#1 2013-06-04 16:13:56

Miss USA
Member
From: Wonderland :3
Registered: 2012-09-23
Posts: 68

Re: Сън?!?!

Здравейте... За да бъде по-ясен сънят ми, името ми Анастасия. Близките ми и приятелите ми ме наричат на кратко " Ани " .. Спя в една спалня с мама и баба.

Та нека мина на съня .. Сънувах, все едно направо беше реално, как съм си на леглото, а до мен мама и баба. И във съня ми изведнъж чувам силно хлопане по вратата... Бутане, ритане, пробване да се отключи и тн.

И тъй като спалнята ни е точно първата стая след външната врата се чуваше в съня ми следното - женски глас казващ , или по-точно викащ " Ании...Анииии...Моля те, Ани.. Помогни ми... Не съм в безопастност ...Ании , помощ .."

И аз в точната секунда и се събудих. Огледах се наоколо и семейството ми си беше добре, спяха си спокойно. И възможно е да съм задремала минути по-късно отново за не повече от 2 мин, защото отново ми се чу " Ании.... Аниии.." и от тогава не съм чувала нищо такова...


Много се притесних и едвам съм намерила сили отново да заспя. Объркана съм и не мога да разбера какво значи всичкото това.. Моля Ви, дайте Вашите мнения. .. Благодаря Ви предварително.


Bitch,you're just like Monday,nobody likes you! :3
[img]http://i45.tinypic.com/zunloo.gif[/img]

Offline

#2 2013-06-04 17:07:41

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Сън?!?!

ИМЕ - ако чуеш в съня си, ще получиш вест. Ако е твоето име, ще ти възложат голяма отговорност. Ако пишеш нечие име, пази се от пристрастия и проява на лично отношение. Ако някой чете списък с имена, между които споменава и твоето име, ще те замесят в скандал. Ако сънуваш името си, написано във вестник, ще се радваш на публична известност


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#3 2013-06-04 18:55:41

wulq
Member
Registered: 2010-11-01
Posts: 35

Re: Сън?!?!

Ами намерих това пак е от съновника -->
Вик за помощ
Какво значи ако сънуваш Вик за помощ?
Сънувате ли вик за помощ, значи ще получите или чуете лоша вест.

ПС : Не вярвай много , защото всеки сън е различен и не отговарят тези гадания мнго  wink


[img]http://data.whicdn.com/images/55088938/tumblr_mdpq0kKAvu1r75c30o1_500_large.gif[/img]

Offline

#4 2013-06-04 19:20:39

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Сън?!?!

А, може би просто някой се нуждае от твоята помощ?
Не е задължително да е лоша вест..


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#5 2013-06-04 20:16:17

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Сън?!?!

Или е било просто сън? wasntme


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook