#1 2015-07-19 07:28:58

niksan_908
Member
From: Дупница
Registered: 2009-03-20
Posts: 1,302

Избор на първи автомобил?

Здраейте! Поздрави от гореща София laugh Досещате се от заглавието на темата за какво става дума...Та съвсем скоро се сдобих с книжка и все още съм доста несигурен в себе си докато шофирам, но с родителите ми сме единодушни, че само с упражняване ще се науча, та идеята е до септември (когато се връщам на в София, където уча) да съм посвикнал с шофирането и най- вероятно да се сдобия със собствена кла, която да си джиткам из Софията..Не че ми е толкова нужна кола, но кой млад човек ,който може да кара не иска кола?? Освен това ми се струва, че дори да посвикна до края на латото, през годината, докато съм на София и няма кола която да карам ще изгубя тренинг... Та след този дълъг предговор  - към въпроса. Търся някаква по-стара количка, относително икономична, преди всичко здрава и по-евтинка за поддържане. Като пари разполагам с 1500, макс 1700 лв + още 500 отделени за консумативи, винетки, застраховки и т.н. Не търся много мощна кола нещо до към 75-80 кс ми звучи ок. За сега съм се спрял на Голф 3 или евентуално Поло от периода 1997-99 г. и ми се струва ок, но все пак исках да чуя мнението на някой друг. Ясно ми е, че тукс все млади хора и едва ли има много "разбирачи", но все пак нека тези от вас ,които имат кола да споделят мнение. Единствено ви моля за мааалко толерантност, не искам да става като в други форуми всеки да се кара със всеки и вс много знаят!

П.С. Не се силя за по-нова и хубава кола,защото ми е ясно, че на първи автомобил човек винаги се учи иза 2-3 години ще я раздрънкам, поне да не ме е яд толкова; Освен това с моята студентска заплата малко трудно мога да си позволя повече.


Умните си решават проблемите, а мъдрите не ги допускат!
http://kaprizen.com/forums/viewtopic.php?t=13497 <- снимките ми smile

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook