#1 2014-02-11 20:26:51

dreamm
Member
Registered: 2011-09-17
Posts: 30

Re: Sony Xperia L

Здравейте, искам да си купя Sony Xperia L, но чух че имали някой недостатъци като шум при разговор, неясни снимки и др. Та исках да попитам дали някой от вас има такъв телефон и дали е доволен от него? Мерси предварително. smile

Offline

#2 2014-02-11 23:19:16

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Sony Xperia L

Аз имам такъв от месец.
За снимките не мога да кажа нещо. Много са хубави, поне за моите предпочитания, като се има предвид, че не съм мераклийка за фотограф.
Това е снимка правена с телефона, преди няколко дена. Без да съм си играла да фокусирам, да правя някакви настройки или каквото и да е - просто ей така снимах.
7057065x.jpg

За шумовете - Може би има лек шум, но честно казано аз не съм обърнала внимание,а и бях гледала, че имало някакви настройки на телефона с който се премахвал, ако има..
Но при мен проблема е, че когато говоря за секунда или две в началото на разговора отсрещната страна ме чува заглушено, но се свиква и не е болка за умиране.

Като цяло телефона е хубав и съм наистина доволна от него, но и аз го имам отскоро и дори да има някакви проблеми, все още не са ми се появили ( дано да не се и появят ).


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook