#1 2014-06-27 21:25:17

iwantyou
Member
Registered: 2012-07-08
Posts: 37

Re: Моята история

Така... момчето, което страшно много обичам и се занимавахме (ходехме и късахме) 3 години някъде сега излиза с бившата си, с която ходеше преди мен. До колкото знам я е обичал, но все пак 3 години не са малко, а и ми казваше, че ме обича, в което вече не съм много сигурна.. Преди 2 седмици с него излязохме, целувахме се...а след това просто нито се обади, нито писа, нито нищо. И сега се държи за ръка с нея, излизат, а на мен не ми говори. Какъв е съветът ви към мен, какво мислите, че трябва да направя? Много ме боли, имам чувството, че друг като него няма да има никога..

Offline

#2 2014-06-28 06:44:48

Sissy_love
Member
From: in purple clouds
Registered: 2012-03-30
Posts: 221

Re: Моята история

Съжалявам, че ще съм рязка обаче момчето вероятно играе на сигурно. Иска и теб и нея, а когато едната му омръзне тича при другата. Повярвай ако зарежеш работата с него сега, след това ще си доволна от решението си. Такъв тип момчета обикновенно са много симпатични и разчитат на чар покоряващ момичетата. Не се връзвай на напразни обещания и не мисли, че нещата ще се подобрят. Също бъди силна и ти желая успех.  smile


Здравей.
Е,
обичам те
винаги съм и винаги ще те.
Това е.
Чао.

Offline

#3 2014-06-28 09:43:42

krisinkaa_1997
Member
From: Стамболийски!
Registered: 2010-05-07
Posts: 3,683

Re: Моята история

Или те обича, но се опитва да те дразни с нея или когато е бил при теб и сте се целували нея я е нямало и му е било скучно. Типично за тея говеда (с ивинение), рядко има момчета, които да си изразяват чувствата. Повечето ги крият. Остави го! Единственото правилно, което можеш да направиш е това. Просто не се занимавай с него! Късмет. hug

Offline

#4 2014-06-28 09:48:44

famouss__girll
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-11-27
Posts: 1,783

Re: Моята история

Поговори с него. Ако отказва-зарежи го. Личи си, че не е имал сериозни намерения към теб. Да, 3 години не са малък период, но все пак няма гаранция, че те е обичал. Просто продължи напред и му натрии носа няколко пъти за всеобщо щастие.


[img]http://data2.whicdn.com/images/165761521/large.gif[/img]
[img]http://data3.whicdn.com/images/165494379/large.gif[/img]
She's a mess of gorgeous chaos, and you can see it in her eyes.

Offline

#5 2014-06-28 11:28:44

iwantyou
Member
Registered: 2012-07-08
Posts: 37

Re: Моята история

Благодаря ви много за мненията. hug

Offline

#6 2014-06-28 13:54:46

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Моята история

Според мен има само едно нещо, което можеш да направиш и то е да спреш да се занимаваш с него. Без да искаш обяснения, без да говориш с него, без да му задаваш въпроси. Просто когато(ако)те потърси го отрежи и готово. Такива боклуци дето не знаят какво искат най-много мразя. Дори да се съгласи да е с теб, а не с нея, не мисля, че ще се чувстваш добре да знаеш, че те е заменил толкова бързо и че до вчера е бил с друга.
НИКОГА НЕ ПОЗВОЛЯВАЙТЕ ДА СТЕ ВТОРА ЦИГУЛКА, ИЛИ ДА ВИ ТЪПЧАТ. СВЕТЪТ Е ПЪЛЕН С МЪЖЕ. Знам, че е по-лесно да се каже, отколкото да се направи, но от личен опит знам, че е така.
smile


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook