#1 2014-11-01 21:10:34

Daya.
Member
Registered: 2012-04-12
Posts: 29

Re: AVON

Здравейте! От скоро съм представител в AVON, но имам проблеми относно някои неща и бих искала съвет и мнението Ви относно ситуацията, в която съм. Та, въпроса е, че нямам достатъчно клиенти, може би това ще е само в началото, но честно казано, не знам.. Ако Вие бяхте на моето място как бихте постъпили? Как бихте привлякли клиенти?

Offline

#2 2014-11-02 06:35:38

lovegackt
Member
From: My imagination *~*
Registered: 2011-09-26
Posts: 3,962

Re: AVON

И аз съм била представител на Avon. Мен координаторката ми ме съветваше да давам мостри, макар че хората често се възползваха от мострите, и в крайна сметка нищо не купуваха. Друг нейн съвет беше да купя примерно два броя от най-новия вид парфюм, и после да му намеря купувачи, което си беше направо самоубийствено, като се има предвид цените на парфюмите   laugh  Та, моя съвет е просто да си издириш хора, които имат повече средства и могат да си позволят да се поглезят. Споделяй на приятели/приятелки, те да говорят с техните приятели/приятелки, давай каталози на клиенти които си поръчват повече, или по-скъпи продукти, тъй като те със сигурност ще го покажат на техни приятели/приятелки.
Абе, не е лесно и се иска много търпение. Аз бях представител 2 години, но след това заминах за София да уча и работата с Avon беше дотам  laugh

Пожелавам ти късмет smile


Когато пред теб се изпречи стена, не се притеснявай, изрисувай я!
Нарисувай мечтите, за които не си вярвал че ще се сбъднат.
[img]http://ic.pics.livejournal.com/omgakuto/24609747/35781/35781_900.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook