#1 2013-12-31 11:15:59

snikersa
Member
From: Sofiq
Registered: 2009-05-03
Posts: 8

Re: Проблем с фотоапарат

Не знам дали въпроса ми е за тук и се извинявам,ако не е. Снощи изпуснах апарата върху отворен обектив,при което той не се затваря ,нито се включва,само прави опити да се прибере,леко изкривен е и ми изписва turn the power off and on again,но това разбира се не помага.Има ли смисъл да го занеса на ремонт или да си взема направо друг?Марката е Sony S950. smile


Когато искаш намираш начин.

Offline

#2 2013-12-31 12:06:54

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: Проблем с фотоапарат

И на мен ми се случи това нещо миналата година...и ти препоръчвам да си вземеш нов, защото доколкото помня казаха, че поправката щяла да ми излезе повече от самия фотоапарат.


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#3 2013-12-31 12:20:54

snikersa
Member
From: Sofiq
Registered: 2009-05-03
Posts: 8

Re: Проблем с фотоапарат

Благодаря много.


Когато искаш намираш начин.

Offline

#4 2013-12-31 20:20:28

ronnie
Member
Registered: 2011-02-21
Posts: 736

Re: Проблем с фотоапарат

Предишният ми апарат беше Samsung, точно модела не се сещам, но беше подобен на твоя. И на мен ми се случи такова нещо и първоначално се паникьосах и не знаех какво да правя. След това се опитвах да го поправя като го включвах и изключвах, но пак не ставаше. Накрая се ядосах и как го бутнах, та той се затвори сам.
После разбрах че при включване и изключване трябва да прилагам малко натиск отстрани на обектива, защото явно има нещо което се е прегънало отвътре. Опитай се дали ще проработи и при теб.


[list=*]
[*]Legend of the Guardians[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook