#1 2014-05-12 21:33:30

xX-justy-Xx
Member
Registered: 2010-08-24
Posts: 2

Re: Искам да му кажа, че го обичам.

Здравейте, момиче на 17 съм. Преди година и половина бях с момче, в началото за мен не беше нищо сериозно и да си призная, разиграх го. Месец след като се разделихме осъзнах грешката си но той ме отхвърли. След около 3 месеца тръгнах с друго момче. Тогава той започна да ме търси и не се отказваше от мен. Даже няколко пъти се срещах с него тайно, защото в тогавашната ми връзка липсваха нежността и страстта, които пък той ми даваше. Причината отново всичко да приключи беше, че приятеля ми разбра. Не че ми пукаше толкова просто и аз не знам какво ми стана. След това се разделих с приятеля си. Естествено той веднага ми писа. Започнахме да излизаме, държахме се като повече от приятели.. и така след време се събрахме. В крайна сметка отново се разделихме и то заради майка му... не ме харесвала заради другите неща, които незнайно от къде разбрала. Не мисля, че е нужно да казвам как по-точно ни раздели. Мина доста време от тогава, а аз още го обичам ( да обичам го, не е харесване или нещо друго ) . Пишем си, говорим си, и това, че сме само приятели ме разяжда отвътре. Знам, че може би от сега нататък може нищо да не се получи, но имам нужда да му кажа , че го обичам. Просто ме плаши отговорът...Чувам, че уж харесвал някакво момиче и т.н. , но все пак след такава борба за тази връзка сигурно 1 година и после за 5 месеца всичко да изчезне.. не знам.. Моля дайте ми съвет какво да правя, защото се измъчвам. Благодаря предварително.  smile

Offline

#2 2014-05-13 11:21:35

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Искам да му кажа, че го обичам.

Еми, при положение, че сте били заедно, според мен трябва просто да събереш смелост и да му го кажеш директно. Мъжете и без това не разбират от намеци.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook