#1 2014-07-26 18:23:35

Same Mistakes.
Member
Registered: 2012-07-09
Posts: 115

Re: Не мога да спя дълбоко...

Здравейте,
Проблемът ми е, че не мога да спя дълбоко... ама изобщо... събуждам се и при най-малкият шум в стаята...
Знаете ли дали има начин това да се поправи ? sun


Two can keep a secret if one of them is dead - Pretty Little Liars.

Offline

#2 2014-07-29 07:39:48

sweet_girl1626
Member
Registered: 2009-03-22
Posts: 40

Re: Не мога да спя дълбоко...

и аз съм така няма какво да се направи...


Jonas Brothers
RBD
Justin Bieber

Offline

#3 2014-07-29 07:54:45

plam4eto
`'Little Stubborn.™'`
From: Пловдив
Registered: 2009-03-10
Posts: 2,573

Re: Не мога да спя дълбоко...

Дали може да се поправи-не знам,но пробвай да спиш с тапи за уши.. лично аз понякога използвам и не чувам дори будилника си.
/п.с аз също се будя лесно/


My tumblr :3
[img]http://prikachi.com/images/379/5276379L.gif[/img]

Offline

#4 2016-09-24 17:45:33

supremor
Member
Registered: 2016-09-21
Posts: 93

Re: Не мога да спя дълбоко...

Хах, при мен пък значи, спа си нали,и по едно време, наложи ли ми се да ставам до тоалетната по никое време, върна ли се край-няма връщане към Страната на сънищата просто за мен!...Което е просто отвратително, щото нито спирам да се въртя,ту по корем лягам, ту на едната страна, ту на другата, и тъй до зазоряване поне-оттам насетне, ако докъм 6-7 сутринта вече не съм се унесъл и задрямал, поне колкото да си направя съня сутринта, просто...знам колко е гадно да се будиш нощем,особено напоследък, през този месец всяка нощ взех да се будя и да ставам до тоалетна, по два пъти даже по различно време, и си е*ало майката направо!...Аз затуй спя на затворен прозорец, щото освен шума от уличното движение(колкото и нарядко да е и слаб в малките часове, пак влияе на покоя и съня ти), аз не съм от някой кой знае колко голям град де, но освен него, кат се размяцат разни там улични котки, или пък кучета да лаят,това както си спя може да ме събуди по никое време, и тогава е още по-гадно!...Ей затова затварям прозореца преди лягане, не ми е проблем часовника в стаята, нека си цъка, но на отворен прозорец, дори и заради чистия въздух-нощем НЕ! Денем по мога, да речем,ама нощем!...

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook