#1 2015-01-04 19:28:15

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Отваряне чрез пръсти

Напоследък все повече хора ми казват, че трябва да ме отвори друго момиче или поне гаджето ми с пръсти по най-различни причини. Избягване на кръв, по-лесно проникване или "да не причиняваш ужасното задължение на гаджето си да правите бавен секс". Но по някаква причина ми е неприятна самата мисъл някой да ме човърка и предпочитам да се отворя сама. Реакцията на околните беше крайно остра. Толкова ли е ужасно да бъдеш отворена с пенис или собствените си ръце???


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#2 2015-01-04 20:42:19

lovegackt
Member
From: My imagination *~*
Registered: 2011-09-26
Posts: 3,962

Re: Отваряне чрез пръсти

Виж какво, не знам кои са тези хора които ти дават толкова "прекрасни" съвети, но това е моето мнение:

Как така ще те отваря друго момиче? Пълни измишльотини!
Кръвта няма да се избегне, независимо по какъв начин ще бъдеш "отворена". При някои е повече, при други по-малко. Кървенето е напълно естествен процес, след разкъсването на химена. Съвсем естествено е и това да стане по време на секс. Има дори случаи, в които при по-внимателен секс хименът не се разкъсва, или поне не напълно.

"Ужасното задължение на гаджето си да правите бавен секс"...Има ли нужда въобще да коментирам? Егати гадното, гаджето ти да прави с теб бавен секс, ама то си е чак обидно да го накараш да направи такова нещо...още по-големи глупости!

Не се налага който и да е да те човърка, камо ли ти самата, така че моят съвет е да не си причиняваш ненужни главоболия. Няма нищо ужасно в това да бъдеш "отворена" по време на секс.

Извинявам се ако съм била рязка на моменти, надявам се си ме разбрала правилно smile


Когато пред теб се изпречи стена, не се притеснявай, изрисувай я!
Нарисувай мечтите, за които не си вярвал че ще се сбъднат.
[img]http://ic.pics.livejournal.com/omgakuto/24609747/35781/35781_900.gif[/img]

Offline

#3 2015-01-05 10:49:22

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Отваряне чрез пръсти

Аз пък държа да кажа, че дори да е с пръсти ( твоите, на друго момиче, на гаджето ), кръв пак може да има(най-вероятно ще има), дори може да не си отворена. Плюс това познавам момичета, които 2-3 дена след първият си път са имали леко кървене. Познавам и такива, при които е имало кръв и след 2-3 полов акт.
То да те отворят не е само да си навреш нещо вътре и толкова..

А това за бавния секс е голяма тъпотия. Той ако в такъв момент не може да се съобрази с теб, направо го изхвърляй на боклука и си търси друг приятел..   


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#4 2015-01-05 21:54:28

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Отваряне чрез пръсти

Изразила съм се неправилно. Казаха ми, че повечето момчета намирали за гнусна кръвта, било то малко количество. Иначе аз с моя приятел още не съм говорила по темата, но ще го направя. Благодаря за отговора smile


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#5 2015-01-06 15:52:51

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Отваряне чрез пръсти

Изразила съм се неправилно. Казаха ми, че повечето момчета намирали за гнусна кръвта, било то малко количество. Иначе аз с моя приятел още не съм говорила по темата, но ще го направя. Благодаря за отговора smile


Секса не е за гнусливите.  wink


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#6 2015-01-06 21:53:22

lovegackt
Member
From: My imagination *~*
Registered: 2011-09-26
Posts: 3,962

Re: Отваряне чрез пръсти

Изразила съм се неправилно. Казаха ми, че повечето момчета намирали за гнусна кръвта, било то малко количество. Иначе аз с моя приятел още не съм говорила по темата, но ще го направя. Благодаря за отговора smile


Секса не е за гнусливите.  wink

Съгласна  (y)


Когато пред теб се изпречи стена, не се притеснявай, изрисувай я!
Нарисувай мечтите, за които не си вярвал че ще се сбъднат.
[img]http://ic.pics.livejournal.com/omgakuto/24609747/35781/35781_900.gif[/img]

Offline

#7 2015-01-08 15:52:07

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: Отваряне чрез пръсти

Отчаях се.. честно!

Offline

#8 2015-01-11 17:46:55

iorsss
Member
From: New Orleans
Registered: 2011-09-21
Posts: 677

Re: Отваряне чрез пръсти

Отчаях се.. честно!

(y)

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook