#1 2014-08-05 16:54:48

power.girl
Member
Registered: 2012-07-24
Posts: 36

Re: Кандидатстване

Здравейте. Сега ще съм 12 клас и имам огромен проблем с кандидатстването. Бях решила да кандидатствам медицина, но се отказах. Сега съм се насочила може би към архитектурата, все още съм в процес на мислене, но искам да продължа обучението си в Англия. Та въпроса ми е, някой дали е информиран как стоят нещата с кандидатстването като цяло и със стипендиите. Дипломата ми в най-лошия случай ще е от 5.80 нагоре. Четох в няколко сайта, но не ми става ясно. Мисля да се консултирам с Интеграл също. Ще съм много благодарна за всякакъв вид информация! smile

Offline

#2 2014-08-05 23:47:33

dushica56
Member
Registered: 2009-12-15
Posts: 60

Re: Кандидатстване

повярвай ми, навсякъде ще те вземат! а с твоя успех дори от първия път. аз също като теб се лутах какво да уча, накрая намерих призванието и съм много щастлива! обмисли добре своя избор. със сигурност ще ти дават съвети, слушай ги, но накрая нека решението бъде ИЗЦЯЛО ТВОЕ, защото поддадеш ли се сега ще съжаляваш след това 4 години, или стартирането отново е загуба на много време, пари, нерви. успех!!!  sun


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4cdc … o1_250.gif

От глупостите Ви се храня на филия ги мажа! laugh

***

Хем си тъп, хем си упорит,
хем получаваш лакът,
хем шамар, хем ритник.

Offline

#3 2014-08-06 16:18:42

power.girl
Member
Registered: 2012-07-24
Posts: 36

Re: Кандидатстване

Като цяло много се притеснявам дали ще ме приемат изобщо. И също за този изпит toefl laugh .. Надявам се да направя правилния избор и да ме приемат. Мерси много ^^

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook