#1 2013-07-13 20:20:48

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Въпроси - American Horror Story

1. Кой сезон ви хареса повече: Murder House или Asylum?
2. Как ви се стори краят на първи сезон? Бихте ли искали историята на Тейт и Вайълет да не беше приключвала?
3. Tate Langdon vs. Kit Walker?
4. Кое ви хареса най-много от първи сезон? А от вторият?Ч
5. Любим актьор и актриса от сериала?
6. Как научихте за него?
7. Как бихте го оценили от 1 до 10?
8. Какви са ви очакванията за трети сезон (Coven)?
9. Ако вие бяхте режисьор на сериала, как бихте го завършили (първи и втори сезон)?
10. Харесва ли ви това, че всеки сезон е с различна история и различно местоположение?
11. Какво ви харесва и какво не ви харесва в Tate? А в Kit?

Offline

#2 2013-07-14 08:24:13

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Въпроси - American Horror Story

1. Кой сезон ви хареса повече: Murder House или Asylum? 1-вия сезон wink
2. Как ви се стори краят на първи сезон? Бихте ли искали историята на Тейт и Вайълет да не беше приключвала? Да.Бих искала,но и този край ме устройва.Уникален беше!
3. Tate Langdon vs. Kit Walker?  Тейт <3
4. Кое ви хареса най-много от първи сезон? А от вторият? Ами от 1-вия всичко ми хареса..Любовната история м/у Тейт и Вайълет,зловещата къща..абе всичко ;дд От втория най-много ми харесаха Кит и Грейс ;д
5. Любим актьор и актриса от сериала? Тейт и Вайълет,разбира се ;д
6. Как научихте за него? В някакъв сайт бяха писали за него и реших да го гледам
7. Как бихте го оценили от 1 до 10? 10
8. Какви са ви очакванията за трети сезон (Coven)? Не знам..;д
9. Ако вие бяхте режисьор на сериала, как бихте го завършили (първи и втори сезон)? нямам идея ;дд
10. Харесва ли ви това, че всеки сезон е с различна история и различно местоположение? Ми донякъде..От една страна ако е една и съща история ще стане скучен сариала,но пък мен ме кефеше повече 1-вия сезон и исках продължение ;дд
11. Какво ви харесва и какво не ви харесва в Tate? А в Kit? нз..и в двата сезона си ме кефят ;дд


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#3 2013-07-14 17:42:57

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: Въпроси - American Horror Story

1. Кой сезон ви хареса повече: Murder House или Asylum? и двата
2. Как ви се стори краят на първи сезон? Бихте ли искали историята на Тейт и Вайълет да не беше приключвала?  Да бих искала.
3. Tate Langdon vs. Kit Walker? Тейт. heart
4. Кое ви хареса най-много от първи сезон? А от вторият? От първия сезон -любовната история между Тейт и Вайълет, а иначе и от двата сезона ми хареса актьорската игра, сюжетите...абе всичко
5. Любим актьор и актриса от сериала? Evan Peters и Lizzie Brocheré
6. Как научихте за него? открих го съвсем случайно в youtube
7. Как бихте го оценили от 1 до 10? 10 / ако може щях да дам 11 :Д/
8. Какви са ви очакванията за трети сезон (Coven)? никаква идея laugh
9. Ако вие бяхте режисьор на сериала, как бихте го завършили (първи и втори сезон)? Не знам...и двата края бяха много хубави не мисля, че бих успяла да измисля по-хубав.
10. Харесва ли ви това, че всеки сезон е с различна история и различно
местоположение? Да- така е по-интересно, макар че бих искала да знам какво е станало с къщата от 1 сезон.
11. Какво ви харесва и какво не ви харесва в Tate? А в Kit? няма нещо, което да не ми харесва - и в двата сезона беше страхотен^^


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#4 2013-07-14 19:48:23

puh4u7
Member
From: Варна.
Registered: 2011-01-17
Posts: 3,248

Re: Въпроси - American Horror Story

1. Кой сезон ви хареса повече: Murder House или Asylum? Murder house.
2. Как ви се стори краят на първи сезон? Бихте ли искали историята на Тейт и Вайълет да не беше приключвала? Доста тъжно. Да, но не знам какво интересно ще измислят.
3. Tate Langdon vs. Kit Walker? Тейт.
4. Кое ви хареса най-много от първи сезон? А от вторият? Тейт, Вайълет, а от втория пак той с журналистката.
5. Любим актьор и актриса от сериала? Evan Peters
6. Как научихте за него? Честно казано не помня.
7. Как бихте го оценили от 1 до 10? 10
8. Какви са ви очакванията за трети сезон (Coven)? Не знам.
9. Ако вие бяхте режисьор на сериала, как бихте го завършили (първи и втори сезон)?
10. Харесва ли ви това, че всеки сезон е с различна история и различно местоположение? Не, изобщо.
11. Какво ви харесва и какво не ви харесва в Tate? А в Kit? Всичко си ми харесваше laugh heart


[img]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[IMG][IMG]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[/img][/IMG]

Offline

#5 2013-07-15 09:42:06

karz
- Three Days Grace 4ever. <3 -
From: София.
Registered: 2009-04-05
Posts: 6,055

Re: Въпроси - American Horror Story

1. Кой сезон ви хареса повече: Murder House или Asylum? - И двете, но Asylum повече.
2. Как ви се стори краят на първи сезон? Бихте ли искали историята на Тейт и Вайълет да не беше приключвала? - 1.Стори ми се малко глуповат. 2. Не ми харесваше Вайълет, така че не.
3. Tate Langdon vs. Kit Walker? - Kit.
4. Кое ви хареса най-много от първи сезон? А от вторият? От първия: Мини историиките през годините. Втория: Ненормалните в болницата.
5. Любим актьор и актриса от сериала? - Evan Peters.
6. Как научихте за него? - Чрез приятелка.
7. Как бихте го оценили от 1 до 10? - 7.
8. Какви са ви очакванията за трети сезон (Coven)? - Повече брутализация.
9. Ако вие бяхте режисьор на сериала, как бихте го завършили (първи и втори сезон)? Със сигурност ще е с някак си по - свеж край. Не знам, така поне на мен би ми се харесало повече.
10. Харесва ли ви това, че всеки сезон е с различна история и различно местоположение? - Ами може да се каже.
11. Какво ви харесва и какво не ви харесва в Tate? А в Kit? - В Tate ми харесваше това, че някак си беше загадъчен, опасен може би.. за семейството.
Не ми хареса това, че тази Вайълет го разкара един вид. В Kit ми допадна невинността му. Не помня да има нещо, което да не ми е харесало.

Offline

#6 2013-07-15 09:56:57

чочина
Member
Registered: 2012-07-06
Posts: 278

Re: Въпроси - American Horror Story

1. Кой сезон ви хареса повече: Murder House или Asylum? Murder House
2. Как ви се стори краят на първи сезон? Бихте ли искали историята на Тейт и Вайълет да не беше приключвала? Щеше ми се историята им да беше продължила.
3. Tate Langdon vs. Kit Walker?Тейт
4. Кое ви хареса най-много от първи сезон?А от вторият?В първия всичко ми хареса,във втория нищо.
5. Любим актьор и актриса от сериала?Evan Peters
6. Как научихте за него?не помня вече
7. Как бихте го оценили от 1 до 10?9
8. Какви са ви очакванията за трети сезон (Coven)? Ако е като втория няма да си правя труда да го следя,но мисля че ще е по-хубав.
9. Ако вие бяхте режисьор на сериала, как бихте го завършили (първи и втори сезон)?-
10. Харесва ли ви това, че всеки сезон е с различна история и различно местоположение?Не.Исках да се продължи историят от първи сезон.
11. Какво ви харесва и какво не ви харесва в Tate? А в Kit?Всичко в Тейт,нищо в Кит.

Offline

#7 2013-08-01 08:00:31

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Въпроси - American Horror Story

 1.Кой сезон ви хареса повече: Murder House или Asylum? Murder House
2. Как ви се стори краят на първи сезон? Бихте ли искали историята на Тейт и Вайълет да не беше приключвала? Не ми се хареса особено, и да, бих искала тяхната история да беше продължила.
3. Tate Langdon vs. Kit Walker? И двамата, но повече Кит.
4. Кое ви хареса най-много от първи сезон? А от вторият? Като цяло и двата сезона са направени супер, но от първи сезон най-много ми хареса, когато Тейт се опитва да спаси Вайълет от хапчетата, а във втори всяка сцена с Кит. laugh
 5. Любим актьор и актриса от сериала? Evan Peters, Taissa Farmiga, Jessica Lange, Lily Rabe.
6. Как научихте за него? По телевизията и билбордовете.
 7. Как бихте го оценили от 1 до 10? 10
 8. Какви са ви очакванията за трети сезон (Coven)? Надявам се да е още по-добър
 9. Ако вие бяхте режисьор на сериала, как бихте го завършили (първи и втори сезон)? Не знам, честно казано.
10. Харесва ли ви това, че всеки сезон е с различна история и различно местоположение? Донякъде.
11. Какво ви харесва и какво не ви харесва в Tate? А в Kit? В Тейт ми хйресва това, че е психопат, загадъчен и мистериозен, а Кит е пълната му противоположност, в него ми харесва невинноста му.

Offline

#8 2013-11-22 19:27:24

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Въпроси - American Horror Story

1. Кой сезон ви хареса повече: Murder House или Asylum? Murder House и Coven
2. Как ви се стори краят на първи сезон? Бихте ли искали историята на Тейт и Вайълет да не беше приключвала? Краят беше супер ужасен,очаквах нещо по-добре,но да,бих желала.
3. Tate Langdon vs. Kit Walker? Тейт. Психотата са секси.
4. Кое ви хареса най-много от първи сезон? А от вторият? Ами идеята беше добре,колкото до вторият сезон.. Харесваше ми най-много как бяха измислили ненормалният лекар,бивш ненормалник от концлагер.
5. Любим актьор и актриса от сериала? 1-ви сезон : Тейт и Вайълет (ест) 2-ри сезон: Лудата монахиня и Лана. 3-ти сезон : Играната мадама от Ема Стоун (ако не се лъжа,ако греша,съжалявам,но първото и име беше Ема) и разбира се,ролята на Тайса.
6. Как научихте за него? Ами нищо за актьорите,но определено,(както вече казах) Психотата са секси.
7. Как бихте го оценили от 1 до 10?  1-ви сезон : 10. 2-ри: 7. 3-ти за сега 9.
8. Какви са ви очакванията за трети сезон (Coven)? Доста големи . Започна уникално интригуващо.
9. Ако вие бяхте режисьор на сериала, как бихте го завършили (първи и втори сезон)? За втори сезон,нямам забележка,според мен доста добре завърши,но първи сезон щях да го променя (края).
10. Харесва ли ви това, че всеки сезон е с различна история и различно местоположение? До някъде. Харесва ми,че повечето актьори са едни и същи,че историите са различни,защото така не се губи интересът,но пък ,когато се привържеш към даден персонаж е,кофти изведнъж да го видиш в друга светлина..някак си ти е трудно да го възприемеш..
11. Какво ви харесва и какво не ви харесва в Tate? А в Kit?В Тейт,може би,че изнасили майката на гаджето си. В Кид,че е толкова смутен.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook