#1 2010-07-29 23:12:59

the_sladUrch3
Member
From: Тръгвам си от мястото, на коет
Registered: 2010-07-20
Posts: 386

Re: B2ST и Girl's Generation (SNSD)

амм какво мислите за тези 2 групи? Според мен е доста интересно да слушаш толкова различен език от българския и да ти харесва... Успях да намеря малко инфо за групите и да го преведа, за да ви го дам..

B2ST:
Beast (비스트, позната като BEAST или B2ST) е банда основана от момчета в Южна Кореа, която се състои от шест члена. Групата първоначално е била известна като B2ST , с това име те се стремят към върха. Впоследствие те променят името си на BEAST (Boys of the East Standing Tall) дни преди големия им дебют. Те издават първия си мини-албум "BEAST is the B2ST" на 14ти Октомври 2009 година.
--
Преди дебюта:
Има много статии и новини за групата, преди дебюта си като много от тях са имали предишен опит в развлекателната индустрия. На 02 Октомври (2009) техните документи MTV B2ST са излъчени по MTV Chuseok специално, за да покажат способностите на групата, преди официялния дебют.
b2st_hannah_20091006.jpg

BEAST-beast-b2st-9584793-1280-800.jpg
и линк към една тяхна песен: http://www.youtube.com/watch?v=kxlTEElTGYA
--------

Girls' Generation  (SNSD)

Girls' Generation е популярна девет членна момичешка група от Южна Кореа основана от SM Entertainment през 2007 година. В реда, в който те бяха представени като членовете на Girls' Generation преди дебюта са: Yoona, Tiffany, Yuri, Hyoyeon, Sooyoung, Seohyun, Taeyeon (водачат/лидер/), Jessica и Sunny. Извън Корея те са по-известни като SNSD, съкращението от корейското име на групата So Nyeo Shi Dae или So Nyuh Shi Dae. В Китай те са по-известни като Shao Nü Shi Dai (или Siu Nui Si Doi в Хонг Конг) и в Япония като Shōjo Jidai.
Групата е издала два албума, два мини-албума, различни песни, от които продължават да имат комерсиален успех...
--
Преди дебюта:
Членовете на групата са обучени специално за песни, танци и научаване на езици, от които е имало нужда да се изучават и моделират след дебюта. Много от членовете вече имат специални изяви в списанията, телевизионните реклами, както и малки телевизионни изяви...

снимки на групата:
2ibgpl4.jpg

popu_snsd_0.out_85135572.jpg
6.jpg

и линк към тяхна песен: http://www.youtube.com/watch?v=z8uH1seeCL8
------------------
съжалявам ако е имало грешки.. надявам се тези две групи да ви харесват. Не свирят метъл или рок затова може да сте спокойни, че няма да ви се спукат тъпанчетата докато ги слушате smile
P.S. за момчетата знам, че изглеждат малко гейско, но това са стари снимки .. и все пак правят страхотни песни. Чуйте ги.


Come to me
You can hate me                                                                                                     
You can kill me

Leading me to my only goal
In infinite darkness
But,could you bring some light with you...
so I can see your face at last?
[img]http://www.prikachi.com/images/563/2417563P.jpg[/img]
Маги-nya

Offline

#2 2010-07-30 00:55:15

xhuxhaxhu
Member
Registered: 2009-06-14
Posts: 8,009

Re: B2ST и Girl's Generation (SNSD)

слушаш ли kpop ?   surprised  clap
SNSD е една от любимите ми групи ... бийст не ги слушам толкова, ама стават ..  laugh
наа Girl's Generations любимата ми песен е Oh!  sun фаворитка - Choi Soo Young <3  laugh

Offline

#3 2010-07-30 13:09:41

the_sladUrch3
Member
From: Тръгвам си от мястото, на коет
Registered: 2010-07-20
Posts: 386

Re: B2ST и Girl's Generation (SNSD)

мм SNSD и Girl's Generation са една и съща група просто в Кореа ги знаят като Girl's Generation, a извън нея като SNSD ..
kpop не ги слушам чак толкоз често, но и тях слушам smile


Come to me
You can hate me                                                                                                     
You can kill me

Leading me to my only goal
In infinite darkness
But,could you bring some light with you...
so I can see your face at last?
[img]http://www.prikachi.com/images/563/2417563P.jpg[/img]
Маги-nya

Offline

#4 2010-07-30 16:57:24

xhuxhaxhu
Member
Registered: 2009-06-14
Posts: 8,009

Re: B2ST и Girl's Generation (SNSD)

мм SNSD и Girl's Generation са една и съща група просто в Кореа ги знаят като Girl's Generation, a извън нея като SNSD ..
kpop не ги слушам чак толкоз често, но и тях слушам smile

хаха, знам че е една и съща група, просто в предния си пост ползвах и двете йм имена! smile  . . жалко, че не се интересуваш повече от кпоп. определено има какво да покаже ... групи като 2NE1, Big Bang и SS501 - не знам как си ги изпуснала . . smile

Offline

#5 2010-07-30 19:48:46

the_sladUrch3
Member
From: Тръгвам си от мястото, на коет
Registered: 2010-07-20
Posts: 386

Re: B2ST и Girl's Generation (SNSD)

мм SNSD и Girl's Generation са една и съща група просто в Кореа ги знаят като Girl's Generation, a извън нея като SNSD ..
kpop не ги слушам чак толкоз често, но и тях слушам smile

хаха, знам че е една и съща група, просто в предния си пост ползвах и двете йм имена! smile  . . жалко, че не се интересуваш повече от кпоп. определено има какво да покаже ... групи като 2NE1, Big Bang и SS501 - не знам как си ги изпуснала . . smile

оо не съм ги изпуснала  laugh просто не съм ги коментирала...


Come to me
You can hate me                                                                                                     
You can kill me

Leading me to my only goal
In infinite darkness
But,could you bring some light with you...
so I can see your face at last?
[img]http://www.prikachi.com/images/563/2417563P.jpg[/img]
Маги-nya

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook