#1 2014-06-21 10:46:41

™ПрАсКоФкЪ™
™®•†•?ДøСтЪп ЗåБрАнЕн?•†•®™
From: Там , където теб те няма !
Registered: 2009-09-08
Posts: 3,630

Re: Албум и дневник

Здравейте! smile
От няколко месеца си търся албум и дневник в едно и единственото, което намерих е бебешки такъв:
http://prikachi.com/images.php?images/941/7415941s.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/942/7415942i.jpg ,
някой знае ли откъде мога да си закупя (магазини в София, като вече проверих във фото магазините из центъра)/поръчам, но да не е за бебе.

Благодаря!

Offline

#2 2014-06-21 12:39:25

wiikuu
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 688

Re: Албум и дневник

И на мен ми стана интересно  8-|  А дали няма някакъв начин да си поръчаш от фотото само, че да е както ти искаш ,а не бебешки ..  think

Offline

#3 2014-06-21 17:07:00

™ПрАсКоФкЪ™
™®•†•?ДøСтЪп ЗåБрАнЕн?•†•®™
From: Там , където теб те няма !
Registered: 2009-09-08
Posts: 3,630

Re: Албум и дневник

И на мен ми стана интересно  8-|  А дали няма някакъв начин да си поръчаш от фотото само, че да е както ти искаш ,а не бебешки ..  think

Тези, който посетих - нямаше такава опция, но една позната ми каза, че приятелят й и прави неща по поръчка и че няма да е проблем да го направи... само трябва да дам снимките,надписите и да си избера дизайн.
sun Като стане готов ще се похваля  chuckle и ще кача снимки.

Offline

#4 2014-06-21 22:07:39

wiikuu
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 688

Re: Албум и дневник

И на мен ми стана интересно  8-|  А дали няма някакъв начин да си поръчаш от фотото само, че да е както ти искаш ,а не бебешки ..  think

Тези, който посетих - нямаше такава опция, но една позната ми каза, че приятелят й и прави неща по поръчка и че няма да е проблем да го направи... само трябва да дам снимките,надписите и да си избера дизайн.
sun Като стане готов ще се похваля  chuckle и ще кача снимки.

Много ще се радвам да качиш снимки за да го видя !  smile Пожелавам ти да стане много хубав и точно както го искаш ти.  happy

Offline

#5 2014-06-21 22:30:24

™ПрАсКоФкЪ™
™®•†•?ДøСтЪп ЗåБрАнЕн?•†•®™
From: Там , където теб те няма !
Registered: 2009-09-08
Posts: 3,630

Re: Албум и дневник

Много ще се радвам да качиш снимки за да го видя !  smile Пожелавам ти да стане много хубав и точно както го искаш ти.  happy

Благодаря!
Много ще съм благодарна, ако ми предложите някакви идеи.
Като дизайн за корицата, а и още не знам, какво да пише на нея, понеже албума е за годишнина от връзката ни. Може  кажете и сладникави пожелания/надписи/части от стихотворения, за да го допълня.

Offline

#6 2014-06-26 09:29:41

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Албум и дневник

А защо не го направиш сама? Аз имам подобен, представлява тетрадка без редове и дебели корици, така че отвън изглежда като книга. Намирала съм най-различни модели в книжарници, малко по-скъпи са, но са хубави. Така ще можеш сама да направиш дизайна и оформлението, а ако не искаш да лепиш директно снимките вътре, вземи най-обикновен малък албум за снимки, изрежи джобовете *не знам как се наричат точно* и ги залепи към тетрадката. Надявам се да съм ти дала идея  smile


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#7 2014-07-02 16:33:19

™ПрАсКоФкЪ™
™®•†•?ДøСтЪп ЗåБрАнЕн?•†•®™
From: Там , където теб те няма !
Registered: 2009-09-08
Posts: 3,630

Re: Албум и дневник

А защо не го направиш сама? Аз имам подобен, представлява тетрадка без редове и дебели корици, така че отвън изглежда като книга. Намирала съм най-различни модели в книжарници, малко по-скъпи са, но са хубави. Така ще можеш сама да направиш дизайна и оформлението, а ако не искаш да лепиш директно снимките вътре, вземи най-обикновен малък албум за снимки, изрежи джобовете *не знам как се наричат точно* и ги залепи към тетрадката. Надявам се да съм ти дала идея  smile

Защото държа да е има визия. А и не харесвам шаренотии и разхвърляни работи, а каму ли да лепя и да пиша с химикал - някак не ми се вижда хубаво, ако бяхме деца можеше, но при положение, че сме "възрастни" и албума е свързан с годишнината ни и годежа не искам да е нещо кофти изглеждащо, но иначе идеята е добра. smile

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook