#1 2013-10-03 15:39:13

daqna90
Member
From: nekazvam
Registered: 2012-07-31
Posts: 23

Re: Какво да правя? Oбичам го!

Здравейте, ами аз много харесвам едно момче,обичам го ..влюбих се в него в края на учебната година и цяло лято.. и на първия учебен ден като го видях ..корема ми се сви,сърцето ми тупти винаги когато го видя ..много момичета го харесват.. мисля че и той има някакви чуства към мен,винаги когато мина покрай него той ме гледа ,усмихва ми се,намигва ми,говори ми ...не сваля очи от мен ,някой път ме дразни ,казвам се Даяна и някой път той ми вика Дидиии :Д или Даянке или Даянче :Д иии понеже може да се набира като ме види се праи на инересен :Д та кажете ми някакви методи по които да разбера дали има чуства към мен както аз към него за да не направя прибързани решения..и после да страдам,искам да чуя и вашите мнения според вас харесва ли ме... и какво да правя за да се уверя в това ....Благодаря ви за вниманието heart  heart  heart  heart  heart  sad  sad


dead

Offline

#2 2013-10-03 18:27:25

Cаssidy
Member
From: София.
Registered: 2011-09-21
Posts: 12,380

Re: Какво да правя? Oбичам го!

Като съдя по написаното едвали го ОБИЧАШ .. просто си доста хлътнала и всяка негова реплика към теб я смяташ за нещо повече, което е нормално. Моят съвет е да не бързаш да храниш надежди, защото, ако се окаже, че просто се закача както с всеки друг ще ти стане доста гадно. Ако пък си сигурна, че те харесва направи ти първата крачка .. пиши му, намекни му ... има доста начини да изразиш чувствата си. smile


Когато ти предстои избор,
просто хвърли монета.
Това няма да ти даде верния отговор,
но момента, в който монетата е във въздуха,
вече знаеш на какво се надяваш повече.

Offline

#3 2013-10-03 18:49:49

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: Какво да правя? Oбичам го!

Съгласна съм с мнението на  Cаssidy
Определено ти НЕ го обичаш- просто си хлътнала доста по него. Също така не мога да ти кажа дали те харесва или просто се държи приятелски, съветвам те да не прибързваш- сближете се, излизайте с приятели и ако до тогава не е направил първата крачка, я направи ти - намекни му. Успех (:


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#4 2013-10-04 17:39:18

daqna90
Member
From: nekazvam
Registered: 2012-07-31
Posts: 23

Re: Какво да правя? Oбичам го!

Като съдя по написаното едвали го ОБИЧАШ .. просто си доста хлътнала и всяка негова реплика към теб я смяташ за нещо повече, което е нормално. Моят съвет е да не бързаш да храниш надежди, защото, ако се окаже, че просто се закача както с всеки друг ще ти стане доста гадно. Ако пък си сигурна, че те харесва направи ти първата крачка .. пиши му, намекни му ... има доста начини да изразиш чувствата си. smile

как  да го направя след като като го видя загубвам ума и дума,а и съм много срамежлива lipssealed


dead

Offline

#5 2013-10-05 11:39:33

bez_kontrol
Member
From: "P" to the "L" to the "D"
Registered: 2009-02-17
Posts: 5,063

Re: Какво да правя? Oбичам го!

Тук определено не става въпрос за любов. За съжаление това да харесваш някого и това да го обичаш често се бърка.
Това, че се закача с теб, не е гаранция, че не го прави с другите момичета (ти сама си написала, че е харесван и от други)
Ако му споделиш чувствата си, той може да се изплаши и отдръпне. И ако все пак искаш да разбере за тях, просто му кажи, няма от какво да се притесняваш толкова. Когато искаш нещо прекалено силно, превъзмогваш всичките си страхове и го правиш !
Успех от мен  smile


Прекарваме живота си, борейки се да задържим нещата, които ценим най-много...
Хората и нещата, без които вярваме, че не бихме съществували.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook