си ти,
ти и всичките ми мечти!

49.Обичам те,шепти сърцето,умиращо почти! Аз-готова съм със теб да страдам за да не те боли! Душата-чаша смупена,кърви! Последната сълза отронвам-Боже,как боли!!!  cry(((((((((((

51.Колко трудно е да не заплачеш,когато в тебе болката гори! Когато искаш да покажеш,че ти е все едно,а всъщност много те боли! Колко трудно е да продължиш нататък,когато устните те молят "целуни"! Колко трудно е да кажеш "сбогом",когато ти се иска да извикаш "остани"!!!  sad((((((

52.Снощи те сънувах,трупът ти носех на ръце! Убих те,за да те имам,макар с истинало сърце!
Не си отивай,не търси в очите ми сълзи,не ще пророня в този час дори една! И сърцето няма да ме заболи,не ще заплача пред жестоката съдба! "Сбогом" устните ми няма да мълвят! И няма да те моля да останеш-очите ми не могат да простят! Тръгни си ти с усмивка на устата,тъга да няма в твоето лице! Подай на радостта ръка,тъй няма да загубиш нищо свое! Ще срещнеш друга може би, ще кажеш и на нея същите слова,ще преплетете своите cъдби, ще тръгнете по улички безлюдни. Не ще познаеш старите места,забравил си и уличката малка,където спряхме под дъжда,и мълчаливо тръгнахме към парка! Сега тръгни си,повече не ме мъчи! Върви, и пред вратата ми не спирай! Обърнеш ли се,ще видиш моите очи,и мълчаливият им вик "Обичам те,НЕ СИ ОТИВАЙ!"  sad(((

53.Мога да ти кажа "сбогом", и няма да те моля да се върнеш! Макар,че те обичам толкова много,ти сълзи в очите ми няма да зърнеш!  L cry

54.Не искам да си миг,да дойдеш и да си отидеш!Не искам да си вик,вятъра с теб да отвееш! Не искам да си сън,тъй бързо всичко да свърши! Аз искам да си пламък,към мен да тръгнеш и да ме прегърнеш!

57.Две ръце,тъмно като облак лице ще си отидеш нали , искаш да ме убиеш ти но аз дори и да умра ще възкръсна като феникс в пепелта.

58. Едно момиче плачеше в нощта със сълзи по-едри от дъжда.Едно момиче се прощаваше с живота,за да намери приют при смъртта.Момичето желаеше смъртта,а бе едва шестнадесет годишно,то бе изпитало разочарованието на любовта и сега се чувстваше излишно.Живота лошо с него се подигра и от всякъде то усещаше самота.Живота сам постави ножа в неините ръце като и даде надежда,че така е по-добре ! sad((((((((

59.Ти мислиш че ще те забравя, но знай сърцето ме боли, ти беше първата ми обич и пак последна ще си ти. Никога няма да узнаеш тайната на моята душа, прости не мога да те мразя безумно те обичам, но мълча.За любов и обич не ще те моля, пред теб на колене не че стоя. Обичам те, за мен си всичко, но горда съм и права ще умра.Обичал ли си без да те обичат и страдал ли си както страдам аз? Навярно не защото винаги си бил обичан. Отиваш си, добре върви. Не искам и не мога да те спра, но помни, когато всичко изгори не можеш да запалиш пепелта и все пак нещо ще остане дори това да бъде пепелта, защото всичко силно и голямо оставя някаква следа. Имаш много приятелки една от които съм аз, но знай че никоя не те обича, тъй както те обичам аз! честито за новата придобивка!пожелавам ти тя да те излъже,така както ти излъга мен и да изпиташ болката,която аз чувствам в момента!!!  sad(

60.Глупавите от нещастна любов се стрелят, умните пишат стихове, а само най-умните не се влюбват

61.Не, не, не целувай, даже на раздяла, за сбогом не подавай ми ръка, защото вече любовта е отлетяла, защото няма обич на света. Кажи ми ти чия вината беше и кой потърчи нашата любов, и кой прекъсна нашите срещи, и кой ни раздели, кой ли бе това. Не ме целувай даже на раздяла, за сбогом не подавай ми ръка, че любовта далеч е отлетяла, че мъртва, днес за нас е тя!!!

62.Един човек ми липсва и всичко е безлично. Един човек, а всъщност всичко...  cry

64.Обичах те, но никога не ти го казах, за теб живеех, но ти не ме разбра.Потъпках себе си, на хиляди отказах, а ти си бил една лъжа. Заменяше целувките с усмивки,с уиски, продаваше ме само да си пил.Зарязваше ме заради страсти ниски, преструвка беше,че си мил!!!

65.Изневери ми ти.Ти ме гледаш с толкова омраза,сякаш черната смърт е била при теб.Тя е по-красива от мен,тъй прецени си ти.Ти стоеше на кея и гледаше красивото море и мислеше си може би за неините сини очи.Но никога недей забравя,че вечна обич нийде няма!Все нещо ще ви раздели.Животът е мръсен и знай,трябва да бъдеш предвидлив.Ти ще се върнеш при мен,но ще бъде късно,твърде късно.Аз сърцето си от мъка на друг ще подаря,зашото аз те обичах,но ти не ме разбра!!!

67.Не казвам,че ще те обичам вечно,
страхувам се от вечните неща!
Ще те обичам дълго,ще те обичам до
смъртта!

68.Ти си моят ангел-за него пътувам до рая!
Ти си моето слънчице-за него убивам нощта!
Ти си моят свят-за това ще живея!

69.Прости,че те забравих,в живота друг намерих аз!
И никога не ми прощавай за нашия последен час!
Когато казах ти махни се,ти отиде си без страх!
Сега те моля,забрави ме,за всичко съм виновна аз! L

70.Изпрати ме тихо до вратата,и не казвай думичка дори!
Нека потъне в скръб душата и сърцето в болка да гори!
За обичта ти няма да заплача и ти за мойта не плачи!
Нека само сме познати вместо всеки ден да ни горчи

71.Недей да си играш с мойте чувства,а после да се правиш на хитрец!
Да лъжеш този който те обича,не е изкуство!
Не се гордей с това,че си подлец!

72.Страхуваш се от моето мълчание.Навярно мислиш, че ме губиш, че може би си станал за мене скучен ти?Да ще ти се да е така.Недей да си мислиш, че няма какво да ти кажа.Аз мога с думи да те засипя, но колко струват тези думи днес?Има ли смисъл да ги изричаш нима сам не виждаш, че те обичам!

73.Понякога мълча, но пак те искам
Понякога съм с теб, а съм сама
Понякога мълчиш, но пък си искрен
Понякога обичаш, а не знаеш как
Понякога ме мразиш и боли ме
Понякога си толкова студен
Понякога те викам с друго име,
но ти си винаги във мен
Каквото и да правя и да искам,
където и да съм на таз земя
сърцето ми на тебе е орисано,
то само в твоя ад е у дома!!!

74.Едно момиче те обича,
но ти не си разбрал това,
погледнеш ли го във очите
ще разбереш, че е така.
Едно момиче всяка вечер
на сън ръцете ти държи
и този сън ще бъде вечен,
ако не го узнаеш ти.
Едно момиче щом си легне
те призовава във нощта
и нещо тайничко си шепне
загледано в една звезда.
И тази вечеp, както всяка
тя на прозореца седи
и вместо весела усмивка,
сълза в очите и блести.
И тoва за теб аз тайно
писах във нощта,
нима ти вече не разбираш моята тъга?
Момичето съм аз,
а пък момчето си ти...
Едно те моля аз сeга кажи:
Обичаш ли ме ти?   Za Lubo

75.Раздялата не значи край на всичко,
раздялата е някаква умора.
Обичай ме и аз ще те обичам
поне в раздялата да бъдем хора!

77.О, как те мразя! Как те ненавиждам! Как ти желая всичко най-лошо на света.
Но все пак тъй силно те обичам, че не знам как да те нарека...

78.Защо ли има обич и раздяла?
Защо земята се върти?
защо когато се обичат двама,
все някой трябва да ги раздели?

79.Не се повтарят старите неща
и първата любов не се завръща,
макар и вечна да е любовта,
тя никога не е една и същаL L cry

80.Те най- добри приятелки бяха.
На един чин стояха.
Едната се влюби в едно момче,
а другата и го отне.

81.Истинската любов няма happy end, защото истинската любов никога не свършва.

82.Красив роман е любовта,
в романа героите са двама,
щом станат повече от двама,
романът се превръща в драма.

83.Съжалявам,че нямам нейните Сини очи!
Съжалявам,че нямам нейната усмивка!
Съжалявам,че за мен единствен бе ти!
Съжалявам,че за теб бях просто забивка!

Съжалвам,ако без да искам съм те наранила!
Съжалявам,че ме няма,а ти дори НЕ си разбрал!
Съжалявам за изреченото :"Сбогом"!
Съжалявам! А ти НЕЯ си избрал!

Съжалявам,че те обичам,а ти НЕ ЗАСЛУЖАВАШ!
Съжалявам,че те гледам Всеки ден отдалече,
съжалявам,че за теб не знача нищо вече! cry((((((((((((((( L

84.Не зная с какво ме омая,
не зная с какво ме плени.
Но вечно аз ще мечтая за твоите сини очи.

85.Нужна е една минута да се запознаеш с някого!
Нужен е един час да го опознаеш!
Нужен ти е един ден да се влюбиш в него,но
е нужен цял живот,за да го забравиш!

86.Довиждане - последната ми дума…
Остава като камък да тежи.
Човек веднъж изстреля ли кyршума,
за жертвата не бива да тъжи! cry cry cry cry cry cry cry

88.Обичаш ли-обичай силно.
Мразиш ли-завинаги мрази.
И никога не съжаляваи,
теб едва ли някой ще те съжали!!!

89.Ти може да знаеш какво е да плачеш от мъка,
от болка,от срам,но едва ли знаеш какво е да плачеш,
когато обичаш, а си сам!

90.Най-болезнения начин някой да ти липсва е да стой точно пред теб и да знаеш , че го нямаш!

91.Защо сърцето ти е от лед?
Защо влюбих се точно във теб?
Защо реши таз съдба да си играе с любовта?

92.Не взимам наркотици, не пуша и не пия,всичко е на ред,но не мога вече да крия,че съм пристрастена към теб.

93.Две сълзи по лицето ми се стичат.
Две сълзи не знаят как да спрат.
Те знак са за това,че те обичам
и няма никога да спрат.

95.Когато някога ти стане тежко,
когато някога те заболи,
помни че всичко е човешко,
човешко е да се греши.

96.Трудно е, когато си далеч, от този, когото обичаш, но още по-трудно е, когато е близо до теб, но далеч от сърцето ти! L

97.Който обича, той не забрава, а който забравя той не обича, а който обича и после забравя, то той е забравил как да обича.

98.Не се кълни последна обич няма, за всяка обич всичко свое дай, не дръж в сърцето си измама.Помни последна обич няма.

99.Целувала ли те е някога снежинка и виждал ли си как тя става на сълза? Така желая аз да те целуна,дори и след това да се стопя.

17. Всеки лъч е мост, всеки лист е спомен, всяко цвете - нежност, всеки повей - ласка, всяка песен-обич.Пожелавам ти да можеш да минеш по моста, да откриеш, че на другия бряг има цвете, което цъфти само за теб, дърво, което е обрекло листата си само на теб, песен, написана за теб.Вятър да те прегръща полудял, а ти да си щастлив.Пожелавам ти да е светло на душата ти, да намериш себе си. Трудно е, но ти можеш да успееш...

82. Видях те отново да обръщаш гръб.Видях те надолу да се препъваш по този стръмен път!Чувствам че отчаянието отново ме връхлетява.Чувствам че сърцето ми пак се забавя.Не искам вече тази светлина,искам само вечна самота.Влизам в празна тиха стая наслаждавайки се на тъмнината и тишината.Искам да сложа край на всичко - край на живота си,край на любовта!Думите са напълно ненужни – те само нараняват сърцето ми изпълнено с болка и гняв!Нека минават годините...Аз ще остана в тази тъмна стая докато най-сетне дойде моят край!!!


"Жените, които се стремят да бъдат равни с мъжете, не са достатъчно амбициозни."
Мерилин Монро

Offline

#4 2010-08-04 21:46:00

Black Diamond
Member
From: Пловдuв
Registered: 2008-11-28
Posts: 41,121

Re: Искам тъжни спомени ...

Ето още

Спомни си прекрасните дни, изпълнени с радост и малко сълзи.

Спомни си колко те обичах и всичко лошо в теб отричах,

защото всеки прави грешки...

Но нима те не са човешки?

Аз искам да съм с теб, да разтопя сърцето, застинало от лед.

Да върнем в нашия живот дните изпълнени с много любов.

Красиво влюбено момиче,защо в очите има скръб?

Нима ти някого обичаш, а той ти е обърнал гръб?

Сълзи по бузите се стичат и мокрят нежното лице,

но на теб не ти прилича да плачеш за едно момче!

Жадувам твоята любов,нежни думи шепна в благослов,

усещам твойта топлина, сякаш ти си до мене сега.

Защо замина тъй далече?

Моля те върни се, не ме измъчвай вече.

За мъничко любов не ще те моля.

Не заслужавам аз това.

Бъди щастлив - това е мойта воля,

а мъката приемам за съдба.

Мога да напиша песен.

Мога да надвикам океана.

И пролетта да преобърна в есен мога.

Но да те забравя просто няма как.

И карам ветровете да те търсят пак и пак...

Тази вечер те сънувах, трупът ти носех на ръце.

Убих те, за да те спечеля,макар с изстинанало сърце.

Само ти ме караш да плача, но и всъщност да се смея...

Само ти ме караш от болка да умирам,

но и да искам да живея...

Не можеш да го разбереш, капчица любов не искаш да ми дадеш.

Кажи ми до кога ще е така?...

Аз без теб ще умра !!!

Ще ме търсиш обич моя, ала не сега,

а когато след завоя видиш ми гърба.

Как можеш да кажеш на дъжда да не вали,

след като съществуват облаци?

Как можеш да кажеш на листата да не падат,

след като съществува вятъра?

Кaк можеш да ми кажеш да не се влюбвам,

след като съществуваш ти?

Желая ти всеки час по една усмивка,всяка минута по една прегръдка,

всяка секунда по една целувка...и безкрайно много ЛЮБОВ

непрекъснато само за теб!

Пиша на две очи, чиято светлина не бе за мен!

На едно сърце, което нямам право да спечеля!

На едно момче, което винаги ще търся,

но няма да намеря!

Мога да не ти говоря вече, мога да те гледам отдалече,

мога името ти да не изричам, но няма да спра да те обичам!

Раздялата не значи край на всичко,

тя значи някаква умора,

но ти човек бъди и аз човек ще бъда.

Поне в раздялата да бъдем хора!

Как трудно е да кажеш "Сбогом",

когато ти се иска да извикаш "Остани!"

и да направиш просто невъзможното,

за да спреш горчивите сълзи!

Когато загубиш любовта не я превръщай в омраза,

защото е подло да мразиш някого,

на когото до вчера си казвал "Обичам те!".

Някой ден когато разбереш, че си значела нещо в живота ми,

нека да не те боли, просто замълчи

и си спомни сълзите ми!

Без теб се уча да живея  и търся начин да не ме боли.

Без теб се уча да копнея

и да превърна всичките сълзи в мечти...

Не е нещастно момичето, изгубило любовта на един глупак,

а е нещастен глупакът,

изгубил последния шанс да стане човек!

И казват, че човек веднъж обича

от цялото сърце, от всичката си плът.

Ти бе човекът, който аз обичах,

но и човекът, който ми обърна гръб!

Едно време ти ме кара да плача за теб, и да ми е гадно!

Сега е време ти да страдаш за мене..

Едни очи не мога да забравя, едни очи ме карат да не спя,

едни очи в сърцето ми остават и като огън страстно ме горят!

Една след друга, две сълзи се гонят

с поглед натъжен и тихо устните се молят:

"Не си отивай стой до мен!"

Един човек ми липсва и всичко ми е безразлично,

един човек, а всъщност всичко.

Когато чувството любов е несподелено

и утрото и нощта стават такива,

сякаш сърцето от света остава разделено!

Защо загубих вяра в живота?

Защо загубих вяра в любовта?

Защо живота е изпълнен с идиоти

желаещи единствено плътта?

Дано даде съдбата да имаш дъщеря

и с нея да се случи всичко онова,

което аз изстрадах,

изстрадах, но разбрах,

че любовта е само за хора със сърца.

Защо се влюбих в теб маймуно,

защо така се преебах,нямаше ли други,

та точно теб избрах!

Погледни звездите и се замисли,

ще ме забравиш зная, ще ме намразиш зная,

но моля те помни хубавите мигове,

целувките дори!

Любовта не съществува,

тя е само игра, сълзи и страдания.

Това са неините правила!

Пошепни ми, дай ми въздишка,

дай ми целувкапреди да ми кажеш:

"Сбогом".

Любовта ни те превърна в куп строшени стъкалца,

как обратно да я върна куп по куп да събера.

Да обичаш значи да страдаш, да нямаш минутка покой,

но колко по-тежко е да знаеш, че този който обичаш не е твой.

Но това е положението не те обичам,

но защо ли ме боли когато го изричам?

Как тежко е да обичаш, да страдаш по любим човек,

и в късни нощи да въздишаш, когато е далеч от теб.

Съдба, съдба, съдба защо си тъй жестока,

защо отне ми първата любов,

върни ми я, тя трябва да е моя...

Обичам те до смърт, но осъзнавам все при друг

с душа трепереща от студ.

И знай, че няма вечно да те има и слънцето над теб да грее

от тебе ще остане пепел, а вятъра ще я отвее...

Обичах те и още те обичам за теб аз мисля често до зори

макар пред всички да отричам и пред себе си дори!

Пожела моето сърце, получи го и го разби,

но забрави най-сладкото,

което ще получиш - моето отмъщение.

Ако сърцето ми кърви на всяка стъпка,

това не е от оръжие, това е следа от любовта ти...

Защо ли те видях?

Защо ли с теб се запознах?

Защо плени ти моето сърце,

а после каза трърдо не?!

Ще ме загубиш, но ще осъзнаеш, че без мен не можеш да си ти.

Ще ти липсвам и ще ме желаеш.

Вината в себе си търси.

Лодката потъва,морето се бушува,

а моето сърце за теб тъгува...

Да обичаш някой, който не може да бъде твой

е болест, която само смъртта може да излекува.

Когато някой си отива, ти нямаш сили да го спреш.

Когато виждаш, че една любов умира,

ти искаш с нея да умреш.

Казаната дума не е най-голямата болка,

най-голямата болка е когато вече не чувстваш болка...

Болката е моята Вселена, няма я отдавна любовта,

вчерашна мечта печално стене в своя път,

обречен на смъртта.

Без мъка очите не плачат, без облак дъжд не вали,

само искрено които обичат, могат да ронят сълзи!

     

1.Нарани ме! Знаеш го, нали?
Плаках! Ще плачеш и ти!
Виках! Не отговори нали?
Молих! Ще молиш и ти!
Исках! Но нямах нали?
Лъгах! Но лъга и ти!
Страдах! Знаеш нали?
Обичах! Ще обичаш и ти!

2.Мразя очите си,защото те видях.
Мразя устните си,защото те целувах.
Мразя ръцете си,защото те докосвах.
Но мразя и себе си,защото те обичах!

3.Аз съм гадна,амбициозна и много добре зная какво искам! Ако това ме прави кучка! На прав път си...

4.Ти искаш спомен да ти пиша,но всеки спомен носи и тъга.
Със спомени не се живее,те носят само самота!

5.Защо не съм в твоите прегръдки?
Защо не милваш моите коси?
На друга днес даряваш тази тръпка.
При друга си ,но завинаги в мечтите ми !

6.Защо да крия сълзите в очите и да казвам, че не ме боли.Да се правя, че не те обичам щом за мен си всичко ти
7.Ще дойде ден да си отмъщавам и ти ще срадаш обещавам.
Искам да съжаляваш за болката, която ми причини и със сълзи на очи да кажеш "Обичам те, прости"!!!

8.Един човек ми липсва и всичко е безлично. Един човек, а всъщност всичко...

9.Аз никога не ще те заобичам,
за мен ще бъдеш винаги сваляч!
Аз мразя те и вечно ще те мразя,
защото ти за мене си духач!

10.Недей да си играш с мойте чувства,а после да се правиш на хитрец!
Да лъжеш този който те обича,не е изкуство!
Не се гордей с това,че си подлец!

11.Раздялата не значи край на всичко, раздялата е някаква умора.
Обичай ме и аз ще те обичам
поне в раздялата да бъдем хора!

12.Съжалявам,че нямам нейните Сини очи!
Съжалявам,че нямам нейната усмивка!
Съжалявам,че за мен единствен бе ти!
Съжалявам,че за теб бях просто забивка!

13.Бъди щастлив-това ти пожелавам.
Обичай и не се сърди.
Щом твоята любов не мога да заслужа,
то нейната дано заслужиш ти.

14.Не взимам наркотици,не пуша и не пия,всичко е на ред,но не мога вече да крия,че сам пристрастена къъм теб

15.Целувала ли те е някога снежинка и виждал ли си как тя става на сълза?Така желая аз да те целуна,дори и след това да се стопя.

16.Аз те обичах – ти не го разбра.
Аз дълго плаках – ти не го видя.
Друг моето сърце разбра,
друг мойте сълзи изтри,
но защо не беше ти?...

17.Има удари,които понасяме.Има болка,която търпим.Има спомени,които отнасяме в нощите когато не спим,защото има обич която намираме,но не можем да споделим.

18.Обичал ли си, без да бъдеш обичан и и стадал ли си както страдам аз?Виждал ли си как сълзи се стичат, когато плачеш за любимия до късен час?Ти знаеш ли какво е сън да губиш, с липса на любов и топлина?Бъди щастлив това ти пожелавам!Обичай нея и не се сърди,щом твоята любов аз не заслужавам, дано нейната поне заслужиш ти!

19.Да 0бичаш, к0гат0 те 0бичат е ч0вешк0! Да мразиш, к0гат0 те обичат е жест0к0! Да 0бичаш, к0гат0 те мразят е Велик0!

20.Сам0 с една целувка м0га да те п0бъркам само с един поглед мислите ти ще 0бъркам сам0 една н0щ и ще те п0длудя.Предчувстваш ли т0ва к0ет0 ще ти причиня??

21.Търсих те,без да знам,че ще те намеря!
Срещнах те,без да знам,че ще се влюбя!
Намерих те,без да знам какво чувствам!
Влюбих се,без да знам,че така ще боли!
Промених се,без да знам,че ще е зареди теб!
Обикнах те,без да знам,че съм могла да обичам така...!


Променено понеделник, 17. август 2009 Час 12:36.
Как Да Ти Кажа Че Те оБичАм,
КоГатО Те ГледаМ с ДруГа Да ВърВиш?
Как Да Ти КаЖа Че По ТеБ сЕ УвлИчаМ,
КогАт0 с РадоСт Не Ме ПозДраВи?
Как Да Ти Кажа Че По Теб КопНея,
КоГато оБиДи БезБроЙ Ми Дари?
Как Да Ти КаЖа чЕ НаСила Се Смея
ЗащоТо ОтВъТре Ме БоЛии!!
______________________________

И кФо...оБиЧаМ тЕ...нЕ КрИя!
И КфО?мРаЗиШ мЕ...ХаХа Ще сЕ нАпИя!
С ПрАвЕжИ гАдНи Ми ИзЛиЗаШ...
И ТъПи КуЧкИ мИ ЗаБиВаШ...
и КфО...БоЛи Ме Не оТрИчАм
И зА жАлОсТ ВиНаГи щЕ тЕ ОбИчАм...!!!
________________________________

ЩтЕ дОиДе ДеН дА сИ оТмАщАвАм
И тИ щТе СтРаДаШ,оБеЩаВаМ!
иСкАм Да СъЖаЛяВаШ зА бОлКаТа,
KОяТо Ми ПрИчИнИ
и СъС сЪлЗи нА оЧи
Да KАжЕш "MОлЯ тЕ,пРоСтИ"!!!!
__________________________

КоГаТо ВиДиШ, чЕ еДнА лЮбОв УмИрА
и Ти Не МоЖеШ с НеЯ дА уМрЕш,
РаЗбИрАш, Че МеЧтИтЕ сА иЗмАмА,
чЕ сИ оБиЧаЛа, А оБиЧ вСъШнОсТ нЯмА,
чЕ лЮбОвТа Е бОлКа ОтМаЛяЛа,
чЕ сИ БиЛа ЩаСтЛиВа, А нЕ сИ рАЗбраЛа
____________________________

Щом оТвоРя очИ и сПрА дА мЕчТаЯ...
ЛюБовТа иЗчЕзВа и оТн0в0
иДвА кРаЯ нА нАдЕжДаТа и мЕчтИтЕ...
оТн0в0 иДвА рЕд нА сАм0тАтА и СъЛЗиТе..
__________________________________

ЗаЩо СъРцЕтО Ти Е ЛеД.
ЗаЩо Се ВлЮбИх ТоЧнО В ТеБ..!?!
ЗаЩо РеШи ТаЗ СъДбА Да Си ИгРаЕ С ЛюБоВтА..!?!?

Боли, когато се порежеш,
Боли, когато кръв тече,
Но най-боли, когато обичаш някоий
А той не иска да те разбере.....
___________________________

Далече си,не мога да издържам,
побърквам се от тая самота!
Обичам те и искам да те имам и днес
и утре и до края на света!Далече си,
а толкова ми липсваш,желая да си винаги
до мен,да ме прегръщаш и да ме целуваш,
нощта да се превърне във светъл ден! Далече си,не мога да издържам,
побърквам се от тая самота!
Обичам те и искам да те имам и днес
и утре и до края на света!Далече си,
а толкова ми липсваш,желая да си винаги
до мен,да ме прегръщаш и да ме целуваш,
нощта да се превърне във светъл ден!
___________________________________

Вървя сама по тихата алея,
с наведено от скръб лице,
а ти вървиш отпред с нея,
момичето,което те отне.
Вървя,а кестените стари,
край мен отронват нежни цветове,
ухаят рози,бужури аленеят,
но пак е тъжно моето сърце!!!


"Жените, които се стремят да бъдат равни с мъжете, не са достатъчно амбициозни."
Мерилин Монро

Offline

#5 2010-08-04 21:47:36

Black Diamond
Member
From: Пловдuв
Registered: 2008-11-28
Posts: 41,121

Re: Искам тъжни спомени ...

Още

    *

Log in!
X
Click to close
Stay Signed In
Do you want to access your site more quickly on this computer? Check this box, and your username and password will be remembered for two weeks. Click logout to turn this off.

Stay Safe
Do not check this box if you are using a public computer. You don't want anyone seeing your personal info or messing with your site.
Ok, I got it
MUSIC
QUIZZES
MOVIES
GAMES
ULTIMATE SITES
TIPS
GOSSIP
HOROSCOPES
POLLS
Back To Home Page
                                  ТъЖнИ СпОмЕнчеТа

1.Тръгваш си не мога да те спра!Душата ми е пълна със тъга,и сълзи текът по моето лице,нима ти имаш ледено сърце?!?Аз зная ти обичаш друга,но боли разбери!Аз искам да останеш даже и с лъжа!Животът ми без теб няма смисъл,без теб не може да живее моето сърце!!!

2.Живей когато дъх не ти остава!Живей когато искаш да умреш!Живей когато шанс не ти се дава и тичай без да можеш да се спреш!Живей по-мъдро и достойно!Живей,за да оставиш спомени и светла диря в паметта!Когато ти сълзят очите,живей,за да опиташ пак,когато се разминаваш със мечтите,живей,за да пробиеш своя мрак!-"Живей,живей сега,защото някога ти ще умреш,вдигни главата и виж света,и тичай без да можеш да се спреш!!!

3.Защо загубих вяра в живота?Защо загубих вяра в любовта?Защо животът е изпълнен с идиоти желаещи единствено плътта?!?

4.За любов от рано зажадувах, сърцето ми за ласки закопня, щастлива бях и ми се струваше, че ще бъда все така. Но малка бях и не познах живота неумолимо жесток, пред близки силно защитавах аз своята обич, нашата любов. Те казваха: "Пази сърцето си момиче, не бързай толкоз в любовта, през зимата увехне ли кокиче, не ще се съживи през пролетта." На думите им не повярвах, навред бе с мен любимото лице, от погледът ти се опивах и подарих ти моето сърце. Ти казваше: "Щастлив съм мила, обичам те дете." Аз слушах думите ти дъх стаила и милвах твоето лице. Щастлива бях когато можех с теб да бъда всеки ден. Не ти се сърдех, не те опреквах, не си виновен за това, дори се мъчех да открия в себе си вина. Да, вярвах ти безкрайно, дори когато Ви видях с нея за ръка. Но ето всичко свърши, тъи както летен дъжд, далеч избяга изведнъж. Ти пак казваше: "Не си отивай, ще срещнеш ти отново любовта." Но знай: "Изгасне ли жарта - остава само пепелта!!!"

5.Има удари, които понасяме
Има болка, която търпим
Има спомени, които отнасяме
В нощите когато не спим...
ЗАЩО има ЛЮБОВ, която намираме...
Но не можем да я споделим?

6.Боли, когато се порежеш,
Боли, когато кръв тече,
Но най-боли, когато обичаш някоий
А той не иска да те разбере.....

7.Има мигове в живота, които оставят следи
Има жестока раздяла, за която не стигат сълзи
Не ме забравяй дори и когато слънцето забрави да блести...

8.Ти знаеш ли какво е да обичаш,
да страдаш за любим човек...
И тихо нощем да въздишаш, когато е далеч

9.Ти ще дойдеш,но ще бъде късно.Аз ще тъна в гроб студен,ще целуваш букви вместо устни,ще прегръщаш кръст вместо мен!!!

10.Боли,когато съм сама!Боли,когато те няма!Боли,защото друга грабнала ти е ума!!!

11.Разбери,че обич лесно не минава и раната винаги ще кърви,че болката винаги остава щом си с нея ти!!!

12.Не ме обичаш ми кажи и стига с тез лъжи!Не ме обичаш вече и не съм любимото момиче!!!

13.Дните бързо отлетяха,зла съдба ни раздели!Аз останах сама с рой незбъднати мечти!!!

14.Има любов на тази земя!Нима любовта е само игра?!?Игра на целувки,игра на лъжи,на мъничко щастие и много сълзи!!1

15.Сама дойдох,сама ще си отида!Какво ли мислиш ти сега за мен?!?Дали таиш в сърцето си обида или за мен си спомняш с тъга?!?Кого излъга себе си или мен?!?Защо за теб си спомням с плачещи очи?!?Но да се върна -   НИКОГА!!!НЕ ИСКАМ!!!Че мойта обич времето отвя,а ще се смееш след това!Аз те обичах!Много те обичах!!!

16.Защо не мога да забравя твоите красиви очи,а всяка нощ сънувам да ронят приказни сълзи!И сълзите щом чудно светят и капят една по една,и падат на малки перли в дълбоките земни ядра!!!

17.Какво заслужава този,който изневерява - 5 кубика пръст и 1 кръст!!!

18.Може би вече няма да те видя,да усетя твойта топлина!Няма да мога да попитам - "Аз ли съм любимото момиче?"Още от първата ни среща пулсът ми тъй силно заби,сърцето ми,което ти открадна,още за теб тупти!Но зная винаги ще те обичам,ще запазя спомена и никога няма да забравя,УСМИВКАТА,която ме плени!!!

19.Ти!!!Имаш собствен път в живота!За мен сега живота е борба,не искам аз на сила да ме обичаш,макар че правилно не ме разбра!Аз мога на колене да ти падна,със сълзи да простя любовта!НЕ!Това желание го няма в мен,макар и вечно да съм в самота!!!


"Жените, които се стремят да бъдат равни с мъжете, не са достатъчно амбициозни."
Мерилин Монро

Offline

#6 2010-08-04 21:49:11

metalniq
Member
From: не съм от този свят
Registered: 2010-04-07
Posts: 2,686

Re: Искам тъжни спомени ...

wondering а ве ей депресииии, я се осъзнайте малко ве  doh  doh  doh  doh


http://www.youtube.com/watch?v=20bgx9ZRpyQ !!!
Fuck Off And Die !!!!!!
NOT EVERYONE LIKES METAL… FUCK THEM!!!!!

Offline

#7 2010-08-04 21:49:32

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Искам тъжни спомени ...

Като напишеш "Спомени" в Гугъл е ПЪЛНО със блогове ПЪЛНИ със спомени..


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#8 2010-08-04 21:50:04

xXx_lority_xXx
Member
Registered: 2010-06-24
Posts: 1,792

Re: Искам тъжни спомени ...

10х много  hug  sun  smile


[img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/1207/1207906t5ef8adzuh.gif[/img]

[img]http://prikachi.com/images/156/3064156P.gif[/img]

Offline

#9 2010-08-05 06:23:23

sunny_x3
Member
Registered: 2010-06-19
Posts: 44

Re: Искам тъжни спомени ...

ето и още.И аз много обичам да събирам спомени и за се занимавам с дизайн на снимки! smile направо съм маниякк (sun)на тема дизайн!Сорилако има грешки,пропуснати букви или спомени,които си повторят sad



За това някой ден ще съжалявам обаче в сърцето ми единствен ти оставаш... 


Само за теб,аз на този свят живея
Само за теб,дишам,плача и се смея,(Обичам те толкова много)
Само за теб,аз готово съм на всичко,Само за теб,мое слънчице
едничко!!
Baby I want you like last summer
Мразя те,защо да крия
Мразя те,нима това е грях
дори пред всички да отричам
Мразя те,откакто те видях!!



Роди се хубаво дете
и ………. Кръстиха я те,
Сега расте и хубавей
и хиляди сърца владей!!




Ти си прасенце с
Розово носленце,
Така те наричам
Защото те обичам!!


Ти си роза,
Ти си крем,
Ти си щастие за мен!!


Сутрин боб,обед леща,
А довечера с гаджето на среща                       



Обичам те, когато сутрин ти отвориш очите си Обичам те, когато ме прегърнеш и в мечтите си Обичам те, когато целувам устните ти нежни Обичам те, даже когато кажеш да сме небрежни Обичам те, когато хванеш ръката ми гореща Обичам те, повече от първата ни среща Обичам те, когато си до мене и си засмяна Обичам те, даже когато си мъничко пияна Обичам те, както ти обичаш всяко сладко Обичам те, когато ти говориш ми накратко Обичам те, когато в момента труден си до мен Обичам те, повече от най-слънчевия ден Обичам те, когато всичко правиш със чувство Обичам те, като музиката, като това изкуство Обичам те, когато двамата с теб хапваме пица Обичам те, когато от мойта обич грабиш със лъжица Обичам те, когато с теб пътуваме надалече Обичам те, когато кажеш "Оф, стига вече." 




Няма как да знам какво е за вълкът гората,
не мога и за рибата да знам к'во е водата,
не знам и за облаците к'во са небесата,
и слънцето не знам как гледа на луната.
Вратата може ли да съществува без стената
или да падат нагоре през есента листата.
Щеше ли да има светлина без тъмнината,
как да има дума "мир" без думата "война"?!!




Преди да легнеш тази вечер,отвори прозореца,почуствай как вятъра те гали,чуй смеха на звездите и приеми целувката която луната ти изпраща от  мен сега {{}} ;]

I miss you 


Скъпи, сметка не си даде колко те обичах. Забрави когато в проблемите ти се въвличах. Как ли не те наричах?За теб какво ли не правих? Знам, че още питаш защо те изоствих. Никога няма да позволя живота ми да проваляш! Ти сгреши, сега виновен като ме видиш заобикаляш. Заслужена към теб е всяка моя постъпка. Ти хвърчиш, а аз напредвам днес стъпка по стъпка.. ;]]



Сърцето си не съм намерила на пътя,стъкло не съм и няма лесно да се счупя.





  Ей момче!Спомняш ли си когато исках да те целуна,а ти се дръпна и каза:

     -''Мъничка не те обичам вече,обичам друга и няма смисъл да бъдем заедно!''

     Тогава се обърнах и ти казах ''Сбогом''.Обърнах се и откъснах едно листо от дървото и започнах да го гриза.Тогава почувствах горчивия вкус на листото и мислех,че това ще намали болката ми,но тогава чух твоя нежен глас:

    -''Мъничка мога ли аз друга да обичам?''

     Тогава се обърнах и те целунах.Колко ни беше мил света в тия мигове.

На другия ден сутринта отидох при него.Той беше тъжен и блед и нищо не говореше.Когато исках да си тръгна ми каза:

   -''Мъничка днес заминавам с родителите си в Америка ,можеби повече няма да се видим!''

     Аз бях направо потресена от тези думи...

Напърво си пишехме,но после разбрах,че имат право старите хора когато казват,че любовта чрез писма не е любов и че не трябва да се разпалва любов с перспектива.В последното си писмо му написах стихове от една стара японска песен която гласи:

           ''Да обичаш е същото като песен да пееш,но няма песен без край!''

     Един ден когато се прибрах от училище намерих писмо адресирано до мен и познах неговия почерг.Питах се дали да го оставя в шкафа неотворено както другите писма или да го отворя.Някаква сила ме теглеше.С треперещи ръце отворих писмото.В него пишеше:

   -''Мъничка на 12-ти вечрета тръгвам от Америка,а на 13-ти сутринта ще бъда в Белград.Връщам се за винаги!Когато стигна ще ти се обадя.Когато чуеш моя глас,ако не ме искаш затвори слушалката,а ако ме искаш ще говорим и ще бъте както по-рано....

          ''Кои казва че няма песен без край?....''

  Това писмо е намерено до трупа на едно момиче с прерязани вени.До нея е намерен вестник обърнат на 13-та страница на която пише:

   ''Самолетът които през нощта тръгна от Ню Йорк за Белгарад експлодира близо до югославската граница,

ЖИВИ НЯМА!!!

Още не е открита причината за експлозията на самолета!''

   В продължение на писмото е дописано с кървави букви:

            ''Да обичаш е същото като песен да пеешно няма песен без край!!!''

ЦяЛ жИвОт тИ С МеНе сИ ИгРа и ДоЙдЕ МоМеНтА в КоЙтО оСъЗнА,Че мЕ ЗаГуБи..ОбиЧам тЕ Но нЕ щЕ Ти пРоСтЯ..и СеГа ДоЙдЕ дЕнЯ В КоЙтО аЗ щЕ ОтМъСтЯ За ЖиВоТа КоЙтО Ти мИ ПрОпИлЯ


БъДи С МоМчЕ За ДеН За ДвА..Но НиКоГа Не КаЗвАй ''Да'' нА тЕзИ сЪщЕсТвА... :


ЛиГлА СъМ БиЛа-ПрЕдИ Ти хАрЕсвАшЕ!КуРвА СъМ БиЛа-щОт оБи4аМ ДрУг лИ?СъжАлЯвАш Че сИ БиЛ с МеНе-ТоГаВа щО ПлАчЕш?!?На мЕн нЕ Си мИ НуЖеН ВеЧе ИмАм НеГо!а тИ кФо иМаШ ниЩо


ТрЪгНа Си,Но Аз ЗнАм,Че Ще Се ВъРнЕш.МрАзИ Ме,Ти ПаК Ще Ме ОбИкНеШ.ЦеЛуВаЙ ДрУгА,И МеН Ще Ме ЦеЛуВаШ.ЗаБрАвИ Ме...Но Не МоЖеШ


МОмИчЕ тИ нИкОгА нЕ нАрАнЯвАй,Че Не ЗнАеШ кОлКо Я бОлИ,с МомИчЕ нИкОгА нЕ сЕ еБаВаЙ,зАщОтО нАкРаЯ пРеЕбАнИя ОсТаВаШ тИ!


ЩтЕ дОиДе ДеН дА сИ оТмАщАвАм И тИ щТе СтРаДаШ,оБеЩаВаМ! иСкАм Да СъЖаЛяВаШ зА бОлКаТа,KОяТо Ми ПрИчИнИ и СъС сЪлЗи нА оЧи Да KАжЕш "MОлЯ тЕ,пРоСтИ"!!!!


»»»ОбИчАм тЕ ДоРи Да ЗнАя,Че Э ЛуДоСт...ДоРи Да ЗнАя Че ГрЕшА...И уЖ нЕ иСкАм тАзИ гРеШкА дА пОвТаРяМ...Но ПаК зА тЕбЕ @3 ГоРя...


I...'M BaRbIЭ gIrL...МнОгУ СъМ FaNtAsIc...АмА сЪм От пЛаСтИк....


ОтИвАш сИ...КаК Да Те ВъРнА?.!.ЗнАм ПуСтО Э бЕз тЕбЕ тУк И дОрИ сВеТа Да ОбЪрНа...НЯмА дА сРеЩтА дРуГ....


ХаХа аБе мИлЪ нЯмЪ сМиСъЛ Дъ мИ сЕ пРаЙш нА гЪзАрКъ сЛед КаТу ВсЯкЪ вЕчЕр ЖуЛиШ зА СтоТаРкА....

Не Се ПоВтАрЯт СтАрИтЕ нЕщА...и ПъРвАтА лЮбОв Не Се ЗаВрЪщА...мАкАр И вЕчНа Да Е лЮбОвТа...Тя НиКоГа Не Е еДнА и СъЩа...!


Аз и тИ.?!?.. ОтНоВо.-ПФф пАк мЕчТиИ.слОЖиХ eNd-Ъ нА тАя сМеШкА..дА сЕ зАнИмАВам с теБ БешЕ гРуБа гРеШка..ГлЕдАм Те ОтСтрАнИ .Да сЕ смЕя Ли Да ПлаЧа Ли!?.нЕзНаМ. МоТаЕш сЕ с ГъРл`чЕтА лЕкА По ЛеКа сТАаШ К`аТ тЯхХ!.--.*.*


нЯма кфО Се прОбвАш С мЕн..нАй-мНоУ мА имАш За ЕдИн дЕн ! сЪрцетУ ми Е нА хилЯдА ПърЧенцА...зАРадИ нАкОнтЕни моМчЕнцА...И пРосТу разбЕрИ , нЯма дА имА с Кфо тЕ обичАм и зА мАлКо доРи !!!


МоЖе Да ЗаТвОрИш ОчИтЕ сИ За НеЩа,КоИтО нЕ ИсКаШ Да ВиДиШ,Но Не МоЖеШ Да ЗаТвОрИш СъРЦеТо Си За НеЩа,КоИтО Не ИсКаШ Да ЧуВсТвАш"


нЕ сЪм ДобРо мОмиЧЕ зНам кФо е ОбиЧаМ.:.уТрЕ Ня дА сЪм сЪщАтА .. аЕ Ся дА бУтНеМ кЪщАтА!.:.чЕзНи с тАя иЗкуСтфЕнА уСмИфКа.:.яКу дЕнС бЕз пУчиФкА.:.нА уБурОТеН мИ Съ пРаиШ пЪк и иМеТу Не сИ зНаиШ..


РаЗлЧНа сЪм Да И кФо оТ тОВа пРоБлЕм лИ иМа, КаЖи Го СеГа! НяМа Да СпИрАм 6тЕ дЕйСтВаМ дОкРаЙ, ДрУг Не ВзИрАм ЖиВоТа Е РаЙ! нЕ мИ пОмАГаЙ аЗ мОгА сАмА МиСлИ мУ тИ-аЗ нЯмАм ЦеНа [!][!][!]


КаЖи Ми Ти .. НяМа НищО ИсТиНсКо в ТеБе...ИсТиНаТа е чЕ сИ ЛъЖа..С МеНе ПрОсТо сИ УбИваЛ ВрЕМе КаЖи Ми КаК МоЖа... [!][!][!]


От ТаЗи вЕчЕр На ТаТъК,Не сАщЕсТвУвАш За МеН [!][!][!] За ТеБ Ще СъМ НеПоЗнАтА,ТаКъВ Ще БъДеШ За МеН [!][!][!]


НикоГа Не ОбеЩаВаЙ ЛюБоВ,КоЯтО НемОЖеШ Да ДадеШ!
Не ИзРиЧаЙ ДуМи,в КоиТо СаМ НемоЖеШ Да ПоВяРваШ!
Не ПтОтяГаЙ РъКа За МиЛуВка,ЩоМ От НеЯ ЛъХа СаМо СтУд!
Не ОбеЩаВаЙ СъНиЩа,В КоиТо Не ИдВаШ!
Не ИзпИвАй с УсТни СъЛзиТе,ИзпЛаКаНи По ТвоЯ ВиНа!Не ТръГваЙ По ПъТ,По КоЙто Се СтраХуВаш Да ВъРвиШ!


МоДеРно е"жената"да хоДи с ниСки паНтоФи,Аз оБаЧе пРедпОчиТаМ сАнДалИ с тоКчЕ НА"ПраДа",вмЕсТо тиРлиЧкИте на БаБа.МоДеРно е Да си сКеЛет,45кг БеЗ цици,Да си в дРехИ,пРилиЧаЩи на дРипИ.МоДернО е да си с ФиЛиРан БреТон,с ТрИ киЧуРа кОсА за ФаСоН...

продължавай да ме мразиш,защото обичам да гледам как под мене лазиш.


кАзА чЕ сЪм уЛиЧнИцА , чЕ пО пОкРиВиТе лИ дА хОдЯ? КаЗа Че ИзЛиЗаМ С рЪзЛиЧнИ , Че кЪдЕ Да Ги НаМеРа еДнАкФи? кАзА , чЕ Го ПрАвА За ПаРи , чЕ 5 ЛеВа ПаРи Ли Са

МоДеРно е"жената"да хоДи с ниСки паНтоФи,Аз оБаЧе пРедпОчиТаМ сАнДалИ с тоКчЕ НА"ПраДа",вмЕсТо тиРлиЧкИте на БаБа.МоДеРно е Да си сКеЛет,45кг БеЗ цици,Да си в дРехИ,пРилиЧаЩи на дРипИ.МоДернО е да си с ФиЛиРан БреТон,с ТрИ киЧуРа кОсА за ФаСоН...

продължавай да ме мразиш,защото обичам да гледам как под мене лазиш.


кАзА чЕ сЪм уЛиЧнИцА , чЕ пО пОкРиВиТе лИ дА хОдЯ? КаЗа Че ИзЛиЗаМ С рЪзЛиЧнИ , Че кЪдЕ Да Ги НаМеРа еДнАкФи? кАзА , чЕ Го ПрАвА За ПаРи , чЕ 5 ЛеВа ПаРи Ли Са


На Мира Ме осТаВи и ДрУГи п*ТКи Си НаМеРи,свеТА Ми наПуСНи,аКо иСКаш на МайНаТа Си хОди,ЗащОтО оТ ДнеС дО МеН Ще иМа дРуг КреТеН!нОва пеСеН аЗ щЕ Пея и над НегО Ще Се СМея,ЗащОтО МъЖеТе сА зА Това дА Се влАчаТ В жЕНСкиТе КраКа!


sKaM Da Te ImAm,No nE MoGa,NeShTo PrEcHi,NeShTo Ni DeLi!ChUi ObIcHaM tE Do IzNeMoGa,nO MaLkO e ToVa Za TeB NaLi?KaK TrUDnO e Da ShEpNeSh:SbOgOm!KoGaTo IsKaSh Da IzViKaSh OsTaNi!KoGaTo LiUbOvTa ZaGiVa,No S nEq NqMaSh SiLi Da ZaGiNeSh Ti !!

ToZi PyT nE IdVaM SaMo V TvOq SyN,ReAlNa SyM,NeDeI Da mE OtRiChAsH! PrIeMi mE TaKaVa,KaKvAtO SyM,KaKvAtO mE ObIcHaSh!

...:::ZaShTo Ne MoGa,Da Ti Go KaJa...Da IzKrEsHtQ v LiCeTo Ti ChE tE mRaZq...ZaShTo Ne MoGa Da SaM jEsTokA...a Te ObIcHaM vSe TaKa...?!?:::..

Ne pRosHTaVaM I zA NisHTo Ne SyJeLqVaM, s ViSoKo vDigNaTa gLaVa ViNaGi pRoDaLJaVaM! Na dRuGi Ne PoDRaJaVaM I sEbE si oTsToqVaM, TyPiTe K*rVi Ne PrIzNaVaM ,a GoLeMiTe NaDuFki s NasMesHka PoDMiNaVaM !

Как?Да избЯгАМ ()Т $тРахА вЪтРе В мЕн $кРиТ е Т()! $еГа..КаК?ЛюБ()вТа дА зАдЪрЖа..НиК()ГА дА Не $ВЪрШвА тЯ.Как вРеМеТ() Да $пРа.К()ГаТ() В$!чКо $ВъРши и ЛюБ()вТа Уга$нЕ еДнА жЕ$Т()Ка РанА ()$тАвА $Лед т()вА.........[!][!][!

_-ZnaM Che Ne SaM IdeAlnA, nO Ti SasHtO nE Si! PrEcaKaSh Li mE - pReCakAnIqT sHte Si tI! AkO oBicHaM.... oTnOvo nqMa Da sI Ti, zAshTotO lUboVta Za meN e VsiChkO.... A tI Ne sI!!! Ne Me pOznAvaSh, TaKa ChE pO-DoBre Si TrAi! Az SaM dqVoL KoItO sHtE tE iZigRai!!! JiVeq KaKto Si iSkAm... Za NiKoi Ne mE eBe, PaDam...... StaVaM i PaK sAm DoBrE!!!


ZнАм Че ()щЕ Пo|\/|нИш |\/|оЯ ВкУs На /\я7о...
ZнАм Че ()щЕ ПоМнИш ()нZи МиГ КоГа7о в ТеБе Sе РаZлЯх
И Ти ()бЕщАх Dа |\/|е Ис|{аШ ПаКк И ПаКk...
ZнАм Че Тв()й7е ЖаDнИ МиСлИ S МеN ZаСп|/|вАт
И в SъНя Н@ БаВнИ г/\ъДкИ Ме ИzПиВа7...
Ет() Тв()я СъМ...7yK o7н()в() СъМ...Zа D@ сБъDнА 7в()я СъН!
ИмАш /\и ПрЕдЧуВс7вИе Zа ГрЯх..?
ИсКаШ /\и ()т |\/|еН Dа ВкУсИш П@К
и В 7еБ Dа Sе РаZлЕя АZ...На |{рИсТа/\нИ КаПкИ сТрАсТ!
ИмАш /\и ПрЕдЧуВс7вИе Zа ГрЯх..?
ЖаDн() ПиЙ о7 Ме|-|е ПаКк И ПаКk...
7в()я Sъ|\/|! СеГ@ Е вРе|\/|е7о ~ ПРЕДАЙ СЕ НА ЖЕЛАНИЕТO!!!\


..ТоЗи ПъТ Не ИдВаМ СаМо В тВоЯ СъН....РеАлНа СъМ....НеДеИ Да Ме ОтРиЧаШ! ПрИеМи Ме ТаКаВа,КаКвАтО сЪм...КаКвАтО мЕ оБиЧаШ......


Не Е НеЩаСтНо мОмИчЕтО ИзГуБиЛо зА ПоРеДеН пЪт ЛюБоВтA нА еDиН гЛуПаК.. НеЩаСтЕн сИ оСтАвА гЛуПаКъТ иЗгУБиЛ ПоСлЕдНиЯ сИ шАнС дА БъДе ЧоВеК-дА ОБиЧа и дА БъДе ОБиЧаН!!ДАнО Го РАзБеРеШ ТоВа..


ВаЛи Ли?-Не ТоВа БяХа МоИтЕ СъЛзИ..ИсКаМ Ли Те?-Не ВеЧе Те ИмАх..ЩаСлИвА Ли СъМ?-Да ЗаЩоТо Си ДаЛеЧе..МрАзЯ Ли Те?-Не ВеЧе Си Ми БеЗрАзЛиЧеН..СиЛнА Ли СъМ?-Да ЗаЩоТо Се ПрЕбоРиХ С СеБе Си...

ЗаГаДъЧнА кАтО мЪгЛа,ПлЕнЯвАм мЪжКаТа ДуШа и дАжЕ сИлНиТе МъЖе ПаДаТ На КоЛеНе,За вСяКо дА ИлИ Не И НиТо ДеН НиТо чАс В ПлЕн Ще ИзПаДНа аЗ ДоРи и Да е ВсЕ ЕдНО аЗ РеШаВаМ С КоГО [!][!][!]

пРилИчАм тИ нА мОнАхИнЯ а ВсЪщнОсТ сЪм пОРнО бАлЕРинА В ИгРатА с УсТатА сЪм нАй-дОбРатА ОбИчАм с тЕб дА сЕ ЗаИгРавАм и нИкОгА нЕ пРеИгРавАм и ДвИжЕнИятА зАбАвЯм и ВсИчКо мЪжкО кАзВа чЕ нАй-дОбРе сЕ СпРавЯм

Най-желаният човек целуни и веднага го гушни!


КОГАТО ЗАГУБИШ НЕЩО НЕ СЪЖЕЛЯВАЙ,А СЕ ГОРДЕЙ ЧЕ НЯКОГА СИ ГО ПРИТЕЖАВАЛ!!!!!

*********

KoLko sI RazLi4En,MaLko Ir0nicHeN,n0 TovA sEga mE kArA aS p0 tEb dA tI4aM.S p0gLeD mE saBLi4aI,DuMI Ne IzRI4aI,NeKa cqLaTa IzGaRqM aS tAkA obI4aM.. {}{}{}{}{}{}{}


Да 0бичаш, к0гат0 те 0бичат е ч0вешк0! Да мразиш, к0гат0 те обичат е жест0к0! Да 0бичаш, к0гат0 те мразят е Велик0!

********

За вт0ри път р0дих се, казвам ти,
0т какт0 люб0вта ни раздели,
без тебе п0-щастлива съм,
чист0 н0ва съм, жива съм.
За вт0ри път р0дих, се казвам ти,
от какт0 съм извън живота ти,
не се завръщай!

********

Сега съм бивша, усещам лекота,
благодаря ти за това.

********

"Никога не плачи за това, което не плаче за теб."

********

Сам0 с една целувка м0га да те п0бъркам само с един поглед мислите ти ще 0бъркам сам0 една н0щ и ще те п0длудя.Предчувстваш ли т0ва к0ет0 ще ти причиня??

********

КОГАТО ЗАГУБИШ НЕЩО НЕ СЪЖЕЛЯВАЙ,А СЕ ГОРДЕЙ ЧЕ НЯКОГА СИ ГО ПРИТЕЖАВАЛ!!!!!

*********

KoLko sI RazLi4En,MaLko Ir0nicHeN,n0 TovA sEga mE kArA aS p0 tEb dA tI4aM.S p0gLeD mE saBLi4aI,DuMI Ne IzRI4aI,NeKa cqLaTa IzGaRqM aS tAkA obI4aM.. {}{}{}{}{}{}{}

*********

NqMa $mI$uL dA oTrI4a6,bEz mEn nEmoJe$H DaJe i dEn.nE sE $TrAhuVaI dA mE oBi4a$h dA buDa Tv0q e Moq $udBa..nAkArAi mE $EgA $ TeB dA PoLudEq dA $e RaZt0Pq,nAkArAi mE $EgA...{}{}{}

*********

К0гат0 скъса с мен аз мн0г0 се смях защ0т0 влюбена в теб из0бщо не бях !

Ето някои от SpIriT :
1.Красиво влюбено момиче защо в очите има скръб нима ти някого обичаш,а той на теб обърна гръб.Сълзи по бузите се стичат и галят нежното лице,но знаеш ли на теб не ти прилича да плачеш за едно момче.

2.Когато ме гледаш настръхвам и бързо замлъквам.Когато млъкна те изпивам жадно с поглед и прехапвам сладко устни.Когато ме гледаш аз се разтапям в твоя нежен поглед и си мисля за всичко онова,което ще направя с теб в нощта.

3.Часовникът се смее от стената-пропуснала съм най-щастливия си час,когато някой дълго ме е чакал,а аз съм чакала да чуя твоя глас!

4.Търсих те,без да знам,че ще те намеря!
Срещнах те,без да знам,че ще се влюбя!
Намерих те,без да знам какво чувствам!
Влюбих се,без да знам,че така ще боли!
Промених се,без да знам,че ще е зареди теб!
Обикнах те,без да знам,че съм могла да обичам така...!”

5.Първият път когато те видях ме беше страх да те докосна.Първият път когато те докоснах ме беше страх да те целуна.Първият път когато те целунах ме беше страх да те обичам.Асега когато те обичам ме е страх да не те загубя.

6.Любовта е силна когато те кара да страдаш.

7.Оставям те,защото те обичам,защото с мен не си щастлив.
Не съм за теб желаното момиче,а ти си толкова красив!
Оставям те,защото те обичам-живота с друга сподели!
Недей да бъдеш с нея безразличен,а цялата си обич ти й подари!

8.Аз тръгвам-ти свиваш рамене.
Уверен си,че ще се върна.Напразно!!!
Ти всичко ми отне-дори и силата да се обърна!

9.Пиша на две очи,чиято светлина не бе за мен!
На едно сърце,което нямам право да спечеля!
На едно момче,което винаги ще търся,но няма да намеря!

10.Едни очи аз няма да забравя,
едни очи ме карат да не спя,
едни очи в сърцето ми остават
и като въглени ме те горят.

11.Аз искам да забравя,но не мога-
не се забравя лесно любовта!
Едни очи ме лъгаха жестоко
и никога не ще им аз простя!

12.Един ден ти ще ме попиташ кое е по-важно за мен-ти или животът ми.
Аз ще кажа животът ми и ти ще си отидеш без да рабереш,че за мен животът си ти!

13.Ти беше глезено дете, и ти трябваше играчка подарих ти моето сърце, но ти в играта си го смачка.

14.Обичай този, който те ревнува и по някога на срещите мълчи, а не този, който те целува и говори за твоите хубави очи.

15.При мен д0йдe с тихи стъпки,0т целувки цялатa мe п0длуди,п0 тял0т0 ми пр0пълзяха тръпки и тази тръпka 0ще мe държи :РррРР

16.Ти не знаеш,че аз те обичам.За тебе аз съм просто дете.Детската обич е чиства и свята и тя с детето расте.

17.Научих се без да гледам да те виждам, без да слушам да те чувам! Научих се със сълзи да се смея, да търся докато те намеря, но без теб не се научих да живея!!!

18.Обичаш ли ще бъдеш изоставена
игра такава има в любовта
един за влюбен се признава,
а победен излиза след това.
Затуй на безразлична се преструвай
без чувства,като камъка бъди
обичай го,но първа не признавай,
че победената ще бъдеш ти!!!

19.В душата ми гори прекрасно чувство
и сякаш съм родена за това.
Казват , че било изкуство-
тъй наречена е "любовта".
Тя е нещо тъй неземно:
мрежа от сълзи и весел смях,
нещо като в сънища вълшебно,
но изпълнено и с много страх.
Любовта остава вечен спомен,
сълзите- несбъднати мечти,
моят смях- шепот ореолен,
а в сърцето ми оставаш ти!

20.Не вярвай, че има Истински хора. Не вярвай, че те Обичат.Не вярвай, че можеш да намериш опора в тези красиви, но подли сърца. Защото и аз вярвах във нещо прекрасно, защото и аз съм човек, но всичко излезе тъй просто фалшиво, присъщо на нашия XX-ти век.


     Само Времето е способно да разбере Любовта
Хей, момче
Алхимикът
Един скучен живот на едно момиче, което чака любовта
Шестте грешки на човека
15 неща, за които не знаеш или не мислиш
Легенда за ЛЮБОВТА

Готини спомени

Да 0бичаш, к0гат0 те 0бичат е ч0вешк0! Да мразиш, к0гат0 те обичат е жест0к0! Да 0бичаш, к0гат0 те мразят е Велик0!

********

За вт0ри път р0дих се, казвам ти,
0т какт0 люб0вта ни раздели,
без тебе п0-щастлива съм,
чист0 н0ва съм, жива съм.
За вт0ри път р0дих, се казвам ти,
от какт0 съм извън живота ти,
не се завръщай!

********

Сега съм бивша, усещам лекота,
благодаря ти за това.

********

"Никога не плачи за това, което не плаче за теб."

********

Сам0 с една целувка м0га да те п0бъркам само с един поглед мислите ти ще 0бъркам сам0 една н0щ и ще те п0длудя.Предчувстваш ли т0ва к0ет0 ще ти причиня??

********

КОГАТО ЗАГУБИШ НЕЩО НЕ СЪЖЕЛЯВАЙ,А СЕ ГОРДЕЙ ЧЕ НЯКОГА СИ ГО ПРИТЕЖАВАЛ!!!!!

*********

KoLko sI RazLi4En,MaLko Ir0nicHeN,n0 TovA sEga mE kArA aS p0 tEb dA tI4aM.S p0gLeD mE saBLi4aI,DuMI Ne IzRI4aI,NeKa cqLaTa IzGaRqM aS tAkA obI4aM.. {}{}{}{}{}{}{}

*********

NqMa $mI$uL dA oTrI4a6,bEz mEn nEmoJe$H DaJe i dEn.nE sE $TrAhuVaI dA mE oBi4a$h dA buDa Tv0q e Moq $udBa..nAkArAi mE $EgA $ TeB dA PoLudEq dA $e RaZt0Pq,nAkArAi mE $EgA...{}{}{}

*********

К0гат0 скъса с мен аз мн0г0 се смях защ0т0 влюбена в теб из0бщо не бях !

Ето някои от SpIriT :
1.Красиво влюбено момиче защо в очите има скръб нима ти някого обичаш,а той на теб обърна гръб.Сълзи по бузите се стичат и галят нежното лице,но знаеш ли на теб не ти прилича да плачеш за едно момче.

2.Когато ме гледаш настръхвам и бързо замлъквам.Когато млъкна те изпивам жадно с поглед и прехапвам сладко устни.Когато ме гледаш аз се разтапям в твоя нежен поглед и си мисля за всичко онова,което ще направя с теб в нощта.

3.Часовникът се смее от стената-пропуснала съм най-щастливия си час,когато някой дълго ме е чакал,а аз съм чакала да чуя твоя глас!

4.Търсих те,без да знам,че ще те намеря!
Срещнах те,без да знам,че ще се влюбя!
Намерих те,без да знам какво чувствам!
Влюбих се,без да знам,че така ще боли!
Промених се,без да знам,че ще е зареди теб!
Обикнах те,без да знам,че съм могла да обичам така...!”

5.Първият път когато те видях ме беше страх да те докосна.Първият път когато те докоснах ме беше страх да те целуна.Първият път когато те целунах ме беше страх да те обичам.Асега когато те обичам ме е страх да не те загубя.

6.Любовта е силна когато те кара да страдаш.

7.Оставям те,защото те обичам,защото с мен не си щастлив.
Не съм за теб желаното момиче,а ти си толкова красив!
Оставям те,защото те обичам-живота с друга сподели!
Недей да бъдеш с нея безразличен,а цялата си обич ти й подари!

8.Аз тръгвам-ти свиваш рамене.
Уверен си,че ще се върна.Напразно!!!
Ти всичко ми отне-дори и силата да се обърна!

9.Пиша на две очи,чиято светлина не бе за мен!
На едно сърце,което нямам право да спечеля!
На едно момче,което винаги ще търся,но няма да намеря!

10.Едни очи аз няма да забравя,
едни очи ме карат да не спя,
едни очи в сърцето ми остават
и като въглени ме те горят.

11.Аз искам да забравя,но не мога-
не се забравя лесно любовта!
Едни очи ме лъгаха жестоко
и никога не ще им аз простя!

12.Един ден ти ще ме попиташ кое е по-важно за мен-ти или животът ми.
Аз ще кажа животът ми и ти ще си отидеш без да рабереш,че за мен животът си ти!

13.Ти беше глезено дете, и ти трябваше играчка подарих ти моето сърце, но ти в играта си го смачка.

14.Обичай този, който те ревнува и по някога на срещите мълчи, а не този, който те целува и говори за твоите хубави очи.

15.При мен д0йдe с тихи стъпки,0т целувки цялатa мe п0длуди,п0 тял0т0 ми пр0пълзяха тръпки и тази тръпka 0ще мe държи :РррРР

16.Ти не знаеш,че аз те обичам.За тебе аз съм просто дете.Детската обич е чиства и свята и тя с детето расте.

17.Научих се без да гледам да те виждам, без да слушам да те чувам! Научих се със сълзи да се смея, да търся докато те намеря, но без теб не се научих да живея!!!

18.Обичаш ли ще бъдеш изоставена
игра такава има в любовта
един за влюбен се признава,
а победен излиза след това.
Затуй на безразлична се преструвай
без чувства,като камъка бъди
обичай го,но първа не признавай,
че победената ще бъдеш ти!!!

19.В душата ми гори прекрасно чувство
и сякаш съм родена за това.
Казват , че било изкуство-
тъй наречена е "любовта".
Тя е нещо тъй неземно:
мрежа от сълзи и весел смях,
нещо като в сънища вълшебно,
но изпълнено и с много страх.
Любовта остава вечен спомен,
сълзите- несбъднати мечти,
моят смях- шепот ореолен,
а в сърцето ми оставаш ти!

20.Не вярвай, че има Истински хора. Не вярвай, че те Обичат.Не вярвай, че можеш да намериш опора в тези красиви, но подли сърца. Защото и аз вярвах във нещо прекрасно, защото и аз съм човек, но всичко излезе тъй просто фалшиво, присъщо на нашия XX-ти век.

21.След залеза на всяка вяра настъпва болка и тъга.
След залеза на всяка обич настъпва мрак и пустота.
Когато виждаш,че една любов умира,а ти не можеш с нея да умреш.
Когато някои си отива,а ти не можеш да го спреш.
Тогава виждаш,че мечтите са измама,
че обич имаше,а вече няма.
Че си била щастлива,но не си го проумяла.

22.Бъди красива,горда,недостъпна за тази напаст от мъже.
Бъди коварна даже подла за да не може никой да те спре.
Превземаи всичко,което ти пречи.
Тъпчи,обичай,но живей.
Бъди човек,а не човече
Гори и никога не тлей.

23.Беше ми трудно да кажа :"Обичам те"
Беше ми трудно да кажа "Прости"
Беше ми трудно от сбогом довиждане.
Беше ми трудно,но го направих нали?

24.Простих аз първата ти грешка,
тъи както втората простих...
И мислех си-все пак 4ове6ко е!...И болката си някак скрих.
Така привикнах да прощавам,а ти привикна да гре6и6.
Но доиде ден,и ти зазбрави,4е в живота с мен върви6.
Да скъсам с теб не бе6е лесно...Безкрасино много ме боли.
Но по-добре да страда6 4естно,отколкото в безброи лъжи!

25.Сега е мой ред да съм жестока, сега е мой ред да казвам "Не!",
да обвинявам и проклинам, да мразя мъничко поне.
Сега е твой ред да страдаш, на колене да ми се молиш, и от любов да плачеш.
Сега е мой ред да те ударя, сега е твой ред да те боли,
да гледаш как любов догаря и тихо да шепти "О, спри!"
Сега нещата са различни, не са тъй както са били,
сега не аз, а ти ме викаш, но всичко свърши, разбери!

26.Аз всички радости на тебе дадох,
аз всички песни с тебе споделих,
аз всички пътища по теб изстрадах,
аз всички дни на тебе посветих.
Аз всички удари след теб събирах-
душата ми едва не изгоря....
И ако трябва утре да избирам,
отново тебе аз ще избера.

27.Ти си добър, ти си много добър,
на ръце би ме носил по стръмния път,
би ме люлял, додето заспя,
както приспиват децата.
Ти си добър, ти си много добър,
но аз другиго чакам
по цели нощи да се завърне.
И съм се мъчила и съм плакала
и съм чакала да ме прегърне.
Той е нежен и груб,
той на теб съвсем не прилича.
Ти си добър, ти си много добър,
но аз него обичам.

28.Защо се ровиш в пепелта?
Там няма да откриеш огън....
Не знаеш ли,че с любовта е свършено,
щом някои,някога ти каже сбогом!

29.Тръгни на път-когато цялата трепериш,
тръгни на път-когато всекиго си чужда,
и дано някъде намериш-едно сърце кумуто да си нужна!

30.Мразя очите си,защото те видях.
Мразя устните си,защото те целувах.
Мразя ръцете си,защото те докосвах.
Но мразя и себе си,защото те обичах!

31.Нарани ме! Знаеш го, нали?
Плаках! Ще плачеш и ти!
Виках! Не отговори нали?
Молих! Ще молиш и ти!
Исках! Но нямах нали?
Лъгах! Но лъга и ти!
Страдах! Знаеш нали?
Обичах! Ще обичаш и ти!

32.Едва, когато нещо си отиде,
едва, когато с нещо се простиш,
разбираш колко много ти е нужно
и започваш да тъжиш.
И знаеш, че не ще се върне вече,
и празното местенце те боли.
Дори светът надоло да обърнеш,
пак не ще го върнеш ти.
И мъката от страшната раздяла,
дълбоко във сърцето ти гори.
Разбираш, че за нещо си живяла,
за нещо, със което се прости....

33.Вярвах в теб и те обичах,прощавах всеки следващ грях,на наивница приличах,единствено за теб живях.А ти излъга ме жестоко,скри истината ти от мен,нарани ме тъй дълбоко,обърна се света за ден.И пак съм аз така самотна ,и плача в мрака без вина,и роня сълзи,и проклинам несправедливата съдба.А защо ли не проникнах в твойте мисли,не разбрах и в идеята не вникнах,че за тебе аз не бях?Повярвах ти,но стига вече,остави ме ти сам сама,бягай много на далеко-тесен е за нас света!

34.Аз съм гадна,амбициозна и много добре зная какво искам! Ако това ме прави кучка! На прав път си...

35. Искам в черно да бъда облечена, искам сълзите да бъдат от кръв, искам ръцете ми да са ледени, да късам от устните плът. Искам да разбия сърцето си, да нарежа с огледало вените, да замразя лицето си, душата ми да лети като птиците. Искам да плача, но не искам да гледаш. Искам да мразя, но не теб. Искам да обичам, но не умея. Искам в черно да бъда облечена,искам крака от стъклo и огън вместо коси. Искам изгрев в тунела и слънце, което не спи.Искам дом в пръстта, искам свещ да гори в сърцето ти. Искам обич и след смъртта. Искам живот, но какво е това?

36.Ти искаш спомен да ти пиша,но всеки спомен носи и тъга.
Със спомени не се живее,те носят само самота!

37.Сълзи пред никого не лей,защото всеки ще те утеши,а после пак тъй безразлично ще те отмине.
Сложи си маска на щастливец,носи и черни огледални очила,
усмихвай се на всеки мило и мъката си изплачи,когато си сама.

38.Защо не съм в твоите прегръдки?
Защо не милваш моите коси?
На друга днес даряваш тази тръпка.
При друга си ,но завинаги в мечтите ми !

39.Кажи ми някога дали си обичал,но не на думи или на шега ?
Кажи ми някога дали си почувствал какво е всъщност любовта?
Искаше ме-станах твоя ! Това ли беше твоята мечта ?
Искаше да те обичам и както винаги успя !
Кажи ми някога дали си обичал,но не на думи или на шега?
Няма нужда да ми казваш,вече знам,че аз съм спомен отживян !

40. Защо да крия сълзите в очите и да казвам, че не ме боли.Да се правя, че не те обичам щом за мен си всичко ти

41.С любовта недей да си играеш. Със себе си бъди суров. За да може в твоя път да разпознаваш лъжата от голямата любов.

42.Истинската любов е като вярата в призраците:всички говорят за тях,но малцина са ги виждали!

43.Ще дойде ден да си отмъщавам и ти ще срадаш обещавам.
Искам да съжаляваш за болката, която ми причини и със сълзи на очи да кажеш "Обичам те, прости"!!!

44.Едно момче ме плени,едно момче ме накара да тръпна,то моите мисли покори,то мойте сънища безпокои! В живота си те срещнах случайно,влюбих се в тебе безкрайно,че те обичам няма съмнение,да те забравя нямам намерение.

45.Защо мълчиш?Тишината ме убива!За нас надежда все още има!Нима усещаш,че нищо вече няма да се върне?Долавяш ли в гласа ми топлина?Бездънна ли е пропастта,която двама ни разделя?Ще мога ли аз някога да ти простя?Но ти не се промени!Нали твърдеше,че ме обичаш?Не те ли води болката при мен?В спомените не намираш ли утеха,че днеска си така студен?Защо мълчиш?Тишина ме убива!!!

46.Аз искам за последен път да ме погледнеш,
да усетя тръпката на твоите очи..
Дори когато си далеч от мене ,
твоят поглед винаги пред мен стои..
Аз знам,че за мен не мислиш,знам че мразиш моите очи,
че клетвите към мен забрави , не каза дори "Прости"
Но нищо аз не ти се сърдя аз ще те обичам и помни , когато самота почустваш, при мене се върни !

47.Никой не заслужава да лееш сълзи заради него, а този който заслужава няма да те разплаче!

48.Всичко свърши,знам,
но защо сърцето иска да е там?
Там,където си ти,
ти и всичките ми мечти!

49.Обичам те,шепти сърцето,умиращо почти!
Аз-готова съм със теб да страдам за да не те боли!
Душата-чаша смупена,кърви!
Последната сълза отронвам-Боже,как боли!

50.Бог ми даде очи-аз те видях!
Бог ми даде ръце-аз те докоснах!
Бог ми даде сърце,но ти ми го взе!

51.Колко трудно е да не заплачеш,когато в тебе болката гори!
Когато искаш да покажеш,че ти е все едно,а всъщност много те боли!
Колко трудно е да продължиш нататък,когато устните те молят "целуни"!
Колко трудно е да кажеш "сбогом",когато ти се иска да извикаш "остани"!

52.Снощи те сънувах,трупът ти носех на ръце!
Убих те,за да те имам,макар с истинало сърце!
Не си отивай,не търси в очите ми сълзи,не ще пророня в този час дори една!
И сърцето няма да ме заболи,не ще заплача пред жестоката съдба!
"Сбогом" устните ми няма да мълвят!
И няма да те моля да останеш-очите ми не могат да простят!
Тръгни си ти с усмивка на устата,тъга да няма в твоето лице!
Подай на радостта ръка,тъй няма да загубиш нищо свое!
Ще срещнеш друга може би,
ще кажеш и на нея същите слова,ще преплетете своите съдби,ще тръгнете по улички без людни.
Не ще познаеш старите места,забравил си и уличката малка,където спряхме под дъжда,и мълчаливо тръгнахме към парка!
Сега тръгни си,повече не ме мъчи!
Върви, и пред вратата ми не спирай!
Обърнеш ли се,ще видиш моите очи,и мълчаливият им вик "Обичам те,НЕ СИ ОТИВАЙ!"

53.Мога да ти кажа "сбогом",
и няма да те моля да се върнеш!
Макар,че те обичам толкова много,ти сълзи в очите ми няма да зърнеш!

54.Не искам да си миг,да дойдеш и да си отидеш!
Не искам да си вик,вятъра с теб да отвееш!
Не искам да си сън,тъй бързо всичко да свърши!
Аз искам да си пламък,към мен да тръгнеш и да ме прегърнеш!

55.Аз тръгвам ти свиваш рамене
уверен си че утре ще се върна,
напразно,ти всичко ми отне-
дори силата да се обърна.

56.Последен миг,последна чаша,
все още мисля че нощта е наша,
а тя безследно чезне разярена,
че си отиваш тъй далеч от мене...

57.Две ръце,тъмно като облак лице
ще си отидеш нали , искаш да ме убиеш ти
но аз дори и да умра ще възкръсна като феникс в пепелта.

58.
Едно момиче плачеше в нощта със сълзи по-едри от дъжда.Едно момиче се прощаваше с живота,за да намери приют при смъртта.Момичето желаеше смъртта,а бе едва петнадесет годишно,то бе изпитало разочарованието на любовта и сега се чувстваше излишно.Живота лошо с него се подигра и от всякъде то усещаше самота.Живота сам постави ножа в неините ръце като и даде надежда,че така е по-добре !

59.Ти мислиш че ще те забравя, но знай сърцето ме боли, ти беше първата ми обич и пак последна ще си ти. Никога няма да узнаеш тайната на моята душа, прости не мога да те мразя безумно те обичам, но мълча.За любов и обич не ще те моля, пред теб на колене не че стоя. Обичам те, за мен си всичко, но горда съм и права ще умра.Обичал ли си без да те обичат и страдал ли си както страдам аз? Навярно не защото винаги си бил обичан. Отиваш си, добре върви. Не искам и не мога да те спра, но помни, когато всичко изгори не можеш да запалиш пепелта и все пак нещо ще остане дори това да бъде пепелта, защото всичко силно и голямо оставя някаква следа. Имаш много приятелки една от които съм аз, но знай че никоя не те обича, тъй както те обичам аз!честито за новата придобивка!пожелавам ти тя да те излъже,така както ти излъга мен и да изпиташ болката,която аз чувствам в момента!!!

60.Глупавите от нещастна любов се стрелят, умните пишат стихове, а само най-умните не се влюбват.

61.Не, не, не целувай, даже на раздяла, за сбогом не подавай ми ръка, защото вече любовта е отлетяла, защото няма обич на света. Кажи ми ти чия вината беше и кой потърчи нашата любов, и кой прекъсна нашите срещи, и кой ни раздели, кой ли бе това. Не ме целувай даже на раздяла, за сбогом не подавай ми ръка, че любовта далеч е отлетяла, че мъртва, днес за нас е тя!!!

62.Един човек ми липсва и всичко е безлично. Един човек, а всъщност всичко...

63.Тежко е когато си пиян и няма кой да те подпира, но още по тежко е, когато си влюбен и няма кой да те разбира.

64.Обичах те, но никога не ти го казах, за теб живеех, но ти не ме разбра.Потъпках себе си, на хиляди отказах, а ти си бил една лъжа. Заменяше целувките с усмивки,с уиски, продаваше ме само да си пил.Зарязваше ме заради страсти ниски, преструвка беше,че си мил!!!

65.Изневери ми ти.Ти ме гледаш с толкожа омраза,сякаш черната смърт е била при теб.Тя е по-красива от мен,тъй прецени си ти.Ти стоеше на кея и гледаше красивото море и мислеше си може би за неините сини очи.Но никога недей забравя,че вечна обич нийде няма!Все нещо ще ви раздели.Животът е мръсен и знай,трябва да бъдеш предвидлив.Ти ще се върнеш при мен,но ще бъде късно,твърде късно.Аз сърцето си от мъка на друг ще подаря,зашото аз те обичах,но ти не ме разбра!!!

66.Аз никога не ще те заобичам,
за мен ще бъдеш винаги сваляч!
Аз мразя те и вечно ще те мразя,
защото ти за мене си духач!

67.Не казвам,че ще те обичам вечно,
страхувам се от вечните неща!
Ще те обичам дълго,ще те обичам до
смъртта!

68.Ти си моят ангел-за него пътувам до рая!
Ти си моето слънчице-за него убивам нощта!
Ти си моят свят-за това ще живея!

69.Прости,че те забравих,в живота друг намерих аз!
И никога не ми прощавай за нашия последен час!
Когато казах ти махни се,ти отиде си без страх!
Сега те моля,забрави ме,за всичко съм виновна аз!

70.Изпрати ме тихо до вратата,и не казвай думичка дори!
Нека потъне в скръб душата и сърцето в болка да гори!
За обичта ти няма да заплача и ти за мойта не плачи!
Нека само сме познати вместо всеки ден да ни горчи

71.Недей да си играш с мойте чувства,а после да се правиш на хитрец!
Да лъжеш този който те обича,не е изкуство!
Не се гордей с това,че си подлец!

72.Страхуваш се от моето мълчание.Навярно мислиш, че ме губиш, че може би си станал за мене скучен ти?Да ще ти се да е така.Недей да си мислиш, че няма какво да ти кажа.Аз мога с думи да те засипя, но колко струват тези думи днес?Има ли смисъл да ги изричаш нима сам не виждаш, че те обичам!

73.Понякога мълча, но пак те искам
Понякога съм с теб, а съм сама
Понякога мълчиш, но пък си искрен
Понякога обичаш, а не знаеш как
Понякога ме мразиш и боли ме
Понякога си толкова студен
Понякога те викам с друго име,
но ти си винаги във мен
Каквото и да правя и да искам,
където и да съм на таз земя
сърцето ми на тебе е орисано,
то само в твоя ад е у дома!!!

74.Едно момиче те обича,
но ти не си разбрал това,
погледнеш ли го във очите
ще разбереш, че е така.
Едно момиче всяка вечер
на сън ръцете ти държи
и този сън ще бъде вечен,
ако не го узнаеш ти.
Едно момиче щом си легне
те призовава във нощта
и нещо тайничко си шепне
загледано в една звезда.
И тази вече, както всяка
тя на прозореца седи
и вместо весела усмивка,
сълза в очите и блести.
И тoва за теб аз тайно
писах във нощта,
нима ти вече не разбираш моята тъга?
Момичето съм аз,
а пък момчето си ти...
Едно те моля аз сeга кажи:
Обичаш ли ме ти?

75.Раздялата не значи край на всичко,
раздялата е някаква умора.
Обичай ме и аз ще те обичам
поне в раздялата да бъдем хора!

76.Ако някой ден се срещнем непознати
и те отмина без да спра, ще бъда с друг...
чежд, ще го прегръщам, а в сърцето силно ще боли.
Но ти върви, върви...
Не се обръщай, мен някак забрави!

77.О, как те мразя! Как те ненавиждам! Как ти желая всичко най-лошо на света.
Но все пак тъй силно те обичам, че не знам как да те нарека...

78.Защо ли има обич и раздяла?
Защо земята се върти?
защо когато се обичат двама,
все някой трябва да ги раздели?

79.Не се повтарят старите неща
и първата любов не се завръща,
макар и вечна да е любовта,
тя никога не е една и съща.

.Те най- добри приятелки бяха.
На един чин стояха.
Едната се влюби в едно момче,
а другата и го отне.

81.Истинската любов няма happy end, защото истинската любов никога не свършва.

82.Красив роман е любовта,
в романа героите са двама,
щом станат повече от двама,
романът се превръща в драма.

83.Съжалявам,че нямам нейните Сини очи!
Съжалявам,че нямам нейната усмивка!
Съжалявам,че за мен единствен бе ти!
Съжалявам,че за теб бях просто забивка!

Съжалвам,ако без да искам съм те наранила!
Съжалявам,че ме няма,а ти дори НЕ си разбрал!
Съжалявам за изреченото :"Сбогом"!
Съжалявам! А ти НЕЯ си избрал!

Съжалявам,че те обичам,а ти НЕ ЗАСЛУЖАВАШ!
Съжалявам,че те гледам Всеки ден от далече,
съжалявам,че за теб не знача нищо вече!

84.Не зная с какво ме омая,
не зная с какво ме плени.
Но вечно аз ще мечтая за твоите сини очи.

85.Нужна е една минута да се запознаеш с някого!
Нужен е един час да го опознаеш!
Нужен ти е един ден да се влюбиш в него,но
е нужен цял живот,за да го забравиш!

86.Довиждане - последната ми дума.
Остава като камък да тежи.
Човек веднъж изстреля ли коршума,
за жертвата не бива да тъжи!

87.Бъди щастлив-това ти пожелавам.
Обичай и не се сърди.
Щом твоята любов не мога да заслужа,
то нейната дано заслужиш ти.

88.Обичаш ли-обичай силно.
Мразиш ли-завинаги мрази.
И никога не съжаляваи,
теб едва ли някой ще те съжали.

89.Ти може да знаеш какво е да плачеш от мъка,
от болка,от срам,но едва ли знаеш какво е да плачеш,
когато обичаш,а си сам.

90.Най-болезнения начин някой да ти липсва е да стой точно пред теб и да знаеш , че го нямаш!

91.Защо сърцето ти е от лед?
Защо влюбих се точно във теб?
Защо реши таз съдба да си играе с любовта?

92.Не взимам наркотици,не пуша и не пия,всичко е на ред,но не мога вече да крия,че сам пристрастена къъм теб.

93.Две сълзи по лицето ми се стичат.
Две сълзи не знаят как да спрат.
Те знак са за това,че те обичам
и няма никога да спрат.

94.Ако всеки път когато мисля за теб
от небето падаше по една звезда,
то Луната щеше да разбере какво е самота.

95.Когато някога ти стане тежко,
когато някога те заболи,
помни че всичко е човешко,
човешко е да се греши.

96.Трудно е, когато си далеч, от този, когото обичаш, но още по-трудно е, когато е близо до теб, но далеч от сърцето ти.

97.Който обича, той не забрава, а който забравя той не обича, а който обича и после забравя, то той е забравил как да обича.

98.Не се кълни последна обич няма, за всяка обич всичко свое дай, не дръж в сърцето си измама.Помни последна обич няма.

99.Целувала ли те е някога снежинка и виждал ли си как тя става на сълза?Така желая аз да те целуна,дори и след това да се стопя.

100.Аз искам за последен път да ме погледнеш
да усетя тръпката от твоите очи.
Дори когато си далеч от мене
твоят поглед винаги пред мен стои.
Аз знам, че за мен не мислиш,
знам че мразиш моите очи,
че клетвите към мен забрави,
не каза дори и "Прости".
Но нищо, аз не ти се сърдя
аз още те обичам и помни,
когато самота почувстваш
пак при мене се върни.

101.Аз те обичах – ти не го разбра.
Аз дълго плаках – ти не го видя.
Друг моето сърце разбра,
друг мойте сълзи изтри,
но защо не беше ти?...

102.Довиждане приятелко любима,
към теб отправям следните слова:
"Прощавай,ако нещо съм сгрешила,
неволни грешки са били това!

103.Как можеш да кажеш на дъжда да не вали,след като съществуват облаците?Как можеш да кажеш на листата да не падат,след като съществува вятърът?Как можеш да ми казваш да не се влюбвам след като съществуваш ти ?

104.Има удари,които понасяме.Има болка,която търпим.Има спомени,които отнасяме в нощите когато не спим,защото има обич която намираме,но не можем да споделим.

105.Обичал ли си, без да бъдеш обичан и и стадал ли си както страдам аз?Виждал ли си как сълзи се стичат, когато плачеш за любимия до късен час?Ти знаеш ли какво е сън да губиш, с липса на любов и топлина?Бъди щастлив това ти пожелавам!Обичай нея и не се сърди,щом твоята любов аз не заслужавам, дано нейната поне заслужиш ти!

106.Обичам живота безумно, защото в него си ти. Обичам и тебе безумно, защото за мене животът си ти!

107.Обичам те когато идваш,
когато сядаш тихичко до мен.
Обичам те когато си отиваш
и те търся ден след ден.
Обичам те когато ми говориш,
когато свенливо ме галиш с очи.
Обичам те когато те сънувам,
когато изгарям от страст и
над тебе търся власт.
Обичам те когато другуте те мразят
и когато плачеш до зори.
Обичам те когато ти се смееш
и когато ме мразиш дори.

108.Едно сърце безумно те обича!
Едно сърце пред тебе се кълне,
че вечно тебе ще обича
вечно тебе ще зове!

109.Боли когато се порежеш и кръв започне да шурти,
но още повече боли,когато някого обичаш,а той ти каже:"ЗАБРАВИ!"

110.Красив си дявол да те вземе и нека този дявол бъда аз. Готова съм в Ада да вляза ако Бог застане между нас

1.Obi4am jivota za6to v nego si ti!obi4am I tebe za6toto za mene jivota si ti!

2.Kaji Mi Nejno Obi4am Te i 6te Poiskam Vremeto Da Spre Sas Prasti Nejno Dokosvai Me ne si Otivai Obi4am Te!

3. Ne zakusvah za6toto misleh za teb!
Ne obqdvah za6toto misleh za teb!
Ne ve4erqh za6toto misleh za teb!
Ne spah za6toto bqh gladen!

4. Без мъка очите не плачат,без облак дъжд не вали,само искрено,които обичат могат да ронят сълзи!! 

5. koito obi4a,toi ne zabravq ,koito zabravq toi ne obi4a ,koito obi4a i posle zabravq toi e zabravil kak se obi4a 

6. KoGat0 SilNo ObiChaSh DuShaTa Ti SiLn0 BoLi.Otr0vaTa VliZa V SarCet0 Ti i v OcHiTe Ti Ima SaLzi!9

7. Когато Бог иска да накаже някого,накарва го да се влюби,за да страда!

8. v u4ili6te ni u4at 4e edin 4as ima 60 min, 4e 1 minuta ima 60 sec, no nikoi ne mi kaza 4e edin mig bez teb e cqla ve4nos!!! : (D_I_N_O)

9.Sexa e kato matematikata:izvajdame dre6ite ,pribavqme legloto,razdelqme krakata I se omnojavame!A ti kak si s matematikata? :::

10. ako moje6 se varni ,ako moje6 zabravi , ako moje6 mi prosti! (MiniMinco) :::

11. iskam te iskam te iskam do men moq bezumna bezumna lubov..........

12. КоГаТо НяКоЙ тЕ оБиЧа, ОбИчАш Го И тИ, кОгАтО тОй Те НаРаНи - ОбИчАш Го По-СиЛнО оТ пРеДи

13. ima li lubof na tazi zemq nima lubofta e samo igra igra na celufki igra na laji na mani4ko 6tastie i mnogo salzi{P}{P}{P)

14. tq go obi4a6e,toi neq NE!
tq go revnuva6e,toi neq NE!
tq go sanuva6e,toi neq NE!
tq go zabravi,a toi neq NEEE!

15. kogato 4ovek nqma 6tastieto da bade obi4an to pone ima nasladata da strada po 4oveka koito obi4a 

16. vqrvah vavtebe 4e me obi4a6 ti,lagal si me tolkova vreme,vsi4ko vav men razbi!!!nqma da pla4a nqma da molq!!!!!!!!!!!!

17. obi4am te!za6to e taka nz i molqte za tova ne me sadi.prosti mi 4e nemoga da te mrazq za6toto te obi4am razberi!!!

18.az bqh na 14 a toi na 23 bqh me v staqta sami kazah mu 4e me e strah a toi mi kaza 4e nqma da boli usetih bolka pote4e krav toi go vade6e bavno i ma4itelno za prav pat mi vadeha zab

19. lybi obi4ai i jivei! badi 4ovek a ne 4ove4e! gori no nikoga ne tlei!

20. govori tva koeto znae6, pravi tova koeto moje6, badi tova koeto si, prevzemai tva koeto ti pre4i!

21.poiskah ot bog cvete,toi mi dade gladina.poiskah ot bog darvo.toi mi dade gora.poiskah ot bog kapka voda,toi mi dade okean,piskah istinski pritel I toi mi dade teb!

22. Колко болка едно сбогом може да носи...

Самотният бриз разлива тъмни вълни
последна искра в пепелника блести.
Безлунни целувки, всичко мълчи.
Няма любов... сбогуваме се аз и ти!

Красива, като капка вино,
целува устните ми някоя сълза.
Слепва ги с горчивия си мед
и вече тръгвам... за да ти простя.

Полъх от косите ти ще нося,
събран с ръцете на нощта.
Ще ми липсваш, ти, угаснала роза,
умираш до мен, за да съм сама.

Чувал ли си как вие вятър през сълзи,
как от болка земята прощално мълчи,
залинели листа прегръщат ледени рози...
Kолко болка едно сбогом може да носи...

23.Krasiv si dqvol da te vzeme i neka tozi dqvol bada AZ.Dori pred Boga 6te zastana,ako toi zastane m/u nas!!! (vinagi__jelana)

24. Аз имах момче вярно то на мен,
то излизаше с друга
остави душата ми сама,
всичко аз разбрах и в очите ми казах!
-Обичах те безскрайно
ти мен обичаше нали,
но в сърцето ми остави рана,
която тя след мен върви
и повтаря ми сега,
остави го дай му
СВОБОДА!!!

25. Trqbva da ti kaja ne6to,dulgo se 4udeh dali da ti go kaja,no ti si mi pr-ka i neiskam pove4e da strada6!Znam,4e istinata boli,no nqma dqdo Koleda!

26. Ne vqrvai , 4e jar sa zvezdite,4e slunceto sveti nad nas,4e istina krie se v lu4ite , a vqrvai OBI4AM TE AZ!!!

27. Lubovta ozna4ava da imam nebeto,a da jelaq edna zvezda-da imam moreto,a da jelaq prosto kapka voda-da imam celiq svqt,a da jelaq edin 4ovek-TOVA SI TI!!!

28. Защо ли аз те обикнах,
защо ли те видях,
защо сърцето в пламък ми изгаря,
защо не ми обарна гръб?
Не мога аз да те намеря,
а обичам те силно.
Искам пак да те зърна
и да те прегърна!!!

29. Jivei dnes,za6toto v4era nqma da see varne,a utre moje i da ne doide!

30. Jiveq taka,4e kogato umra garvanite da gra4at,kurvite krav da hra4at,a nai-qkite pi4ove za men da pla4at!

31. kakvo e jivota?Jivota e lubov!Kakvo e lubovta?Lubovta e celuvka!A kakvo e celuvkata?Ela tuk i 6te ti pokaja!:P

32. Spe4elihte cigan4e ot TOTO-to!Ako ne si preberete pe4albata do 2 dni polu4avate cqloto semeistvo

33. Skapi blasnah se v 6kafa i re6ih da ti napi6a 2-3 lafa!Ti si angel nebesen ot kinefite iznesen!Leji6 mi na surceto kato umrqla svinq na 6oseto!Priemi hilqdi celuvki ot moite mirizlivi skapani obuvki!

34. Sno6ti ispratih edin angel da te pazi,a toi se varna i mi kaza 4e edin angel nemoje da pazi dr angel!

35. Iskam da sum salza,za da se rodia v o4ite ti da se sti4am po buzite ti i da umra na ustnite ti.Nqmam predstava ti kak si,tujno mi e za vsi4ki no nai-ve4e za teb!

36. Na sveta obi4am 3 ne6ta:slunceto zvezdite i teb

37. любов
Кога и кой ще измени
на старата любов?
На миналите златни дни
и старата любов?
За старата любов -
докрай!
За миналите дни!
Ти чаша нежност ми подай
за миналите дни!

Със тебе пихме от дъха
на тия равнини.
И с тебе двама към върха
вървяхме дълги дни.

Преминахме ний длан във длан
реки и планини.
И раздели ни океан
след тия златни дни.

Но пак сме днес със теб ведно.
Ръката ми хвани.
Налей от старото вино
за миналите дни.




. Na sveta obi4am 3 ne6ta:slunceto zvezdite i teb

37. любов
Кога и кой ще измени
на старата любов?
На миналите златни дни
и старата любов?
За старата любов -
докрай!
За миналите дни!
Ти чаша нежност ми подай
за миналите дни!

Със тебе пихме от дъха
на тия равнини.
И с тебе двама към върха
вървяхме дълги дни.

Преминахме ний длан във длан
реки и планини.
И раздели ни океан
след тия златни дни.

Но пак сме днес със теб ведно.
Ръката ми хвани.
Налей от старото вино
за миналите дни.

Налей и чашите не брой.
Догоре ги пълни.
Да пием с тебе, друже мой,
за миналите дни.
 
За старата любов -
докрай!
За миналите дни!
Ти чаша нежност ми подай
за миналите дни!

38. Slunceto v edin topal den zvezdite v edna lqtna no6t,a teb prez cqloto vreme!!!

39. Tezi prekrastni o4i,tazi krasiva usmivka,tova gotino tqlo,tova sexy dupe,tova 4arovno izla4vane.Vsi4kata tazi krasota sabrana v edno,no stiga tolkova za men!Ti kak si?!:}

40. Ti me jije6,a az se raztapqm,durji6 me v racete si a az te kapq!Lapa6 me a az svar6vam v ustata ti!Tova sum az Delta vrah na sladoleda!

41. M-tel vi ovedomqva 4e poradi nali4ieto na magnitni buri gsm-a vi 6te vibrira 10 min vazpolzvaite se ot tova i si go navrete v gaza!

42. Za 1 sek. sre6ta6 4ovek,za 1 min go opoznava6,za 1 4as go obikva6 i ti trqbva cql jivot za da go zabravi6!

43. Ako vseki put kogato misleh za teb pada6e po edna zvezda ot nebeto,to lunata bi ostanala samotna!

44. Не се влюбих в очите ти,
понякога те са лъжовни
и едва ли слънчеви
могат да направят дните дъждовни.
Не се влюбих в косите ти,
те само пленяват
и на раздяла
спомени за тях нe оставят.
Не се влюбих в устните ти,
те само целуват
и че те обичат
могат дa се преструват.
Не се влюбих в лицето ти,
то само нежно се гали,
а се влюбих в сърцето ти,
което любовта в моето запали.

45. Писмо до любимия

Мили мой, сърце мое,
Аз пиша ти писмо любовно, което едва ли до теб ще стигне. А как ми се иска да чуеш тези думи и да разбереш най-сетне чувствата мои дълбоки.
Обичам те, мой лъч прекрасен, обичам те, съдбовна ярка светлина. Обичам те нежно, обичам те лудо и страстно, така както едва ли някой те е обичал някога в този живот. Обичам те силно и се нуждая от теб, както цветето нежно и крехко се нуждае от бистра и чиста вода. Знай, моето сърце е цвете, което ако не бъде напоено с твоята любов, ще повехне, ще посърне тъжно и накрая ще загине. Бъди тази бистра и чиста вода, която е жизненоважна за мен.
О, моя най-голяма и прекрасна любов, едва ли подозираш дори каква мъка и болка се таи в душата ми, когато ти не си до мен. Едва ли подозираш, че денем ти си в мислите ми, а вечер - в сънищата, че денонощно ти си с мен.
Обичам те толкова силно, че за теб съм готова на всичко, бих направила дори и лудост, за да се боря за любовта ти. Ако се наложи, съм готова и да се откажа от теб и така да потопя душата си в скръб завинаги...

46. Момчето си отива…

Дани огледа нервно за кой ли път булеварда. Автобус не идваше, дори и този, който не му трябваше. Дани изруга наум. После потръпна от адския студ.
Беше декемврийска утрин в София и Дани - 15 годишен, кестеняв, пъстроок - седеше на спирката на автобуса и проклинаше жестокия студ, проклинаше автобуса, а накрая проклинаше и себе си. След десет минути автобуса пристигна. Дани нахълта в него като ТЮЛЕН, провеждащ специална акция. Вътре не бе много по-топло, но разлика имаше. Момчето огледа автобуса агресивно и се пльосна на едно свободно място. После отново взе да проклина. Този път проклинаше приятеля си Илиян, който трябваше да е в същия автобус, но не беше. Дани се отдаде на мисли за училището. Не си беше написал нито едно домашно, а класната щеше да му трие сол на главата за многото неизвинени отсъствия. Не стига това, ами на следващата спирка се качваше
Dоли. Това момиче беше неговата сексуална мечта. Той я желаеше диво, пък тя от своя страна не обръщаще внимание на намеците му. Дани изруга студенината на Доли и зачака с търпението на лешояд.
Доли се качи в рейса и се огледа. Първото нещо, което видя, бе Дани. После с нотка на безнадежност го поздрави вяло. Дани отвърна на поздрава със същата вялост и продължи да зяпа Доли в лицето. Объркана, тя отвърна на погледа му. Гледаха се дълго така."Сега сигурно ще скочи, ще ме целуне и ще заяви, че съм момичето на неговия живот" помисли си Доли. Дани се изправи бавно и…:
-Искаш ли да седнеш? - попита той.
Тя го гледаше в устата и не можеше да повярва, че е казал точно това. Седна мълчаливо и се зазяпа в него. Според нея той притежаваше всичко за момчето-100%. Само тези девствени мустачки… Доли се загледа внимателно. Той ги бе избръснал. "И сега какво? Мисли че ще хлътна по него заради това!" помисли си тя ядно. Дани седеше безучастен и мислеше как ще се оправдае пред класната си.
Рейса наби рязко спирачки. Шофьора изпусна фраза, от която косите на някой поп биха се изправили. Дани се изръси точно върху Доли. Заби лице в гърдите й(После дълго си спомняше този момент…към 3 часа през нощта). Минутка мълчание. Дани се изправи и… мигновено изяде един шамар. Доли закопча якето си демонстративно и изръмжа:
-Дръж се прилично!
Дани изръмжа нещо в отговор и изчезна към задната част на автобуса. Слезе на спирката. Доли го подмина с високо вдигнат нос. Дани се усмихна като гладен койот и претича булеварда пред всички коли.
Влезе в училището и се заизкачва по стълбите. Стигна до класната си стая. Отвори вратата и…:
-Всички могат да се успокоят! Дани се завърна… - извика той. Съучениците му го изгледаха тъпо и продължиха да преписват. Илиян се приближи към Дани и каза:
-Нямаше голям ефект, а?
-Да бе! Какво преписват?
-Есе…по литература…
-Едно и също?!
-Ами-и-и…да…Тъпо, нали? Както и да е…
-Да знаеш днес какво стана в рейса! - въодушевено започна Дани, но млъкна. Покрай него мина Венера и той остана загледан в походката й. Илиян забеляза и изрецитира:
-Аз съм мечтата ти, която те прави реален. Аз съм очите ти, когато трябва да погледнеш. Аз съм твоята болка, когато не чувстваш.Аз съм луд, отвори си очите…
-Млъкни! - Дани все още зяпаше след Венера.
-Не гледай към слънцето,може да ослепееш!-каза Илиян подигравателно.
Дани се отказа да спори. Вместо това грабна мешката си и обърна гръб на всички зубъри. Обърна поглед натам, където смяташе, че ще е сам. Излезе набързо от училището и отиде в близката градинка. Забеляза че бе завалял сняг отново. Седна на една пейка и се замисли за Венера.
Докато Доли бе неговата сексуална мечта, Венера бе неговата любов. Дани не знаеше дали това е истинска любов. Знаеше само, че иска тя да е с него, да я прегръща, да я има. Въздъхна. Сърцето го заболяваше всеки път, когато се сетеше, че може да я загуби. Не предприемаше нищо от страх, от срам. Една сълза падна в снега и го стопи до асфалта. Дани премигна. Отдавна не му се бе случвало да реве. Продължи да мисли.
Когато съзнанието на Дани се върна на Земята при притежателя си, усети, че му е студено. Вдигна ръка и погледна часовника си. Хлъцна виновно. Беше седял в градинката шест часа. Отърси се от затрупалия го сняг и тръгна към спирката. Беше 2 часа следобяд. По това време му свършваше и училището.
Затова никак не се изненада, като видя Илиян на спирката. Затътри крака бавно и несигурно. Илиян го видя, но реши да му го спести този път. Просто каза "Здрасти" и толкоз. Дани го погледна. Илиян не успя да го гледа дълго в очите. Уплаши се…
В този момент Венера и приятелките и пристигнаха на спирката. Реакцията на Дани не се нуждаеше от описание. Венера се огледа и тръгна да тича през улицата. Дани изкрещя на Венера нещо. Тя се обърна и го изгледа. Дани крещеше и сочеше нещо зад нея. Виковете му бяха заглушени от клаксон, принадлежащ на огромен камион. Камиона летеше право към Венера, а снега не осигуряваше никакво сцепление на гумите с асфалта. Клаксонът ревеше диво. "Не мога да позволя всичко да свърши по този начин!" помисли си Дани.
Скочи на пътя и изтича до вцепененото момиче, бутна я към тротоара. Останал да се наслади на триумфа си, Дани бе забравил за камиона. После го видя на осем метра от себе си. "А сега де?Бебето-беглец как го правеше тоя номер?" помисли си Дани и се пльосна на шосето. Секунда…Две…Тъмнина…
Дани отвори очи и се заслуша…Туп…Туп…Туп…"Жив съм значи." помисли си той, след като се убеди, че това е неговото сърце. После се замисли. Живота никога не му беше толкова интересен преди. Може би защото никога не се бе освестявал в скута на Венера. Или това му била цаката-лягаш на шосето и се надяваш момичето да е красиво?
-Адекватен ли си? - попита Венера разтревожено. Дани с удоволствие щеше да заяви, че не е. Но отговори утвърдително…
-Защо направи това? - попита тя с глас, който го накара д потръпне, дори с изпотрошеното си тяло. Дани можеше да отговори…но замълча. Болката в крака му не му даваше мира. Някога вярваше, че ако хората обяснят просто, ще се разберат и ще се обичат до края. Сега вече не вярваше в нищо. Дори и в себе си. Беше трудно да повярваш в нещо, което се съмнява дали наистина съществува. "Ясно…" помисли той преди да припадне от раните си…

47.
Мразя Времето,
което отброява всеки миг,
в който си далеч от мен,
и го превръща
в сива вечност от страдание и болка.
Мразя Разстоянието,
което разтегля всеки милиметър,
с който сърцето ти бяга от мен,
и го превръща
в хиляди километри пустош,
чезнеща във самотата си.
Мразя богът,
които създаде
Времето,
Разстоянието,
Любовта;…
богът,
който сътвори този грозен, несъвършен свят,
в който съвършена е само болката,
хранеща мъртвите души;
свят, в който
две еднакви създания,
два отделени живота,
две допълващи се души,
не могат да бъдат събрани
и да бъдат отново съвършеното Цяло,
от което са произлезли.
Мразя всяка дума,
в която звуците грозно кънтят
и пробиват тъпанчетата на умъртвеното ми сърце,
шепнейки тихо за една Невъзможна Любов…,
говорейки за мечтата в реалността…
Мразя и мечтите…
всяка мечта,
в която образът ти
не е онази огледална повърхност,
която да отрази мечтата ,
да я накара да се пречупи
и да се върне при мен под формата на
сноп дъгови лъчи,
всеки носещ частица от твоята
стъклена душа…
Мразя всяка част от съсществуването,
щом от Едното, от Истинското, от Цялото,
с камата на земните грехове
безпощадно е отрязана едната половина…
щом цялата Вечност
носи на крилете си
само полуживи създания,
чиято "отрязана половина"
е захвърлена безмилостно на друг бряг,
в дуро измерение…
в друга част на пространството…
Цялото това нарязано ,
обезобразено и
поругано Съвършенство
призовава омразата ми.
О, как искам цялата тази омраза
да се превърне в огнена струя ,
да напусне тялото ми със сила и енергия,
убиваща всичко човешко…
след това, да се скита самотна…и
да изпепели всичко и всички,
които с разума си
убиват това, което никога
не ще бъде убито…
защото никога
не е било и
не ще бъде родено !!…
Това е трагедията, която ненавиждам,
в която участвам, смирено и тихо,
със сълзи на очите и
болка в сърцето…
Искам огънят на омразата
да достигне и теб…
да вплете в теб собствените си искри…
да се притопи в твоя пламък
(защото и ти си огън…)
да те понесе на червените си криле…
и да те доведе пак при мен…
Бих те взела…бих горяла с теб…
бих те държала, плахо, с треперещи ръце…
О, как мразя и ръцете си,
които при всеки допир показват,
че ти си отделно създание;
ръцете,
които болезнено напомнят,
че завинаги сме разделени…
че две души
никога няма да станат една,
че две сърца
никога не ще забият като едно…

48.Целувам те, моя огнена мечта…
Целувам цялото несъвършенство,
което сътвори теб, …и любовта,
защото вие сте Съвършенството…
Ти, Мечта, и ти, Любов!

49. Moje li da ti priznaq ne6to... iskam da se saberem otnovo znae6 li... iskam da sme zaedno kakto predi... ne vsa6tnost ne iskam... kopneq za tova... me4taq s cqlata si du6a i sarce... znam 4e ti si 4ovek za koito ne si zaslujava da stradam no za6to vse pak go pravq... ima6 tolkova krasivi o4i... nqkoi kazval li ti go e... az ti go kazvam za6toto go mislq... Znae6 li kolko iskam da jiveem zaedno v bqlata spretnata ka6turka.. samo az i ti.. 6tqh da ti pravq vseki den zakuska v legloto... 6tqh da te celuvam za leka no6t i da te pregra6tam neprestanno... ti si tolkova krasiva.. kogato si pripomnq smehut ti o4ite mi se napulvat sas salzi za6toto znam 4e toi e bil ot sarce i 4e si bila 6tastliva kogato si se smqla... a sega tolkova mi lipsva6.. du6ata mi kre6ti ot bolka a ti dori ne si spomnq6 za men... za tova kolko te obi4am... ne pak izlagah.. ne te obi4am.. obi4 e ne6to slabo kazano za tova koeto izpitvam kam teb... milsq 4e nqma takava duma koqto da opredeli tezi moi 4uvstva.. ti nqma da pro4ete6 tova znam.. no ako slu4aino tova stane 6te se seti6 4e e ot men nali... vseki koito ni poznava-men i teb 6te se seti za6toto az sam edinstveniqt 4ovek koito te obi4a istinski i nqma druga Veli koqto da e tolkova obi4ana povqrvai mi... no ti ne go oceniava6 nali? ti si se vazgordqla prekaleno mnogo i za tova zabravi za vsi4ko... mrazq te! varvi po dqvolite!

OBI4AM TE POVE4E OT VSI4KO!

51.Той лежеше в кревата тих и омърлушен, беше тихо, чуваха се само стъпките на котката. След малко успя някакси да заспи, но бе събуден от тих глас които му каза: "Здравей, я мръдни малко да се мушна при теб!"
Едва отворил очи, на светлината от лампата в коридора, той видя неговата прителка, неговото момиче! Леко се усмихна каза: "Здравей!", след което повдигна завивката. Тя се качи на кревата и така, както си беше с дрехите, се мушна леко и легна до него!
Той я зави с другия край на завивката, след което се обърна към нея без да каже и дума, прегърна я силно като главата му се облегна на рамото й!
Тя зпочна да му говори, а той все така мълчеше. Преди да успее да го попита каквото и да било, той заплака. Плачеше тихо и нищо не казваше, само я притискаше към себе си!
След малко тя проговори. "Я го гледай моя мъж как плаче, намокри ми блузата", каза тя с цел да го накара да се усмихне. "Но защо? Та ти си силен, винаги съм се гордяла с това ти качество! Какво има?!"
Мълчанието от негова страна продължи както и плачът! "Е, добре, поплачи си, сега съм тук, направи го, имаш нужда, сега съм тук никъде няма да ходя, а после има да говорим, нали знаеш?", каза тя и така той прдължи да плаче, да я притиска. Изпитваше болка и щастие в едно и не знаеше дали бе сън или истина!

51. Смисъла на живота

Що за шега на Съдбата?! Защо точно в този трагичен ден времето трябваше да бъде толкова хубаво?... Слънцето безжалостно печеше и сякаш се надсмиваше над печалното лице на момичето, което вървеше бавно по алеята на зеления градски парк. Бе красиво, много красиво, но Лиляна не искаше да забелязва тази красота, понеже тя я караше да се чувства още по-зле, още по-безпомощна и нещастна... Сега виждаше колко безсмислено е било всичко - мъката по несподелената любов, болката от измамата на приятелството, напразните сълзи и безсънни нощи... Та какво струват тези дребни неща от живота пред Смъртта, пред безвъзвратната загуба на приятел?...
"Но защо?", й се искаше да извика. "Защо точно тя?! Та тя бе толкова млада, нямаше и 18 години!". Но това беше. Лиляна не можеше да направи нищо, този път Съдбата се беше оказала безспорния победител в тази вечна борба между нея и човека.
- Е, сбогом, скъпа приятелко, този път раздялата е завинаги - Лиляна се приближи до бистрото езеро и хвърли в него няколко стръка диви сини цветчета. Синьото беше любимия цвят на Мария. Тя носеше всичко в синьо - и панталони, и блузки, и поли... Този цвят прекрасно подхождаше на чистите й сини очи, по които въздишаха толкова момчета.
Лиляна се отпусна на бялата дървена пейка на брега на езерцето и загледана в отраженията на дърветата във водата, се замисли. В спомените й изникна мига, в който се запозна с Мария, и се усмихна тъжно.
Това стана преди няколко години. Тя бе дошла с майка си на гости от Варна и през петте дни, в които останаха, двете момиченца се сприятелиха и обикнаха. Прекараха пет дни неразделни във весели детски игри и пет нощи в тайни момичешки разговори. След това се виждаха всяко лято, като си гостуваха ту у Лиляна във Варна, ту у Мария в София. Всеки път се срещаха с радостни прегръдки, а се разделяха отново с прегръдка, но със сълзи на очи. Винаги имаха какво да си кажат, какво да разкажат една на друга. Нямаха никакви тайни, взаимно се съветваха и утешаваха, когато нещо ги мъчеше.
Мария трябваше да завърши една година преди нея и Лиляна си спомни вълнението и нетърпението, с които очакваше бала си. Лиляна също бе поканена, но една екскурзия в училище й попречи и тя можеше да чуе приятелката си само по телефона.
А после новината за катастрофата... Това беше същински шок за бедното момиче, което досега никога не се бе сблъсквало със смъртта. Е, да, беше чела за хилядите смъртни случаи по вестниците, бе чувала за тях по телевизията, но никога не бе подозирала, че това може да се случи с нея или с нейн близък. Единствените грижи, които бе имала, бяха как да измъкне пари за нова дрешка, как да свали момчето, което харесва, как да убеди родителите си да излезе на дискотека... Сега всичко това й се струваше така дребно, така нищожно и незначително, че Лиляна внезапно се запита дали има някакъв смисъл живота, който водеше. За какво беше дошла на този свят, каква беше нейната роля и значение в него?...
Лиляна се изправи. "Не, достатъчно! От този ден аз съм различна!". Живота бе толкова кратък, нужно ли бе да го пропилява напразно. И в този момент Лиляна си обеща да живее така, сякаш всеки ден е последен, да взема всичко от живота, всичко, което й се предоставя и да живее само в настоящия момент - без да се връща назад в миналото и без да витае безкрайно далеч в бъдещето.
И към вкъщи тръгна една нова Лиляна. Детето в нея завинаги бе умряло и макар външно и п

Offline

#11 2010-08-05 09:08:33

iveto0_94
`Vampire heart`
From: *...MyStic FallS...*
Registered: 2009-08-03
Posts: 17,455

Re: Искам тъжни спомени ...


1.В тъмнината на сенките,
където светът е непрогледен мрак
едно момче стой във ъгъла
на кръгла стaя.
Може би носи маска,
прикриваща кървящитe му о4и.
Сърцето му
отдавна е спряло да тупти,
преродено от пепелта на горящия ад.
Художник рисува с кръв
фигурата на плачещото дете.
Една червена сълза пада на пода-
момчето сваля маската-
под нея няма лице.
Художникът пристъпва напред и казва:
"Хаиде синко, да се прибираме!"
И двамата хванати за ръце
тръгват там, където няма път,
а времето отдавна е спряло..
тръгват към ада -техния дом.

2.Капки дъжд се ронят от небето мрачно,
за да измият бавно цялата земя.
Светкавици се стрелкат страшно, гръмогласно,
за да прекъснат тази тишина.

Виелици и бури на помощ се притичат,
опитват да убият тази пустота.
Вихрушки, урагани въздуха раздират,
за да сложат края на смъртта.

3.Искам в черно да бъда облечена,
искам сълзите да бъдат от кръв,
искам ръцете ми да са ледени,
да късам от устните плът.
Искам да разбия сърцето си,
да нарежа с огледало вените,
да замразя лицето си,
душата ми да лети като птиците.
Искам да плача, но не искам да гледаш. Искам да мразя, но не теб.
Искам да обичам, но не умея.
Искам в черно да бъда облечена,
искам крака от стъкло и огън вместо коси. Искам изгрев в тунела и слънце, което не спи.
Искам дом в пръстта,
искам свещ да гори в сърцето ти.
Искам обич и след смъртта.
Искам живот, но какво е това?

4.В живота си се опитвам да намеря отговорите!
Мислите ми са празни, очите ми са слепи...
Не ми трябват симпатиите ви!
Не искам да ме зяпате така.
Потапям се в празнотата си.
Свалям кожата си.. ще намерите мъртъв човек, търсещ самоубийство
Днес е добър ден за умиране.

Боря се за неща, които не мога да имам
Целя се високо, но на кой му пука
Издигам се и рухвам,
Не мога да спечеля собствените си битки.

Следващият път когато се изправя
Ще убия душата си, за да мога да остана жива!
Не ви ща благодарностите, никога не станах достатъчно добра за вас
Това е формата на празнотата ми.


[img]http://i569.photobucket.com/albums/ss138/softskin13/Emoticon-Flip.gif[/img]  Когато често се срещаме с дадени хора,
те стават част от живота ни. И като станат
част от живота ни, започват да се опитват
да го променят. И се сърдят, когато не
правим това, което те изискват от нас.
Понеже всеки си мисли, че знае как
другият трябва да живее живота си,
но всъщност никой не знае как трябва
да живее своя собствен!

Offline

#12 2010-08-05 10:08:39

xXx_lority_xXx
Member
Registered: 2010-06-24
Posts: 1,792

Re: Искам тъжни спомени ...

благодаря Ви много  sun  sun  smile


[img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/1207/1207906t5ef8adzuh.gif[/img]

[img]http://prikachi.com/images/156/3064156P.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook