#1 2013-06-21 21:41:21

Малик ^^
Member
Registered: 2012-07-04
Posts: 31

Re: Какво да правя ?

Здравейте ! smile Харесвам едно момче , обаче не се познаваме . Писах му във фейсбук , обаче не го е видял ,а публикува разни неща . Харесах му всички снимки във фейсбук , ама пак нищо . А аз наистина го харесвам и искам да го опозная.  Как да му привлека вниманието ? smile

Offline

#2 2013-06-21 21:50:41

dushica56
Member
Registered: 2009-12-15
Posts: 60

Re: Какво да правя ?

с харесване на снимки във фейса не мисля, че ще стане. като първа стъпка опитай да се запознаеш с него, чрез общи приятели. tongueout tongueout tongueout


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4cdc … o1_250.gif

От глупостите Ви се храня на филия ги мажа! laugh

***

Хем си тъп, хем си упорит,
хем получаваш лакът,
хем шамар, хем ритник.

Offline

#3 2013-06-21 21:53:52

Малик ^^
Member
Registered: 2012-07-04
Posts: 31

Re: Какво да правя ?

Лошото е , че имаме 3-4 общи приятели , обаче не са близки , само на здравей са . :/

Offline

#4 2013-06-22 09:59:02

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Какво да правя ?

Не знам дали това което ще споделя, ще е правилно, но аз така мисля. Мисля, че първо едно момче трябва да предприеме първата стъпка към едно момиче, не че не е хубаво момичето да я предприема, но така се "разменят ролите". Не е лошо това че си му писала, но той ако го е видял, ако е искал е можел да отговори като това не изключва факта, че няма да отговори по-късно. Искам да изразя това, че на този етап за човек с които не си близка, си направила достатъчно, за да те забележи  и мисля, че останалото е в неговите ръце, ако той желае ... естествено.



И друго не знам дали трябва да давам съвети, но човек не бива да се да харесва толкова много един човек, още преди да го е опознал, защото най-малкото може да остане разочарован.  smile

Offline

#5 2013-06-22 10:57:24

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: Какво да правя ?

Не знам дали това което ще споделя, ще е правилно, но аз така мисля. Мисля, че първо едно момче трябва да предприеме първата стъпка към едно момиче, не че не е хубаво момичето да я предприема, но така се "разменят ролите". Не е лошо това че си му писала, но той ако го е видял, ако е искал е можел да отговори като това не изключва факта, че няма да отговори по-късно. Искам да изразя това, че на този етап за човек с които не си близка, си направила достатъчно, за да те забележи  и мисля, че останалото е в неговите ръце, ако той желае ... естествено.



И друго не знам дали трябва да давам съвети, но човек не бива да се да харесва толкова много един човек, още преди да го е опознал, защото най-малкото може да остане разочарован.  smile

+1


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#6 2013-06-22 20:16:19

SweeT_kapriZz
Member
Registered: 2011-01-26
Posts: 266

Re: Какво да правя ?

Колко много ни е завладял този интернет . Това да харесваш снимки няма да му превлече вниманието му . Заговори го някъде ,или пак му пиши ,но не мисля ,че така ще стане :Д .. както и да е ти си знаеш ..  star


[img]http://prikachi.com/images/380/5164380x.gif[/img]

Offline

#7 2013-06-24 09:56:10

newsy_95
Motherfucker. ××
From: Варна
Registered: 2011-09-12
Posts: 3,396

Re: Какво да правя ?

Знаеш ли, ако постоянно му харесваш снимките или статусите, не знам, може да го стреснеш малко. laugh
Просто му пиши, докато види съобщенията.
Успех.:3


you say you hate me? i just love you more. :3
[img]http://data.whicdn.com/images/38616824/1348799191233779_animate_large.gif[/img]

Offline

#8 2013-06-26 10:45:04

noni_1992
Member
Registered: 2012-09-06
Posts: 85

Re: Какво да правя ?

Наистина както са казали другите едва ли с харесване на снимки ще стане. Ти спомена,че си му писала и той не е видял още... в такъв случай просто изчакай и виж дали ще прояви желание да пише... Ако иска ще го направи  smile  Не виждам нещо кой знае какво ,което можеш да направиш още ..  smile


I'd LOVE GO BACK TO WHEN WE PLAYED AS KIDS
BUT THINGS CHANGES....
THAT'S JUST THE WAY IT IS ... THINGS'LL NEVER BE THE SAME!

понякога се питам кой си?.. и защо си с мен?
понякога не знам коя съм,но пак съм с теб!
Не вярвам,че си като всички други,макар понякога да си приличаш..
Някак наивно вярвам ти,макар понякога да го отричам..
И кой си ти-коя съм аз все пак не зная.. но знам-Ти си този от когото се нуждая!(h)

Offline

#9 2013-06-26 15:27:48

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: Какво да правя ?

пиши му пак, нахалствай

Offline

#10 2013-06-28 15:51:56

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Какво да правя ?

В нейната ситуация няма как той да направи първата стъпка, при положение, че не се познават. Според мен трябваше да се задоволи само със съобщението. За да харесаш всички снимки на някого си или много отчаяна, или много обсебена. Или и двете. Според мен е видял съобщението, но е решил, че не му се занимава или все още се колебае дали да ти отговори. Всички знаем как се развиват подобни запознанства в Интернет - обсъждат се общи неща, не винаги отсрещния човек те впечатлява до толкова, че да поддържаш постоянна връзка с него, а и рядко се стига до контакт извън мрежата, което още повече обезсмисля предните две стъпки. Може и да е нечие гадже под чехъл, не изключвай и този факт, въпреки че от един десетминутен чат няма да му стане нищо.

Offline

#11 2013-07-05 17:57:19

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: Какво да правя ?

И друго не знам дали трябва да давам съвети, но човек не бива да се да харесва толкова много един човек, още преди да го е опознал, защото най-малкото може да остане разочарован.  smile


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#12 2013-07-05 18:50:47

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Какво да правя ?

Май няма да стане, щом до сега не ти е писал


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook