#1 2013-11-23 14:53:14

~black and white~
Member
Registered: 2012-07-18
Posts: 39

Re: Трябва ми помощ за тялото

Привет ! smile .. Не знам дали точно тук трябва да пиша ,но имам нужда от малко помощ .. Е аз съм на 15, висока съм 1,70 и тежа 47 килограма. Слаба съм ,но не ми е проблема това.Проблема ми е там, че в последните месеци направих малък корем и е ужасно грозно, защото съм слаба и с корем....Въпросът ми е как да махна корема без да отслабна повече.Имам възможност да бягам, също и да правя различни упражнения.Диета също знам, че трябва да приложа, но каква... страх ме е да не отслабна още повече.Мерси за вниманието tongueout


Никога не се привързвай твърде много към някой , защото привързването води до очаквания , а очакванията до разочарования.. smile

Offline

#2 2013-11-23 16:36:22

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Трябва ми помощ за тялото

Каквото и да правиш не можеш да отслабнеш САМО в определена област.
Не мисля,че положението е кой знае колко плашещо.
Можеш да бягаш и да правиш коремни преси (за да стегнеш корема).Намалиш хляба (тестените работи),мазните храни също.Яж повече плодове и зеленчуци,и приемай много вода nod
Но предполагам ще отслабнеш навсякъде,а не само в областа на корема.


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#3 2013-12-19 19:42:59

barbie5
Member
From: Стара Загора
Registered: 2009-07-25
Posts: 1,352

Re: Трябва ми помощ за тялото

За да премахнеш корема ти трябват умерени коремни преси,както и хубава храна.
без хляб,без мазно и сладкото си го позволявай в умерени кол. поне 1-2 в сед. :)давам ти съвет понеже завърших спорт и сега съм фитнес инструктор доста добър и търсен smile


[img]http://store.picbg.net/pubpic/DB/46/05417bfb86c5db46.jpg[/img]
fight for this love..

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook