#1 2014-06-13 17:59:34

shad0w_th
Member
Registered: 2010-04-20
Posts: 83

Re: Оцветяваща крем-къна

Здравейте! Имам мъничък проблем. От година някъде искам да се боядисам в черно, но майка ми не ми разрешава да ползвам боя. Както и да е, реших да го направя с оцветяваща крем-къна. Купих си я и изчетох инструкцията за употреба, четох и неща в интернет. Трайността на цвета е 3-6 измивания. Въпросът ми е - ако имам себореен дерматит, може ли да се получи алергична реакция от това чудо? Къната е IMG_3425.JPG обаче не "шоколад", а чисто черно. Ще бъда благодарна ако се отзовете! nod


Не съжалявам за нищо, което съм направила през живота си. : )) ..

Всичко е възможно, стига да го искаш и да се постараеш да го направиш реалност! wink

Offline

#2 2014-06-14 09:07:15

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Оцветяваща крем-къна

Мисля, че трябва да се консултираш с фризьор или дерматолог преди да се боядисаш.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#3 2014-06-14 20:52:18

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Оцветяваща крем-къна

Всички бои на опаковката препоръчват тест за чуствителност,мисля,че се прави като сложиш малко на кожата си и го оставиш 24 часа. Също така освен къна,може да ползваш и крем-шампоан,не съм сигурна как се води точно,тъй като съм чувала,че доста трудно после може да се отървеш от тази къна,аз също малко съм си патила. Но ако до сега не си се боядисвала или си мъничка по-добре не бързай да си гориш косата,колкото по-късно,толкова по-добре


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#4 2014-06-14 22:07:13

shad0w_th
Member
Registered: 2010-04-20
Posts: 83

Re: Оцветяваща крем-къна

На 16 съм. Четох мнения в интернет на хора, ползвали въпросната къна, и пишеше, че за 2 седмици падал цветът. Търсих шампоан, но все имаха някакви цветове, които бият на червеникаво, а на мен не ми трябва такова нещо. Ще взема да направя този тест за чувствителност, че според мен ми е необходим. laugh


Не съжалявам за нищо, което съм направила през живота си. : )) ..

Всичко е възможно, стига да го искаш и да се постараеш да го направиш реалност! wink

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook