#51 2011-10-02 11:40:20

miisS_wiiLLii
Member
From: Велико .. Търново
Registered: 2010-11-20
Posts: 71

Re: Всичко за момичето

косата ми е кестенява // къса на черта .. имам пъстри очи = синьо - кафеви .. sun   sun обличамм често туники и тениски .. обличаммм или черни дънки или некое клинче .. обичамм и клин дънките и нося кецкии .. за лакътт ,, обичамм цветоветее който не са ярки ... а за гримм спирала .. малко моливв и светло розов гланцц ..  star  star


- Не ме харесваш?
- Не ми пука ! wink

Offline

#52 2011-10-14 06:32:24

the_cool_girl_97
Member
From: Middle Earth
Registered: 2010-07-02
Posts: 1,600
Website

Re: Всичко за момичето

хмм..косата ми за момента е на етажи, въобще не е дълга.. и е на естествени кичури smile когато съм с лак - той е предимно черен. стилът ми на обличане може до някаква степен да се определи като пънк или метъл. демек с кубинки, дънки и свободни блузи smile


[img]http://24.media.tumblr.com/029ba717573a7d8e9139644f40b50792/tumblr_mqwmeyLjNT1rx5m4to1_500.gif[/img]

Offline

#53 2012-03-21 15:10:54

simm94
Member
Registered: 2011-01-23
Posts: 11

Re: Всичко за момичето

нося дънки,обичам тениските с анимационни герои,не слагам много грим само спирала и молив за вежди..косата ми е кестенява,дълга,очите ми са кафяви и стилът ми е спортно-елегантен..слушам почти всякаква музика стига да ми харесва и не харесвам устните си защото са тънки , но всеки си има недостатъци  sun

Offline

#54 2012-03-24 20:02:50

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Всичко за момичето

Къса, кестенява, чуплива коса. Изправям я и я нося пусната. Имам прав бретон, който ми пречи да виждам. laugh Кафяви очи. Обичам да нося широки тениски или туники. Ризи <3. Нося дънки, поли - не. Нося кецове, без значение какви или какъв цвят. През лятото нося и сандали. През зимата - ботуши или боти. Нося гривни и понякога нося и гердани. За грим понякога слагам спирала, молив и гланц. За лакове - лакирвам се предимно с черно - утива на всичко. ;д
Общо взето това е.

Offline

#55 2012-03-24 20:57:39

_Venus_
Member
From: Bulgaria
Registered: 2011-03-06
Posts: 395

Re: Всичко за момичето

Обикновено момиче с дълга тъмно руса коса, високо с нормално тегло, кафяви очи. Относно стилът ми, зависи от настроението ми.
Когато съм в настроение обичам да нося:
Обичам гланцове. Лакове с "крещящи" цветове, даскалите ме гледат странно като ми видят цвета на маникюра laugh . Обичам да нося кецове, дънките трябва или да са ми по тялото или да са много широки. Не се контя много някаква тениска с верижка или гердан, а понякога само суичъри без някакви накити. Косата или я намачкват с пяна или я изправям. Като грим не слагам много спирала и понякога лек опушен грим, както казах гланц или балсам за устни задължително.
Когато не съм в настроение се опитвам да изглеждам по-елегантно:
Слагам червило. Някакъв безцветен маникюр. Сандали или някакви обувки. Пола или прилепнали черни дънки. Нагоре слагам някаква по-интересна блузка, отгоре понякога и сако. Пръстени гердани... С очна линия и спирала.

Като цяло от мен може всичко да се очаква. Приказлива съм, любопитна. Лесно вярвам на непознати, от което много си патя понякога. Добра съм с тези, които се отнасят добре към мен. За мен няма нищо невъзможно, ако искам нещо постигам го дори и на цената на голямата болка. Обикновено съм позитивно момиче, което иска с все повече хора да се сприятели...


Защо те толкова харесах, в мига в който те видях ? Защо се радостно усмихнах, в настроение ли бях ? Не крия, че безумно те обичам, не крия, че съм влюбена в теб, и никога не ще отричам, че аз обичам само теб! [img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_mardexdT4z1qzfbweo1_500.jpg[/img]

Offline

#56 2012-03-25 06:27:34

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Всичко за момичето

Косата  ми е  руса,имам  зелени  очи,стилът ми  си  е  мой,обличам  се  както  се  харесвам, но следвам  и някой  модни  тенденции,нося косата  си    пусната,понякога  си я  къдря  или  изправям,слагам  си  спирала и  гланц,не харесвам  фон-дюо  тен  ,общо  взето  това  е  . smile


♔...................†...........♔

Offline

#57 2012-04-02 12:31:54

Ivonaa
Member
From: Wonderland [!] P
Registered: 2012-03-29
Posts: 348

Re: Всичко за момичето

Охоо...За моята козметика ако говоря и до Коледа няма да свърша...Стил на обличане-понякога спортно, понякога елегатно, а понякога бунтарски:кецовете на Конвърс, окъсаните дънки, широката тениска, суитчъра и без грим  devil

Offline

#58 2012-04-05 17:59:56

xx_gotinata_xx
Member
Registered: 2012-04-02
Posts: 167

Re: Всичко за момичето

[b] Ем за моя стил мога да говоря надълго и нашироко,ама давайте да я караме кратката ; )) .. Косата ми е светло кестенява и стига до кръста ми.Понякога си я къдря или я правя на вафлички с пресата..И по-често си правя плитки,които мокря,а на сутринта разплитам и са мн сладички къдрици  heart  ;; Слагам си лак ,пяна или гел за обем рядко..Нося кецове,ботушки,сандалки  sun  ^^ Слагам си суичъри,дънки,широки и дълги блузи от типа " I heart NY '' ,понякога с голи рамена... Не се гримирам,освен,че понякога си слагам гланцове в комбинация с червило,предимно червено и розово..Очите ми са бадемово-зелени и им отиват много видове грим ;; Лакирам си ноктите в лилаво,оранжево,розово или др.цветове,без черното..Амии..на всеки 2 седмици си слагам специални маски за лице,а след това и дневен крем.Имам бретон ,който го слагам по всякакви начини..Обличам се спортно,официално,елегантно,небрежно и в светли цветове..Обувките също са ми в светли цветове..Не обичам черното (нищо лично,чудесен цвят е ),но все още сме малки да носим черно.. И така,аз съм Scene Style ,такива прически си правя..Не спазвам нещо определено..Правя к'вот ми е кефф  sun  ^^


[img]http://i48.tinypic.com/jkf1ah.png[/img]

Sel : 33  .

Offline

#59 2012-04-09 18:54:12

princess_world
Member
Registered: 2009-12-28
Posts: 39

Re: Всичко за момичето

Ами не съм нищо особено. Кестенява средна коса [преди ми беше дълга,но се подстригах].Нося черни дрехи-по-тъмни цветове,защото съм си дебела [да,мразя се] Нося дънки,тениски,блузи..почти всичко ми е черно. Кецки.. smile Грим-само спирала,молив и понякога фон-дьо-тен.


Eй,сладурано разкърши т'ва тяло!
Толкова си секси в бяло. music

[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8685jcDIm1qzzu2co1_500.gif[/img]

Offline

#60 2012-04-12 22:01:37

vivianandidi
Member
From: Wonderland.
Registered: 2010-10-08
Posts: 1,099

Re: Всичко за момичето

Такам,косата ми е кестенява с къдрици,очите ми с кафяви,рядко слагам молив под очите,но казват,че адски ми отива.Слагам повече спирала,но искам да спра,защото започнаха да ме сърбят очите-не знам дали е заради нея,но за всеки случай.Нося кецове,джапанки,от време-на време платформи и др.Имам яки рокли (скромността ми е голяма laugh )нося определени поли,панталони..Ъъъ,за друго не е сещам.(:


Тumblr.
[img]http://prikachi.com/images/957/6122957I.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook