#1 2014-09-04 08:18:48

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: Защо ми закъснява цикълът?

Малко ме е срам да споделя за това, но вече съм много притеснена.  cry Имам гадже, с което скоро ще правим 1година и преди 3 месеца решихме да го направим. След това стана по-често.. За последно ми дойде  на 31.07 и следователно трябва да ми дойде най-късно 01.09, но сега ми закъснява и вече сме 04.9. По принцип ми идва 2-3 дни преди датата, но сега незнам. Много ме е страх, да не съм бременна, чакам да ми купи тест за бременност. Но много се чудим, защото той никога не е свършвал в мен ама никога, защото го правим без кондом. На 14 съм и много ме е срам за каква ще ме помислие .. Моля ви да ми кажете каквото знаете за причини за закъснението. Ако имате някакви въпроси, питайте ме.  doh

Offline

#2 2014-09-04 11:20:00

countess
Member
From: New York
Registered: 2008-09-14
Posts: 3,430

Re: Защо ми закъснява цикълът?

На тези години цикълът е доста нередовен,така че може да няма причина да се притесняваш.За всеки случай направи тест.И един съвет-гаджето ти не знам на колко години е,обаче това правене без презерватив показва че хич не му пука за теб(според мен).Все пак не струват милиони и така пази не само теб,но и себе си.Защото,ако(не ти го пожелавам на тази възраст),си бременна,не си заслужава да си малолетна майка или да правиш аборти за голямата любов на 14,особено ако е толкова несериозен.Обичайте се,няма лошо,но мисли и за себе си.Ако той не иска да слага,защото му е по-гот или ти казва,че няма страшно,значи че хич не го интересуваш.Дано всичко да е наред, и по-добре обсъди това с него.Успех! smile


''Haunt me then... Be with me always... Take any form, drive me mad but don't leave me. In this abyss where I cannot find you... I cannot live without my life, I cannot live without my soul..'' heart

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/23 … 49c64e.jpg

Offline

#3 2014-09-04 11:43:48

messa106
Member
Registered: 2012-04-07
Posts: 59

Re: Защо ми закъснява цикълът?

Не се притеснявай , понякога стресът оказва голямо влияние. Може и да ти закъснява просто защото се притесняваш и си мислиш, че е станал гаф и от самото напрежение да ти зъкснява. Бъди спокойна и един съвет за напред ползвайте презервативи , а ако той не иска и не желае да те пази и дъ се съобрази с теб не е човекът за теб по важна си ти и твоето бъдеще не кефа на някой си ....  smile  smile  kiss


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7epsxeAGJ1rbumj7o1_500.gif[/img]

Offline

#4 2014-09-04 19:07:27

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Защо ми закъснява цикълът?

Защо не отидеш сама да си купиш тест, ами чакаш на него? Не струва милиони, а до сега щеше 20 000 пъти да разбереш дали си бременна или не и съответно да си потушиш притесненията.
Това, че не свършва в теб не означава, че не можеш да забременееш(въпреки, че е доооооооооста по-трудно така).
Иначе може да е заради климата, може ако имаш някакви проблеми в семейството или с приятели(от нерви и стрес), може да е заради факта, че все още не ти се е регулирал.
Не мисля, че трябва да се притесняваш ЧАК толкова, но единственото, което мога да кажа е -
ползвайте предпазни средства, още повече, че си МНОГО малка. За жената чувството е същото, а мъжа определено не заслужава тия притеснения, които следват, само за да "им е по-хубаво".
Ако пък е толкова против, отиваш на гинеколог да ти изпише противозачатъчни и си готова.
Според мен с ДО 4-5 дена закъснение не е болка за умиране.

Аз имам върпрос и той е защо не се пазите?


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#5 2014-09-05 00:18:06

play_boy_justin_bieber
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 129

Re: Защо ми закъснява цикълът?

Едва ли на приятеля й не му пука, просто ако и той е на нейните години , макс една две години по -голям си мисли, че когато той реши ще свърши и за една идея по -яко удоволствие се прави на мъж. Приятеля ми дето е голям вече не може да се контролира все още напълно и отказва без кондом, какво остава за вас. +това ако си бременна до сега да беше разбрала сто пъти, получаваш гадене, световъртеж, по-често ходене до тоалетната, постоянна сънливост smile 

Offline

#6 2014-09-05 08:19:22

florchety
Member
From: Miiami Beach
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,136

Re: Защо ми закъснява цикълът?

Вчера ми беше купил два теста - една лентичка и Sure Check. Вчера направих единия следобеда беше отрицателен ^^ и днес сутринта другия и пак беше отрицателен. Благодаря ви за мненията. Той е с 4години по голям, не го споменах.. не е безразличен както го мислите, не знам, до някъде аз не го карах да си слага, но повече няма да се повтори, не знаех, че има рискове. Постоянно беше до мен и даже плака доста пъти и ми обеща, че повече няма да се повтори.
Пак ви благодая.
kiss

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook