#1 2010-02-09 21:17:52

batman_
Member
Registered: 2009-08-16
Posts: 14

Re: Хубаво тяло без много усилия

Хеллоу съфорумнициии  (exclaim) ,мисля че тук вече трябва да ми дадете идеи (flex)
(arrow) Искам да оформя хубаво тяло,или по-точно искам да направя малко бицепси,малко коремни плочки , и най-вече да стегна гърдите си (обаче всичко това във възможно най-минималнич размер) ,никога не съм тренирал на 14 съм,и съм 49 кила .. ( и си мисла че трабва малко да кача някое друго кило за да почна да работя по себе си или незнам вие ще кажете дали може и така,тъпча се мноого със някфи боклуци,обаче не качвам ,и ако трабва кажете ми какво да ям повече). Упражненията мога да ги правя единствено в домашни условия или в парка,защото фитнеса е затворен,а в съседния квартал няма да ме пуснат нашите ,съгласен съм и да вземам накфи прахчета,обаче ми кажете марка  (exclaim)
Ще ви бъда благодарен ако ми помогнете!

Offline

#2 2010-02-10 12:18:32

strang3ra
Капризен простак
From: България
Registered: 2008-10-16
Posts: 1,053

Re: Хубаво тяло без много усилия

Боже, Боже...ако пиеш разни "боклуци" е, СПРИ ГИ!!
Всеки тренира индивидуално за себе си и изготвя своя собствена програма.НО аз ще направя тема, с програма за тренировки в домашни условия.Ето ти темата.И въпреки тeзи програми за домашни условия, хубаво и оформено тяло се прави с килограми, с уреди или във фитнес ;]].

Offline

#3 2010-03-12 20:11:36

demito_didito
Member
From: Stockholm, Sweden
Registered: 2009-09-18
Posts: 2,246

Re: Хубаво тяло без много усилия

Чувала съм от съученик, че за да имаш поне малко по-големи мускули прави по 10-15лицеви опори на ден.

Offline

#4 2010-03-13 06:11:12

ArchDevil
Предупреден(а) за изгонване
Registered: 2009-08-10
Posts: 468

Re: Хубаво тяло без много усилия

10-15 лицеви на ден? Стига де...
А за такова нещо като "Хубаво тяло без много услилия"... По-добре недей почва.
Особено коремни плочки... с години се правят. Относно килограмите ти... колко си висок? Иначе 49 са малко... и целта не е като ядеш много... т.е. се наядеш веднъж като прасе и после нищо не можеш да хапнеш... яж си по повечко, ама и не 1-2 пъти в деня... бирена мая също е хубаво... в смисъл отваря апетита. А за тренировки... щом нямаш възможност за фитнес... ходи на лостовете и успоредките, и така...
П.П. не съм голям специалист, ама си имам някаква представа... а за лицевите както каза момичето преди... по 10 прави, ама на няколко серии... а вече по колко ще правиш - по колкото можеш.

EDIT: относно "прахчетата"... възможно е, ама ти е рано.


The Power To Create
[img]http://img11.imageshack.us/img11/7177/891544p.gif[/img]

Offline

#5 2010-06-25 08:21:41

demito_didito
Member
From: Stockholm, Sweden
Registered: 2009-09-18
Posts: 2,246

Re: Хубаво тяло без много усилия

10-15 лицеви на ден? Стига де...
А за такова нещо като "Хубаво тяло без много услилия"... По-добре недей почва.
Особено коремни плочки... с години се правят. Относно килограмите ти... колко си висок? Иначе 49 са малко... и целта не е като ядеш много... т.е. се наядеш веднъж като прасе и после нищо не можеш да хапнеш... яж си по повечко, ама и не 1-2 пъти в деня... бирена мая също е хубаво... в смисъл отваря апетита. А за тренировки... щом нямаш възможност за фитнес... ходи на лостовете и успоредките, и така...
П.П. не съм голям специалист, ама си имам някаква представа... а за лицевите както каза момичето преди... по 10 прави, ама на няколко серии... а вече по колко ще правиш - по колкото можеш.

EDIT: относно "прахчетата"... възможно е, ама ти е рано.

може.Аз не разбирам чак толкова, но и аз се опитвам да си стегна бедрата.Ама направо не зная кога ще имам хубави...

Offline

#6 2012-06-24 14:44:25

dzun
Member
Registered: 2012-06-24
Posts: 1

Re: Хубаво тяло без много усилия

[/quote]
може.Аз не разбирам чак толкова, но и аз се опитвам да си стегна бедрата.Ама направо не зная кога ще имам хубави...[/quote]

за хубавите неща се иска време...

Offline

#7 2012-07-14 09:33:21

Annaa
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 219

Re: Хубаво тяло без много усилия

;dd е чак не е много хубаво да се тъпчеш с вредни храни.Яж по-КАЛОРИЧНИ храни.За прахчетата си малък.А за упражненията:лицеви, коремни, бягане, вдигане на гири и е препоръчително да ходиш във фитнеса.


Аз не съм Ана, така че, ще помоля изобщо да не гледате предишните тъпи мнения, които са нейни. Просто не можех да си направя регистрация и взех нейната.

Offline

#8 2012-07-15 00:38:16

biser951
Member
From: Amnеsia Ibiza
Registered: 2009-09-13
Posts: 5,077

Re: Хубаво тяло без много усилия

Коремни плочки с години се правят.. ти май говориш през главата си.. ако ти тренираш с години за плочки не мисли че всички са като теб


http://www.facebook.com/biser.minimalist

[img]http://prikachi.com/images/461/5488461G.png[/img]
[img]http://prikachi.com/images/464/5488464p.png[/img]

Offline

#9 2012-07-19 21:02:16

Ivity10
Member
Registered: 2009-04-02
Posts: 8,016

Re: Хубаво тяло без много усилия

Ами най-важното е освен упражненията да си направиш и режим на хранене. Ето нещо подобно,смисъл давам ти като цяло за храните -
Храни, които можеш да консумираш:
- мляко кисело и прясно
- сирене
- кайма – само, ако родителите ти мелят месото вкъщи, не яж готова купешка кайма, защото не е ясно какво съдържа. Месото, което се мели да не е тлъсто/мазно.
- риба
- не мазна шунка
- зеленчуци
- варива – боб, леща, грах.
Храни, които да консумираш с внимание, най-добре намали тяхното количество наполовина от това, което ядеш в момента:
- хляб
- пържени картофи
- пица
- спагети
- плодове – те са здравословна храна, но съдържат доста захар и затова не яж повече от 1-2 плода на ден.
Храни, които да се избягват:
- всички сладки неща, ако има сладък вкус не го яж или само го опитай.
- всички тестени неща – кеск, сладкиши, солети, банички, кифли …
- пържено – приготвяй храната печена или варена
- панирано.

Почти нищо не става само с тренировки..
Иначе за тренировки в домашни условия за момчета не знам много,момчета ще ти кажат.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook