#1 2014-12-27 10:23:17

Нелии
Member
From: LA
Registered: 2011-09-09
Posts: 264

Re: Похот

Реших малко да разнообразя..и резултата е еротичен бъдещ роман, надявам се. Бих се радвала на критики и мнения. Благодаря! smile


Тогава осъзнах, защо толкова харесвам да ми остават синини и рани. Обичах мислълта, че чрез тях, аз имах неоспоримо доказателство, че всичко това не е било просто сън. Чрез болката аз се връщах назад в онези мигове. Връщах се към удоволствието. Удоволствието, което ТОЙ ми доставяше.

1
Той беше от онези момчета, които само с поглед те изпращаха в рая. Сини очи, руса коса, невероятно красива усмивка и тяло, от което може да ти се завие свят. Вече четвърта година бяхме в един клас и всеки един негов поглед или допир ме караха да треперя. Разбира се, стараех се той да не го вижда. Мислех си, че той е нещо недостижимо, нещо изпратено от Господ, за да ме измъчва всеки ден. Мислех, че никога не би ме погледнал. И все пак, аз не исках да бъде момчето, което да обичам. Исках да бъде момчето, с което да споделям удоволствието от секса.


I tried to find you at the bottom of a bottle,
laying down on the bathroom floor,
my loneliness was a rattle in the windows,
you said you don't want me anymore..

Offline

#2 2014-12-27 20:13:11

dynda2
Member
Registered: 2010-10-27
Posts: 67

Re: Похот

Интересно е  smile

Offline

#3 2014-12-27 20:41:43

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Похот

Ами, много малко си споделила и не можах да добрия представа интересно ли е, не е ли..


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#4 2014-12-27 20:51:13

lovegackt
Member
From: My imagination *~*
Registered: 2011-09-26
Posts: 3,962

Re: Похот

Ами, много малко си споделила и не можах да добрия представа интересно ли е, не е ли..


Когато пред теб се изпречи стена, не се притеснявай, изрисувай я!
Нарисувай мечтите, за които не си вярвал че ще се сбъднат.
[img]http://ic.pics.livejournal.com/omgakuto/24609747/35781/35781_900.gif[/img]

Offline

#5 2014-12-27 23:09:53

Нелии
Member
From: LA
Registered: 2011-09-09
Posts: 264

Re: Похот

Ето още малко. Благодаря за мненията. smile
Една вечер, в която с класа празнувахме, той ме страшно много ме обиди.
Аз се разплаках и излязох навън. Той ме последва.
- Защо плачеш?
- Защото, по дяволите, понякога не можеш да си мериш проклетите приказки. - казах аз през сълзи с открита нотка на ярост в гласа.
Той се усмихна и каза:
- Знаеш, че се шегувам. Не съм искал да те обидя. Нека се разходим?
Аз, разбира се, къде ми е бил акъла, се съгласих.
Тръгнахме безцелно, като почти не си говорихме. Беше адски студ, тъй като цял ден бе валяло.
По едно време, той ме прегърна, спря ме, и ме целуна. Стоях като втрещена, докато хиляди мисли плуваха безразборно из главата ми.
Стигнахме до една пейка, която съответно беше мокра. Той седна, а аз попитах:
- Няма ли да се намокриш? - след което най-нагло констатирах -  Аз няма да седна тук.
[/b]


I tried to find you at the bottom of a bottle,
laying down on the bathroom floor,
my loneliness was a rattle in the windows,
you said you don't want me anymore..

Offline

#6 2014-12-28 09:43:26

dynda2
Member
Registered: 2010-10-27
Posts: 67

Re: Похот

ннекстт  smile

Offline

#7 2014-12-28 10:00:33

Нелии
Member
From: LA
Registered: 2011-09-09
Posts: 264

Re: Похот

След което, той ме дръпна и ме сложи да седна на краката му. Започна да ме целува бавно и нежно, като целувките след малко ескалираха към такива изпълнени с изпепеляваща страст, което позволи на животинското в нас да излезе на показ.
Сетне пусна ръката си под роклята ми, като същевременно не спираше да ме целува все така напористо.
Изведнъж, ей така от нищото, го чух да пита?
- Искаш ли да го направим?
Ако до сега бях втрещена, вече със сигурност станах изключително втрещена. Спрях да го целувам и го загледах настрани.
- Моля?! - едва чуто отговорих аз.
Той повтори въпроса си, а аз стоях безмълвна с маймуни биещи на чинели в главата ми.


I tried to find you at the bottom of a bottle,
laying down on the bathroom floor,
my loneliness was a rattle in the windows,
you said you don't want me anymore..

Offline

#8 2014-12-28 13:23:44

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Похот

Честно казано не мога да преценя. Има нещо в "романа ти", което не ми се връзва и не ми допада.
А тази мома, която си измислила, ме оставя с впечатлението, че е някаква малка ку*ва.  laugh

Може би защото не съм фенка на пумий като нюансите и този тип романи не ми допадат, и съм предубедена.

Но едно мога да кажа - прекалено бързо се развива действието. Докато се прави, че не го харесва, в следващия момент вече се целуват на пейката и той и бърка под роклята..  chuckle [/b]


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#9 2014-12-28 19:45:20

dynda2
Member
Registered: 2010-10-27
Posts: 67

Re: Похот

нна мен ми харесва  :p ннекст  smile

Offline

#10 2014-12-29 11:39:27

Нелии
Member
From: LA
Registered: 2011-09-09
Posts: 264

Re: Похот

Ами, очевидно не можеш да вникнеш в размислите ми. Специално нюансите и мен ме отвращават. Персонажът на момичето е объркан. Тя го желае, но същевременно се страхува да не се издаде пред него, а всичко се случва толкова бързо, че тя няма време да осмисли нещата. Може би грешката е в мен, че не успявам да го предам правилно.


I tried to find you at the bottom of a bottle,
laying down on the bathroom floor,
my loneliness was a rattle in the windows,
you said you don't want me anymore..

Offline

#11 2015-01-02 10:53:29

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Похот

Не ми допада,изглежда,че малко си се повлияла от "50 нюанса сиво",няма лошо,разбира се,стига да е написано добре,но това не е. Според мен, липсва описание,много бързо се случват нещата,общо взето претрупана работа. Също така това,че персонажът на момичето е объркан,трябва да го внушиш чрез описания и действия и читателя сам да стигне до този извод,не да го обясняваш в последствие. Има нужда от сериозна редакция.


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook