#1 2014-05-13 11:58:15

jeni_jeni
Member
Registered: 2012-03-06
Posts: 151

Re: Бал.

Здравейте.
Искам да ви попитам за някакви идеи за облекло за 'балът ми'. 8-ми клас съм. Предполагам че ще съм с нещо като панталон и риза, понеже съм дебела..., но искам да видя имате ли предложения. smile


Fear is the enemy of opportunity ‼

Добрият приятел ще те измъкне от затвора...
А истинският приятел ще стои до теб и ще ти повтаря:
НИЕ я оплескахме ‼

Offline

#2 2014-05-13 14:06:06

Christina
Member
From: Софияя
Registered: 2011-09-08
Posts: 369

Re: Бал.

Не вярвам да си дебела. Ако толкова много държиш да си с панталон и блуза ги избери от  по-лека материя която да не те запарва. Лично аз бих избрала дълга рокля с пантофки или платформи.


Искам изгрева да прегърна
слънце изгря след тази нощ тъмна
силно желая с вятъра да полетя

Offline

#3 2014-05-13 14:17:52

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Бал.

Аз смятам, че роклята ( естествено зависи каква е ) по принцип те прави по-слаб.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#4 2014-05-13 14:44:17

famouss__girll
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-11-27
Posts: 1,783

Re: Бал.

Защо не пробваш с рокля с висока талия?


[img]http://data2.whicdn.com/images/165761521/large.gif[/img]
[img]http://data3.whicdn.com/images/165494379/large.gif[/img]
She's a mess of gorgeous chaos, and you can see it in her eyes.

Offline

#5 2014-05-13 15:19:26

jeni_jeni
Member
Registered: 2012-03-06
Posts: 151

Re: Бал.

Не вярвам да си дебела. Ако толкова много държиш да си с панталон и блуза ги избери от  по-лека материя която да не те запарва. Лично аз бих избрала дълга рокля с пантофки или платформи.

Ще трябва да повярваш ..
А за рокля не мисля че ще мога да си намеря подходяща.. Но да, ако съм с панталон и някаква блуза/риза трябва да са лекички, защото все пак ще бъде топло..


Fear is the enemy of opportunity ‼

Добрият приятел ще те измъкне от затвора...
А истинският приятел ще стои до теб и ще ти повтаря:
НИЕ я оплескахме ‼

Offline

#6 2014-05-13 15:21:56

jeni_jeni
Member
Registered: 2012-03-06
Posts: 151

Re: Бал.

Аз смятам, че роклята ( естествено зависи каква е ) по принцип те прави по-слаб.

Не знам дали е така и дали ще мога да си намеря рокля, но всъщност не съм много по роклите.. ;д Аз съм по-скоро панталон и кецове. Затова искам да попитам вас за някакви варианти на тоалет или нещо..


Fear is the enemy of opportunity ‼

Добрият приятел ще те измъкне от затвора...
А истинският приятел ще стои до теб и ще ти повтаря:
НИЕ я оплескахме ‼

Offline

#7 2014-05-13 16:15:47

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Бал.

„дебела“ е толкова грозна дума -.-
иначе има рокли за всяко тяло.. да, по магазините ще е малко трудно да си намериш, тъй като повечето са за твърде кльощави момичета, и за да не се комплексираш, търсейки перфектната рокля, можеш да си я направиш по поръчка от някой шивач.

Но риза и панталон ми звучи много като за 24 май. Ако искаш да е от две части, можеш да съчетаеш панталона с някоя хубава блузка и с обувки или кецове, зависи ти как предпочиташ. Все пак, аз си оставам на мнението за роклята. На моята другарска вечер имаше едно пълно момиче с рокля и му отиваше страшно много. Така че, можеш да облечеш и двете. Избери онова, с което ще се чувстваш по-комфортно smile


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#8 2014-05-14 08:42:05

keminka
Summer Beauty
From: Варна~town
Registered: 2008-11-19
Posts: 3,031

Re: Бал.

Аз смятам, че роклята ( естествено зависи каква е ) по принцип те прави по-слаб.

Не знам дали е така и дали ще мога да си намеря рокля, но всъщност не съм много по роклите.. ;д Аз съм по-скоро панталон и кецове. Затова искам да попитам вас за някакви варианти на тоалет или нещо..

а защо не пробваш поне веднъж рокля,хем ще шашнеш другите с нещо различно и цяло лято ще си говорят еее тя беше мн яка тогава,браво на нея,оставила е кецовете и е станала голяма дама.И по добре ще да е да те видим за да ти дадем добър съвет smile



p.s искам да те вида защото ми дойде една идеа

Offline

#9 2014-05-14 11:10:18

jeni_jeni
Member
Registered: 2012-03-06
Posts: 151

Re: Бал.

„дебела“ е толкова грозна дума -.-
иначе има рокли за всяко тяло.. да, по магазините ще е малко трудно да си намериш, тъй като повечето са за твърде кльощави момичета, и за да не се комплексираш, търсейки перфектната рокля, можеш да си я направиш по поръчка от някой шивач.

Но риза и панталон ми звучи много като за 24 май. Ако искаш да е от две части, можеш да съчетаеш панталона с някоя хубава блузка и с обувки или кецове, зависи ти как предпочиташ. Все пак, аз си оставам на мнението за роклята. На моята другарска вечер имаше едно пълно момиче с рокля и му отиваше страшно много. Така че, можеш да облечеш и двете. Избери онова, с което ще се чувстваш по-комфортно smile

Знам че е грозна дума ..
Благодаря. Не знам какво ще реша .. Предполагам че по магазините няма да има като за мен, а и не мисля че ще имам време за много обикаляне с нашите заради изборите .. Не мога да си се представя с рокля, но не знам..


Fear is the enemy of opportunity ‼

Добрият приятел ще те измъкне от затвора...
А истинският приятел ще стои до теб и ще ти повтаря:
НИЕ я оплескахме ‼

Offline

#10 2014-05-14 11:12:23

jeni_jeni
Member
Registered: 2012-03-06
Posts: 151

Re: Бал.

Аз смятам, че роклята ( естествено зависи каква е ) по принцип те прави по-слаб.

Не знам дали е така и дали ще мога да си намеря рокля, но всъщност не съм много по роклите.. ;д Аз съм по-скоро панталон и кецове. Затова искам да попитам вас за някакви варианти на тоалет или нещо..

а защо не пробваш поне веднъж рокля,хем ще шашнеш другите с нещо различно и цяло лято ще си говорят еее тя беше мн яка тогава,браво на нея,оставила е кецовете и е станала голяма дама.И по добре ще да е да те видим за да ти дадем добър съвет smile



p.s искам да те вида защото ми дойде една идеа

Не знам за роклята .. Ще помисля.
Ъм.. тук не ми се иска да давам снимка.


Fear is the enemy of opportunity ‼

Добрият приятел ще те измъкне от затвора...
А истинският приятел ще стои до теб и ще ти повтаря:
НИЕ я оплескахме ‼

Offline

#11 2014-05-14 12:35:20

nattito
Member
Registered: 2011-09-27
Posts: 5,955

Re: Бал.

И аз си оставам твърдо за роклята, но все пак ти си решаваш. Защо не пробваш с бюстие? Комбинирай с панталон или пола и ще се получи добре. А за обувки - платформи или пантофки (не виждам проблем да отидеш и с токчета).


"Мислех, че любовта е угаснала и разрових пепелта... изгорих си ръката"

Offline

#12 2014-05-14 13:58:49

jeni_jeni
Member
Registered: 2012-03-06
Posts: 151

Re: Бал.

И аз си оставам твърдо за роклята, но все пак ти си решаваш. Защо не пробваш с бюстие? Комбинирай с панталон или пола и ще се получи добре. А за обувки - платформи или пантофки (не виждам проблем да отидеш и с токчета).

Може да пробвам. smile И определено с пантофки.


Fear is the enemy of opportunity ‼

Добрият приятел ще те измъкне от затвора...
А истинският приятел ще стои до теб и ще ти повтаря:
НИЕ я оплескахме ‼

Offline

#13 2014-05-15 17:54:54

lovegackt
Member
From: My imagination *~*
Registered: 2011-09-26
Posts: 3,962

Re: Бал.

Другите преди мен дадоха доста добри съвети, но ти явно твърдо си решила начина по който ще се облечеш smile

Аз лично си мисля, че трябва да имаш повече самочувствие относно външния си вид. На моя бал и аз бях пълничка. Не си харесах нито една рокля по магазините, тъй като и по принцип трудно си избирам дрехи. Отидох, взеха ми мерките и ми ушиха рокля, която беше точно такава, каквато аз си поисках - от две части (бюстие и дълга пола с висока талия). Хем стана уникална, хем беше удобна. Естествено, бях с високи токчета. Въобще, ама въобще не ми личеше че съм пълничка, съучениците ми ми правеха комплименти и се забавлявах страшно много smile


Когато пред теб се изпречи стена, не се притеснявай, изрисувай я!
Нарисувай мечтите, за които не си вярвал че ще се сбъднат.
[img]http://ic.pics.livejournal.com/omgakuto/24609747/35781/35781_900.gif[/img]

Offline

#14 2014-05-15 18:49:36

jeni_jeni
Member
Registered: 2012-03-06
Posts: 151

Re: Бал.

Другите преди мен дадоха доста добри съвети, но ти явно твърдо си решила начина по който ще се облечеш smile

Аз лично си мисля, че трябва да имаш повече самочувствие относно външния си вид. На моя бал и аз бях пълничка. Не си харесах нито една рокля по магазините, тъй като и по принцип трудно си избирам дрехи. Отидох, взеха ми мерките и ми ушиха рокля, която беше точно такава, каквато аз си поисках - от две части (бюстие и дълга пола с висока талия). Хем стана уникална, хем беше удобна. Естествено, бях с високи токчета. Въобще, ама въобще не ми личеше че съм пълничка, съучениците ми ми правеха комплименти и се забавлявах страшно много smile

Ами понеже съм осми клас и не искам много рокля и то по поръчка. Всъщност не знам какво ще кажат нашите.
Оценявам съветите на всички. smile


Fear is the enemy of opportunity ‼

Добрият приятел ще те измъкне от затвора...
А истинският приятел ще стои до теб и ще ти повтаря:
НИЕ я оплескахме ‼

Offline

#15 2014-05-17 06:13:08

Raddie
Member
From: Salvatore's house <3
Registered: 2010-10-09
Posts: 42

Re: Бал.

Ако неискаш рокля можеш да си вземеш копринен топ или риза с пола тип балеринка висока талия като подпъхнеш топ-а в полата.

Offline

#16 2014-05-17 09:47:19

jeni_jeni
Member
Registered: 2012-03-06
Posts: 151

Re: Бал.

Ако неискаш рокля можеш да си вземеш копринен топ или риза с пола тип балеринка висока талия като подпъхнеш топ-а в полата.

Благодаря ти. smile


Fear is the enemy of opportunity ‼

Добрият приятел ще те измъкне от затвора...
А истинският приятел ще стои до теб и ще ти повтаря:
НИЕ я оплескахме ‼

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook