#1 2014-01-04 19:45:07

Let me be your dream
Member
From: From Hell
Registered: 2012-08-13
Posts: 181

Re: Въпроси

Преди време четох статия, в която пишеше, че един от най - силните козове на една жена е да е добра в леглото.
1.Според вас наистина ли можеш да задържиш един мъж по този начин?
2. Опитвали ли сте се да го задържите по този начин / бихте ли се опитали по този метод?
3. Възможно ли е секса да се превърне в нещо повече?
4. След като си омръзнете можете ли да останете приятели/познати?
5. Имали ли сте секс приятел?

Според мен ще правите секс и като си омръзнете - всеки по пътя си. Вие какво мислите?


Ако има такава тема ---> кош


Тя зарови своите уши в покоя на неговия пулс и само за няколко секунди се влюби безвъзвратно в начина, по който нейната самота нежно и неусетно заспива в гърдите му. <3


[img]http://prikachi.com/images/530/6073530Z.gif[/img]

Offline

#2 2014-01-30 14:14:02

noni_1992
Member
Registered: 2012-09-06
Posts: 85

Re: Въпроси

Преди време четох статия, в която пишеше, че един от най - силните козове на една жена е да е добра в леглото.
1.Според вас наистина ли можеш да задържиш един мъж по този начин?
2. Опитвали ли сте се да го задържите по този начин / бихте ли се опитали по този метод?
3. Възможно ли е секса да се превърне в нещо повече?
4. След като си омръзнете можете ли да останете приятели/познати?
5. Имали ли сте секс приятел?

Според мен ще правите секс и като си омръзнете - всеки по пътя си. Вие какво мислите?


Ако има такава тема ---> кош


1.Според мен не можеш да задържиш един мъж само за това,че си добра в леглото,може да го накараш да те желае физически,но не ти гарантира нищо повече!
2. Не бих опитала,не искам да съм еднодневка или все едно за  колко дни,ако един човек ме цени би бил с мен не,за това,а за хиляди други мои страни!
3.Предполагам е възможно,много малко неща не са възможни,но в повечето случай мъжете,които правят секс с такава жена я възприемат единствено по този начин!
4.Ако въпроса ти е дали може да останете приятели след връзка за секс,ами наистина нямам представа,предполагам не!
5.НЕ
5.


I'd LOVE GO BACK TO WHEN WE PLAYED AS KIDS
BUT THINGS CHANGES....
THAT'S JUST THE WAY IT IS ... THINGS'LL NEVER BE THE SAME!

понякога се питам кой си?.. и защо си с мен?
понякога не знам коя съм,но пак съм с теб!
Не вярвам,че си като всички други,макар понякога да си приличаш..
Някак наивно вярвам ти,макар понякога да го отричам..
И кой си ти-коя съм аз все пак не зная.. но знам-Ти си този от когото се нуждая!(h)

Offline

#3 2014-04-24 20:39:40

play_boy_justin_bieber
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 129

Re: Въпроси

1.Според вас наистина ли можеш да задържиш един мъж по този начин? Да, според мен , може. smile
2. Опитвали ли сте се да го задържите по този начин / бихте ли се опитали по този метод?
Не съм опитвала и не бих искала да задържам мъжа до мен чрез секс. smile
3. Възможно ли е секса да се превърне в нещо повече? Разбира се!
4. След като си омръзнете можете ли да останете приятели/познати?   [b] да
5. Имали ли сте секс приятел?
не

Offline

#4 2015-01-12 21:38:06

The Monster Cookie ;]]
Member
From: Манхатън,Ню Йорк
Registered: 2010-11-04
Posts: 12,959

Re: Въпроси

1.Според вас наистина ли можеш да задържиш един мъж по този начин? _ Да.
2. Опитвали ли сте се да го задържите по този начин / бихте ли се опитали по този метод ? Не съм опитвала.
3. Възможно ли е секса да се превърне в нещо повече? Да
4. След като си омръзнете можете ли да останете приятели/познати? Трудно е ,но зависи от хактерите.
5. Имали ли сте секс приятел? Да

Offline

#5 2015-08-07 16:14:07

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Въпроси

1.Според вас наистина ли можеш да задържиш един мъж по този начин? - Абсолютно да.
2. Опитвали ли сте се да го задържите по този начин / бихте ли се опитали по този метод? - Не мисля, че бих останала с един мъж, ако виждам, че няма нищо повече освен сексуално влечение към мен.
3. Възможно ли е секса да се превърне в нещо повече? - Възможно, но рядко срещано.
4. След като си омръзнете можете ли да останете приятели/познати? - Познати - да, приятели - не.
5. Имали ли сте секс приятел? - Мда.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook