#1 2013-09-07 09:26:25

isux
Member
From: Варна
Registered: 2010-09-05
Posts: 854

Re: Начинаещ v-логър си търси сродна душа

Ами добре от дълго време се замислях и накрая реших защо не ? Не мисля да се боря с големите такива или каквото и да е а просто да споделям разни неща които аз намирам за интересни или са ми направили впечатление или каквото и да е било , все пак интернет е за това , всеки свободно може да споделя информация . Направих темата защото се нуждая от някого от форума който би се включил също . За да не се чудите защо ми трябва някой да се включи , ами има доста в-логъри които са по двама или повече във видео според зависи за какво става въпрос дори и да не са на едно място всеки заснема своята част .Ако някой желае да ми пише в темата или на лично съобщение . 

От Вас се изисква само
720P High Definition цифров апарат/камера.
Бонус е ако можете да работите с Photoshop [ ще има нужда от логота предимно ]
Бонус е повече възможности за контакт с Вас тъй като някой в-логове може да станат в движение . т.е да разполагате с повече софтуер за комуникация на мобилният си телефон .
Бонус е владеене на чужд език
По принцип нямам претенции кой ще ми партнира след като познавам много малко хора от тук но местата ги определих едно за момче и две за момичета за да сме по равно . Като цяло това е много , много накратко , надявам се да има проявили интерес smile

Offline

#2 2013-09-07 09:53:23

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Начинаещ v-логър си търси сродна душа

С трудна задача си се заел според мен. Надали само от тук ще успееш да събереш още трима човека.

Offline

#3 2013-09-07 09:56:07

isux
Member
From: Варна
Registered: 2010-09-05
Posts: 854

Re: Начинаещ v-логър си търси сродна душа

Благодаря за коментара и отделеното време но не знам друго място на което всеки да споделя това което прави освен kaprizen ( : Ако знаеш някое местенце ще се радвам да го споделиш .

Offline

#4 2013-09-07 10:33:14

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Начинаещ v-логър си търси сродна душа

И аз не знам, да ти кажа честно. Защо не опиташ и в teenproblem?

Offline

#5 2013-09-07 10:50:20

isux
Member
From: Варна
Registered: 2010-09-05
Posts: 854

Re: Начинаещ v-логър си търси сродна душа

Този форум още ли съществува ? laugh Ще опитам

Offline

#6 2013-09-07 12:17:13

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Начинаещ v-логър си търси сродна душа

Не, че нещо, ама заглавието ти е все едно си търсиш половинка в живота, а не за правене на влогове.
Не разбрах защо не правиш влогове сам, а държиш да има и други хора?


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#7 2013-09-07 12:32:15

isux
Member
From: Варна
Registered: 2010-09-05
Posts: 854

Re: Начинаещ v-логър си търси сродна душа

Не знаех  surprised hahahahah другия път ще напиша търся същество наречено човек с два крака две ръце и една глава с която да може да мисли поне малко
Иначе защото такава ми е идеята искам да работя в екип smile

Offline

#8 2013-09-07 12:38:33

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Начинаещ v-логър си търси сродна душа

Поправи си заглавието ми беше мисълта. На теб някой като ти каже сродна душа да не почваш да си мислиш за правене на влогове, плетене на 1 кука или шиене на гоблени?  |-(

И ти какво предлагаш от цялата работа - присъствие? laugh


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#9 2013-09-07 12:55:27

isux
Member
From: Варна
Registered: 2010-09-05
Posts: 854

Re: Начинаещ v-логър си търси сродна душа

А като ти кажат сродна душа само да си вдигнеш краката или да скочиш на врата на някого ли си мислиш ?  |-( 

От цялата работа предлагам ако са начинаещи и те да се развиват и да се забавляваме ти какво искаш да предлагам след като това е за удоволствие ? Продължаваш да ме изумяваш с постовете си clap

Offline

#10 2013-09-07 17:14:32

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Начинаещ v-логър си търси сродна душа

А като ти кажат сродна душа само да си вдигнеш краката или да скочиш на врата на някого ли си мислиш ?  |-( 

От цялата работа предлагам ако са начинаещи и те да се развиват и да се забавляваме ти какво искаш да предлагам след като това е за удоволствие ? Продължаваш да ме изумяваш с постовете си clap

WTF? Сродна душа означава човек, който да е Човека за теб. Дето сте създадени един за друг, няма нищо общо със секса.
Общо взето, искаш някой, който да ти даде хубаво оборудване(тоест камера, телефон и т.н. техника, която да снима хубаво.), понеже ти нямаш, да разбира от Фотошош, да владее чужди езици, а ти предлагаш........... забавление.  laugh
На мен ми звучи като предложение за работа?  laugh
Не знам в кой свят живееш и какво им е чудно на постовете ми, но вземи си прегледай своите.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#11 2013-09-07 18:10:03

karz
- Three Days Grace 4ever. <3 -
From: София.
Registered: 2009-04-05
Posts: 6,055

Re: Начинаещ v-логър си търси сродна душа

Потърси подобни сайтове като kaprizen, teenproblem.. предполагам, че и в perfekten, може да пробваш, обаче там не съм влизала от много време и честно казано ме мързи да проверявам дали все още е обитаван.. laugh
Да, относно заглавието.. ще си позволя да се намеся с идеята да не създавам кавги, нито пък да се отварям, просто ще кажа своето мнение, дори да не е искано.
Сигурна съм, че Алекс знае много добре какво е сродна душа.
Според мен го е написал ей така, кой е казал, че заглавието винаги трябва да е някакво остро и точно изказано? Просто е решил да го напише по неговия си начин, с идеята да открие хора с общи цели. smile

Offline

#12 2013-09-07 19:35:33

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Начинаещ v-логър си търси сродна душа

Или по-просто казано, karz, за да провокира потребителите и темата да бъде видяна от повече хора. Израза е използван лековато и на шега, не виждам проблем.

Иначе, както казах, мисля, че никой няма да се навие.

Трябва да търсиш хора, които са не само красиви (понеже надали някой с комплекси ще тръгне да се показва по клипове из интернет) и умни, ами и такива, които са навътре с техниката.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook