#1 2010-07-15 11:16:50

xhuxhaxhu
Member
Registered: 2009-06-14
Posts: 8,009

Re: на море в цикъл

момичета, имам едно проблемче . . chuckle
те така .. другият месец на 16ти заминавам на море за седмица, а обикновенно ми идва в средата на месеца. Хич не ми се нрави този факт, за това искам да попитам вас имали ли сте подобни случаи и какво правите в такива ситуации ?! think Чувала съм за всякакви методи за забавяне или ускоряване, също ии за Примолут нор ... Не искам цялата си почивка да я прекарам на плажа, обмислям тампоните като краен вариант ... попитах приятелки, но само ме объркаха още повече, едни са на мнение че не трябва да влизам имало опастност от инфекции, други казват че това са глупости ии ако спазвам хигиена нямало да ми стане нищо . . вече не знам какво да мисля, просто искам да чуя вашето мнение по въпроса.
wasntme

Offline

#2 2010-07-15 11:25:24

Brunette...
Member
Registered: 2010-06-24
Posts: 222

Re: на море в цикъл

Емии те попринцип тампотните са точно за такива случаи ии нали да ти е по-удобно...само,чее ако не си свикнала в начолото е аадски нелово lipssealed [с времето се свиква де..амаа докато дойде т'ва "време" може би ше си се върнала от моретУ] ама тея неща за забавяне ии ускоряване не ги препоръчвам,'щото съм чувала,че там може се появят нек'ви усложнения....ии изглежда най-удачния вариант е с тампони,но ако можеш да отложиш морето с няколко дни ще се оттървеш от всичко т'ва ии ше си изкараш без притесненията,че ти е неудобно ии такам..  smile
Акоо имаш още въпроси-питай...все пак сме тука,за да ти помогнем :]

Offline

#3 2010-07-15 11:27:49

radieto
Member
From: Miiami ;;
Registered: 2008-11-13
Posts: 10,495

Re: на море в цикъл

Според мен най-добре си с тампони. Топваш се в морето след това минаваш през тоалетната на плажа ако дълго си се цамбуркала и много се е напоил сменяш го и всичко е ок. Това е много добро разрешение.По добре не използвай такива забавяне и ускоряване нито пък някакви витами - не на всеки действат.Аз досега не съм имала подобен случай, на море и с цикъл.Надявам се да съм ти помогнала с нещо поне.Мисля, че бях достатъчно изчерпателна. wasntme


Да желаеш друг човек е може би най-рискованият от всички стремежи. В мига, в който пожелаеш някого - наистина го пожелаеш, сякаш си взел хирургическа игла и си пришил щастието си към кожата на този човек, затова всяко разделяне оттук нататък ще причини разкъсна рана.

Offline

#4 2010-07-15 11:28:06

xhuxhaxhu
Member
Registered: 2009-06-14
Posts: 8,009

Re: на море в цикъл

ох аз ако можех да си отложа отиването, нямаше да пускам темата! Точно това е, че до сега не съм носила тампони ии както казваш няма да ми е комфортно ... worried

Offline

#5 2010-07-15 11:28:09

Brunette...
Member
Registered: 2010-06-24
Posts: 222

Re: на море в цикъл

0тносно Примолут нор-а виж тука има малкУ инфо  :p
http://www.framar.bg/product_review.php … 0+SCHERING

Offline

#6 2010-07-15 11:29:08

radieto
Member
From: Miiami ;;
Registered: 2008-11-13
Posts: 10,495

Re: на море в цикъл

ох аз ако можех да си отложа отиването, нямаше да пускам темата! Точно това е, че до сега не съм носила тампони ии както казваш няма да ми е комфортно ... worried

тогава щом другия месец ще ходиш на море и ти идва посредата можеш сега на този път да си сложиш малко да видиш какво е. smile


Да желаеш друг човек е може би най-рискованият от всички стремежи. В мига, в който пожелаеш някого - наистина го пожелаеш, сякаш си взел хирургическа игла и си пришил щастието си към кожата на този човек, затова всяко разделяне оттук нататък ще причини разкъсна рана.

Offline

#7 2010-07-15 11:29:53

dreb3n_
Member
From: N.Y <3
Registered: 2010-07-10
Posts: 214

Re: на море в цикъл

еми .. на мен веднъж една приятеЛка ми каза да пия по 1 чаша прясно истискан сок от лимон ( може и разреден с вода, или с прибавена захар ) --- това е ако не искаш да приемаш някакви лекарства .. иначе тампоните са най-удачния избор .. не те съветвам да пиеш такива хапчета преди да се се посъветваш с лекар .. щотто кой знае какво може да стане .. усложнение или нещо такова ! star


Това е от мен .. не е кой знае какво, но все пак се надявам да съм помогнала поне маЛко smiletongueout

P.S Дано на почивкатта не ти се налага да си неразположена ..  sun  smile


[img]http://i68.photobucket.com/albums/i2/iceman9274/IconsandPatterns/music-1.jpg[/img]

Offline

#8 2010-07-15 11:32:48

Brunette...
Member
Registered: 2010-06-24
Posts: 222

Re: на море в цикъл

Подкрепям radieto ....Може сега да пробваш с тампонд да видиш какво ще ти е ии определено до 15/16-ти др-я месец ще си свикнала...На всеки в началото му е гадничко,ноо....с тези лекарста само можеш да си докараш безброй усложнения,а и дори да се посъветваш с лекар не те съветвам да ги използваш  smile

Offline

#9 2010-07-15 11:33:27

xhuxhaxhu
Member
Registered: 2009-06-14
Posts: 8,009

Re: на море в цикъл

благодаря ви. hug

Offline

#10 2010-07-15 11:34:36

Brunette...
Member
Registered: 2010-06-24
Posts: 222

Re: на море в цикъл

За нищо...иии приятно прекарване на моретУууУ  laugh [макар,че е чак другия месец,ама нищо]...
sun

Offline

#11 2010-07-15 11:35:51

radieto
Member
From: Miiami ;;
Registered: 2008-11-13
Posts: 10,495

Re: на море в цикъл

За нищо...иии приятно прекарване на моретУууУ  laugh [макар,че е чак другия месец,ама нищо]...
sun


Да желаеш друг човек е може би най-рискованият от всички стремежи. В мига, в който пожелаеш някого - наистина го пожелаеш, сякаш си взел хирургическа игла и си пришил щастието си към кожата на този човек, затова всяко разделяне оттук нататък ще причини разкъсна рана.

Offline

#12 2010-07-15 12:17:18

ligochka
kawaii asian girl ♥
Registered: 2008-10-09
Posts: 1,886

Re: на море в цикъл

За нищо...иии приятно прекарване на моретУууУ  laugh [макар,че е чак другия месец,ама нищо]...
sun

Offline

#13 2010-07-15 12:56:45

PinkBubble
Предупреден(а) за изгонване
Registered: 2010-02-07
Posts: 7,806

Re: на море в цикъл

Ами така като гледам май са ти помогнали ама и аз да се изкажа  laugh
Ами препоръчвам ти тампони но ако не си ползвала до сега ще ти е ужасно неудобно особено като плуваш.Другия вариант са едни хапчета които ти забавят цикъла аз миналата година ги ползвах и нямам оплаквания но не се сещам точно как се казваха ако те инт потърси в нета ...  wink


The Greatest thing you`ll ever learn is just to love and be loved in return!!!
______________________________________
1о месеца  heart Обичам те  heart
______________________________________

Offline

#14 2010-07-15 13:22:13

vikit0o_
Member
From: s0fiqq..
Registered: 2010-07-09
Posts: 69
Website

Re: на море в цикъл

Ужас, т'ва е много гадно, сигурно и аз втората седмица от морето ще съм в цикъл  worried  worried

Offline

#15 2010-07-15 13:56:25

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: на море в цикъл

Една приятелка направи грешката да отиде на море, когато е в цикъл и беше с тампон..Повярвай, вече предпочита да не ходи на море, отколкото да е с тампон!Това чудо се надуло като за световно, голям дискомфорт, най вече ако до сега не си слагала тампон!За другите неща не знам, ама с тампони е шитня!А за такива хапчета ако искаш е по-добре да отидеш на лекар и да ти каже!Може някой друг да ги е ползвал и да няма оплаквания, но ти не си тях и може да е съвсем различно при теб!За хапчета и медикаменти се ходи на лекар!А и като има такива дето дават акъли и казват как им действало - Това си е техния организъм, и е съвсем различен,което ще рече че и действието ще е различно!Иди на лекар за да ти каже за някакви хапчета /ако този вариант обмисляш/!Все пак един професионалист ще знае по-добре кое може и кое не!
Тръгнали Сульо и Пульо да дават акъли, дето хабер си нямат... laugh wink

И тампоните НЕ са за "такива случаи" (за да ходиш на море с тях), момиченца!!


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#16 2010-07-15 14:14:19

strang3ra
Капризен простак
From: България
Registered: 2008-10-16
Posts: 1,053

Re: на море в цикъл

Лудетино моя.. ;д
Аз по принцип не съм изпадал в такава ситуация, но се случва и на най-добрите.(:
Ако не си намерила решение за проблема, то аз го открих - тампон.Чудо на козметиката и хигиената, на мен вече не ми правят впечатление, т.е. не ги усещам вече! laugh:D:D
И така взимаш си O.b. и си прайш кефа, сменяй ги често, иначе става грозно.Също така, не казвай на никой, че си с тампон...става страшно, мълчи си и си го стискай..там. laugh
Приятно прекарване на морето!



p.s. всичко беше шега горе, но от menside и според мен е по-добре с тая пръчка. (:

Offline

#17 2010-07-15 14:36:53

xhuxhaxhu
Member
Registered: 2009-06-14
Posts: 8,009

Re: на море в цикъл

мерсии на всички за съветите и пожеланията. nod(hug)

п.п. Дани, жено, обаждай се, че си сменил пола . . може да си разменяме роклички. emoticon-0178-rock.gif rofl

Offline

#18 2010-07-15 14:41:54

radieto
Member
From: Miiami ;;
Registered: 2008-11-13
Posts: 10,495

Re: на море в цикъл

Една приятелка направи грешката да отиде на море, когато е в цикъл и беше с тампон..Повярвай, вече предпочита да не ходи на море, отколкото да е с тампон!Това чудо се надуло като за световно, голям дискомфорт, най вече ако до сега не си слагала тампон!За другите неща не знам, ама с тампони е шитня!А за такива хапчета ако искаш е по-добре да отидеш на лекар и да ти каже!Може някой друг да ги е ползвал и да няма оплаквания, но ти не си тях и може да е съвсем различно при теб!За хапчета и медикаменти се ходи на лекар!А и като има такива дето дават акъли и казват как им действало - Това си е техния организъм, и е съвсем различен,което ще рече че и действието ще е различно!Иди на лекар за да ти каже за някакви хапчета /ако този вариант обмисляш/!Все пак един професионалист ще знае по-добре кое може и кое не!
Тръгнали Сульо и Пульо да дават акъли, дето хабер си нямат... laugh wink

И тампоните НЕ са за "такива случаи" (за да ходиш на море с тях), момиченца!!

всъщност са точно за такива случай пък и тази твоя приятелка сигурно не си го е сложила правилно тя все пак е на 16 xhuxhaxhu не е бебе да се кисне само в водата.! |-(


Да желаеш друг човек е може би най-рискованият от всички стремежи. В мига, в който пожелаеш някого - наистина го пожелаеш, сякаш си взел хирургическа игла и си пришил щастието си към кожата на този човек, затова всяко разделяне оттук нататък ще причини разкъсна рана.

Offline

#19 2010-07-15 15:01:04

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: на море в цикъл

всъщност са точно за такива случай пък и тази твоя приятелка сигурно не си го е сложила правилно тя все пак е на 16 xhuxhaxhu не е бебе да се кисне само в водата.! |-(

Тампоните не са за да ходиш на море с тях!  lipssealed И приятелката ми е доста по-голяма от нея, от мен и от тебе най-вероятно, и не беше бебе!Просто то не зависи колко време ще стоиш във водата-и 5 минути да стоиш си обградена от вода, а тампона колкото повече се напоява, толквоа повече се надува, а ако около теб има само вода и нищо друго и за 10 минути ще стане!Те ако бяха за море по рекламите щяха да казват "направете си морето", а аз до сега на реклама на тампони не съм видяла да пише, да се рекламира или дори да се споменава за море...Пфф... wondering  wondering

Тоест-Може да се ходи на море, но не са за това, както казваш ти..
Вече ми става смешно чак...
laugh  rofl  lipssealed


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#20 2010-07-15 15:12:38

xhuxhaxhu
Member
Registered: 2009-06-14
Posts: 8,009

Re: на море в цикъл

хм поразрових се малко ...

Може ли да се плува с тях?
- Да. Препоръчително е да се използват в басейна или в морето.
На практика тампоните действат като бариера срещу всякакви външни дразнители.

Мога ли да плувам по време на менструацията?
Плуването по време на менструацията не е проблем. Обаче трябва да използваш тампон, за да не изцапаш банския си докато плуваш. Превръзка няма да ти свърши работа. Тампонът няма да изпадне, ако си го сложила правилно. Така, че какво чакаш – скачай във водата! Тампоните са практични и за момичета, които спортуват много и по време на менструацията.

За всеки случай, утре ще отида на лекар, ще се консултирам с него ... той най-добре знае! smile

Offline

#21 2010-07-15 15:25:00

radieto
Member
From: Miiami ;;
Registered: 2008-11-13
Posts: 10,495

Re: на море в цикъл

хм поразрових се малко ...

Може ли да се плува с тях?
- Да. Препоръчително е да се използват в басейна или в морето.
На практика тампоните действат като бариера срещу всякакви външни дразнители.

Мога ли да плувам по време на менструацията?
Плуването по време на менструацията не е проблем. Обаче трябва да използваш тампон, за да не изцапаш банския си докато плуваш. Превръзка няма да ти свърши работа. Тампонът няма да изпадне, ако си го сложила правилно. Така, че какво чакаш – скачай във водата! Тампоните са практични и за момичета, които спортуват много и по време на менструацията.

За всеки случай, утре ще отида на лекар, ще се консултирам с него ... той най-добре знае! smile

да, ето точно това съм чела аз. Това е от реклама на О.b.!абе да бе най-добре там на лекаряя laugh

laugh  laugh


Да желаеш друг човек е може би най-рискованият от всички стремежи. В мига, в който пожелаеш някого - наистина го пожелаеш, сякаш си взел хирургическа игла и си пришил щастието си към кожата на този човек, затова всяко разделяне оттук нататък ще причини разкъсна рана.

Offline

#22 2010-07-15 16:08:37

Brunette...
Member
Registered: 2010-06-24
Posts: 222

Re: на море в цикъл

Една приятелка направи грешката да отиде на море, когато е в цикъл и беше с тампон..Повярвай, вече предпочита да не ходи на море, отколкото да е с тампон!Това чудо се надуло като за световно, голям дискомфорт, най вече ако до сега не си слагала тампон!За другите неща не знам, ама с тампони е шитня!А за такива хапчета ако искаш е по-добре да отидеш на лекар и да ти каже!Може някой друг да ги е ползвал и да няма оплаквания, но ти не си тях и може да е съвсем различно при теб!За хапчета и медикаменти се ходи на лекар!А и като има такива дето дават акъли и казват как им действало - Това си е техния организъм, и е съвсем различен,което ще рече че и действието ще е различно!Иди на лекар за да ти каже за някакви хапчета /ако този вариант обмисляш/!Все пак един професионалист ще знае по-добре кое може и кое не!
Тръгнали Сульо и Пульо да дават акъли, дето хабер си нямат... laugh wink

И тампоните НЕ са за "такива случаи" (за да ходиш на море с тях), момиченца!!

Ъъъ..под такива случаи имахме предвид "За да ти е по-удобно" първо питай преди се праиш на "голяма кака" ,говорейки за "момиченца"! ;]

Offline

#23 2012-04-22 15:55:19

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: на море в цикъл

Изобщо не пий хапчета.Тампоните помагат много.И аз съм попадала в такива ситуации.Но трябва да знаеш,че щом си в цикъл или ти предстои скоро,не се ходи на море.От опит знам. wink

Offline

#24 2012-04-22 17:06:36

xx_Mimi_xx
Member
From: Mystic Falls
Registered: 2010-11-21
Posts: 10,445

Re: на море в цикъл

Само да кажа - не е хубаво да носиш много тампони. (само пояснение, защото съм го чувала от лекар).


[img]http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2013/124/2/b/birds_png_by_nonueditions-d642eig.png[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook