#1 2013-07-24 14:38:24

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: Перфектното лято

Джини Кендли с насълзени очи се качи на автобуса за Съниууд. След като се настани на седалката си, тя погледна през прозореца и видя родителите си - Троян и Маршал Кендли.  Те и махаха с ръка за довиждане, също с насълзени очи. Джини  извади от чантата си  дебела книга с красива златиста корица. Тя погледна родителите си за последен път преди автобусът да потегли.  Родителите и определено щяха да и липсват, но Джини от месеци мечтаеше за "перфектното лято" в малкото морско градче Съниууд. Най-накрая мечтата и щеше да се сбъдне. След два дена щеше да бъде в Сънииуд. Щеше да прекара лятото с баба си и дядо си. С братовчедка си Мая и с Кевин - най-добрият и приятел от преди четири години. Беше сигурна, че ще се запознае и с момче, което щеше да бъде лятната и любов.  Поне така си мислеше  Джини.
Ако има желаещи ще има продължение  smile


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

#2 2013-07-24 18:33:11

gabi_mil
Member
Registered: 2010-03-17
Posts: 1

Re: Перфектното лято

Звучи интересно, продължавай. smile

Offline

#3 2013-07-24 21:27:27

Black_pois0n
Member
From: На планетата Венера
Registered: 2010-09-04
Posts: 1,026

Re: Перфектното лято

Засега ми харесва  smile

Offline

#4 2013-07-25 06:57:32

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Перфектното лято

  • Харесва ми.

Offline

#5 2013-07-25 07:08:06

prettybitchx
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 93

Re: Перфектното лято

Некст  smile

Offline

#6 2013-07-26 08:22:56

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: Перфектното лято

1.
"Добре дошли в Съниууд!"
След двудневно пътуване неочакваният момент беше дошъл. Най-накрая Джини беше в Съниууд. След десет-петнадесет минути Джини щеше да слезе от автобуса и да прегърне баба си Мариела и дядо си Байрън. Тя прибра книгата си в дамската си чанта . След това погледна бисквитите с вкус на сметана и минералната вода, които също трябваше да прибере. Спомни си, че Мая обожаваше тези бисквити. Затова Джини и носеше няколко пакета от бисквитите. След като прибра минералната вода и бисквитите в чантата си, Джини усети, че автобусът спира и погледна през прозореца. Това беше автобусната спирка, където тя трябваше да слезе.  Тя взе дамската и чанта и погледна седалката си за да се увери, че не е забравила нещо. След като слезе от автобуса и взе огромния си куфар потърси с поглед баба си и дядо си, но те не бяха там. Едно момче привлече погледа и. Момчето приличаше на Кевин, но беше поне с петнадесет сантиметра по-висок от Кевин, който тя помнеше. Момчето имаше светлокестенява коса и пъстри очи.
Хубавецът тръгна към Джини. Той спря на 10 сантиметра от нея и неуверено попита:
- Джини това ти ли си?
Джини вече беше сигурна, че това е Кевин. Сега тя установи, че гласът му също се е променил. 
- Да. Това съм аз. Липсваше ми Кевин. - тя го прегърна - А ти защо си тук?
Кевин се усмихна и Джини видя трапчинките му. Едно от нещата, които не се бяха променили в него беше тази усмивка.
- И ти ми липсваше Джини. Тук съм за да те закарам у вас.
- А къде са баба ми  и дядо ми? - попита Джини с нотка неувереност в гласа.
- Не се тревожи. - усмихна се - Те отидоха в Ленстън. - това беше съседния град. И тогава Джини се сети,че Мая учеше там. Вероятно те бяха отишли там за да я вземат. - Ще се върнат за няколко часа. Хайде сега да те закарам.
Джини отново го прегърна.
- Благодаря ти.
Той взе куфара и и тръгна към един червен шевролет, а Джини го последва. След като Кевин сложи куфара и в багажника се качи в колата. Джини също се качи. Сега щяха да пътуват половин час до къщата им, която беше край плажа.

Ако има интерес ще има продължение.


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

#7 2013-07-26 12:03:11

krisinka_pufinka
Member
From: Dubaii ^.^
Registered: 2010-09-06
Posts: 7,240

Re: Перфектното лято

Продължавай, харесва ми. nod


[list=*]
[*]“Добре е да имаш пари и нещата, които можеш
да си купиш с тях, но също е добре, от
време на време да се уверяваш, че не
си загубил нещата, които не могат да се
купят с пари.”
[/*]
[/list]

Offline

#8 2013-07-26 16:23:05

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Перфектното лято

мм, звучи интересно . чакам некст angel


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#9 2013-07-26 17:16:26

Ponyo
Member
From: Batak
Registered: 2012-05-28
Posts: 9

Re: Перфектното лято

Некст smile

Offline

#10 2013-07-26 17:31:09

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Перфектното лято

Некст happy  sun


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#11 2013-07-26 18:00:26

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: Перфектното лято

2.
След като Джини и Кевин пристигнаха, те влязоха в красивата къща. Бабата на Джини беше дала резервния си ключ на Кевин.
- Искаш ли нещо за пиене? - попита Джини, като отвори хладилника. - Ъъ... има портокалов сок, мляко, кокосово мляко и малинов сок.
- Малинов сок, ако може. - отговори Кевин и отиде при нея. - Мога ли да ти помогна с нещо ?
Джини му подаде две чаши.
- Сложи ги върху масата.
Джини си спомни дните, когато с Кевин готвеха в тази кухня. После наля малинов сок в двете чаши и седна на стола срещу този на който седеше Кевин.
- Много си се променила. - каза Кевин и отпи от сока си - Ако не бяха зелените ти очи, ягодовочервената ти коса и луничките ти нямаше да те позная.
- Ти също много си се променил.  Как върви живота ти ?
Той се усмихна и се изчерви.
- Всъщност... Аз.. - Кевин говореше нервно.  - Трябва да ти призная нещо..
Чу се отварянето на вратата. Джини чу гласа на дядо си.  Тя изтича до вратата и прегърна баба си.
- Бабо, липсваше ми много.
- Ти също ми липсваше.
После прегърна дядо си.
- Джиневра! Много си се променила! - каза дядо и Байрън.
Джини отстъпи крачка назад и нацупи устни. Всички я наричаха Джини и тя харесваше това, всички освен дядо и.
- Дядо..
- Как са Троян и Маршал ? -попита баба и.
- Те са добре. Пращат ви много поздрави и много целувки.
Баба и и дядо и не бяха се променили много за четири години. Баба и все още беше пълничка, а косата и беше побеляла повече. Джини не разбираше защо тя не искаше да си боядиса косата си. Тя се сети за братовчедка си Мая. Обърна се за да я види, но гледкато която видя я изненада, и то доста. Кевин и Мая се целуваха. Та те преди не се понасяха изобщо. Как нещата се бяха променили толкова ? Тя се приближи до тях и ги прекъсна.
- Има ли нещо, което трябва да знам?

Ако има интерес ще има продължение smile


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

#12 2013-07-27 20:12:24

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: Перфектното лято

3.
- Вие ходите ли ? - с напрегнат глас попита Джини.
Мая, Кевин и Джини бяха седнали на верандата и пиеха малинов сок. Всички бяха напрегнати. Все пак те общуваха по интернет или понякога по телефона. Как не и бяха казали ?
- Да, ходим. Съжалявам, че не ти казахме, но не мислихме, че ще се ядосаш толкова. - каза Кевин и хвана ръката на Мая.
Сега Джини имаше възможност да огледа братовчедка си. Русата и коса беше изправена, а синьо-зелените и очи бяха подчертани с черния молив. Всъщност Мая и Кевин изглеждаха сладко заедно. Джини реши, че каквото и да прави нищо няма да се промени, така че се примири с това, че те ходят.
- От кога ходите и кой знае, че ходите ? - попита Джини с крива усмивка.
Този път Мая отговори:
- От година и половина. И Всички.. - Мая усети как Джини я гледа неодобрително - ..освен теб.
Мая поклати глава.
- Наистина съжалявам, Джини.
Джини се усмихна.
- Както и да е. Честито !
Кевин нежно целуна Мая. Наистина чяха доста сполучлива двойка. Баба Мариела се появи сякащ от нищото с чиния курабийки.
- Деца ! Нося ви кокосови курабийки. - тя постави чинийката на малката масичка.
- Бабо! Това е много мило! - "типично за теб", помисли си Джини, но не го каза на глас.
Когато Мариела влезе в къщата, Кевин проговори с развълнуван глас:
- Джини сряда вечерта организирам парти. Задължително трябва да дойдеш!
Джини се усмихна.
- Как мога да откажа. Ще бъде легендарно! - тя силно се засмя. - Нали?


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

#13 2013-07-27 20:20:21

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Перфектното лято

Некст! heart  sun


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#14 2013-07-27 20:56:27

krisinka_pufinka
Member
From: Dubaii ^.^
Registered: 2010-09-06
Posts: 7,240

Re: Перфектното лято

Некст.


[list=*]
[*]“Добре е да имаш пари и нещата, които можеш
да си купиш с тях, но също е добре, от
време на време да се уверяваш, че не
си загубил нещата, които не могат да се
купят с пари.”
[/*]
[/list]

Offline

#15 2013-07-27 21:01:55

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: Перфектното лято

4.
Часът беше десет и половина вечерта. След като Кевин си беше тръгнал преди час, Джини се беше изкъпала и изсушила. Сега беше ред на Мая да влезе в банята.
- Сега аз ще се изкъпя. Сигурно си уморена за това, няма да те безпокоя тази нощ. Лека нощ. - каза Мая и прегърна Джини.
- Приятна баня и лека нощ. - каза Джини усмихвайки се.
Мая стана от леглото и излезе от стаята. Джини не беше имала време да разопакова куфара си и нещата и все още бяха в него. Тя извади от куфара тетрадка с дебела бяла корица по която имаше черни цветя. Отвори първата страница и започна да пише:
"Събота, 26 юни
Мило дневниче,
Днес пристигнах в Съниууд. Денят ми като цяло беше добър, въпреки  умората от пътуването, а Мая и Кевин ме изненадаха, и то доста. Как нещата са се променили толкова не знам. А всъщност ме е и страх един ден да не се наложи да избера страна. Просто ме е страх, че ще загубя един от тях. Дневниче, само ти знаеш тази тайна и знам, че ще я запазиш. Довиждане  ХХ."

Тя изключи нощната си лампа и затвори очите си. Утре щеше да пазарува с Мая. Трябваше и да се обади на приятели. Чакаше я вълнуващ ден. Тя скоро заспа и потъна в сладък сън.

"Всичко беше различно. Всичко се беше променило. Но не бяхме в състояние да разберем, че всъщност ние бяхме променените."


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

#16 2013-07-27 22:44:10

krisinka_pufinka
Member
From: Dubaii ^.^
Registered: 2010-09-06
Posts: 7,240

Re: Перфектното лято

Некст. smile


[list=*]
[*]“Добре е да имаш пари и нещата, които можеш
да си купиш с тях, но също е добре, от
време на време да се уверяваш, че не
си загубил нещата, които не могат да се
купят с пари.”
[/*]
[/list]

Offline

#17 2013-07-31 13:47:04

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: Перфектното лято

Съжалявам за закъснението, но бях заета. Затова пускам по-дълга част. Надявам се да ви хареса.

5.
- Джини! Джини! Джини, събуди се !
Джини отвори очите си и видя Мая.
- Защо ме събуди? Още е рано. - каза сънено Джини.
Мая се засмя и погледна часовника си.
- Часът е 14:39. Знам, че си уморена, но трябва да станеш. Имаш 21 минути да се приготвиш. Според мен побързай, защото изглеждаш като вещица.
- Мерси, ти също. Можеш да напуснеш стаята.
Мая неодобрително поклати глава и излезе от стаята си. Джини стана от леглото и отиде в банята. След като изми лицето си и зъбите си, тя отвори куфара си с дрехи, който беше до леглото. Избра една светло зелена рокля с цветни мотиви, розова чантичка и розови обувки на ток. Тя си сложи лек грим. Погледна часовника - беше 14:58, нямаше време да изправи косата си, затова я остави къдрава.
Тя слезе по стъпалата и видя Мая да я чака до вратата.
- Сега изглеждам ли като вещица? - попита Джини с широка усмивка.
- Не. Сега изглеждаш прекрасно.
Те излязоха от къщата и отидоха в един ресторант. Там те си поръчаха пици и една порция къдрави картофки, както преди години.
След като обядваха, те отидоха в мола. Джини си купи доста неща. Но най-красивото беше една синя рокля, покрита изцяло с пайети. Мая също си купи няколко поли и блузки. Вече часът беше осем и половина. Мая погледна Джини и я попита дали иска да се разхождат по плажа.
- Да. Ще ми дойде добре.
Когато се наближиха плажа, Джини извади обувките си и ги сложи в една чанта. Джини видя едно момче. Беше русокос и синеок. Той беше без тениска и Джини видя добре оформеното му тяло. Мая проследи погледа и и каза:
- Това е Брендън Уош. Нанесе се тук преди две години. Не ти трябва да се занимаваш с него. Тук всички го знаят и знаят също, че е спал с половината от момичетата в Съниууд.
Той се приближи към тях и каза:
- Здравей, Мая. Как си ?
- Добре съм, благодаря.
Той погледна Джини после се обърна към Мая:
- Няма ли да ме запознаеш с приятелката си ?
Преди Мая да каже нещо, Джини проговори:
- Аз съм Джини.
- Аз съм Брендън. Радвам се да се запознаем.
- Хайде да си тръгваме, Джини - каза Мая с напрегнат глас.
Джини се усмихна и каза:
- Ти тръгвай, а аз след малко ще те настигна.
Мая сви рамене, обърна се и си тръгна, като повтаряше наум "Дано да не се забърка с него".
- Аз също се радвам, Брендън.
- Може ли да ми дадеш номера си или имейл адреса си ? - попита той и се усмихна.
Тя бръкна в чантата си и извади един химикал, хвана ръката му и написа един имейл адрес.
- Сега трябва да тръгвам. Довиждане. - каза Мая.
- Ще ти пиша. Довиждане. - каза синеокият и се усмихна.


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

#18 2013-07-31 14:15:41

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Перфектното лято

Некст. star


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#19 2013-08-09 20:20:24

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: Перфектното лято

6.
"Няма да бъда една от тях!"

Часът беше 01:01 Джини затвори очи и си пожела нещо. Винаги го правеше. Сега тя се чатеше с Кевин. Бяха се разбрали утре да излизат с Кевин..и Мая. Джини искаше да си прекара поне един ден сама с него. Той преди беше най-добрият и приятел а сега заради Мая не можеха да излизат сами.
Джини чу един звук, който идваше от лаптопа и означаваше "имаш нов имейл". Джини отвори имейла и се усмихна.
*От:Брендън У.
"Здравей, Джини. Днес не можахме да се поговорим. Мога да призная, че имейлите не ми харесват. На четири очи е много по-добре. Искаш ли утре да излезем на кафе?"*
Джини не беше изненадана от това съобщение. Утре можеше да се измъкне от "компанията" и да излезе с него, но не искаше да е толкова лесно.
"Здрасти! smile Бих искала да излезем, но наистина утре нямам време. В тези дни съм много заета(голяма лъжа). Ще ти пиша, когато имам време(Няма да ти пиша, докато ти не ми пишеш). Лека нощ."
Тя прочете за втори път съобщението и натисна "ИЗПРАТИ".

Вече беше сряда. Тази вечер Джини беше на партито на Кевин. Мая вече беше отишла у Кевин за да му помогне. Часът минаваше 9 и половина вечерта. Джини си беше изправила косата, беше облякла новата си синя рокля покрита с пайети, която беше в комплект с обувки и чантичка. Джини беше дала 399 долара за този комплект, но не съжаляваше. Джини си сложила лек грим - тя не обичаше да се гримира много много.
Тя се беше разбрала с Ейрън, с който щеше да бъде на партито. Той всяка минута щеше да пристигне. Звънецът иззвъня. Джини отвори вратата и пред нея стоеше - 18-19 годишен младеж със сини очи и гарвановочерна коса. Джини се зарадва, затова че Ейрън не се беше променил много. Те преди бяха добри приятели. Родителите на Ейрън бяха много богати и извести, те бяха Марла и Джош Максуел - известната двойка актриса и режисьор. Ейрън беше много добър, мил само понякога арогантен, но Джини винаги бе мислила, че той поне малко си пада по нея.
- Здравей, Джини. Да не се бавим, качи се.
Тя погледна колата и въздъхна. Пред нея стоеше едно черно Порше. Беше толкова хубаво.
.........
На партито..
Вече нощта беше в разгара си, когато неочаквано Кевин обяви:
- Тази песен е за всички влюбени и за всички, които искат просто да танцуват. - той каза на Ди Джея нещо и той пусна една бавна песен.
Повечето двойки почнаха да танцуват. Ейрън покани Джини на танц, а тя прие. Докато те танцуваха Джини видя някой да влиза в голямата всекидневна. Това беше Брендън...


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

#20 2013-08-09 20:34:18

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Перфектното лято

Пусни ощеее, моля тееее!!  heart


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#21 2013-08-11 19:53:18

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: Перфектното лято

7.
" Когато съм с теб се чувствам свободна. Сякаш всеки миг ще полетя."

След като танца свърши Ейрън попита Джини дали иска да излязат навън, на чист въздух. Тя приех поканата и излязоха.
Времето беше приятно, тази нощ не беше от задушните летни нощи. Пред къщата имаше една беседка. Те седнаха там. Ейрън извади от джоба си една кутия цигари и запали една.
- Джини, имаш ли си приятел? -попита неочаквано той.
- Не, нямам. - с крива усмивка каза Джини - А ти ?
- И аз нямам. - вдиша дима от цигарата - Но мисля, че скоро ще имам. - каза намигайки той.
- Е, коя е тази късметлийка? -попита Джини.
Ейрън хвърли недовършуната си цигара на земята и погледна Джини с невинна усмивка. После доближи лицето си до нейното и я целуна. Джини беше изненадана от това, но фактът че тя отвръщаше на целувката му я изненада още повече. Целувката беше страстна и в същото време някак си мила. След като устните им се отдалечиха,той сплете пръсти в нейните, а тя прикова поглед в земята. След няколкоминутно мълчание тя проговори:
- Защо беше това ? - попита Джини и го погледна някак виновно.
- Хареса ли ти ? - Ейрън се усмихна сладко и я погледна.
След като тя не отговори той реши, че трябва той да и отговори пръв.
- Защото го исках. Сега е твой ред да отговориш.
- Може ли една цигара ? - попита тя и го погледна мило, като дръпна ръката си за да ,може той на извади цигара от кутията.
Той и подаде една цигара и запали своята, после и подаде запалката.
- Да. - отговори простичко Джини.
- Виж, Джи. Аз от години мисля за теб и те харесвам много. Ще излезеш ли с мен ? - попита той и отново сплете пръсти в нейните.


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

#22 2013-08-11 20:10:39

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Перфектното лято

Некст! heart  heart


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#23 2013-08-12 09:51:27

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Перфектното лято

Колко е миличкооо!!  heart  heart


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#24 2013-08-12 13:08:12

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: Перфектното лято

8.
- Ейрън, трябва ми време. Трябва да помисля.- казах Джини без да го поглежда.
- Добре Джини, помисли си. И до три дни ми кажи, че ЩЕ излезеш с мен. Сега да влезем вътре, ако искаш де.
Джини дръпна ръката си и стана, Ейрън също. Преди да влязат в вътре Джини попита:
- Това си остава между нас, нали?
- Да. - каза Ейрън и се усмихна.

Повече от половината гости вече бяха тръгнали. Бяха останали Мая, Елфрида, Джини, Шон, Иън, Ейрън и Брендън, когато Кевин предложи да играят "Истина или предизвикателство". Всички се съгласиха.  След като Кевин донесе една бутилка, всички седнаха в кръг на пода.
Кевин завъртя бутилката.
- Истина или предизвикателство ? - попита Кевин, Шон.
Шон беше на 18. Беше красив, мускулест с кафява коса и шоколадови очи.
- Предизвикателство.
- Целуни Елфрида.
Елфрида имаше руса коса и тъмносини очи. Тя обичаше да флиртува с момчетата. Всъщност с Шон преди имаха връзка, за която никой не знаеше. Какво съвпадение!

След половин час...
Най-накрая бутилката сочеше Джини.
- Истина или предизвикателство ? - попита Иън.
- Истина.
- С кое от момчетата, които са тук би излязла ?
Джини не очакваше този въпрос. Тя погледна Ейрън и Брендън, които седяха един до друг.
- Всъщност.. Предизвикателство.
- Предизвиквам те да отговориш на въпроса.
Типично за Иън, помислиси Джини. Той винаги я тормозеше. Джини въздъхна и отговори.
- Ейрън.
Тогава забеляза как някои я зяпат и как останалите тихо се смеят, тя погледна Ейрън, който се усмихваше мило и невиинно.

Вече часовникът показваше 3 и 20. Всички освен Мая, Джини и Ейрън бяха тръгнали.
- Аз ще остана тук.- каза Мая.
- Ако искате може и вие да останете тук. - каза Кевин, обръщайки се към Джини и Ейрън.
Те се съгласиха.
- Но има една стая и трябва да останете и двете там.


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

#25 2013-08-12 13:20:36

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Перфектното лято

Става интересно  heart  star


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook