#1 2013-08-11 10:32:28

Let me be your dream
Member
From: From Hell
Registered: 2012-08-13
Posts: 181

Re: Колекционер на сърца

Това е новата ми история. Надявам се да ви хареса.  smile


Никога нещата не са такива, каквито изглеждат. Но никой не се опитва да разбере. Винаги гледаме на хората като черни или бели. Но истината е, че няма универсално зло или чисто добро. И в двата случаи ние нищо не разбираме, поради тесногръдието си. Мислим си, че знаем всичко, а всъщност винаги остава нещо скрито, още нещо…


-    Намерен е труп на още едно момиче тази сутрин в Централния парк в столицата Вашингтон. През последните седмици са намерени близо десет трупа на жени на възраст от 15 до 25 годишна възраст. Полицията работи по няколко възможни версии, като най – вероятната е, че престъпленията са извършени от група хора.  Властите предупреждават младите жени да не се разхождат сами навън по тъмните часове на нощта. –Криминалист Паркър изключи телевизора и се загледа замислено в земята.
-    По дяволите! – извика  детектив Силвър – Не издържам. Седим тук и слушаме новините и нямаме никаква ясна следа! Седим и си клатим краката, а новата, Ходгинс ли беше или там както `и е името пуши най – спокойно в кабинета си и не си мърда пръста! Ако скоро не направим нещо ще ни отнемат случая и тогава…
-    Госпожица Ходжинс не седи само в кабинета си, за да пуши.По –скоро Паркър не си върши работата. Бихте ли дошли в кабинета ми  за момент? Мисля, че открих нещо,което ще докаже, че основната ни версия е грешна.


Коментирайте за некст


Тя зарови своите уши в покоя на неговия пулс и само за няколко секунди се влюби безвъзвратно в начина, по който нейната самота нежно и неусетно заспива в гърдите му. <3


[img]http://prikachi.com/images/530/6073530Z.gif[/img]

Offline

#2 2013-08-11 10:44:22

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Колекционер на сърца

Звучи интересно, ще я следя! smile


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#3 2013-08-11 11:09:42

Sissy_love
Member
From: in purple clouds
Registered: 2012-03-30
Posts: 221

Re: Колекционер на сърца

Звучи интересно, ще я следя! smile


Здравей.
Е,
обичам те
винаги съм и винаги ще те.
Това е.
Чао.

Offline

#4 2013-08-11 11:33:46

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Колекционер на сърца

Харесва ми, чакам продължението.  nod  sun


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#5 2013-08-11 11:51:24

Let me be your dream
Member
From: From Hell
Registered: 2012-08-13
Posts: 181

Re: Колекционер на сърца

Ето некста. Радвам се, че ви допада. Знам, че е кратък и за напред ще гледам да пускам по - дълги части.


Всички влязоха и веднага се скупчиха над бюрото. На него бяха разпилени снимки на жертвите и докладите, направени след аутопсията на телата.
-    Нищо ново. Тези доклади и снимки не са мръднали от тук вече втори ден. – обърна се Силвър към колежката си.
-    Джош, ако обичаш. – отвърна Сиера Ходжинс. Силвър я погледна накриво. – Джош ли казах? Извини ме. – Така. Всички знаем, че има големи сходства между телата.
-    Алелуя – обади се Силвър.
-    Остави ме да продължа. Всички момичета са с червеникави коси и сиви очи.
-    Не думай! – отново се обади Силвър.
-    Или ще млъкнеш или ще излезеш от тази стая, Силвър – намеси се шефът – господин Уилямс. – Няма да позволя подобни изказвания. Госпожица Ходжинс е тук едва от три месеца, а ти все я нападаш. Тук си от седем години, знаеш правилата! Засрами се!
-    Благодаря, господине – промълви Сиера преди да продължи. – Версията на Паркър, че са извършители, а не извършител отпада. Вярно е, че почеркът се променя, но убиецът сменя тактиката. Сходствата са в това, че всички жертви са били измъчвани преди смъртта си, и всички са починали в следствие на липса на кислород. Било то обесени, удушени или заровени живи. След смъртта на всички им е премахвано сърцето. И всяка една рана след смъртта е шита. Така, че си имаме работа със сериен убиец. Нашият човек изпитва вина и угризение след престъплението. Предполагам, че би могъл да страда от биполярна шизофрения, като едното му „аз” е моралното, а другото – извършва убийствата. Предполагам, че е бил добър човек преди да започне да страда от раздвоение на личността, но сега в него има гняв и ярост. Предполагам, че този гняв е породен от желание за мъст. 
-    Браво, имаш усет, ако продължаваш така скоро ще те чака повишение. Паркър искам действия, който не включват ядене, Силвър от теб искам повторно разглеждане на уликите и подробна информация  за възможните  използвани оръжия, Филс дошъл си тук, за да правиш поведенчески анализи. Искам да започнеш да работиш заедно с Ходжинс по нейната версия и до Сряда искам дебел доклад за тази хипотеза. Шефовете от високите етажи ни дишат във врата и ако не направим нещо скоро ФБР ще ни отстранят от случая.


(arrow) 3 мнения за некст


Тя зарови своите уши в покоя на неговия пулс и само за няколко секунди се влюби безвъзвратно в начина, по който нейната самота нежно и неусетно заспива в гърдите му. <3


[img]http://prikachi.com/images/530/6073530Z.gif[/img]

Offline

#6 2013-08-11 12:23:57

Костова baby *
Member
Registered: 2012-04-27
Posts: 584

Re: Колекционер на сърца

Интересно е, чакам некст-а. smile


[img]http://24.media.tumblr.com/7e4754ee06f81b8688295380dae7d038/tumblr_menh7hwTvS1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

#7 2013-08-11 13:12:27

krisinkaa_1997
Member
From: Стамболийски!
Registered: 2010-05-07
Posts: 3,683

Re: Колекционер на сърца

Подобно е на "някой те наблюдава" иначе е интересно. Некст.

Offline

#8 2013-08-11 14:20:40

Sissy_love
Member
From: in purple clouds
Registered: 2012-03-30
Posts: 221

Re: Колекционер на сърца

Интересно е, чакам некст-а. smile


Здравей.
Е,
обичам те
винаги съм и винаги ще те.
Това е.
Чао.

Offline

#9 2013-08-11 17:18:26

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Колекционер на сърца

Некст! sun


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#10 2013-08-11 18:03:07

Let me be your dream
Member
From: From Hell
Registered: 2012-08-13
Posts: 181

Re: Колекционер на сърца

Ето го и некста.  sun


Тя погледна часовника. 7 без 10. Застана пред огледалото и се запита „ Пусната или вързана?”.  Сиера Ходжинс дръпна ластика си за коса и червените `и коси се спуснаха. Да, точно така, червени. После сложи малко спирала на и без друго дълги мигли. Черни мигли, които се открояваха от стъклените `и сини очи. Да, и тя се беше замисляла, че прилича на жертвите, но това не я тревожеше особено. Сега тя мислеше само за него. А той беше Джейк Филс. От момента, в който стъпи в отдел убийства му хвърли око, но и до ден днешен не `и се беше открил подходящ момент, за да му каже. Сега той пътуваше към апартамента `и, за да работят по случая. Естествено, тя го беше поканила със задни мисли. Звънецът. Тя хвърли последен поглед на цялостната си визия в огледалото. Мда, черната рокля малко я издаваше, но сега няма време за смяна. Затича се ентусиазирано и отвори врата.
-    Здравей. – промълви тя и се усмихна.
-    Ето, за домакинята. – върна `и усмивката той и `и подаде букет с черни рози. – Надявам се да ти харесат. Щом ги видях в цветарския си казах, че ще ги харесаш.
-    Шегуваш ли се? Прекрасни са, благодаря. Влез, разполагай се, а аз ще ги сложа във вода. – Тя се завъртя грациозно и се запъти към кухнята.
Тя се върна в хола, където Джейк седеше на дивана и беше сложил на стъклената маса някакви документи и една папка. Тя седна много близо до него и се пресегна през него, за да вземе някаква папка и го погледна. Той повдигна брадичката `и с пръст и я целуна.
-    Извинявай, просто си мисля, че и ти го искаше. А и се каня да го направя от много време.
-    Боже, Джейк, защо мълча до сега? Харесах те на втората седмица от идването ми.
-    Мамка му, колко съм сляп!
-    Просто млъкни и ме целуни.


Тя звънна на гаджето си.
-    Мечо, излязох. Майка ми спи, а баща ми е нощна смяна.
-    Да те пресрещна ли?
-    Не, чакай ме пред денонощната аптека и моля те не затваряй. Страх ме е.
Часът беше някъде към 3. Черен мрак се беше спуснал по Шеста улица. Уви, не само небето беше облякла черната си премяна. Смъртта се разхождаше безцелно по тъмните и самотни улички.
-    Мила, нямам търпение да видя червените ти кичури. Какво казаха вашите?
-    Ами, татко не знае, но майка ми не намръщи. Чакай, чу ли това?
-    Кое? – момчето попита притеснено.
-    Ето го пак. Май има някой зад онова дърво.
-    Не минавай покрай него. – посъветва я той.
-    Няма как. Има само един път и той е тук. Минавам. Обичам те.
-    И аз те обичам, Ашли и съм до теб – опита се да бъде романтичен. Чу се как Ашли ходи и след това се чу писък. – Ашли? Ащли? Ашли, отговори ми! По дяволите.     


Следваща част или ще бъде качена късно тази вечер или утре. Много се радвам, че ви е интересно.  party


Тя зарови своите уши в покоя на неговия пулс и само за няколко секунди се влюби безвъзвратно в начина, по който нейната самота нежно и неусетно заспива в гърдите му. <3


[img]http://prikachi.com/images/530/6073530Z.gif[/img]

Offline

#11 2013-08-11 18:06:29

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Колекционер на сърца

Става все по-интересно happy хайде, давай продължението!  star


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#12 2013-08-11 21:29:57

Костова baby *
Member
Registered: 2012-04-27
Posts: 584

Re: Колекционер на сърца

Наистина е много интересно, айде пускай некст.  happy


[img]http://24.media.tumblr.com/7e4754ee06f81b8688295380dae7d038/tumblr_menh7hwTvS1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

#13 2013-08-12 06:40:28

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: Колекционер на сърца

Подобно е на "някой те наблюдава" иначе е интересно. Некст.


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook