#1 2010-07-21 20:17:42

the_sladUrch3
Member
From: Тръгвам си от мястото, на коет
Registered: 2010-07-20
Posts: 386

Re: ъъ любовен проблем

Обикновенно сама стигам до решението на проблемите ми, НО сега просто не успявам.. историята:
още миналата година, когато започнах да уча в гръцкото училище /живея извън БГ/ се запознах с един българин. Момчето беше мн красиво, хубави сини очи и т.н. , но не се влюбих. И ето - там намерих българи /в гръцкото училище\други българи\/ и започнахме да си свормираме компания, засичахме се по форумите и така. Проблема тогава беше, че въпросно момче излизаше заедно с нас /смис е в компанията/ . По-едно време се опитаха да ни сватосват, защото ни наричаха Ледената принцеса /аз/ и Ледения пронц /той/. Получихме си прякорите по простата причина, че аз бях студена и груба към всеки, /е все пак имах и своите забавни черти/ , а той почти с никой не разговаряше. Та така си получихме прякорите.. когато казваха, че сме "идеалната двойка" той излизаше от стаята или си тръгваше. Но това не ми правеше впечатление толкова. Забвлявахме се - даже веднъж си направихме рок групичка /която ест звучеше мн зле/ той беше вокалиста, а аз отзад на барабаните.. едно голямо "хевиметъл" , колкото да ни мине кефа и след т'ва отново отвориха темата за "идеалната двойка" момчето пак си тръгна.. не го виждах мн време, а вчера, когато ми бе възложено да гледам едно бебе и ги викнах да се присъединят /да ми правят компания/ към гледането на бебето и той се появи. Излизахме с въпросното бебе по паркове и такива места, но той просто не се включваше в разговорите и мислех, че е още обиден, защото гледаше отстрани. Вече вечер и трябваше да се разотиваме той дойде при мен и ме попита "Може ли да гушна бебето" разбира се разреших му. Бях се отплеснала да гледам очите на бебето, които не бях забелязала, а когато повдигнах глава се срещнах очи в очи с тези на въпросното момче. Леко започна да си приближава лицето до моето, накрая се стигна до целувка. Бях доста объркана и го попитах "защо?" , а той, "защото те харесвам".. от вчера не съм излизала и се занимавам с бебето.. знам, че ви изглежда лесно - харесва те, дай му шанс. Не е толкова лесно.. просто аз харесвам неговия бфф не него, а след тази целувка сякаш всичко се преобърна надолу с главата... света ми се срина, всичко отиде някак си.. нз как да го опиша..
всички чувства са ми объркани. Моля за съвет от тези, които разбират, а ако нещо ви е било объркано от историята пишете да ви разясня та да може да ми се помогне на обърканите чувства.

Маги-nya


Come to me
You can hate me                                                                                                     
You can kill me

Leading me to my only goal
In infinite darkness
But,could you bring some light with you...
so I can see your face at last?
[img]http://www.prikachi.com/images/563/2417563P.jpg[/img]
Маги-nya

Offline

#2 2010-07-21 20:21:55

metalniq
Member
From: не съм от този свят
Registered: 2010-04-07
Posts: 2,686

Re: ъъ любовен проблем

правиш буря в чаша вода  wait  успокой се малко, дишай   whew ...това е било импулсивно, за момента, една целувка, това е  wink проблем щеше да е ако те беше целунал втори път  wait дишай сега и не го мисли толкова


http://www.youtube.com/watch?v=20bgx9ZRpyQ !!!
Fuck Off And Die !!!!!!
NOT EVERYONE LIKES METAL… FUCK THEM!!!!!

Offline

#3 2010-07-21 20:22:12

LaPe7yYy
Suнshине..
From: LA.. <33
Registered: 2009-03-07
Posts: 4,314

Re: ъъ любовен проблем

Оправи си заглавието..

Ако може да дадеш скайп (: .. пиши ЛС ако искаш ;p


Damon & Elena
[img]http://prikachi.com/images/737/2554737b.gif[/img]
Don't let go, don't run away love,
I still got feelings you are my passion.
Don't let go, don't run away love
you are the one for me..
heart

Offline

#4 2010-07-21 20:24:00

xello_kitty
Member
From: Underworld.
Registered: 2009-12-29
Posts: 662

Re: ъъ любовен проблем

Сам0 едно нещо ще ти кажа : сладвай сърцет0 си : ))

Пиши ЛС и ак0 искаш си дай скайпа

Offline

#5 2010-07-21 20:25:05

Sisi7u
*-_c0oL StaR_-*
From: градът на прокълнаtиtе . !! .
Registered: 2010-03-06
Posts: 4,943

Re: ъъ любовен проблем

амии не знам .., може би го харесваш подсъзнателно .. laugh

чесно казано преди да стигна към края бях останала с впечатлението, че го харесваш .. ;DD

пък ако наистина е така, както казваш, просто му кажи, че не чувстваш това, което той чувства към тебе ..!!


[img]http://prikachi.com/images/452/3028452n.jpg[/img]

Offline

#6 2010-07-21 20:25:41

the_sladUrch3
Member
From: Тръгвам си от мястото, на коет
Registered: 2010-07-20
Posts: 386

Re: ъъ любовен проблем

правиш буря в чаша вода  wait  успокой се малко, дишай   whew ...това е било импулсивно, за момента, една целувка, това е  wink проблем щеше да е ако те беше целунал втори път  wait дишай сега и не го мисли толкова

да и аз си мислех така, но си оговорихме среща утре, та да се разберем.  Ами ако се стигне до втората целувка? Тогава какво? Ъгх, стана зле.. оф айде утря ще пиша какво се е случило с подробности всички речи, а ако е не се е стигнало до втора целувка.. ами ще съобщя, че всичко е било наред ^^  и все пак се притеснявам.. забравих явно да напиша, че ако съм около него имам "пеперудки в корема" както се казва..


Come to me
You can hate me                                                                                                     
You can kill me

Leading me to my only goal
In infinite darkness
But,could you bring some light with you...
so I can see your face at last?
[img]http://www.prikachi.com/images/563/2417563P.jpg[/img]
Маги-nya

Offline

#7 2010-07-21 20:27:51

metalniq
Member
From: не съм от този свят
Registered: 2010-04-07
Posts: 2,686

Re: ъъ любовен проблем

правиш буря в чаша вода  wait  успокой се малко, дишай   whew ...това е било импулсивно, за момента, една целувка, това е  wink проблем щеше да е ако те беше целунал втори път  wait дишай сега и не го мисли толкова

да и аз си мислех така, но си оговорихме среща утре, та да се разберем.  Ами ако се стигне до втората целувка? Тогава какво? Ъгх, стана зле.. оф айде утря ще пиша какво се е случило с подробности всички речи, а ако е не се е стигнало до втора целувка.. ами ще съобщя, че всичко е било наред ^^  и все пак се притеснявам.. забравих явно да напиша, че ако съм около него имам "пеперудки в корема" както се казва..

изгоря булка  laugh  laugh  laugh  laugh ще се целувате утре, само по-спокойно и не му отхапвай езика  wait  wink


http://www.youtube.com/watch?v=20bgx9ZRpyQ !!!
Fuck Off And Die !!!!!!
NOT EVERYONE LIKES METAL… FUCK THEM!!!!!

Offline

#8 2010-07-21 20:40:02

Sisi7u
*-_c0oL StaR_-*
From: градът на прокълнаtиtе . !! .
Registered: 2010-03-06
Posts: 4,943

Re: ъъ любовен проблем

.. забравих явно да напиша, че ако съм около него имам "пеперудки в корема" както се казва..

познах wasntme  party


[img]http://prikachi.com/images/452/3028452n.jpg[/img]

Offline

#9 2010-07-21 21:00:21

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: ъъ любовен проблем

"Пеперудките" оправиха работата  laugh Искам да кажа , че вече нямаш проблем , бъди сигурна. Той те е целунал , после ти е казал , че го е направил защото те харесва. Уговорили сте си среща , а ти явно изпитваш нещо. Това според мен е перфектното начало на една нова връзка , осмен това приятелите ви са казвали , че сте един за друг , а страничните наблюдатели винаги виждат ситуацията от правилната страна. Сега само се отпусни , всичко ще бъде наред smile

П.С. Сега остава само да си оправиш правописа и си златна laugh


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#10 2010-07-21 21:40:15

keminka
Summer Beauty
From: Варна~town
Registered: 2008-11-19
Posts: 3,031

Re: ъъ любовен проблем

а защо харесваш другия ,само тфа си разясни сама със себе си  nod

Offline

#11 2010-07-22 07:52:09

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: ъъ любовен проблем

а защо харесваш другия ,само тфа си разясни сама със себе си  nod

да и на мен тва ми е любопитно  think Смис както го описваш тряя да е готин, а оня неговия bff с какво е по-добър от него?  think


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#12 2010-08-01 21:22:39

martushh
Member
Registered: 2010-02-03
Posts: 111

Re: ъъ любовен проблем

Ако една целувка е толкова важна за теб..пфф  |-( Разбираемо е да си объркана, но както казват другите съфорумци-следвай сърцето си  smile Ами ако след 2-3 дена те целуне съвсем случайно друго момче какво ще направиш?? По-добре не давай напразни надежди на момчето, което те е целунало щом харесваш друг !!!! wink

Offline

#13 2010-08-07 08:05:10

Fw0wItY
Member
Registered: 2008-09-23
Posts: 701

Re: ъъ любовен проблем

Таа, какво стана, не разбрахме wasntme
Казала си, че ще пишеш какво е станало на др-я ден..
Интересно ми е.. дали са потръгнали нещата, защото както изглежда го харесваш [сигурно]
think


Offline

#14 2010-08-08 12:57:37

fuckthehaters
Member
From: Somewhere on the earth
Registered: 2010-05-19
Posts: 67
Website

Re: ъъ любовен проблем

Таа, какво стана, не разбрахме wasntme
Казала си, че ще пишеш какво е станало на др-я ден..
Интересно ми е.. дали са потръгнали нещата, защото както изглежда го харесваш [сигурно]
think

Offline

#15 2010-08-09 10:54:13

miimch0
Member
From: ГраД на меЧтиТе.......
Registered: 2010-07-18
Posts: 97

Re: ъъ любовен проблем

Таа, какво стана, не разбрахме wasntme
Казала си, че ще пишеш какво е станало на др-я ден..
Интересно ми е.. дали са потръгнали нещата, защото както изглежда го харесваш [сигурно]
think

+1

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook