#1 2014-03-17 18:10:16

love.music
Member
Registered: 2012-05-17
Posts: 98

Re: На приятелите ми

На онези мои приятели, без които нямаше да съществувам.


Понякога ужасно ме е страх. Целият започвам да треперя и незнам къде се намирам, особено когатоняма никой около мен. Самотата ме потиска ужасно много и от това ме е страхнай-много. Страх ме от загубата наблизките хора около мен, от загубата на добрите приятели, онези които са готово на всичко за теб. Добър приятел, колко относително звучив последно време. Те са дар, като старозлатно съкровище.

Всички мислят, че добрите приятели са тези, които са до теб в най-трудните моменти. Съвсем не е така, истиснките приятели са онези, които са видяли най-лошите ти черти, чули са най-лошите думи от теб видели са те, когато си бил най-грозени въпреки всичко любовта, разбирателството,чистотата са останали в другия и той не си е тръгнал, а напротив – станал епо-близък с теб.

Последните 5 години от живота ми бяха най-важните, най-бурните, най-интересните, най-шарените, едновременно най-красивите и най-ужасните,най-съзряващите, най-поучаващите,най-намиращите, но и най-отнемащите.Успях да намеря хора, които се превърнаха не просто в приятели, а моят втори облик за нещата.

Приятелството е най-красивата любов, тя е доживотнаталюбов. То е като мидичките в пясъка,които на слънцето блестят като диаманти.Такива приятелства са рядкост. Рядкост са и моите приятели.


Истинското приятелство идва, когато мълчанието между двама души е приятно. - Дейв Тайсън Джентри


~ Когато се чувстваш изморен от светът около теб, застани пред входа на гарата в твоя град и си помечтай. Помечтай за градът, пътуването на мечтите си и го запечатай в умът си, дори за 5 минути.~

Offline

#2 2014-03-18 05:48:38

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: На приятелите ми

Много е добро, само че има слети думи и няколко пунктуационни грешки.  smile


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook