#1 2014-04-29 21:19:57

Heroine queen
Daughter of Mafia boss
From: Люлин.
Registered: 2010-07-02
Posts: 15,137

Re: Привличал/а ли ви е някой/я преподавател/ка ?

Направо на темата ...

Спал/а ли сте или бихте ли спали с преподавател? И за какво бихте го направили - любопитство, влюбване, оценка или нещо друго. А как бихте реагирали ако научите, че ваш съученик/колега спи с някой от преподавателите ви? Ще се промени ли отношението ви към него?  wasntme


[list=*]
[*]A woman's heart is a deep ocean of secrets. ♥

"Истинският мъж е като любимата блуза в разхвърлян гардероб. Знаеш, че е някъде там, но никога не можеш да я откриеш, когато ти трябва. През ръцете ти минават десетки дрехи. Със състав, който не отговаря на сезона, и цвят, който не отива на косата ти. Сигурна си, че няма да ти стоят добре, но ги пробваш. За всеки случай..."[/*]
[/list]

Offline

#2 2014-04-29 21:30:53

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Привличал/а ли ви е някой/я преподавател/ка ?

Не са ме привличали преподаватели в гимназията, сега в университета още по-малко.
Определено не бих спала с преподавател за оценка, още по-малко от любопитство.

Ако разбера, че преподавател е спал с ученичка определено ще ми се промени мнението за него към по-лошо, а за ученичката още по-зле.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#3 2014-04-30 13:45:51

Versii
Member
From: Varna
Registered: 2011-09-22
Posts: 51

Re: Привличал/а ли ви е някой/я преподавател/ка ?

Аз си хар господина по испански  smirk  heart имаме си стабилна разлика в годините, така че едва ли бих спала с него sad а ако разбера, че някой съученик или съученичка е спал с госпожа или господин няма да ми направи кой знае какво впечатление.  smile


ℒCOCA♥

Offline

#4 2014-04-30 18:14:49

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Привличал/а ли ви е някой/я преподавател/ка ?

Определено харесвам някои учители,но това са просто симпатии и никога не съм мислила за сексуален контакт с тях,дори и заради оценка...А относно това ако разбера,че някой ученик "спи" ;д  с преподавател определено ще ми се промени мнението за него.  smile


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#5 2014-05-01 08:31:51

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Привличал/а ли ви е някой/я преподавател/ка ?

Определено никой от учителите ми не ме привлича,нито пък бих спала с някой от тях,иул. Ако разбера,че някоя съученичка или съученик е имал такъв контакт може би ще бъда малко отвратена и определено няма да ми направи добро впечатление


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#6 2014-05-02 23:04:38

lovegackt
Member
From: My imagination *~*
Registered: 2011-09-26
Posts: 3,962

Re: Привличал/а ли ви е някой/я преподавател/ка ?

Единственият преподавател, който някога ме е привличал, е учителят ми по български език до седми клас. Естествено, това си бяха детски симпатии. Никога не съм спала с преподавател, дори не съм си го помисляла.
Дори да науча, че някой мой познат/позната е спал/а с преподавател, това не ми влиза в работата, независимо от причината smile


Когато пред теб се изпречи стена, не се притеснявай, изрисувай я!
Нарисувай мечтите, за които не си вярвал че ще се сбъднат.
[img]http://ic.pics.livejournal.com/omgakuto/24609747/35781/35781_900.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook