#1 2014-08-07 15:34:11

ronnyy
Member
Registered: 2012-03-04
Posts: 101

Re: Махане на черна боя

Здравейте боядисвам се черна от няколко месеца  но понеже реших да сменя цвета си купих Decolor time и цвета ми падна и ми стана кестенява. Днес си купих боя на Syoss ярко червено но вместо да ми стане поне с червен отенък косата ми отново стана черна моля помогнете ми ако някой е имал такъв проблем или ми помогнете как да махна черния цвят..

Offline

#2 2014-08-07 16:47:49

bez_kontrol
Member
From: "P" to the "L" to the "D"
Registered: 2009-02-17
Posts: 5,063

Re: Махане на черна боя

Здравей !
Една приятелка преди време все се боядисваше с черна боя. Обаче взе да й омръзва.
Един ден дойде в нас с две дози обезцветител (закупила ги от фризьорка) и ме помоли да й обезцветя косата (демек да стане руса). Аз й отказах, защото е изключително опасно за косата, а и за кожата на главата - може да има алергия, може да се зачерви, да я боли и т.н.
В крайна сметка (за да не разказвам цялата история) се получи - косата й стана руса. След това я боядисах с малко по-тъмно русо. Не вярвах, че ще се справя. Зарадвах се, че косата й не изгоря.
И до ден днешен косата й е здрава, няма помен от това, че е била обезцветена.

Пробвай с обезцветител, САМО АКО имаш хубава коса с дебел косъм. И нека го направи опитен фризьор (защото не всеки би се наел), а не сама или с приятелки.

Дано съм помогнала smile


Прекарваме живота си, борейки се да задържим нещата, които ценим най-много...
Хората и нещата, без които вярваме, че не бихме съществували.

Offline

#3 2014-08-07 20:05:53

ronnyy
Member
Registered: 2012-03-04
Posts: 101

Re: Махане на черна боя

Благодаря за отговора. Да и аз преди време се обезцветих и то при фризьор добре,че само долния пласт на косата си обезцветих защото косата ми стана на нищо накъса се не можеше да се реши просто ужасно и се наложи да я обръсна....За това търся някакъв друг начин за махане на черния цвят.

Offline

#4 2014-08-07 21:17:42

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: Махане на черна боя

Изчакай да ти израстне естествената коса, недей си я унищожава по този начин. Патила съм си много пъти, заради капризи за косата .. ту черна, ту кафява, ту червена.

Offline

#5 2014-08-08 10:18:45

ronnyy
Member
Registered: 2012-03-04
Posts: 101

Re: Махане на черна боя

Не мога да чакам това е проблема laugh  А и моята коса расте много бавно..

Offline

#6 2014-08-08 10:56:25

Renencii
Member
Registered: 2011-09-10
Posts: 708
Website

Re: Махане на черна боя

Да не би косата ти да е станала черна от разменена боя или нещо такова? На майка ми и бяха разменили тубичката с боята и вместо да стане черна с лилав оттенък стана кестенява... lel.. speechless Инъче по темата: Пробвай хининов шампоан & хининова вода за растеж на косата /на мен ми помага/, и не я гори с песи, маши и т.н. за да не изтощаваш косата си допълнително. Аз също не те съветвам да използваш обезцветител, заради последиците. smile УСПЕХ smile

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook