#1 2013-12-30 21:43:16

zdravenq4e_17
Member
Registered: 2012-03-08
Posts: 224

Re: Отговори...

Хора задавам въпроси и търся възможно най-искрени и откровени отговори от колкото се може повече хора и въпросите ми към всички са "От какво имате нужда, какво ви липсва, какво е най-дълбокото ви душевно желание???
Малко предистория..От доста време си мисля да пусна темата, защото се интересува какво вълнува човешката душа..


ПП: За тези които по каквато и да е причина не искат да отговарят публично нека ми пишат лично.


Love is choice..  ...

"...положи ме като печат на сърцето си, като печат на мишцата си; Защото любовта е силна като смъртта, ревността - неотстъпчива като шеол, святкането и е святкане огнено, пламък най-буен. Много води не могат угаси любовта, нито реките могат я потопи; ако би дал някой целия имот на дома си за любовта, съвсем биха го презрели."

Offline

#2 2013-12-31 08:23:02

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Отговори...

От какво имате нужда? - Чак аз не мога да повярвам, че го казвам, но имам всичко, от което се нуждая(поне на този етап). Имам си семейство, приятели, обичам(и ядосвам), обичат ме(и ме ядосват) и не ми трябва нищо друго.

Какво ви липсва? - Липсва ми баща ми. И въпреки, че мина доста време откакто го изгубих, все още ми липсва. Ще излъжа ако кажа, че всеки ден мисля за него, но когато мисля ми е много тежко и тогава наистина много ми липсва.

Най-дълбокото ми желание е аз и хората, които обичам да са щастливи.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#3 2014-01-07 17:39:07

zdravenq4e_17
Member
Registered: 2012-03-08
Posts: 224

Re: Отговори...

Струваше си да пусна темата дори и само за едно мнение :Д Веси благодаря за откровения отговор (big hug)  sun


Love is choice..  ...

"...положи ме като печат на сърцето си, като печат на мишцата си; Защото любовта е силна като смъртта, ревността - неотстъпчива като шеол, святкането и е святкане огнено, пламък най-буен. Много води не могат угаси любовта, нито реките могат я потопи; ако би дал някой целия имот на дома си за любовта, съвсем биха го презрели."

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook