#1 2014-01-25 21:25:16

max-baby
Member
From: Стара Загора
Registered: 2010-08-19
Posts: 231

Re: Малък молог под лъчите на нощната лампа.

Любов ли бе да го опишеш?.. Но любов не бе. Объркани мисли, разбити надежди, раздвоена душа и аз - незнаеща коя посока да поеме... По-трудно бе. От любовта говоря... Беше раздиращо. Беше разкъсващо. Беше болезнено, но отчасти вълнуващо...
Винаги съм мислила, че съм умна, млада дама, с ясна представа за живота, знаеща какво иска от него... И в един преломен момент се появява някой, който е сякаш създаден за теб. И доказва това твърдение с всеки изминал ден. Превръща се в някой, който дава всичко за теб. В някой, за когото си "единствена". Някой, който би преминал през океан с теб. И аз съм щастлива. И се доверявам на фактите, доказващи, че той е само и единствено за мен. И времето с Някой се превръща в най-прекрасното време, което очакваш ден след ден...
И изведнъж в така прекрасния ти живот се появява Другия. Другия, който в най-неочаквания момент ти завърта главата на 180 градуса и те кара да си специална. Онзи със русата коса, със сините очи, в които би се влюбила всяка, търсеща принца жена. Но аз не бях от тях. Аз бях онази, която търсеше лошото момче, което да изшлайфа... Ако всички други биха се влюбили в русата коса и сините очи, то аз се влюбих в държанието му, в интелигентността му, в чувството му за хумор и начина, по който отнесено говореше за единствената си страст - колите...
И в един момент, подредения живот на умната, млада дама се превръща в ожесточена борба със раздвоените й чувства. Борба, в която победата няма да е величествена и сладка. Борба с много удари. Борба, с удари не под кръста, а над кръста. Над кръста, в ляво. Удари право в сърцето. В чуждото, изпълнено с любов сърце...


Twinkle Twinkle little whore
close your legs they're not a door..!

Offline

#2 2014-01-25 22:20:29

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Малък молог под лъчите на нощната лампа.

написано по толкова красив начин и в същото време съдържайки цялата горчива истина


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook