#1 2010-02-01 06:06:19

SisinCetuuUU
Member
Registered: 2010-01-10
Posts: 1

Re: Колко красива е любовта?

Може би много..или за някой въобще?[/code]

Offline

#2 2010-02-01 09:17:24

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Колко красива е любовта?

Всички си мислим, че любовта е красива като я срещнем, но като ни заболи от нея почваме да мислим, че изобщо не е.
Въпреки това според мене си е красива, стига да има някой да ти отвръща със същото.
Всъщност дори и да няма кой да ти отвърне пак си е красива де, но по по-различен начин.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#3 2010-02-01 12:31:32

polina6
Member
Registered: 2008-07-15
Posts: 1,195

Re: Колко красива е любовта?

Може би много..или за някой въобще?[/code]

любовта за едни може  да е рая,а за други ада.
Любовта за едни може да е  болката, която ги  разкасва от ватре,а за други щастието, което ги изпраща на небето.
Любовта може да е всякаква и красива и ужасна,но това зависи само от обстоятелствата.
Мойто мнение е това.


Никой не знае какво притежава докато накрая не го изгуби

Offline

#4 2010-02-01 20:09:24

bubolecheto
Member
From: София
Registered: 2009-12-23
Posts: 3

Re: Колко красива е любовта?

Всички си мислим, че любовта е красива като я срещнем, но като ни заболи от нея почваме да мислим, че изобщо не е.
Въпреки това според мене си е красива, стига да има някой да ти отвръща със същото.
Всъщност дори и да няма кой да ти отвърне пак си е красива де, но по по-различен начин.

Така е  smile


Baby..Нека ти се извиня..забравих да се впечатля!!!

Offline

#5 2010-03-13 08:44:50

yoannka_love_mariqncho
Member
Registered: 2010-02-27
Posts: 493

Re: Колко красива е любовта?

Всички си мислим, че любовта е красива като я срещнем, но като ни заболи от нея почваме да мислим, че изобщо не е.
Въпреки това според мене си е красива, стига да има някой да ти отвръща със същото.
Всъщност дори и да няма кой да ти отвърне пак си е красива де, но по по-различен начин.

Така е  smile


и според мен е така (y)


heart I LoVe OnLy My ReAl LoVe MaRiQn heart
heart FoReVeR ToGeThEr heart

Offline

#6 2011-01-27 23:35:20

raly_12
Member
From: Булеварда на любовта ;д
Registered: 2010-05-18
Posts: 3,354

Re: Колко красива е любовта?

yoannka_love_mariqncho wrote:

Всички си мислим, че любовта е красива като я срещнем, но като ни заболи от нея почваме да мислим, че изобщо не е.
Въпреки това според мене си е красива, стига да има някой да ти отвръща със същото.
Всъщност дори и да няма кой да ти отвърне пак си е красива де, но по по-различен начин.

Така е  smile

+ (y)


    Всяко нещо в живота се заплаща - с кръв, с пот, със сълзи, с лични жертви..Затова не завиждайте, не знаете кой с какво е платил! wink

Offline

#7 2011-01-28 11:59:04

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Колко красива е любовта?

Красива?Ха,само в началото."Красотата" й изпъква след време.


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#8 2011-01-31 08:40:54

chipmunkie
Member
Registered: 2010-04-18
Posts: 148

Re: Колко красива е любовта?

най- много мразя кат0 почвате да казвате на любовта '' тя е красива '' и дем подобни ... Пък като някой е скъсал с някой веднага почва '' Но Лове '' и някфи глупости  laugh смешни сте ми !  laugh Бтв аз не съм от хората, които денонощно плачат, защото са скъсали с гаджето си .. напротив АЗ ПРОДЪЛЖАВАМ НАПРЕД С НАДСМЕШКА КЪМ ГЛУПАКА, КОЙТО МЕ Е ЗАРЯЗЪЛ !  wink

Offline

#9 2011-01-31 10:36:54

anitu-bau
Member
Registered: 2009-07-15
Posts: 3,167

Re: Колко красива е любовта?

За всеки е индивидуално


[img]http://i56.tinypic.com/2cdyd1x.jpg[/img]

Offline

#10 2011-01-31 12:33:27

Sevi7yYy_65
Member
From: Само за ВИП фенчетаа (*)
Registered: 2010-03-21
Posts: 2,581

Re: Колко красива е любовта?

най- много мразя кат0 почвате да казвате на любовта '' тя е красива '' и дем подобни ... Пък като някой е скъсал с някой веднага почва '' Но Лове '' и някфи глупости  laugh смешни сте ми !  laugh Бтв аз не съм от хората, които денонощно плачат, защото са скъсали с гаджето си .. напротив АЗ ПРОДЪЛЖАВАМ НАПРЕД С НАДСМЕШКА КЪМ ГЛУПАКА, КОЙТО МЕ Е ЗАРЯЗЪЛ !  wink

Браво на тебе !  clap  Да бяха всички като тебе,щеше да е добре,но уви !

За мен любовта е прекрасно чуство,което ни кара да бъдем до ведри и щастливи.Дори когато някое момче ме нарани аз не преставам да вярвам в любовта както преди съм вярвала,защото все пак е по-добре да си човек който изпитва същите чувства който и ти !


Еби, ебавай, преебавай, но заради путка, путка не ставай !
[img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1014059_10151552279456984_1676027790_n.jpg[/img]

Offline

#11 2011-03-06 20:21:01

fafflichka
Member
Registered: 2011-03-06
Posts: 44

Re: Колко красива е любовта?

Каквото и да става.. любовта е най-хубав0то чувств0 - личн0 мнение !  smile . . Дори и да те б0ли - какв0 от тт0ва ? Нали знаешш, че т0й/тя съществува, че го/я п0знавашш ? Да имаш причина да живееш , да има ч0век , за к0йто би дал/а всичк0 ? :} . . Даже и да не е взаимн0 - 0бичашш г0/я . . !  smile


И БЕЗ ДРУГО СВИКНАХ ДА ОЧАКВАМ НИЩО ! ;]

heart Gossip girl heart ;
heart Thе Vampire Diaries heart ;

Offline

#12 2011-03-22 20:54:43

ilovemyself
Member
Registered: 2011-03-03
Posts: 257

Re: Колко красива е любовта?

най- много мразя кат0 почвате да казвате на любовта '' тя е красива '' и дем подобни ... Пък като някой е скъсал с някой веднага почва '' Но Лове '' и някфи глупости  laugh смешни сте ми !  laugh Бтв аз не съм от хората, които денонощно плачат, защото са скъсали с гаджето си .. напротив АЗ ПРОДЪЛЖАВАМ НАПРЕД С НАДСМЕШКА КЪМ ГЛУПАКА, КОЙТО МЕ Е ЗАРЯЗЪЛ !  wink

Права си,но след като обичаш силно даден човек е много трудно ...


[img]http://i51.tinypic.com/t7bqpu.jpg[/img]

Offline

#13 2011-03-23 16:10:32

Ivity10
Member
Registered: 2009-04-02
Posts: 8,016

Re: Колко красива е любовта?

най- много мразя кат0 почвате да казвате на любовта '' тя е красива '' и дем подобни ... Пък като някой е скъсал с някой веднага почва '' Но Лове '' и някфи глупости  laugh смешни сте ми !  laugh Бтв аз не съм от хората, които денонощно плачат, защото са скъсали с гаджето си .. напротив АЗ ПРОДЪЛЖАВАМ НАПРЕД С НАДСМЕШКА КЪМ ГЛУПАКА, КОЙТО МЕ Е ЗАРЯЗЪЛ !  wink

Права си,но след като обичаш силно даден човек е много трудно ...

Ако го обичаш силно е много трудно да го забравиш..или поне при някои хора !
Човек не избира в кого да се влюби,и сърцето нарежда всичко  cry

Offline

#14 2011-04-01 12:37:58

black_angel96
Member
Registered: 2010-04-02
Posts: 188

Re: Колко красива е любовта?

най- много мразя кат0 почвате да казвате на любовта '' тя е красива '' и дем подобни ... Пък като някой е скъсал с някой веднага почва '' Но Лове '' и някфи глупости  laugh смешни сте ми !  laugh Бтв аз не съм от хората, които денонощно плачат, защото са скъсали с гаджето си .. напротив АЗ ПРОДЪЛЖАВАМ НАПРЕД С НАДСМЕШКА КЪМ ГЛУПАКА, КОЙТО МЕ Е ЗАРЯЗЪЛ !  wink

АЗ ПРОДЪЛЖАВАМ НАПРЕД С НАДСМЕШКА КЪМ ГЛУПАКА, КОЙТО МЕ Е ЗАРЯЗаЛ, толкова ли си коравосърдечна? В смисъл, как може толкова лесно да кажеш "майната ти" на човека който си обичала. Пътищата на хората се събират и разделят и ако наистина обичаш някой няма да можеш толкова лесно да "продължиш напред, гледайки го с наСмешка... Не знам, според мен не е тъка. Разбира се, не е хубаво само да рониш крокодилски сълзи и да ядеш висококалоричен сладолед пред ТВ-то, не е ли по добре да запазиш хубавите моменти и преживяванията си с него като нещо красиво назад във времето, отстъпило място на нови по-горещи чувства...


Some say the world will end in fire,
Some say in ice.
From what I've tasted of desire
I hold with those who favor fire.
But if it had to perish twice,
I think I know enough of hate
To say that for destruction ice
Is also great
And would suffice.

Offline