#1 2014-03-08 18:32:02

xx_devilgirl_xx
Member
Registered: 2012-04-22
Posts: 81

Re: Новият съсед.

Та така.. Значи в квартала се нанесе ново момче.Като цяло доста пъти случайно съм посещавала профила му във фейсбук,но нямах интерес.Но го виждам доста често навън ,когато се прибирам и е голям сладур.Оказа се,че се познават с най-добрия ми приятел и той ми го описа,изглеждаше готин и по характер.И се реших ,писах му : ЗДРАВЕЙ smile"
След никакъв отговор,дори не го прочете минаха 24 часа .. на следващия ден той имаше имен ден и аз му написах: Честит имен ден",прочете го и НЕ отговори нищо,нищичко дори едно БЛАГОДАРЯ... А предният ден преди да напиша това,,Здравей" го видях ,когато се прибирах от училище и той ми се усмихна,после и снимка ми хареса..Но не знам дори не го познавам,не го харесвам нито съм влюбена в него,просто имам симпатии.Според вас защо прави така?Няма никакви чувства -не съм му интересна или просто е срамежлив или нещо такова....

Offline

#2 2014-03-09 16:10:32

smiley143
Member
From: Манхатън.
Registered: 2011-09-08
Posts: 119

Re: Новият съсед.

Едва ли ще разбереш причината.  laugh Момчетата на тази възраст не знаят какво искат,нито пък винаги знаят какво правят. Точно затова вместо да му пишеш във фейсбук, някой път като го видиш навън отиди и се запознайте лично.
Лично аз не харесвам факта да се запозная с някой по интернет при положение,че мога да го направя и лично.  sun  laugh


ᵐᵃᵈᵉ ᶤᶰ ᵛᶤʳᵍᶤᶰᶤᵃ † 

Offline

#3 2014-03-09 19:00:21

keminka
Summer Beauty
From: Варна~town
Registered: 2008-11-19
Posts: 3,031

Re: Новият съсед.

аз пък да ви споделя днес имах среща с един който си продава телефона във продавалника го намерих,днеска се срещнахме за да вида телефона,дойде пред нас с колата си малееееееееееееееееееееееееееееее сладур влюбих сееее  wasntme  sun 100 пъти го гледах във фейса иии не мога да спраааааааа и се чудя дали да му пратя покана за приятелство chuckle

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook