#1 2013-10-18 15:55:17

daqna90
Member
From: nekazvam
Registered: 2012-07-31
Posts: 23

Re: Нуждая се от вашeто мнение, какво да направя?

Моята история е много сложна и деликатна..много съм притеснена..Обичам едно момче уникално много,мисля че ще ми предложи,много негови приятели ми го намкват както и най-добрата ми приятелка смята че и тои ме обича..но да не се отклонявам от темата   |-( Проблемат е там че майка ми и баща ми не ми дават да си имам гадже,неискам да пропусна шанса си който толкова време чакам..немога да крия вечно от тях..ако им кажа ще ме пребият и няма да ми проговорят или ако искам да ми простят ще ме накрат да скъсам с него..и това ще ме съсипе..ПОМОГНЕТЕ МИ!! някои ми казват да крия от тях,други не cry и все пак някой ден те ще научат .. какво да направя ...безпомощна съм  cry  cry  cry  (question)  (exclaim)  cry  cry  cry  cry


dead

Offline

#2 2013-10-18 16:48:21

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: Нуждая се от вашeто мнение, какво да направя?

За да мога да ти отговоря компетентно, първо ще трябва да ми кажеш на колко си години?
Защото ако например си на 10 е нормално да не ти дават, макар че аз не виждам нищо лошо в това да си имаш приятел, НО НАЙ-ВАЖНОТО ТОВА НЕ Е ЛЮБОВ! Но ако си на 15-16 вече, положението е друго, затова кажи ни на колко си години, за да ти дадем съвет. smile


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#3 2013-10-18 16:52:51

bez_kontrol
Member
From: "P" to the "L" to the "D"
Registered: 2009-02-17
Posts: 5,063

Re: Нуждая се от вашeто мнение, какво да направя?

Не разбирам какво лошо намират родителите ти в това да си имаш гадже ? На колко години си ? Ако си прекалено малка, разбирам забраната им. А ако не си – тръгни с него, виж как ще потръгнат нещата, чак тогава кажи на родителите си. Не вярвам, че ще те пребият, както се изрази ти. Нали един ден ще създадеш семейство. Просто няма логика да ти се карат.


Прекарваме живота си, борейки се да задържим нещата, които ценим най-много...
Хората и нещата, без които вярваме, че не бихме съществували.

Offline

#4 2013-10-18 17:40:31

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Нуждая се от вашeто мнение, какво да направя?

За да мога да ти отговоря компетентно, първо ще трябва да ми кажеш на колко си години?
Защото ако например си на 10 е нормално да не ти дават, макар че аз не виждам нищо лошо в това да си имаш приятел, НО НАЙ-ВАЖНОТО ТОВА НЕ Е ЛЮБОВ! Но ако си на 15-16 вече, положението е друго, затова кажи ни на колко си години, за да ти дадем съвет. smile

На 15-16 също не е любов.. laugh


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#5 2013-10-18 17:44:34

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: Нуждая се от вашeто мнение, какво да направя?

За да мога да ти отговоря компетентно, първо ще трябва да ми кажеш на колко си години?
Защото ако например си на 10 е нормално да не ти дават, макар че аз не виждам нищо лошо в това да си имаш приятел, НО НАЙ-ВАЖНОТО ТОВА НЕ Е ЛЮБОВ! Но ако си на 15-16 вече, положението е друго, затова кажи ни на колко си години, за да ти дадем съвет. smile

На 15-16 също не е любов.. laugh

Да, права си - аз не се изразих правилно  laugh Исках да кажа, че потребителката пише, че тя го обича и, че може би той я обича...а съм почти сигурна, че не е така. smile


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#6 2013-10-19 19:58:39

daqna90
Member
From: nekazvam
Registered: 2012-07-31
Posts: 23

Re: Нуждая се от вашeто мнение, какво да направя?

Не разбирам какво лошо намират родителите ти в това да си имаш гадже ? На колко години си ? Ако си прекалено малка, разбирам забраната им. А ако не си – тръгни с него, виж как ще потръгнат нещата, чак тогава кажи на родителите си. Не вярвам, че ще те пребият, както се изрази ти. Нали един ден ще създадеш семейство. Просто няма логика да ти се карат.

na 13 godini sum wink


dead

Offline

#7 2013-10-19 20:16:40

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Нуждая се от вашeто мнение, какво да направя?

Не разбирам какво лошо намират родителите ти в това да си имаш гадже ? На колко години си ? Ако си прекалено малка, разбирам забраната им. А ако не си – тръгни с него, виж как ще потръгнат нещата, чак тогава кажи на родителите си. Не вярвам, че ще те пребият, както се изрази ти. Нали един ден ще създадеш семейство. Просто няма логика да ти се карат.

na 13 godini sum wink

Пиши на кирилица!!


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#8 2013-10-19 21:48:09

Cаssidy
Member
From: София.
Registered: 2011-09-21
Posts: 12,380

Re: Нуждая се от вашeто мнение, какво да направя?

На 13 години си и го "обичаш уникално много". Ако след 7-8 години прочетеш това ще се пръснеш от смях. Хлътнала си по него това е ясно, щом искаш да си с него - бъди. Просто не казвай на родителите си, щом смяташ, че ще те пребият и готово. Живота е пред теб ще имаш още много гаджета, а родителите ти ще размислят когато порастнеш.


Когато ти предстои избор,
просто хвърли монета.
Това няма да ти даде верния отговор,
но момента, в който монетата е във въздуха,
вече знаеш на какво се надяваш повече.

Offline

#9 2013-10-20 10:53:15

daqna90
Member
From: nekazvam
Registered: 2012-07-31
Posts: 23

Re: Нуждая се от вашeто мнение, какво да направя?

На 13 години си и го "обичаш уникално много". Ако след 7-8 години прочетеш това ще се пръснеш от смях. Хлътнала си по него това е ясно, щом искаш да си с него - бъди. Просто не казвай на родителите си, щом смяташ, че ще те пребият и готово. Живота е пред теб ще имаш още много гаджета, а родителите ти ще размислят когато порастнеш.

Някой родители са различни по характер...и кво като крия нали все някога ще разберат angry  doh


dead

Offline

#10 2013-10-20 18:17:35

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: Нуждая се от вашeто мнение, какво да направя?

На 13 години си и го "обичаш уникално много". Ако след 7-8 години прочетеш това ще се пръснеш от смях. Хлътнала си по него това е ясно, щом искаш да си с него - бъди. Просто не казвай на родителите си, щом смяташ, че ще те пребият и готово. Живота е пред теб ще имаш още много гаджета, а родителите ти ще размислят когато порастнеш.

Някой родители са различни по характер...и кво като крия нали все някога ще разберат angry  doh

Ами тръгни с него и  им покажи, че си достатъчно отговорна и зряла, за да си имаш приятел. (:


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#11 2013-10-20 19:37:06

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Нуждая се от вашeто мнение, какво да направя?

Според мен пък първо им докажи, че си зряла, седни и поговори с тях и чак след това се хващай с него. Не си струва заради някаква детска "любов" да си разваляш отношенията с родителите си, което ще се случи, ако разберат, че ги лъжеш и че криеш от тях, а те при всички положения рано или късно ще разберат..

П.П. Боооже, върна ме няколко годинки назад, когато и аз преживявах такива неща, а сега си се чуууудя на акъла и се питам къде ми е бил тогава.. laugh


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook