#1 2015-05-04 17:33:04

m0ooo
Member
From: Плевен. ..БГ..
Registered: 2010-05-18
Posts: 118

Re: Различните вреди

Хей, здравейте!
Създажам темата с идеята, който желае да сподели, за да помогне и на останалите, какво му е донесло вреда?
Дали грешки в гримирането, някой навик от ежедневието, реплики дори, поведение .. но тъй като сме във форум за козметика и диети- повече наблегнете на това какво как ви се е отразило при хранене, спортуване, грим, прическа, нокти, навици,... но аз лично ще се зарадвам и на отделни хрумвания като както споменах по- горе- определен тип поведение например smile (f)
Да съм първа- цигарите винаги са ми пречили, до момента, в който... не реших да ги откажа :д
Поведението в редките пубертетски случаи на сърдитата жертва хахах, докато .. не се научих да се държа като зршло момиче, на което хората да гледат с уважение и почитание дори :д
Непиенето на вода- и това се промени...
Като се сетя за още нещо, предполагам вие с вашите примери ще ме подсетите, ще пиша!


Не бъди горчиж, защото ще те изплюят, не бъди сладък, защото ще те изсмучат, не бъди мек, защото ще те смачкат, не бъди твърд, защото ще те разрежат, старай се да се държиш по средата.

Offline

#2 2015-05-05 11:15:39

nattito
Member
Registered: 2011-09-27
Posts: 5,955

Re: Различните вреди

Нещо не хващам смисъла на темата  laugh


"Мислех, че любовта е угаснала и разрових пепелта... изгорих си ръката"

Offline

#3 2015-05-06 07:20:41

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Различните вреди

Аз също не разбрах какво трябва да споделяме..  wasntme


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#4 2015-05-07 18:11:07

Renencii
Member
Registered: 2011-09-10
Posts: 708
Website

Re: Различните вреди

Никога, никога, НИКОГА не прави очен контакт с учителя!! Всеки път като си засечем погледите и ме вдигат на дъската laugh В последно време обаче настъпва едно неловко продължително гледане очи в очи с госпожата ми по английски laugh laugh

Offline

#5 2015-05-13 13:46:44

famouss__girll
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-11-27
Posts: 1,783

Re: Различните вреди

Никога, никога, НИКОГА не прави очен контакт с учителя!! Всеки път като си засечем погледите и ме вдигат на дъската laugh В последно време обаче настъпва едно неловко продължително гледане очи в очи с госпожата ми по английски laugh laugh

Аз пък винаги си ги гледам в очите и всичко е наред  laugh


[img]http://data2.whicdn.com/images/165761521/large.gif[/img]
[img]http://data3.whicdn.com/images/165494379/large.gif[/img]
She's a mess of gorgeous chaos, and you can see it in her eyes.

Offline

#6 2015-05-24 14:16:56

m0ooo
Member
From: Плевен. ..БГ..
Registered: 2010-05-18
Posts: 118

Re: Различните вреди

Е, добре сте вие, ами ако е кривогледа- държи целия клас в напрежение хахаха  chuckle

https://www.youtube.com/watch?v=RDBpJOIuQ30- поздрав

Нещо ново- КАЖЕТЕ НЕ НА НОКТОПЛАСТИКАТА! изграждането на собствени нокти е къде къде по- добър вариант, поле може да съжалявате много smile


Не бъди горчиж, защото ще те изплюят, не бъди сладък, защото ще те изсмучат, не бъди мек, защото ще те смачкат, не бъди твърд, защото ще те разрежат, старай се да се държиш по средата.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook