#1 2013-05-12 18:47:41

zara`in`love
Member
Registered: 2009-07-02
Posts: 173
Website

Re: Друг.. Какво да правя

Здравейте,наистина се нуждая от съвет, защото не знам какво да правя.

На 18 съм, имам си приятел на 19. Имаме връзка от година и шест месеца, но преди известно време (5-6 месеца някъде) се появи друго момче (на 22). Излизахме няколко пъти, целувки, прегръдки, но нищо повече. Преди около седмица, се виждахме за 2 дни (бяха едни от най-прекрасните ми дни от доста време насам), повреме на тези 2 дни се случиха разни неща (мисля че се досещате) и след тези дни постоянно мисля за него и мисля че съм влюбена.

Обичам приятелят си, но мисля че нашето време мина, не знам дали е временно или наистина ми омръзна.. Проблемът е че не мога да го оставя и не знам, какво да правя с другото момче. Всеки ден си пишем и наистина когато не го виждам ми липсва.

Моля, който е бил в тази ситуация или просто се поставя на мое място да ми сподели какво би направил sad. Благодаря Ви предварително!


Ако,това че нямам 5 тона фондьотен означава че съм грозна - ГРОЗНА СЪМ !Aко,това че не ме интересува какво мислите за мен означава че съм надута - НАДУТА СЪМ ! Ако, това че нямам снимки по сутиен и по прашки означава че съм курва - КУРВА СЪМ !Ако, това че първо отмъщавам.. след това прощавам означава че съм кучка - КУЧКА СЪМ ! Ако, това че мисля за себе си повече отколкото за другите означава, че съм егоистка - ЕГОИСТКА СЪМ! (:

Offline

#2 2013-05-12 18:50:17

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Друг.. Какво да правя

Според мен трябва да се разделиш със сегашният си приятел.За година и нещо, лично аз, не мисля, че заслужава да бъде лъган. Самият факт, че се чудиш какво да правиш говори, че връзката ви е изчерпана.

Дали да си с другия не знам, но най-честно би било да се разделиш със сегашния.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#3 2013-05-12 18:56:55

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Друг.. Какво да правя

Съгласна съм с biberonchetoy.По-добре не го баламосвай,щом нямаш чувства.
Това,че не си сигурна в чувствата си е достатъчно като отговор на въпроса ти.
Най-добре деликатно му разкажи за нещата и .. Да се свърши.
Относно другото момче,може да е временно,затова изчакай.Поопознайте се и ако усетите наистина,че се харесвате,започнете връзка.Но ако е нещо мимолетно,не се занимавай.Ти знаеш най-добре какво чувстваш.  smile


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#4 2013-05-12 19:34:11

katrin456.1997
Member
From: Iн Woнderlaнd
Registered: 2012-07-25
Posts: 2,620

Re: Друг.. Какво да правя

Според мен трябва да се разделиш със сегашният си приятел.За година и нещо, лично аз, не мисля, че заслужава да бъде лъган. Самият факт, че се чудиш какво да правиш говори, че връзката ви е изчерпана.

Дали да си с другия не знам, но най-честно би било да се разделиш със сегашния.


[img]http://i1114.photobucket.com/albums/k531/xieathearts/tumblr_lig0uuSo9J1qhnx85o1_500.gif[/img]

Offline

#5 2013-05-13 11:25:39

Black Star
Member
From: The moon
Registered: 2012-08-16
Posts: 88

Re: Друг.. Какво да правя

Ако се колебаеш между двама души избери втория защото ако наистина обичаше първия нямаше да се впечатлиш от втория wink


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9ffg6N4M91rdjmx0o1_500.gif[/img]
Without music life would be a mistake.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook