#1 2013-12-11 15:41:15

p0p staR
Black Angel
From: In the Nowhere
Registered: 2012-04-03
Posts: 4,890

Re: Да се върнеш във времето

Знам,че не съм много успешна в тоя раздел на творчеството,нооо.....Писах скоро нещо и реших да го споделя ;З.Тва е от един сериал и една игра laugh Та сори,ако има грешки и ето гооо С;

Видях падаща звезда.Тя бе така ярка.Красивата светлина,сякаш описваща твоето име беше минала през шумният и прашен град….
-Разбра ли,Оливия?-каза Уолтър изведнъж.Рязко извърнах глава и го погледнах в очите.Беше възрастен мъж,,около 60 годишен с леко накъдрена и посивяла коса.Беше облечен с бялата си престилка и изтъркани дънки.
-Повтори,моля те.-спокойно казах аз.
-Трябва да вземеш малка доза ЛСД.Така след като навлезеш в спомените на предците си мозъкът ще помисли,че халюцинираш и няма да се претовари,което може да доведе и до смърт.
-Би ли ми припомнил какво правя в Йеросалим през 1822 година?
-Търсиш кода за ключалката към Част от Ада.
-Какво значи,мамо?-попита някак объркано Ета,моята дъщеря.
-Според предсказанията на Септември-,започна Уолтър-мама ще умре.-Щом тя чу това в нежно сините и’ очи пробляснаха сълзи.Погледнах Уолтър обидено и я прегърнах.
-Не го слушай,мила.Мама няма да умре.Предците ни,според историята,са умирали мистериозно в определено време.Прапрабаба ти е успяла да оцелее,чрез Част от Ада,което е малка златна ябълка,дарена с магическа сила.
-Но нали прабаба ми я е открила,защо не ни я е предала?-попита Ета.
-Щом Наблюдателите разбрали ,че тя,Елинор,се опитва  да  промени съдбата,решават да я хван и убият.Тогава ,дядо  ти,Септември,взима ябълката и я скрива,но не знаем къде.Той казал на баба ти къде е,но след като тя е заловена и измъчвана-уби спомените си.И сега не можем да разберем къде е….


[list=*]
[*]Follow me.[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Ask me.[/*]
[/list]

Offline

#2 2013-12-11 17:44:04

the_cool_girl_97
Member
From: Middle Earth
Registered: 2010-07-02
Posts: 1,600
Website

Re: Да се върнеш във времето

я дай некст, успя да ме заинтригуваш clap


[img]http://24.media.tumblr.com/029ba717573a7d8e9139644f40b50792/tumblr_mqwmeyLjNT1rx5m4to1_500.gif[/img]

Offline

#3 2013-12-11 19:34:48

nessy_
Member
From: -New York
Registered: 2010-12-25
Posts: 393

Re: Да се върнеш във времето

я дай некст, успя да ме заинтригуваш clap


[img]http://www.prikachi.com/images/105/4948105h.jpg[/img]
________________________________
Докосвам гръбнака на вселената, когато пътувам из времето и оставям сянка върху слънцето, любовта ми е като песента на вятъра. Ако зависи от мен, никога няма да умра, ако зависи от мен, утре ще умра хиляди пъти и ще оживея седем секунди по - късно ..!!!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook