#51 2013-08-02 11:00:14

Костова baby *
Member
Registered: 2012-04-27
Posts: 584

Re: ~Да обичаш чудовище~

Ауу айде давай некст. laugh  heart


[img]http://24.media.tumblr.com/7e4754ee06f81b8688295380dae7d038/tumblr_menh7hwTvS1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

#52 2013-08-02 18:19:12

Ponyo
Member
From: Batak
Registered: 2012-05-28
Posts: 9

Re: ~Да обичаш чудовище~

Моля те побързай с 14 част! !

Offline

#53 2013-08-02 21:19:53

prettybitchx
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 93

Re: ~Да обичаш чудовище~

~Да обичаш чудовище 14~

- Какво по дяволите правите??! - Винсънт се ококори, Сиена се покри с чаршафа на леглото, а Неро гледаше странно към вратата..
- Винсънт, напусни! - Измърмори Неро, той и Сиена не сваляха очи от Винсънт, както и той от тях..
- Трябва ми шампоан... - Винсънт влезе в банята, взе шампоана и излезе от стаята, Неро и Сиена само го наблюдаваха..
- Досадник.. - усмихна ú се Неро - Споко, нищо не е станало..
- Неро, аз... толкова ме е срам.. Трябва да спим, три през нощта е.
- Не се притеснявай, щом искаш ще спим.. - Неро се усмихна и загаси осветлението, прегърна я и заспаха, докато някъде далеч в покрайнините на Лейс, един човек не спеше, онзи който малко преди съобщението се бе свестил, Данте щеше да ги убие..
Той се качи в колата си, търсеше тъмно-син автомобил с регистрацията 1407, щеше да я намери, щеше да я затвори, да я заключи. Всяка секунда му се струваше като час, на пътя хиляди светлини, а в главата му само красиви зелени - женски очи. Нямаше избор, трябваше да се върне в града, в дома си. Мина покрай къщата на Сиена, празно, пусто, сякаш без красивото ú тяло тази къща не беше къща, сякаш беше нещо несъществуващо, без светлините в прозорците..
Данте живя в града, много време, минаха се седмици, месеци, една година.. Сиена продължаваше да живее с Неро и Винсънт, без никакви проблеми, в добри отношения, с Неро - дори прекалено добри, но Данте не спираше всеки момент да мисли за своята любима, да, понякога беше груб с нея, но я обичаше.. Обичаше я толкова много.. За сметка на това Неро също изпитваше силни чувства към нея, за Винс не мога да бъда сигурна, но нищо не можеше да се очаква от този живот..
Данте беше решен най-накрая да я открие, проучваше в продължение на цяла година името, което беше открил до входа на онзи склад - калъфа на ножа на Неро с името му на него Неро Ариен, Данте беше умен, разбра къде живее Неро, оставаше само да го открие и убие..

Дано Ви хареса, ще има и 15, очаквайте скоро.. smile

Offline

#54 2013-08-02 23:42:58

prettybitchx
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 93

Re: ~Да обичаш чудовище~

~Да обичаш чудовище 15~

Една година по-късно, Сиена - още по-красива, живееше с Неро, беше забравила за Данте вече, дори работеше в едно фото като фотограф, с Неро спяха в стаята му всяка вечер, а Винс си спеше на дивана. Всяка сутрин Неро виждаше зелените очи на Сиена, но Данте най-накрая реши, че той ú се е наслаждавал твърде дълго, потегли към дома му, беше вечер и Неро си беше вкъщи, но Сиена закъсняваше, в работата понякога я задържаха.
Неро беше съвсем сам в къщата, Винс го нямаше, Данте видя отворена задната стъклена врата на къщата и Неро, с гръб към нея седеше на стола до плота в кухнята и пиеше бренди. Промъкна се зад него, но Неро.. хах.. Неро беше с рефлекси на котка, обърна се и изви ръката му, в нея Данте държеше нож, започнаха да се бият, Данте беше много силен, а Неро беше съвсем сам.
През това време Сиена се прибираше, по тротоара, съвсем близо до къщата. Наближи входната врата, не видя, че задната е отворена, извади ключовете от чантичката си и отвори вратата. Остави чантичката на шкафа до вратата, обиколи дневната и хола, за да види дали Неро или Винс са някъде там, но тях ги нямаше. Стигна до кухнята, вратата ú беше зад стълбите по коридора и беше тъмничко, малко преди да отвори вратата някой я сграбчи отзад. Сиена се усмихна..
- Неро, какво си намислил.. - Започна да се кикоти и се обърна към „Неро“, но пред себе си видя Данте, беше тъмно, виждаше се слабо, но беше той, усмихваше се заплашително..
- Сега няма къде да бягаш Сиенке.. - Той я допря плътно до вратата и я обхвана с ръце за да не мърда. Тя не усещаше как той цапа бялата ú блузка с кръв. - Липсваше ми.. - усмихваше се Данте..
- Какво правиш тук, къде е Неро? - запита уплашено Сиена..
- Не се тревожи за него, време е да обърнеш малко внимание и на мен..
- Да не си посмял да ме докоснеш!!
- Ахах, не само ще те докосвам, но и ще правя с теб каквото поискам, казах ти - ще си платиш, за това, че преди една година ми сцепи устната с онзи шамар..
- Данте, тогава ти ме остави, защо отиде в онзи склад, накара ме да те следвам и се озовах тук?!
- Защото те обичам.. - той наведе поглед..

Offline

#55 2013-08-03 08:39:04

Костова baby *
Member
Registered: 2012-04-27
Posts: 584

Re: ~Да обичаш чудовище~

Спираш на най-интересното! Некст. smile heart


[img]http://24.media.tumblr.com/7e4754ee06f81b8688295380dae7d038/tumblr_menh7hwTvS1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

#56 2013-08-03 17:23:07

Let me be your dream
Member
From: From Hell
Registered: 2012-08-13
Posts: 181

Re: ~Да обичаш чудовище~

Некст  heart Става все по - интересно


Тя зарови своите уши в покоя на неговия пулс и само за няколко секунди се влюби безвъзвратно в начина, по който нейната самота нежно и неусетно заспива в гърдите му. <3


[img]http://prikachi.com/images/530/6073530Z.gif[/img]

Offline

#57 2013-08-04 01:51:28

prettybitchx
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 93

Re: ~Да обичаш чудовище~

~Да обичаш чудовище 16~

- Но, как не си ме забравил? Мина толкова време, Данте.. аз..
- Сиена, аз не съм спирал да те обичам, дори още по-силно, дистанцията не ми пречи, но вече тя няма да съществува, обещавам ти, ще направя всичко за да си с мен в града, ще живеем заедно..
- Ами Неро??
Данте показа ръцете си, дори в тъмното се виждаше кръвта, хвана я през кръста, вече почти цялата ú блузка беше червена.
- Какво си направил?!
- По-важно е какво ще направя сега..
Той наведе глава, тя усещаше студените му устни, бавната целувка, той я целуваше така както отдавна не бе целувана, нежно и все пак, като за първи път, тя изтръпваше, когато беше в ръцете му, незнайно как, чувстваше се на сигурно, по-сигурно от както беше с Неро.
- Спри! Кажи ми, каква е тази кръв? - Сиена погледна ръцете на Данте.
- Няма значение! - Данте изненадващо я вдигна на ръце и я качи в колата си..
Потегли, тя не казваше нищо, дори не се съпротивляваше, пътят не беше много дълъг, минаха го бързо, Данте я заведе в дома си точно в полунощ. Най-накрая лампите в къщата на Данте осветиха лицето на Сиена, тя се погледна в огледалото, огледа се отгоре до долу. Цялата беше в кръв. Бялата ú блузка, белия панталон.. Преоблече се, облече една от тениските на Данте. Искаше да спи, но имаше толкова много въпроси.
- Когато си тръгна ми остави бележка вкъщи, а на килима имаше кръв, чия?
- Моята.. моята кръв, порязах се нарочно..
- Ти си толкова.. - Сиена стана от дивана, гледаше го.
- Толкова какво?? - Той се изправи до нея, сега тя изглеждаше малка, като него докато седеше на дивана. Той я гледаше от високо.
- Аааа.. - Сиена започна да се кикоти, виждаше, че Данте не иска да я нарани.
Той я прегърна, от толкова отдавна не я беше виждал..
- Обичам те.. толкова много.. но не искам, аз съм виновен за всичко.
- За кое всичко? Знаеш, че въпреки това как се държиш винаги съм те обичала..
- Не е имало момент в който да спра да те обичам от както те срещнах.
- А защо тогава се държеше толкова студено..
- Не исках да страдаш, това, което съм аз.. ти не заслужаваш.. аз искам да си щастлива, но сега съм такъв, защото видях, че си по-зле като не ти обръщах внимание..
- Но..

До 17 част на всички, очаквайте скоро.. smile

Offline

#58 2013-08-04 09:43:10

cool c
Member
Registered: 2011-09-16
Posts: 311

Re: ~Да обичаш чудовище~

Некст  heart Става все по - интересно


[img]http://prikachi.com/images/768/5661768K.jpg[/img]

Offline

#59 2013-08-04 11:18:45

Let me be your dream
Member
From: From Hell
Registered: 2012-08-13
Posts: 181

Re: ~Да обичаш чудовище~

Некст  heart


Тя зарови своите уши в покоя на неговия пулс и само за няколко секунди се влюби безвъзвратно в начина, по който нейната самота нежно и неусетно заспива в гърдите му. <3


[img]http://prikachi.com/images/530/6073530Z.gif[/img]

Offline

#60 2013-08-04 23:59:03

prettybitchx
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 93

Re: ~Да обичаш чудовище~

~Да обичаш чудовище 17~
- Толкова си красива..
- Искам да отида вкъщи, Данте..
- А аз не искам да ме побъркваш така, не съм мислел, че ще се превърна в нещо такова.
- Довиждане.. - Сиена извърна глава и излезе от стаята.
Тя спря първото такси, което мина по улицата и упъти шофьора към дома си.С такава лекота напусна дома на Данте. Таксито спря пред дома й, тя се огледа, плати на шофьора и с грация слезе от таксито, внимавайки да не стъпи в някоя локва - беше валяло не отдавна. Данте правеше всичко за нея, защо тя не го оценяваше.. Отключи вратата, не бе виждала дома си от цяла година, не беше променен, всичко беше така както го бе оставила, перфектно подредено, както обичаше да бъде. Хвърли чантата си някъде на пода, искаше да си вземе душ, започна да се съблича още от вратата, дрехите й бяха по целия път до банята, влезе под душа, пусна водата - гореща, не я усещаше даже, изкъпа се и взе хавлията, подсуши се, качи се в стаята си и си легна, от това имаше нужда, уви се в меките завивки и сладко заспа.
На сутринта обаче имаше странното чувство, че нещо е станало. Обади му се, той не вдигна, отиде до дома му. Завари го завързан.
- Какво е станало, кой те върза ? - Започна да разхлабва възлите.
- Сиена, заключи се в банята и не мърдай оттам докато не дойда и не чукна по вратата 4 пъти.
- Какво е станало?
- Добре, че дойде.. Направи каквото ти казах!!
Тя го послуша, влезе в банята и се заключи, чуваше разни шумове, но не разбираше какво става, след известно време той се появи, почука на вратата четири пъти, но когато Сиена отключи видя Неро, целия в кръв, избута го и се качи в спалнята на Данте, видя го, лежеше на леглото, то също беше пълно с кръв, но той беше жив, беше добре.
- Какво си направил Неро? - В очите й отново се появиха сълзи, Данте лежеше на леглото с огромна рана на рамото. Тя блъсна Неро, до стената, удряше го. - Казвай какво направи!! - Неро я хвана за ръцете, тя искаше да мърда, да се освободи, но силата му не позволяваше.
- Толкова си наивна, нима милсиш, че ще те оставя в ръцете на този глупак? Сиена, обичам те, толкова си невинна и нежна, искам да те целувам до края на живота си, докато не ме заболят устните, но винаги е имало пречка, пречката - онзи на леглото. Ако не ти бях отворил нямаше да е жив сега, но знай едно, това, което направи той с мен, ще направя и аз с него, ще му открадна любимия ангел, да го видим как ще се оправя..
Неро я притисна до себе си и наведе глава, целуна я, тя се дърпаше, Данте само гледаше, нямаше сили да стане, болката му бе невъзможна.
- Остави ме!! - извика Сиена.
- Няма да те оставя, ако трябва ще извърша и грях пред този нещастник, за да се пръсне от ревност...
Неро бръкна през дънките на Сиена, свали ги, разкъса бикините й, но Данте не издържа, обичаше я повече от всичко, болката вече беше непосилна да го спре..

Да, става малко перверзно, надявам се не пречи. Дано Ви хареса, ако е така можете да изразите мнението си и да очаквате 18 част разбира се. smile

Offline

#61 2013-08-05 01:39:49

Murderer .
Member
From: world of Gummy Bear ^,^
Registered: 2012-04-30
Posts: 154

Re: ~Да обичаш чудовище~

Некст.  sun


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m40oyvfB1s1rv4ymgo1_500.gif[/img]
Ask - ComeTakeMeThere

Offline

#62 2013-08-05 07:24:28

Let me be your dream
Member
From: From Hell
Registered: 2012-08-13
Posts: 181

Re: ~Да обичаш чудовище~

Качи некста по - бързо heart


Тя зарови своите уши в покоя на неговия пулс и само за няколко секунди се влюби безвъзвратно в начина, по който нейната самота нежно и неусетно заспива в гърдите му. <3


[img]http://prikachi.com/images/530/6073530Z.gif[/img]

Offline

#63 2013-08-05 11:13:46

Костова baby *
Member
Registered: 2012-04-27
Posts: 584

Re: ~Да обичаш чудовище~

Качи некста по - бързо heart


[img]http://24.media.tumblr.com/7e4754ee06f81b8688295380dae7d038/tumblr_menh7hwTvS1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

#64 2013-08-05 14:31:40

prettybitchx
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 93

Re: ~Да обичаш чудовище~

~Да обичаш чудовище 18~
Данте се изправи, вече дори не усещаше раната на рамото си, виждаше как Неро я докосва и това го побъркваше, доближи се и издърпа Сиена, тя плачеше, чувстваше се като жертва, каквото и да направеше, знаеше какъв ще е края, познаваше Данте, но не познаваше Неро. Не знаеше на какво е способен той, все пак, твърдеше, че я обича. Наложи се Данте да удря Неро, влагаше целия си гняв и ревност в ударите си, че Неро примираше от болка,не можеше да се опомни и да реагира адекватно все пак, не друг бе порязал ръката на Данте. Неро изпадна в безсъзнание, Данте го качи в колата си и го закара извън града, на някаква поляна, щом го остави на земята го срита 2-3 пъти за да се увери, че няма да се събуди и се върна при Сиена, най-мъчителните 30 минути за нея. Тя не знаеше какво е станало, всичко беше възможно, а когато Данте се появи на вратата пред нея, тя нямаше какво друго да направи освен да го прегърне и да превърже раната му, кръвта вече беше и почти по цялото й тяло, просто беше навсякъде.
- Данте.. - тя го погледна за секунда.
- Не съм искал да виждаш такива неща, повярвай ми, не искам да те стряскам, не искам да ти причинявам болка, но аз съм такъв.. живота ми е такъв..Не исках да виждаш чудовището в мен.. Още ли ме искаш толкова силно, както преди една година? - той я гледаше с нежните си кафяви очи, не сваляше погледа си от нея, наистина я обичаше, показваше го по странни начини..
- Дори още по-силно, аз никога не съм обичала Неро, аз обичах теб, но.. Принудена бях да съм такава, ти ме познаваш, аз те познавам, но не бях виждала да нараняваш физически някого..
- Аз наранявам постоянно, физически и психически, само това умея, наранявам любимите си хора, за това всичко ми се струва черно, не исках да наранявам теб, обичам те безкрайно много, а ти може би не ми вярваш, но искам да си щастлива, аз едва ли ще живея още дълго, просто не заслужавам, единственото нещо, което ме държи жив си ти.. Ние сме като красавицата и звяра..
- Но те все пак се обичат, накрая красавицата направи така, че звяра се превърна в принц, но дори и да не стане така с нас, винаги ще те обичам какъвто и да си..
- Няма да се откажеш лесно, нали? - Данте я погледна в игривите зелени очички.
Тя поклати глава и го целуна по носа, толкова му беше сладко..

Казвайте, ако Ви харесва ще пускам още  heart

Offline

#65 2013-08-05 20:10:06

cool c
Member
Registered: 2011-09-16
Posts: 311

Re: ~Да обичаш чудовище~

Некст.  sun


[img]http://prikachi.com/images/768/5661768K.jpg[/img]

Offline

#66 2013-08-05 21:13:03

Костова baby *
Member
Registered: 2012-04-27
Posts: 584

Re: ~Да обичаш чудовище~

Некст. smile


[img]http://24.media.tumblr.com/7e4754ee06f81b8688295380dae7d038/tumblr_menh7hwTvS1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

#67 2013-08-06 18:24:28

max-baby
Member
From: Стара Загора
Registered: 2010-08-19
Posts: 231

Re: ~Да обичаш чудовище~

Влюбена съм в историята ти !!!!  heart  heart Толкова е истинска и едновременно пълна с мистерия... Нямам думи просто. Извинявай за въпроса, но историята по твое преживяване ли е (може и да не отговаряш ако е твърде лично) Иначе евала за стила ти на писане.


Twinkle Twinkle little whore
close your legs they're not a door..!

Offline

#68 2013-08-06 19:26:53

Valentina Georgieva
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 17

Re: ~Да обичаш чудовище~

Некст, Некст, Некст ^.^


Когато често се срещаме с дадени хора,
те стават част от живота ни. И като станат
част от живота ни, започват да се опитват
да го променят. И се сърдят, когато не
правим това, което те изискват от нас.
Понеже всеки си мисли, че знае как
другият трябва да живее живота си,
но всъщност никой не знае как трябва
да живее своя собствен!

Offline

#69 2013-08-06 19:33:09

Let me be your dream
Member
From: From Hell
Registered: 2012-08-13
Posts: 181

Re: ~Да обичаш чудовище~

Любимата ми история. Чакам некста heart


Тя зарови своите уши в покоя на неговия пулс и само за няколко секунди се влюби безвъзвратно в начина, по който нейната самота нежно и неусетно заспива в гърдите му. <3


[img]http://prikachi.com/images/530/6073530Z.gif[/img]

Offline

#70 2013-08-06 19:50:41

bubito_
Member
Registered: 2010-04-07
Posts: 94

Re: ~Да обичаш чудовище~

Много интересно...некст smile


Legend says,when you can't sleep at night,it's because you're awake in someone else's dream!:)))

Offline

#71 2013-08-06 20:49:20

prettybitchx
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 93

Re: ~Да обичаш чудовище~

Влюбена съм в историята ти !!!!  heart  heart Толкова е истинска и едновременно пълна с мистерия... Нямам думи просто. Извинявай за въпроса, но историята по твое преживяване ли е (може и да не отговаряш ако е твърде лично) Иначе евала за стила ти на писане.


От части е измислена, но реално - да, героите са съвсем истински и това, което ми се случи беше, че в мен се влюбиха две момчета, разбраха един за друг и така.. laugh След малко пускам 19 tongueout

Offline

#72 2013-08-06 21:38:11

prettybitchx
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 93

Re: ~Да обичаш чудовище~

~Да обичаш чудовище 19~

Той я прегърна, толкова се радваше, че отново може да я види, можеше да й спести някои неща.. Тя обичаше да се чувства малка в ръцете му, може би вече съм го казвала, но това я караше да се чувства толкова специална.
- Данте .. - Сиена се усмихна и наведе глава.
Той не я чуваше въобще, просто се доближи и я целуна, отново усещаше сладките й малки устни, но на нея й се спеше, въпреки, че беше 15 часа следобед.
- Аз си отивам, трябва да си почина малко от всичко това..
- Няма ли да поостанеш още няколко минутки.. - прошепна Данте, целувайки я.
- Хаха, може би.. - Тя му отвърна на сладките целувки, кикотейки се, бяха толкова сладки, но през главата й мина и замина въпроса “Ами Винсънт?„ Тя не го взе на сериозно, просто продължи да се забавлява с своя любим и докато усети стана 17 часа, заваля дъжд. Едри капки се стичаха по прозорците, успокояващ звук на капеща вода се разливаше навсякъде.
- Няма да те пусна да си ходиш в този дъжд, искаш ли да гледаме филм? - Данте се усмихна, сложи  на леглото и я прегърна, но по-скоро филма гледаше тях, отколкото те филма. Интересно, Сиена не си и помисли отново за Винсънт, но той си мислеше за нея и за това къде се бави Неро. Двамата бяха изготвили план срещу Данте, но Винсънт беше резерва, трябваше да чака обаждане от Неро, но той едва ли бе в състояние да докосне телефона си, камоли да говори. Минаха се часове, може би 4 или 5 часа, беше вече тъмно, а Неро още лежеше безпомощен на поляната, Данте заспа преди Сиена, която беше доста хитра, измъкна се от ръцете му и взе ключовете на колата му. Една година живееше с Винсънт и Неро, имаше им телефонните номера. Обади не на Винсънт, знаеше, че Неро не си е у тях, помоли го да отиде на някакво място в града си, тръгнаха едновременно дори по едно време се разминаха, а тя имаше ключове от къщата на Неро, стигна до нея, доста бързо при това, вкара ключа бавно в ключалката, страхуваше се да не би да има някой вътре, трепереше, никъде не светеше, може би мислите й бяха грешни.
Тя завъртя ключа и вратата се отвори веднага след като той щракна, вътре беше тъмно, нищо не се виждаше, Сиена се опита да светне лампите, но тока беше спрял. Тя започна да се придвижва бавно, опитваше да не се удари в нещо. Внезапно нещо я удари, удари ли я, притисна ли я не знам, но главата й се завъртя, нещо я стискаше супер силно, сърцето й прескочи. Нещо направо я смазваше, болката й беше неописуема, проблесна някаква светлина, тя видя похитителя си, видя ...

Дано Ви хареса, скоро юбилей 20 част laugh laugh

Offline

#73 2013-08-06 22:07:42

Murderer .
Member
From: world of Gummy Bear ^,^
Registered: 2012-04-30
Posts: 154

Re: ~Да обичаш чудовище~

Неекст.  heart


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m40oyvfB1s1rv4ymgo1_500.gif[/img]
Ask - ComeTakeMeThere

Offline

#74 2013-08-06 23:14:06

Костова baby *
Member
Registered: 2012-04-27
Posts: 584

Re: ~Да обичаш чудовище~

Неекст.  heart


[img]http://24.media.tumblr.com/7e4754ee06f81b8688295380dae7d038/tumblr_menh7hwTvS1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

#75 2013-08-07 10:33:53

max-baby
Member
From: Стара Загора
Registered: 2010-08-19
Posts: 231

Re: ~Да обичаш чудовище~

Неееекст некст некст  heart


Twinkle Twinkle little whore
close your legs they're not a door..!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook