#1 2013-11-26 13:31:41

polly..
Member
Registered: 2010-11-28
Posts: 143

Re: Срам !

Здравейте. Имам един ужасно голям проблем , който вече стана огромен. Проблемът е - срам. Срам ме е от абсолютно всичко , почти не говоря като има повече хора ( в компания ) срам ме е да ходя на разни места ( като дискотеки и т.н за празниците ) с класа, срам ме е примерно да ям на обществено място. И не ги правя тези неща , защото имам чувството , че изглеждам ужасно , излагащо и тъпо. Толкова пъти съм се опитвала да превъзмогна срама , но не ми се получава. sad Ако някой знае как , дори не съм сигурна че е възможно да сподели отворена съм за всякакви съвети. :3 Моля без хейт. smile Благодаря !


How long will I love you
As long as there are stars above you
And longer if I can
How long will I give to you
As long as I live through you
However long you say ! <3

Offline

#2 2013-11-26 13:44:02

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Срам !

Опитай се да си представиш всички хора около теб голи. Помага. Най-добрата ми приятелка беше така.

Offline

#3 2013-11-26 17:10:24

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: Срам !

Опитай се да си представиш всички хора около теб голи. Помага. Най-добрата ми приятелка беше така.

наистина помага+ ако нещо примерно те е страх като говориш да не се изложиш, опитай да говориш свободно и да се забавляваш, а ако случайно стане гаф не се дистанцирай от случилото се а се засмей сама над себе си и продължи сякаш нищо не се е случвало  wink Успех!


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#4 2013-11-26 21:52:16

Luciinceto0o
Member
Registered: 2012-08-16
Posts: 43

Re: Срам !

Намери си прител/ка и се размотавай с него навсякъде.  laugh Аз така бях и макар ече да не си говорим с момчето, мен не ме е срам от почти нищо. Тъй де- просто си намери някой от който не те е срам....


"Ако съдбата е против, тогава защо се срещнахме?"
http://25.media.tumblr.com/25bade952d4f … o1_500.gif
http://247.alle.bg/

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook