#1 2014-01-27 21:18:55

taina98
Member
Registered: 2011-01-10
Posts: 68
Website

Re: Любов + Ганджа

Здравейте надявам се да сам уличила правилното място да попитам .....Значи наскоро се запознах с едно момче но моята възраст и от тогава няма ден в който да не си пишем и да се шегуваме помежду си  chuckle и така наскоро излезехме заедно и той ми даде да пробвам трева моля да не ме получавате знам че не трябва ама на мен ми хареса и сега реших да го почерпя обаче ще сме само двамата с него докато миналия път бях с приятели и нали той там ми обясняваше че трябва един ден по рано да излезем и темп подобни се едно важното е че поне мисли за мен и каза че ще направи така че хем да се напушим хем да не ми дойде много че да припадна (да то е типичното лошо момче и аз се влюбих в него защото е много искрен с мен и го обичам) искам да ви помоля зя някакъв съвет защото като излезем неща да мълча  как да постъпя  inlove  inlove


Just live your life

Offline

#2 2014-01-27 22:59:56

cool c
Member
Registered: 2011-09-16
Posts: 311

Re: Любов + Ганджа

Просто поддържай някакъв разговор, а ако си срамежлива не се притеснявай-като се напушите думите идват сами. Ще ви бъде интересно предполагам, както казах особено ако си срамежлива, ще се опознаете и ще ви е забавно. Само внимавай да не ти дойде в повече (материала ;д).

П.П. Заглавието ме заинтригува, иначе можеше и да пропусна темата. laugh


[img]http://prikachi.com/images/768/5661768K.jpg[/img]

Offline

#3 2014-01-28 12:58:34

krisinka_pufinka
Member
From: Dubaii ^.^
Registered: 2010-09-06
Posts: 7,240

Re: Любов + Ганджа

Така като чета какво си написала ми изглежда така, че си започнала да пушиш трева едва ли не за да му се харесаш..което определено е адски тъпо и смешно.


[list=*]
[*]“Добре е да имаш пари и нещата, които можеш
да си купиш с тях, но също е добре, от
време на време да се уверяваш, че не
си загубил нещата, които не могат да се
купят с пари.”
[/*]
[/list]

Offline

#4 2014-01-28 14:04:49

taina98
Member
Registered: 2011-01-10
Posts: 68
Website

Re: Любов + Ганджа

Така като чета какво си написала ми изглежда така, че си започнала да пушиш трева едва ли не за да му се харесаш..което определено е адски тъпо и смешно.

ако беше така бих казала ама не просто той ми даде да си дръпна а на мен ми стана хубаво за това и се успокоявам  wink


Just live your life

Offline

#5 2014-01-28 14:14:22

krisinka_pufinka
Member
From: Dubaii ^.^
Registered: 2010-09-06
Posts: 7,240

Re: Любов + Ганджа

важното е че поне мисли за мен и каза че ще направи така че хем да се напушим хем да не ми дойде много че да припадна

Да, наистина мисли за теб, няма що. Такава загриженост за първи път виждам. Ако му пукаше нямаше да ти даде изобщо да пробваш такова нещо дори и да е съвсем нормално за него.

А на колко години си изобщо? think


[list=*]
[*]“Добре е да имаш пари и нещата, които можеш
да си купиш с тях, но също е добре, от
време на време да се уверяваш, че не
си загубил нещата, които не могат да се
купят с пари.”
[/*]
[/list]

Offline

#6 2014-01-28 15:10:46

taina98
Member
Registered: 2011-01-10
Posts: 68
Website

Re: Любов + Ганджа

важното е че поне мисли за мен и каза че ще направи така че хем да се напушим хем да не ми дойде много че да припадна

Да, наистина мисли за теб, няма що. Такава загриженост за първи път виждам. Ако му пукаше нямаше да ти даде изобщо да пробваш такова нещо дори и да е съвсем нормално за него.

А на колко години си изобщо? think

на 16 на преди да си дръпна тай ме питаше сигурна ли си и не са за теб тия работи и той много много не беше съгласен ама исках да видя просто какво е


Just live your life

Offline

#7 2014-01-28 19:25:30

Анджелика_
Member
From: Някъде из света
Registered: 2012-08-30
Posts: 471

Re: Любов + Ганджа

важното е че поне мисли за мен и каза че ще направи така че хем да се напушим хем да не ми дойде много че да припадна

Да, наистина мисли за теб, няма що. Такава загриженост за първи път виждам. Ако му пукаше нямаше да ти даде изобщо да пробваш такова нещо дори и да е съвсем нормално за него.

А на колко години си изобщо? think

+1 Адски тъпо и детински си постъпила.


Седнали да се занимават с моя живот...Мисля си-тогава, колко ли скучен  е техния?:D

Offline

#8 2014-01-28 22:27:21

cool c
Member
Registered: 2011-09-16
Posts: 311

Re: Любов + Ганджа

Аз ще кажа само, че всеки живее живота си както реши. Това си е нейният живот и има право да прави каквото си иска. Тя иска съвет, а не да я поучавате какво е правилно и кое не е.


[img]http://prikachi.com/images/768/5661768K.jpg[/img]

Offline

#9 2014-01-29 11:30:40

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Любов + Ганджа

Щом прочетох, че даже го обичаш вече направо се отказах да ти давам съвети, защото ми се вижда супер детската история.
Иначе си се отпусни, бъди себе си, както можете да си пишете постоянно без грешка, ще можете и да говорите на живо. Идва от само себе си. Няма да се усетиш даже..


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#10 2014-01-29 13:45:16

taina98
Member
Registered: 2011-01-10
Posts: 68
Website

Re: Любов + Ганджа

wink  wink  wink Повярвайте ми е детска история от моето даскало 5 клас по добре да не знаете какво правят speechless ........Днеска разговаряхме с госпожата по английски аз тревата и тя каза че това било за нея билка и няма смисъл да се крием от нашите въпреки че тя била така и започнала но моята възраст иначе благодаря зя съветите надявам се да не се изложа защото като излиза ме винаги ме поглежда и ми се усмихва а аз имам чувството че ще падна някъде   heart


Just live your life

Offline

#11 2014-01-29 15:53:20

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Любов + Ганджа

Щом прочетох, че даже го обичаш вече направо се отказах да ти давам съвети, защото ми се вижда супер детската история..

Направо ми прочете мислите.
Лапешка работа, та дрънка.
Те днешните деца да им обърнеш малко внимание и вече са влюбени и ставаш любовта на живота им.. laugh

П.П. Аз ако съм на родителите ще искам тази учителка да бъде уволнена. Би трябвало да служи за пример на децата, не да дрънка глупости.

А авторката, направо ГОЛЯМ СРАМ, пуши трева, а забравила да се научи да пише.
Самият факт, че хората ти казват нещо, а ти се чудиш как да го защитиш, също показва, че си детенце.

Успех в любовта с момчето, ама надали. laugh


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#12 2014-01-29 17:23:09

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Любов + Ганджа

Няма смисъл да ти се заяждам и да се правя на много умна, но наистина това, което правиш е глупаво. smile Значи това момче може супер много да ти харесва, но да го обичаш при положение, че не сте имали нищо кой знае какво между вас е нелепо и смешно... След време като имаш сериозна връзка с някого ще разбереш колко ПРЕУВЕЛИЧЕНИ са думите ти. Иначе за тревата - и аз съм пушила, но не съм го правила никога заради момче, на което да се харесам. Ако си готина по характер и външен вид, и ако си по неговия вкус той ще те хареса независимо дали пушиш трева или си четеш буквара като някоя зубърка ;д Насила хубост не става, дори и да се надрусаш човек ако не те харесва, няма да те хареса. Не почвай с глупостите, стегни се. По-ефективно ще е да тренираш нещо и да направиш много хубаво тяло. Помисли си добре wink


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#13 2014-01-29 18:04:30

taina98
Member
Registered: 2011-01-10
Posts: 68
Website

Re: Любов + Ганджа

Няма смисъл да ти се заяждам и да се правя на много умна, но наистина това, което правиш е глупаво. smile Значи това момче може супер много да ти харесва, но да го обичаш при положение, че не сте имали нищо кой знае какво между вас е нелепо и смешно... След време като имаш сериозна връзка с някого ще разбереш колко ПРЕУВЕЛИЧЕНИ са думите ти. Иначе за тревата - и аз съм пушила, но не съм го правила никога заради момче, на което да се харесам. Ако си готина по характер и външен вид, и ако си по неговия вкус той ще те хареса независимо дали пушиш трева или си четеш буквара като някоя зубърка ;д Насила хубост не става, дори и да се надрусаш човек ако не те харесва, няма да те хареса. Не почвай с глупостите, стегни се. По-ефективно ще е да тренираш нещо и да направиш много хубаво тяло. Помисли си добре wink

аз зубърка да бе   laugh  laugh шегаджийка ами не съм свикнала да пиша на клавиатура за геймари малко по-различно е и пак казвам тревата не става дума че пуша заради него просто миналия път си дръпнах 2 пъти и ми стана по забавно това че като излезнем не означава че ще се тровя заради него  само 2 3 пъти ще си дръпна колкото да не седя и нищо ......моля ви не сам почнала заради него  sad


Just live your life

Offline

#14 2014-01-29 19:00:51

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: Любов + Ганджа

Хахах недей пуши мара заради него бе  laugh И защо ти ще го черпиш? Не стига, че пушиш заради него, ами и трева ще му купуваш  laugh

Offline

#15 2014-01-29 19:07:58

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Любов + Ганджа

А теб не те ли притеснява факта, че без да си напушена не можеш да завържеш 2 изречения и не можете да завържете разговор??


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#16 2014-01-29 19:10:24

taina98
Member
Registered: 2011-01-10
Posts: 68
Website

Re: Любов + Ганджа

Хахах недей пуши мара заради него бе  laugh И защо ти ще го черпиш? Не стига, че пушиш заради него, ами и трева ще му купуваш  laugh

а ми беше ме черпил два пъти пък не съм каза със сигурност може да се откажа да го черпя може само да излезем и въпреки това бях казала да ми дадете съвет не да му поучавате  shake


Just live your life

Offline

#17 2014-01-29 19:30:48

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: Любов + Ганджа

Хахах недей пуши мара заради него бе  laugh И защо ти ще го черпиш? Не стига, че пушиш заради него, ами и трева ще му купуваш  laugh

а ми беше ме черпил два пъти пък не съм каза със сигурност може да се откажа да го черпя може само да излезем и въпреки това бях казала да ми дадете съвет не да му поучавате  shake

Съвет : НАМЕРИ СИ НОРМАЛНО МОМЧЕ, НЕ ТАКЪВ КОЙТО ЩЕ ИДВА НАПУШЕН КАТО ЖИВОТНО КОГАТО ИЗЛИЗАТЕ.

И лично аз не те поучавам специално за тревата, защото и аз съм пушила, но никога заради момче.

Offline

#18 2014-01-29 19:40:06

taina98
Member
Registered: 2011-01-10
Posts: 68
Website

Re: Любов + Ганджа

Хахах недей пуши мара заради него бе  laugh И защо ти ще го черпиш? Не стига, че пушиш заради него, ами и трева ще му купуваш  laugh

а ми беше ме черпил два пъти пък не съм каза със сигурност може да се откажа да го черпя може само да излезем и въпреки това бях казала да ми дадете съвет не да му поучавате  shake

Съвет : НАМЕРИ СИ НОРМАЛНО МОМЧЕ, НЕ ТАКЪВ КОЙТО ЩЕ ИДВА НАПУШЕН КАТО ЖИВОТНО КОГАТО ИЗЛИЗАТЕ.

И лично аз не те поучавам специално за тревата, защото и аз съм пушила, но никога заради момче.

Окей мерси все пак  (y)


Just live your life

Offline

#19 2014-01-29 19:41:59

taina98
Member
Registered: 2011-01-10
Posts: 68
Website

Re: Любов + Ганджа

А теб не те ли притеснява факта, че без да си напушена не можеш да завържеш 2 изречения и не можете да завържете разговор??

ами баш толкова  laugh  просто аз съм от по срамежливите


Just live your life

Offline

#20 2014-01-29 21:26:12

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Любов + Ганджа

А теб не те ли притеснява факта, че без да си напушена не можеш да завържеш 2 изречения и не можете да завържете разговор??

ами баш толкова  laugh  просто аз съм от по срамежливите

Именно. Ако човека е правилният за теб, ще те предразполага и разговора ще си върви свободно, въпреки, че си срамежлива. Той до сега щом не е успял да те "разчупи", няма да стане и занапред. wink


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#21 2014-01-29 21:42:06

petyyxbabyy
Member
From: New York, United States
Registered: 2011-03-02
Posts: 2,354
Website

Re: Любов + Ганджа

Не мисля, че  единствената тема на разговор в една връзка трябва да е "трева". Не смятам, че момчето е много надеждно.Просто ще те повлече със себе си и ще паднеш много долу. Днес ганджа- утре амфетамини, хероин и бавно, бавно затъваш. Намери си момче, което не би ти дало и да си дръпнеш от наркотик. Успех!


[list=*]
[*]Мъжете са открили огъня, но жените са открили как да си играят с него.[/*]
[/list]

[img]https://31.media.tumblr.com/946d01bba2210c230ec7fba6249a8c74/tumblr_myqwuyOj2d1to8yxyo1_500.gif[/img]

Offline

#22 2014-01-29 21:55:26

taina98
Member
Registered: 2011-01-10
Posts: 68
Website

Re: Любов + Ганджа

А теб не те ли притеснява факта, че без да си напушена не можеш да завържеш 2 изречения и не можете да завържете разговор??

ами баш толкова  laugh  просто аз съм от по срамежливите

Именно. Ако човека е правилният за теб, ще те предразполага и разговора ще си върви свободно, въпреки, че си срамежлива. Той до сега щом не е успял да те "разчупи", няма да стане и занапред. wink

Не проблема не е в него той винаги ме поглежда нали дава тема за разговор винаги знае как да оправи нещата това е че проблема съм аз се гледам намусено а когато се срешнем се опитва да ме накара да се усмихна


Just live your life

Offline

#23 2014-01-29 21:58:55

taina98
Member
Registered: 2011-01-10
Posts: 68
Website

Re: Любов + Ганджа

Не мисля, че  единствената тема на разговор в една връзка трябва да е "трева". Не смятам, че момчето е много надеждно.Просто ще те повлече със себе си и ще паднеш много долу. Днес ганджа- утре амфетамини, хероин и бавно, бавно затъваш. Намери си момче, което не би ти дало и да си дръпнеш от наркотик. Успех!

Да мога да кажа че си права  smile но пак той не е от тези момчета дето всеки ден от сутрин до вечер пуши а той пуши само 1 в седмицата и когато си писахме той ми беше казал че не обича момичета който пушели защото според него това е газарско   nod


Just live your life

Offline

#24 2014-01-30 19:52:37

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Любов + Ганджа

Не проблема не е в него той винаги ме поглежда нали дава тема за разговор винаги знае как да оправи нещата това е че проблема съм аз се гледам намусено а когато се срешнем се опитва да ме накара да се усмихна

Щом въпреки, че те предразполага не се чувстваш удобно в компанията му, значи НЕ Е ЗА ТЕБ. Ама ти като си си навила на пръста да е той, каквото и да ти кажем, няма как да ти налеем акъл в главата. Тъй че и темата ти няма смисъл, защото каквото и да ти отговорим, ти пак си знаеш твоето. Защитавай си го щом искаш, твоя си работа, после ти ще си блъскаш главата, не ние.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#25 2014-01-30 21:36:34

cool c
Member
Registered: 2011-09-16
Posts: 311

Re: Любов + Ганджа

Лелее като гледам какви сте примерни всички и как само я поучавате лошо ми става. Все едно вие никога не сте правили нищо лошо. Отново казвам, че живота си е неин и може да прави каквото си поиска. Ако иска ще пуши ако иска ще се друса.. Според това което пише и описва, аз разбрах, че не го прави заради него, но вие не го разбрахте.

По темата: Просто се отпусни и бъди себе си. Не отговаряй само с да и не а завържи някакъв разговор. ((:


[img]http://prikachi.com/images/768/5661768K.jpg[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook