#1 2013-06-26 17:36:51

butterflyyy
Member
Registered: 2012-08-13
Posts: 146

Re: Женски изкушения.

Здравейте! (: Понеже завършвам тази седмица и ще имам много свободно време, се зачудих с какво да го запълня. Потърсих в интернет неща от сорта на " изкушения, които трябва да опита всяка жена" или нещо такова, но понеже нищо не открих реших да направя тази тема. ( Съжалявам, ако Ви се стори тъпа, но мнението Ви найстина е важно за мен. ) Под тези "изкушения" имам впредвид масажи, маникюри, коктейли и подобни неща. В тази тема, искам да ми предложите такива малко сладки изкушения или просто малки неща, с които всеки ден да ми е пълен с релакс и да си прекарам страхотно през ваканцията. ;д Моля някой, ако се за сеща нещо да сподели ^^ Или просто кажете как си почивате и премахвате умората от себе си. (:

Offline

#2 2013-06-27 12:02:59

pipi11
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2012-02-29
Posts: 1,019

Re: Женски изкушения.

Някъде бях гледала такава класация, но не помня точно къде..затова ще ти предложа само тези, които се сещам в момента

  • 1. Научи някой чужд език.
    2. Направи си кино вечер.
    3. Направи парти с преспиване.
    4. Лятна свалка
    5. спортувай
    6.. Опитай нов вид сладолед, които си смятал че не харесваш.
    7. Прочети някоя хубава книга

иии...само за тези се сещам laugh


[list=*]
[*][list=*]
[*]Обичай ме, когато най-малко заслужавам любовта ти,
[list=*]
[*]защото тогава най-много се нуждая от нея.
[/*]
[/list][/*]
[/list][/*]
[/list]

Offline

#3 2013-06-27 12:15:20

petyyxbabyy
Member
From: New York, United States
Registered: 2011-03-02
Posts: 2,354
Website

Re: Женски изкушения.

До колкото разбрах исках идеи какво да правиш лятото?! laugh . Ами... Примерно да си купиш шезлонг и да се печеш на терасата, събираш се с приятели на пикници в гората, ходиш за риба с приятели, пътуваш из България, спортувай, намери нови приятели.. не знам в момента за това се сещам... smile


[list=*]
[*]Мъжете са открили огъня, но жените са открили как да си играят с него.[/*]
[/list]

[img]https://31.media.tumblr.com/946d01bba2210c230ec7fba6249a8c74/tumblr_myqwuyOj2d1to8yxyo1_500.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook