#1 2014-06-23 22:30:27

taina98
Member
Registered: 2011-01-10
Posts: 68
Website

Re: Помощ прекалено много гаден тен

хора моля ви за помощ някой да ми препоръча нещо за избелване на кожата тъй като имам много тъмна кожа а никак не ми върви и вече подигравки ми правят моля ви се искам да имам много светла кожа  sad  моля ви спестете си критиките просто смятам че светлата кожа е по естествена и красива  smile  (exclaim)  (exclaim)  (exclaim)  (exclaim)  (exclaim)


Just live your life

Offline

#2 2014-06-25 10:28:58

mishonkat1
Member
Registered: 2012-06-06
Posts: 95

Re: Помощ прекалено много гаден тен

Не трябва да им обръщаш внимание ..
Хората ходят на солариум , плаж , за да постигнат желания тен .;.

По принцип знам за избелване намазваш една филия с кисело мляко и се мажеш , но се иска постоянство , а и ефектът не е кой знае колко..

Offline

#3 2014-06-25 20:27:26

™ПрАсКоФкЪ™
™®•†•?ДøСтЪп ЗåБрАнЕн?•†•®™
From: Там , където теб те няма !
Registered: 2009-09-08
Posts: 3,630

Re: Помощ прекалено много гаден тен

По - принцип и аз съм на това мнение, че светлата кожа стой по-хубаво, затова и аз самата не се излагам на слънце, но като обуя чехли и кожата на крака ми съответно става по - тъмна и познати ми казаха да пробвам да се мажа с кисело мляко и стана с една идея по-светла, което в моя случай беше добре, понеже не се отличаваше, кой знае, колко, но при теб ... не знам дали ще има ефект.
Но все пак помисли има ли смисъл да се променяш заради някого?! И на мен са ми се подигравали, че в най-голямата жега съм с дълъг ръкав и че съм бяла като сметана, ама никога не съм ги взимала впредвид, важното е аз да си се харесвам. smile

Offline

#4 2014-06-26 11:32:07

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Помощ прекалено много гаден тен

Не мисля,че ще успееш да направиш кожата си по-светла laugh та,това звучи абсурдно. Какво ти пука дали си бяла или не,важното е да се приемаш такава каквато си. В крайна сметка,ако ти не се харесваш на първо място, няма някой друг да те хареса,защото попринцип това,което чувстваш отвътре си личи и отвън.


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook